Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Nalburiye & Hırdavat  için 222242 sonuç bulundu

222242 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Nalburiye & Hırdavat

Nalburiye hırdavat ev ve ofis tadilatlarında, günün her anında ihtiyacınız olabilecek sayısız nalburiye ürünlerini ve hırdavat ürünlerini size sunuyor. 3M, İdevit, Çetin, Teknik, SGS, Kale ve daha birçok markanın ilgili malzemelerini burada bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

İş Güvenliği Ürünleri

İş Güvenliği Ürünleri

İş güvenliği ürünleri riskli bir iş yaparken veya tehlike yaratabilecek bir makine kullanırken giymeniz gereken giysiler ve takmanız gereken aksesuarlar bütünüdür. Uyarı ve ikaz ürünleri, iş ayakkabısı ve iş çizmesi, maske, iş güvenlik seti, çalışma eldiveni, çalışma gözlüğü, baret, kulaklık, tulum ve yağmurluk çeşitlerinin hepsini iş güvenliği ürünleri arasında bulabilirsiniz. İş güvenliği ürünleri muadili ürünlerle benzer isimler taşısa da çok daha sağlam malzemelerden yapılır ve sizin iş kazasında yaralanma olasılığınızı en aza indirir.

Genel Bakım Ürünleri

Genel Bakım Ürünleri

Genel bakım ürünleri günlük yaşamda sürekli ihtiyacınız olan malzemelerin bir bütünüdür. Koli bandından elektrik bandına, çift taraflı banttan cırt cırt banda ve zemin kaydırmazına kadar bütün yapıştırıcı ve bant ihtiyaçlarınız burada. Son zamanların en yararlı ve en kullanışlı aletlerinden biri olan silikon tabancası ve onunla birlikte kullanılan mum silikonlar da evinizde yer alması gereken genel balım ürünlerinden. Pas sökücü ve yağlayıcılar gibi bakım spreyleri, temizlik arabası ve toz alma aparatı gibi temizlik ürünleri, derz ürünleri ve su yalıtım malzemelerine de göz atabilirsiniz.

Kapı ve Malzemeleri

Kapı ve Malzemeleri

Kapısız binalar düşünülemez. O yüzden klasik ahşap kapılardan akordeon kapılara kadar farklı model ve malzemedeki kapıları mutlaka inceleyin. Kapı dışında ihtiyacınız olabilecek hem şık hem güvenli kapı kilidi çeşitleri, her dekorasyona uygun kapı kolları modelleri, sağlam menteşeler, ısı yalıtımını artırmanızı sağlayan kapı ve pencere bantları, kapınızı durduran kapı stoperi, farklı melodilere sahip kapı zilleri, kapı silindiri, kapı dürbünü ve topuz ürünlerinin hepsini burada bulabilirsiniz.

Vida, Çivi, Somun

Vida, Çivi, Somun

Vida, çivi ve somun her an ihtiyacınız olabilecek nalburiye ve hırdavat ürünlerinden. Vida ve çivi benzer işlevlere sahip olsa da çivi düz gövdelidir, vidanın gövdesi burguludur. Bundan dolayı çivinin çekiç ile çakılması, vidanın ise önceden matkap ile açılmış (bazen dübelli) bir deliğe tornavida ile döndürülerek takılması gerekir. Somun ise sıkıştırmaya yarayan ve her an sökülebilecek bir bağlantı elemanıdır. Somunların ucu altıgen şeklinde olur ve İngiliz anahtarı ya da pense ile sıkıştırılabilir. Vida, çivi ve somunların en ve boy ölçüleri çok çeşitlidir.

Tesisat

Tesisat

Tesisat, belli bir işin sağlanmasına yardım eden araçların uygun yerlere döşenmesi ve döşenen bu araçların tümü anlamına gelir. Tesisat temel olarak mekanik tesisat ve elektrik tesisatı olarak ikiye ayrılır. Isıtma tesisatı, su tesisatı, yangın tesisatı, klima tesisatı, havalandırma tesisatı, güneş enerjisi tesisatı, doğalgaz tesisatı, asansör tesisatı mekanik tesisat altında yer alır. Aydınlatma, iletişim sistemleri ve güvenlik sistemleri de elektrik tesisatı altındadır. Fitings, vanalar, tahliye ve temiz su hortumları, su arıtma cihazları, tapalar ve süzgeçler ile contaları burada bulabilirsiniz.

Duvar kağıdı döşemek için...

  • Hepsini birlikte sipariş edin.
  • Astar kağıdı kullanın.
  • Duvardaki hiza hatalarını saklayın.
  • Taşan yapışkanları temizleyin.
  • Kağıdı dikkatli kesin, gerekirse sabitleyin.

Kesici delici alet kullanacaksanız...

  • Gözlerinizi koruması için çalışma gözlüğü,
  • Ellerinizi koruyacak sağlam eldivenler,
  • Vücudunuzu kaplayacak iş kıyafetleri,
  • Yaralanmalara karşı ilk yardım kutusu,
  • Acil durumda aranacak numaralar mevcut olmalı.