ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Ocean Can Yeleği 50 Newton Yüzdürme Yardımcısı
4
Oceanmarine Ocean Can Yeleği 50 Newton Yüzdürme Yardımcısı
(69)
249,00 TL
231,57 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Hydroforce Ventura Şişme Kano Kürek + Pompa + Tamir Kiti
Bestway Hydroforce Ventura Şişme Kano Kürek + Pompa + Tamir Kiti
(8)
5.219,00 TL
4.853,67 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Renkli Şişme Çocuk Havuzu Yeşil 122 x 25 CM 51025
(12)
108,90 TL
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Apnea Neopren Yapıştırıcısı
(13)
102,73 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Free-Sub 7Mm Aspendos Yamamoto Avcı Serbest Dalış Elbisesi (489036451)
(1)
3.610,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

12v/24v 6000w Rüzgar Türbini Regülatörü Jeneratör Kontrol Cihazı
(1)
1.072,50 TL
819,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profesyonel Su Altı Dalış Feneri Suya Dayanıklı Fener
Profesyonel Su Altı Dalış Feneri Suya Dayanıklı Fener
(17)
174,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tntdiving Tnt Dıvıng Marlın Deniz Paleti
(29)
120,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metro-Pol Bestway Smaco M2068G Tam Yüz Şnorkel Dalış Maskesi, 180° Panorami (494091287)
(1)
279,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Innturkey Labrax Oxxo Snorkel
(56)
109,00 TL
89,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Şişme Tabanlı Kare Bebek Havuzu 86x86x25 CM 51116
(1)
251,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Free-Sub 5Mm Opencell Expert Green Kamuflaj Tabanlı Dalış Çorabı (489036321)
(5)
294,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sportcity Apnea Havuz Ve Eğitim Paleti (287702945)
(29)
147,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kraken Kompresör Filtre Aktif Karbon 4 MM. 1 KG Paket
(0)
338,56 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tekno_Sim Tam Yüz Dalış Maskesi Slikon Şnorkel Full Face Buğu Önleyici Ve S
(1)
391,36 TL
269,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Holdman Vira Can Yeleği Tse'Li 100 Newton
(27)
207,00 TL
192,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Free-Sub 5Mm Ghost Multy Avcı Serbest Dalış Elbisesi (489036427)
(1)
2.508,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Holdman Can Yeleği 100 Newton
Alizemarin Holdman Can Yeleği 100 Newton
(2)
199,00 TL

Su Sporları

Birçok kişi ruhsal ve fiziksel sağlıkları için spor yapmaktadır. Su insanlar için her zaman önemli olmuştur. Su üzerinde yapılan bütün sporların genel adı, su sporlarıdır. İnsanlar suda spor yapmayı tercih ederse yapacağı spor türüne göre farklı ürünleri temin etmesi gerekmektedir. Su sporlarını yapmaya başlamadan önce yüzme öğrenmek gereklidir.Yüzme aktivitesi sayesinde suyun içinde dengenizi sağlayabilir ve tüm kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Profesyonel yüzme düşünmüyorsanız o zaman isterseniz havuzda, isterseniz de denizde yüzebilirsiniz. Yaz aylarında özellikle çocukların seveceği yapabileceği bu spor sayesinde enerjilerini de atmaları mümkün olacaktır. Eğer yüzmeyi yeni öğreneceksiniz şişme kolluklar kullanabilirsiniz. Bu sayede suda batma olasılığınız düşük olacaktır. Eğer bebeğiniz ve çocuğunuz varsa onlara uygun kolluklar ve can simitleri mevcuttur. Aynı zamanda sizler için üretilen şişme deniz ve havuz ürünleri ile eğlenceli ve unutamayacağınız güzel anılar biriktirebilirsiniz. Yüzme sayesinde nefes yönetimini daha etkili bir şekilde sağlamış olacaksınız. Bu da nefes darlığı gibi problemlerin önüne geçmenizi sağlar. İdeal kan dolaşımını sağladığı için vücudunuzda bulunan fazla yağları yakmış olacaksınız. Şeker ve kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltan yüzme sporu şişme deniz ürünleri ile artık daha keyifli bir hale geliyor. Çocuklarınız ve kendiniz için siz de sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek şişme deniz ürünleri alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Dalış Ekipmanı Özellikleri

Dalış Ekipmanı Özellikleri

En fazla talep gören su sporlarından birisi de dalıştır. Denizlerin ve okyanusların derinliklerindeki güzellikleri keşfetmeyi sağlayan dalış sporu dalış seti ile amatör ve profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu sporu yapabilmeniz için çeşitli ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Bu ekipmanların başında dalış tüpü gelmektedir. Dalış tüpü olmadan denizin veya okyanusun altında uzun bir süre nefes almanız imkansızdır. Suyun altında oksijen bulunmadığı için derin dalış yapmak istiyorsanız mutlaka dalış tüpüne ihtiyacınız vardır. Dalış elbisesi dalış yaparken kişinin herhangi bir sorun yaşamasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Kadınlar ve erkekler için farklı ölçülerde piyasaya sunulan dalış elbiseleri genellikle neopren kumaştan üretilirler. Çelik veya alüminyumdan üretilen dalış tüpü modelleri farklı hacimlere sahiptir. Dalış tüplerinin içerisinde azot, oksijen ve diğer gazlar bulunmaktadır. Dalış yapacak kişinin su altında rahatlıkla nefes alması için yüksek basınçla ve filtrelenmiş hava ile doludur. Tüplü dalışlar için kısa palet; serbest dalış için uzun ve ince palet olacak şekilde dalış paleti üretimi yapılmaktadır. Dalış gözlüğü ve dalış feneri sayesinde deniz altındaki canlıları daha net bir şekilde görebilirsiniz. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan dalış malzemeleri seçeneklerini sayfamızdaki ürünleri inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Kitesurf Ekipmanı Modelleri

Kitesurf Ekipmanı Modelleri

Adrenalin tutkunlarının seveceği kitesurf uçurtma ile sörfü buluşturan bir su sporudur. Rüzgarla havalanan uçurtma sayesinde su üzerindeki kişinin çeşitli hareketler yapması ile yapılan bu spor için kitesurf ekipman ihtiyacı doğmaktadır. Bunun için birçok marka tarafından bu malzemeler üretilmektedir. Kitesurf yaparken kullanmanız gereken ekipmanlardan birisi de uçurtmadır. Uçurtmayı boyunuza ve kilonuza göre seçmeniz gerekir. Birçok çeşit seçeneği mevcut olan kitesurf board bu su sporunun bel kemiğidir. Yeni başlayan kişiler çift yönlü ve geniş olan kayıkları, daha profesyonel olan kişiler ise ince ve küçük hacimli kayıkları tercih ederler. Birçok marka tarafından ve farklı özelliklere göre üretilen kitesurf board fiyatları değişkenlik göstermektedir. Su üzerinde yapılacak keşif gezileri Stand Up Paddle ile yapılmaktadır. Durgun ya da hafif dalgalı sularda kürek ve sörf tahtası ile yapılan bu su sporunda dengenizi kontrol altında tutmanız önemlidir. Dengesini koruyarak sörf tahtası üzerinde suda dik bir şekilde durmaya çalışan kişi küreği kullanarak ilerler. Stand up Paddle sörf tahtası ve küreği dayanıklı plastikten üretildiği için uzun süreli kullanım sağlar. Sörf tahtasında bulunan köpük yüzey sayesinde kişinin kayması önlenmektedir. Aynı zamanda bu sörf tahtası şişirilebilir olduğu için taşıması da kolaydır. Bu sörf tahtası sayesinde oluşabilecek küçük dalgaları kolaylıkla aşarak sporunuza devam edebilirisiniz. Stand Up Puddle küreği ile sörf tahtası üzerinde suda ilerlemeniz kolaylaşacaktır. Bu kürekler kişiye göre ayarlandığı için bu su sporunu isteyen herkes yapabilir. Aynı zamanda hafif yapısı sayesinde kullanan kişiyi kolayca taşıyabilecektir. Kişinin dengesini sağlamasına yardımcı olan bu ürünü satın alırken batmama özelliğine sahip olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Bu sayede kürek batmayacaktır ve kişi sörf tahtası üzerinde rahatlıkla hareket edebilecektir. Eğer bu su sporlarını yapmak isterseniz sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir kitesurf ve Stand Up Paddle malzemelerini satın alabilirsiniz.

Windsurf Ekipmanı Fiyatları

Windsurf Ekipmanı Fiyatları

Birçok kişi tarafından sevilerek yapılan bu su sporu, sörf tahtası üzerinde bulunan kişinin yelkenle rüzgarı kontrol etmesi ile yapılmaktadır. Bu su sporunda dalgaya ihtiyaç yoktur. Windsurf yapabilmek için bazı windsurf ekipmanları satın almak gerekir. Rüzgarın yönünü ayarlayabilmeniz için yelkene, su üzerinde durabilmeniz için de windsurf board ekipmanlarına ihtiyacınız vardır. Windsurf board ve yelkeni seçerken dikkat edilmesi gereken üç önemli konu vardır. Bunlar: boyunuz, kilonuz ve bu spordaki deneyiminizdir. Eğer bunlara uygun olacak şekilde ekipmanları seçmezseniz bu su sporunu yaparken zorluk çekebilirsiniz. Ayakta durmanızı sağlayan direk, yelkeni eliniz ile yönlendirebilmeniz için çatal, direk boyunu yelkene göre ayarlayabilmenizi sağlayan uzatma, yelken ve board’u birleştirmek için mafsal, board’un rotasına göre gitmesini sağlayan yüzgeç ekipmanlarına ileriki dönemlerde ihtiyaç olacaktır. İlerleyen zamanlarda yelkeni vücut ağırlığınız ile tutabilmenizi sağlayan trapez ile daha az enerji harcayabilirsiniz. Rüzgar sörfü için, neopren malzemesi kullanılarak üretilen wetsuit ya da dalış kıyafetleri üretilmektedir. Neopren sentetik lastik yapısında olduğu için birçok ürünün içinde bulunmaktadır. Bu kıyafetlerde neopren malzemesinin kullanılmasının nedeni, geniş bir sıcaklık aralığında dayanıklı olmasıdı. Windsurf sporunun yapılabilmesi için rüzgara ihtiyaç vardır. Su ve rüzgar ile iç içe yapılan bu sporda insan vücudu bir ısınıp bir soğuyarak ısı değişikliğine maruz kalır. Neopren malzemesi sayesinde kişi oluşacak konveksiyondan etkilenmeyerek su sporuna devam edebilecektir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, windsurf board fiyatları ve diğer windsurf ekipmanlarının özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.