Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bilgisayar  için 1364643 sonuç bulundu

1364643 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bilgisayar

Bilgisayar ilkin devasa bir hesap makinesi olarak icat edilip, ardından kişisel kullanımlar için 1960’lı yılların ortalarında piyasaya sürüldüğünde herkesin ekonomik olarak kolaylıkla ulaşabileceği bir teknoloji değildi. Ancak günümüzde başımızı çevirdiğimiz her yerde çok çeşitli marka, model ve çeşitlerde bilgisayarlara rastlıyoruz. Bilgisayar ve bilgisayarla ilgili her türlü ürüne web sitemiz üzerinden en uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Çeşitleri Nelerdir?

Bilgisayar Çeşitleri Nelerdir?

Bilgisayar bir makine ancak artık asla hayatlarımızdan çıkaramayacağımız, adeta bizim gövdemizin bir parçası halini almış bir makine. Bu makinelerin de kullanıma göre ayrılan farklı modelleri bulunmakta. Gündelik kullanımda en çok tercih edilen bilgisayar çeşitleri, masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar yani laptop olarak ikiye ayrılabilir. Her ikisi de kişisel bilgisayar yani PC olarak kullanılmaktadır. Web sitemizde hem masaüstü bilgisayar hem de dizüstü bilgisayar modellerini ve Lenovo, MSI, Dell, HP, Asus, Toshiba, Apple, Acer, Casper, LG gibi en meşhur ve en kaliteli bilgisayar markalarının son teknoloji bilgisayarlarını en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bilgisayar Parçaları ve Aksesuarlar

Bilgisayar Parçaları ve Aksesuarlar

Artık bilgisayar hayatımızda vazgeçilmez bir dost halini aldı. Gelişen teknolojiyle birlikte çeşitlenen ihtiyaçlar, farklı bilgisayar markaları tarafından çeşitli bilgisayar modelleri üretilmesine neden oldu. Yalnızca bununla kalmayıp, bilgisayar aksesuar ve yedek parça teknolojilerinde de gelişmeler birbirini izledi. İşte bütün bu hızlı gelişmenin sonucunda bilgisayar kullanmayı daha etkili bir hale getirmek için pek çok bilgisayar parçası ve bilgisayar aksesuarları üretilmiştir. Bilgisayar çantası ve kılıf gibi aksesuarlardan tutun, bilgisayar mikrofonu, bilgisayar klavyesi, bilgisayar monitörü gibi cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesi içinde ihtiyaç duyduğunuz her türden aksesuara kategorilerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Yazıcılar, Tarayıcılar ve Diğer Bilgisayar Aksesuarları

Yazıcılar, Tarayıcılar ve Diğer Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayarlarımızı artık ek aygıtlarla kullanmak da önemli ve vazgeçilmez bir hal aldı. Örneğin bilgisayar olan bir evde artık bir tarayıcı bulundurmak neredeyse şart. Ya da bilgisayar olan herhangi bir yerde belge baskısı yapabilmek için bir yazıcı bulundurmak her zamankinden daha avantajlı bir seçenek haline geldi. Hem bilgisayarlarınızda yaptığınız işleri daha hızlandıran hem de uzun vadede zaman ve bütçeden tasarruf sağlayan bu çok fonksiyonlu aygıtlar ve diğer bilgisayar bileşenleri de web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Anlaşmalı mağazalarımızın bilgisayar ve bilgisayarla ilgili bütün ürünleri hem en kaliteli, en tanınmış markaların orijinal ürünleridir, hem de web sitemizden yapacağınız alışverişlerde bütçenize uygun her türden bilgisayar, bilgisayar aksesuarı ve bilgisayar parçalarını satın alabilirsiniz. Elektronik kategorimiz altındaki bütün ürünlerimizde aynı fiyat fırsatlarından yararlanmak ve diğer elektronik ürünlerimize göz atmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarlar Hakkında İlginç Bilgiler

  • ENIAC adı verilen ilk bilgisayar 27 ton ağırlığındaydı.
  • Hemen her ay yaklaşık 5000’e yakın yeni bilgisayar virüsü dolaşıma giriyor.
  • Bir insan bilgisayar kullanırken yalnızca dakikada 6-7 defa gözlerini kırpıyor. Normal zamanlarda bu sayı 20.
  • Microsoft’un Bill Gates’in yaşadığı evin bir Macintosh ile tasarlandığını biliyor muydunuz?

İş Bilgisayarınızda Asla Bunları Yapmayın:

  • Kişisel şifrelerinizi kaydetmeyin.
  • Şirketin kurumsal mesajlaşma yazılımı üzerinden iş arkadaşlarınızla kişisel sorunlarınızı tartışmayın.
  • Hassas şirket verisi üzerinde çalışırken topluma açık WiFi ağlarına bağlanmayın.
  • Kişisel fotoğraf, dosya ve evraklarınızı saklamayın.