ÜCRETSİZ KARGO

Pazar Arabası Perilla Royal 401D
(51)
299,90 TL
199,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pazar Arabası Tekerleği Her Modele Uyumlu Pazar Arabası Tekeri
Pazar Arabası Tekerleği Her Modele Uyumlu Pazar Arabası Tekeri
(76)
75,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pazar Arabası Yedek Çantası ! Sadece Çantadır !
Pazar Arabası Yedek Çantası ! Sadece Çantadır !
(340)
71,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ova Metal Çelik Tekerlekli Pazar Arabası Çelik 6Mm Kalınlık
Ova Metal Çelik Tekerlekli Pazar Arabası Çelik 6Mm Kalınlık
(8)
359,00 TL
SEPETTE
339,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Miras M-106 Ekose Pazar Arabası
Miras M-106 Ekose Pazar Arabası
(27)
334,90 TL
SEPETTE
294,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Perilla 402 B Pazar Arabası
(2)
225,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Miras Derince Pazar Arabası Yeni Model
Miras Derince Pazar Arabası Yeni Model
(7)
229,80 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Koli Yük Paket Taşıma Arabaları
(1)
283,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

New Life Baykuşlu Pazar Arabası Su Geçirmez Kumaş
New Life Baykuşlu Pazar Arabası Su Geçirmez Kumaş
(24)
269,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Derince M-202 Pazar Arabası
(16)
239,90 TL
219,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

New Life Lüx Pazar Arabası Leke - Su Tutmaz Kumaş
New Life Lüx Pazar Arabası Leke - Su Tutmaz Kumaş
(6)
259,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pazar Arabası Su Geçirmez 2 Tekerli Pratik Kullanımlı (507799501)
Pazar Arabası Su Geçirmez 2 Tekerli Pratik Kullanımlı (507799501)
(12)
300,00 TL
249,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Doğrular Perilla Pazar Arabası Alışveriş Çantası
(2)
105,00 TL
95,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pazar Arabası Çantası Standart (317959256)
(17)
99,50 TL
41,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tak Çıkar Pazar Araba Teker Geçmeli Bebek Arabası Tekerleği (499578672)
(4)
100,00 TL
79,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Pazar Arabası Tekeri 140 Mm Rulmanlı Poliüretan Kaplama 2 Adet
Pazar Arabası Tekeri 140 Mm Rulmanlı Poliüretan Kaplama 2 Adet
(34)
180,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ironika Torbalı Silikon Tekerli Pazar Arabası 401A Kırmızı
(0)
209,90 TL
199,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Doğrular Jumbo Elyaf Pazar Arabası Yedek Çanta
Doğrular Jumbo Elyaf Pazar Arabası Yedek Çanta
(0)
49,00 TL

Pazar Arabası

Pazar arabası şehir hayatının içerisinde pek çok ihtiyacın kolay bir biçimde karşılanmasına yardımcı olan, süreci kolaylaştıran en faydalı araç gereçlerden biridir. Pazar arabanız var ise market ya da pazar alışverişleriniz daha kolay ve daha az zamanda tamamlanabilmektedir. Üstelik pazar arabası sayesinde markete ya da pazara gideceğiniz yolun uzunluğunu düşünmenize gerek dahi kalmamaktadır. Alışveriş esnasında da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Örneğin elinizde poşetler bulunmaktayken sebze ya da meyve seçmek oldukça zor olmaktadır ve çoğu zaman dilediğiniz gibi seçmeniz mümkün olmamaktadır. Fakat pazar arabası bu zorluktan kişileri kurtarabilmektedir. Aldığınız ürünler pazar arabasının içerisindeyken, siz dilediğiniz sebzeyi ya da meyveyi seçebilirsiniz. Aynı zamanda poşetlerinizi eve taşıma aşamasının zorluğundan da sizi kurtarmaktadır. Aynı gün içerisinde sayısız defa pazara, manava ya da süpermarkete gitmek yerine sadece bir defa çıkarak tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıyeten kollarınız yorulmadan, omuz ağrıları çekmeden ya da bacaklarınız yorulmadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Bunlar, büyük oranda hayatınızı kolaylaştıran özelliklerdir. Çünkü ister tek yaşayan biri olun ister ailenizle yaşayan biri olun, haftalık ya da aylık alışverişinizi yaparken tüm poşetleri taşımak, alışverişinizi tek seferde eksiksiz yapabilmeye çalışmak yorucu olabilmektedir. Mevsimin en taze ve en güzel sebze ya da meyvelerini bulabileceğiniz pazarlara adım attığınız zaman, sırf taşıyamama durumundan bazı ürünleri almaktan vazgeçmek ya da ertelemek, birkaç defadan fazla bir biçimde yaşandığında, alışverişi kimileri için stresli hale getirmektedir. Oysa pazar arabanız var ise, strese girmeden, ikinci kez düşünmeye gerek duymadan pazardan istediğiniz tüm sebze ya da meyveleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda da pazarı yorulmadan doyunca gezebilir, güzel zaman geçirebilirsiniz. Kısacası pazar arabası, alışverişinizi daha olay, çok daha az yorucu ve aynı zamanda da daha zevkli bir hale getirmektedir. Dilerseniz diğer ürünlere de bakmak amacıyla nalburiye ve hırdavat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pazar Arabasının Önemi

Pazar Arabasının Önemi

Alışverişlerinizi kolaylaştıran, marketi ya da pazarı gönül rahatlığıyla gezmeniz konusunda en büyük yardımcınız olan, pazarda ya da markette dilediğinizce gezmenizi sağlayan istediğiniz ürüne istediğiniz kadar bakabilme imkanı tanıyan pazar arabaları günlük hayat içerisinde önemli bir yere sahiptir. Evinizin alışverişini kimseden yardım almadan tek başınıza yapabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıyeten pazar alışverişinin ardından dilediğiniz yere gidebilmenizi de sağlamaktadır. En önemli özelliği ise kişiyi yormamasıdır. Pazar alışverişi çoğu birey için kimi zamanlar için zor olabilmektedir. Çünkü büyük bir alana yayılmış olan pazarı gezmek ve eviniz için en iyi en sağlıklı en taze olan sebze ya da meyveleri seçmek zaman alan eylemlerden biridir. Ayrıyeten aldıklarınızı elinizde taşıma durumunda, kimi zaman dilediğiniz gibi alışveriş yapmamış olabilirsiniz. Bu durum da kimi zamanlar tekrardan alışveriş yapmanızı gerektirmektedir. Dolayısıyla pazar arabanızın olmayışı, alışveriş sürecinizin ikiye katlanmasına sebep olabilmektedir. Öte yandan pazar arabası sahibi olduğunuzda dilediğiniz ürünleri dilediğiniz miktarda alıp, taşıma işlemini pazar arabasına devredip, kişiye düşen onu sürme görevini yerine getirmekle tüm alışverişinizi halletmiş olursunuz. Tüm bu sebepler ışığında bakıldığında kendi alışveriş durumunuz ve bütçeniz için de uygun pazar arabası edindiğiniz zaman, tüm pazar ya da market alışverişleri serüveniniz büyük bir oranda kolaylaşacaktır ve daha az zaman alan bir iş haline bürünecektir. Şayet apartmanda yaşıyorsanız ve pazar arabasının merdivenlerden çıkma durumu sizde bir soru işaretiyse, sayfamızda bulunan tekerlekli pazar arabaları modellerine göz atabilirsiniz. Pazar arabasının tekerlekleri sayesinde, pazar arabanızı kolaylıkla merdivenlerden çıkarabilirsiniz. Asansörle çıkarma işlemi ise çok daha basittir. Çünkü pazar arabası boyutları, ergonomik yapısı sayesinde asansörünüzün büyüklüğü ya da küçüklüğü fark etmeksizin sığacaktır ve size zorluk çıkarmayacaktır. Tam tersine tüm pazar ya da market zamanlarınızı daha faydalı hale dönüştürecektir.

Pazar Arabasına Dair Bilinmesi Gereken Hususlar

Pazar Arabasına Dair Bilinmesi Gereken Hususlar

Öncelikle her bireyin pazar ya da market alışverişi ölçüsü değişebildiğinden, kendi alışveriş sisteminize uygun olan modelleri merceğiniz altına almanız size fayda sağlayacaktır. Örneğin yalnız yaşayan biriyseniz küçük bir pazar arabası bizim tüm işlerinizi halletmeniz için gayet yeterli durumdayken, çekirdek ya da geniş aile içerisinde yaşıyor durumdaysanız daha büyük modeller sizin için daha işlevsel olacaktır. Öncelikle her pazar arabasının aynı miktarda ağırlığı taşıyamayacağını bilmeniz işlevsel olacaktır. Dolayısıyla aile alışverişi için kullanılan pazar arabası ile yalnız yaşayan birinin kullandığı pazar arabalarının ağırlık taşıma sınırı değişkenlik göstermektedir. Bu ürünleri kullanırken yumuşak yapıdaki yani daha kolay ezilebilir olan sebzeleri alt kısma yerleştirmemelisiniz. Örneğin domates ve salatalığı beraber aldığınız durumlarda, salatalık alt kısımda domates üst kısımda bulunmalıdır. Domates daha yumuşak bir yapıya sahip olduğundan, böyle yaparak onun ezilme ihtimalini en aza indirgemiş olursunuz. Ayrıyeten bulunduğunuz apartmanda asansör bulunmamaktaysa ve pazar arabasını merdivenlerden taşırken yorulmak, omuz ya da kol ağrısı çekmek istememekteyseniz, üç tekerlekli modeller sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece hem pazar arabasını kolaylıkla taşımış olacaksınız hem de her alışverişin ardından yorgunluk çekmemiş olacaksınız. Şayet müstakil bir evde ikamet etmekteyseniz ya da apartmanın giriş katında bulunmaktaysanız ve taşıma ya da kaldırma işlemleri sizin için bir sorun teşkil etmemekteyse, tek tekerlekli pazar arabalarını tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten pazar arabaları sağladığı kolaylıkların yanında belli bir itme ya da çekme kuvveti gerektirdiğinden, her insanın maksimum itme ve çekme gücünün ortalama yirmi beş kilogram olduğunu unutmamalısınız. Dolayısıyla kırk beş ya da elli kilograma kadar taşıyabilecek olan pazar arabaları da kişileri yorabilmektedir. Bununla beraber otuz ya da otuz beş kilograma kadar taşıyabilecek olan çantalar hem sizi fazlasıyla yormayacaktır hem de tüm alışverişinizi tek seferde yapmanızı sağlamış olacaktır. Pazar arabası fiyatları hakkında bilgilenebilir ve bütçenize uygun modellerden seçenekler oluşturarak hayatınızı kolaylaştıracak bir ürün edinebilir ya da sayfamız üzerinden 3 tekerlekli pazar arabası yorumları kısımlarına göz atabilirsiniz.

Pazar Arabası Çeşitleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pazar Arabası Çeşitleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Katlanır pazar arabaları alışveriş yaparken, kampta, piknikte ya da seyahatte, kısacası pek çok alanda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. İki tane tekerleğe sahip olan bu tarz çantaların bazı modelleri bir el çantası küçüklüğüne kadar katlanabilmektedir. Üreticiler tarafından su geçirmez kumaş ile üretilmiştir. Ayrıyeten bu tarz modeller kolay temizlenebilir bir durumdadır. Örneğin pazara ya da markete giderken cüzdan gibi elinizde tutabilirsiniz. Dolayısıyla evden çıkışınızın ardından birkaç işinizi halledip sonrasında pazara gidebilirsiniz. Metal aksamlı pazar arabası modellerine geçecek olursak, bu tarz ürünler açık çuvala benzeyen kare şeklinde bir bez ya da plastikten ve üstü açık olacak biçimde üretilmektedir. Sayfamızda her iki modelin su geçirmez olan çeşitleri mevcuttur. Dilerseniz sayfamıza göz atabilirsiniz. Üzeri klipsli olan modellerde de alışveriş ürünleri görünmemesi ve gizlenmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda da taşıma güvenliği açısından da oldukça faydalıdır. Örneğin alışveriş sırasında hızlı hareket edecek olursanız poşetleriniz dağılmayacaktır ya da ürünleriniz etrafa saçılmayacaktır. Bunlarla beraber tekerlek sesinden hoşlanmayan biriyseniz ve hareket anındaki tekerlek sesi sizi rahatsız etmekteyse, evo tekerlek adındaki lastikli tekerleklere sahip olan ürünler daha iyi olacaktır. Sert plastik tekerlekler her harekette ses çıkaracaktır. Özellikle alışveriş yolunuz yani pazar ya da market yolunuz sırf asfalt değilse, tekerlek sesi kişileri hoşnutsuz edebilmektedir. Telli pazar arabaları ise estetik tasarımının yanında geniş bir depolama alanı sunmaktadır. Bu sayede tek seferde pek çok ürünü evinize taşıyabilirsiniz. Tellerin sağlam yapısı sayesinde pek çok ürünü sığdırabilirsiniz. Ayrıyeten bu işlemi ürünleriniz deforme olmadan yapmış olursunuz. Tüm bu özellikler etrafında kendinizi ve çevrenizi düşünerek sizin için en uygun olan pazar arabasına karar verebilir, alışveriş zamanlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Uygun ve ideal yapıdaki pazar arabası tekeri ile alışveriş zamanları bir yük olmaktan sıyırılacaktır ve 3 tekerli pazar arabası benzeri modelleri sayesinde arabayı taşıma ve eve varma gibi zamanlar daha kolay bir hale dönüşecektir.

Pazar Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Pazar Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Pazar arabası modelleri, teker sayısı ya da kullanılan kumaş ve malzeme ile oldukça geniş bir ürün varyasyonuna sahiptir. Tercihinizi yapma anının öncesinde gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, sık sık az miktarda alışveriş yapan biriyseniz ya da uzun aralıkla fazla miktarda alışveriş yapan biriyseniz, alacağınız ürünün boyutu alışveriş kapasitenize uygun olmalıdır. Böylece alışverişinize dair en doğru tercihi yapmış olursunuz. Pazar arabalarının özelliklerine bakarak seçim yapma aşamasındayken, satın alacağınız pazar arabasının kumaş yapısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Satın aldığınız ağır ürünleri taşımaya uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz ya da yağmura yakalanma ihtimalinize karşı su geçirmez kumaştan üretilmiş olan modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten aldığınız malzemelerin gizliliğine önem vermek istemekteyseniz ya da ürünlerinizin dökülmesinden endişe duymaktaysanız, üzeri klipsli olan modellere göz atabilirsiniz. Bununla beraber pazar arabası seçerken tekerleği konusunda da belli seçimler yapmalısınız. Eviniz ile pazar veya marketin yolunun durumunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Şayet yolunuz engebeli ise iki tekerlekli modellere nispeten 3 tekerlekli pazar arabası modelleri daha rahat bir kullanım avantajı sunabilmektedir. Ayrıyeten ev yolunuz ile pazar yolu arasında pazar arabanızı cüzdanınızı tutar gibi elinizde tutmak istemekteyseniz, katlanabilir modeller size estetiği ve işlevselliği beraber sunabilmektedir. Telli seçenekleri düşünmekteyseniz, tel detaylarına dikkat etmelisiniz. Sağlamlığı konusunda şüpheleriniz bulunmaktaysa metal, tekerlek ve branda kalitesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu üç kriteri de sağlayan pazar arabalarının fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı gözetmek fayda sağlayacaktır. Duruma göre 4 teker pazar arabası kullanımı idealken, duruma göre 6 tekerlekli pazar arabası ideal olmaktadır.

Pazar Arabası Seçimi

Pazar Arabası Seçimi

Pazar arabasını kullanım amaçları ve kullanılan alanları tamamen kişiye özel olmaktadır. Kimi kullanıcılar pazara ya da markete giderken kendi otomobilleriyle gitmeyi tercih etmektedir. Kimi kullanıcı ise yürümek istediği için ya da otomobili bulunmadığı için pazar arabasıyla yürüyerek gitmeyi tercih etmektedir. Ayrıyeten pazara ya da markete toplu taşımayla giden kullanıcılar da bulunmaktadır. Pazar arabasıyla toplu taşıma kullanan bireyler ise, pazar arabalarının ergonomik yapısı sayesinde gidiş ve dönüş yolunda zorlanmamaktadırlar. Semt pazarından alışverişini haftalık olanlar yapan kullanıcılar, küçük boy ya da orta boydaki pazar arabaları ile alışverişlerini sorunsuz halledebilmektedir. Geniş bir aileye sahip olan kişiler ise daha büyük pazar arabalarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıyeten daha büyük ve sağlam tekerlekli modeller sayesinde taşıma işlemi oldukça kolay olmaktadır. Kısacası pazar arabasını kişilerin kendi ihtiyaçlarına yönelik seçmesi oldukça önemlidir. Kalabalık bir aileniz varsa ve hemen hemen her hafta pazar alışverişi yapmayı seviyorsanız, daha büyük hacimli ve sağlam tekerlekli modeller sizin için oldukça kullanışlı olmaktadır. Öbür yandan yalnız yaşayan biriyseniz ya da çekirdek aileyle yaşıyorsanız, kısacası alacaklarınız birkaç parçadan ibaretse, daha küçük, hafif ve pratik modellere göz atabilirsiniz. Böylece hem pazar alanının içerisinde doyunca gezebilirsiniz hem de dilediğiniz ürüne bakabilirsiniz ve bu bakınma işleminde poşetlerinizi taşıma zahmetine girmenize gerek olmamaktadır. Böylece pazar alışverişi yaptığınız gün içerisinde yorulmayacaksınız ve yorgunluktan kaynaklı planlarınızı ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Bu konfora alışmanızdan itibaren pazar alışverişleri sizin için bir eğlenceye dönüşebilmektedir. Dilerseniz pazar arabası model fiyatları hakkında sayfamız üzerinden bilgi sahibi olabilir ve kendiniz için uygun olan seçenekler oluşturabilirsiniz.

Pazar Arabası Kaç Kilo Taşır?

Bu sorunun cevabı pazar arabasından pazar arabasına değişebilmektedir. Elli ila elli beş kilo arasında bir miktarda taşıyabilen modeller bulunduğu gibi on ila on beş kilo arasında bir miktarda taşıyabilen modeller de bulunmaktadır. Pazar arabasının kullanım esnasında belli bir miktarda itme ve çekme kuvveti gerektirdiği unutulmamalıdır. Gündelik hayatı büyük bir oranda kolaylaştırabildiği gibi, belli bir güç miktarına da ihtiyaç duymaktadır. Tam olarak bu noktada her insanın ortalama olarak yirmi beş ile otuz beş kilo arasındaki bir miktarı, itme ve çekme ile sürükleyebileceği unutulmamalıdır. Dolayısıyla alışverişlerinizi kolaylaştırması amacıyla elli kilo taşıma kapasitesi bulunan modellere göz atarken, arabayı kullanım esnasında yaşama ihtimalinizin bulunduğu zorlukları da hesaba katmanız size pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Bu sayede hem kendiniz için hem de alışveriş zamanlarınız için en işlevsel kararı alabilir ve alışveriş zamanlarınızı eskiye nispeten daha kolay bir hale dönüştürebilirsiniz.

Pazar Arabası Nasıl Olmalı?

Bu sorunun cevabı kullanıcının ihtiyacına binaen değişebilmektedir. Örneğin kalabalık bir aileye mensupsanız, büyük hacimli, sağlam tekerlekli modelleri tercih edebilirsiniz. Bununla beraber çekirdek bir aileye mensupsanız ya da yalnız yaşayan biriyseniz, daha küçük hacimli modelleri tercih edebilirsiniz. Çok daha ufak modelleri satın almak istemekteyseniz, cüzdan boyutuna dek küçülebilir olan modellere sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Kısacası ideal pazar arabasını belirleyen unsur, sizin bütçeniz ve gereksinimlerinizdir. Gereksinimlerinizin tamamını mercek altına alarak bu doğrultuda karar verebilirsiniz. Böylece hiçbir zaman için sizi pişman etmeyecek bir satın alma işlemi gerçekleştirmenin yanında alışveriş zamanlarınızın kolaylık düzeyini de artırabilirsiniz. Bu durum pek çok yönden günlük hayatınıza sirayet edecektir.

Pazar Arabası Nasıl Kurulur?

Öncelikle metal mekanizmasını “L” harfinin şekline getirmelisiniz. Alt kısmında üste doğru uzanan iki kalın ipin ucundaki aparatı üst kısmın aralığından geçirmelisiniz. Bu işlem sayesinde pazar arabanızın iskeleti eğimli bir biçimde değil, dik durabilecektir. Sonrasında kumaşını pazar arabasının iskeletinin sırt kısmından geçirmelisiniz. Kumaş kısmının arkasında bulunan çıtçıtı, pazar arabasının demirlerine bağlamalısınız. Sonrasında da aynı şekilde yandaki çıtçıtları bağlamalısınız. Bu işlem sayesinde ürünlerinizi koyacağınız kumaştan üretilmiş kısım, pazar arabasının iskeletine tamamen sabitlenmiş olacaktır. Tamamen sabitlenmesi açısından çıtçıtlı kısımları oldukça sıkı bir şekilde bağladığınızdan emin olmalısınız. Tekerlek montajı kısmına gelecek olursak, önce bilyeleri tekerleğin tam ortasında bulunan kısma dışarıya bakacak bir biçimde tekerleğin her iki tarafına da yerleştirmelisiniz. Bilyelerin uzun kısımları dışarıya bakacak şekilde yerleştirmelisiniz. Daha sonrasında pazar arabasının tekerlek için ayrılmış olan kısmına, tekerlekleri oturtmalısınız. Sonrasında çantayla aynı kutu içerisinde size gelmiş olan iki gri parçayı tekerleğin bilyelerine oturtmalısınız. Bu işlemin tam anlamıyla sağlanması amacıyla takoz benzeri bir araç gereç kullanabilirsiniz. Ardından çekiç benzeri bir aletle, hafif vuruşlar yaparak oturtabilirsiniz. Böylece pazar arabanız kullanıma hazır olacaktır.