ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Tesviye Sistemi Usta Seti
(55)
189,90 TL
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Tesviye Klipsi 200'lü 2 mm
(4)
69,90 TL
64,90 TL
Seviye Tespit Artısı 2 MM 200 Adet
Seviye Tespit Artısı 2 MM 200 Adet
(8)
52,99 TL
47,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Tesviye Klipsi 200'lü 1 MM
Seramik Tesviye Klipsi 200'lü 1 MM
(54)
69,90 TL
64,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Silikon Çekme Aparatı
Silikon Çekme Aparatı
(98)
49,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fayans Arası Bordür Çıta İnox Parlak Krom 2 CM 5 Boy
(1)
250,18 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Derz Mala Kısa + Süngerli Mala Erkoç
Derz Mala Kısa + Süngerli Mala Erkoç
(5)
159,99 TL
Alüminyum Trapez Ano Çıtası Destekli 7 MM 270 CM 1 Boy
(1)
80,85 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Tesviye Sistemi Usta Seti 1 Mm
(3)
189,90 TL
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bars Rutubet Önleyici Duvar Sıvası/Kapiler Sıva 5 Kg.
(12)
161,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dekor Ahşap Saplı Macun Spatulası Alçı Spatulası Yay Çeliği 8 CM
Dekor Ahşap Saplı Macun Spatulası Alçı Spatulası Yay Çeliği 8 CM
(0)
90,00 TL
72,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Tesviye Sistemi Usta Seti 1.5 Mm
Seramik Tesviye Sistemi Usta Seti 1.5 Mm
(1)
189,90 TL
169,90 TL
Seviye Tespit Takozu 100 Adet
Seviye Tespit Takozu 100 Adet
(4)
55,90 TL
43,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Takoz Seviye Tespit Artısı Takozu 100 Lü Poşet 100 Adet
Takoz Seviye Tespit Artısı Takozu 100 Lü Poşet 100 Adet
(1)
69,90 TL
64,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Dekoratif İpek Sıva Malası Canlı Sıva Şeffaf Mala
Dekoratif İpek Sıva Malası Canlı Sıva Şeffaf Mala
(113)
90,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fayans Seramik Usta Seti 2 Seviye Tespit Derz Klipsi ve Seramik A
(5)
499,87 TL
437,38 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Tesviye Klipsi 200'lü 1,5 mm
(1)
69,90 TL
64,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Seramik Fayans Seviye Tespit Pense Metal
Seramik Fayans Seviye Tespit Pense Metal
(2)
145,00 TL

Seramik ve Sıvacı Aletleri

Bir inşaat faaliyeti esnasında yapılan ince işçiliği gösteren belirli işe özel bazı aparatlar bulunmaktadır. Bunlardan biri olan sıva malası ürünleri belki de inşaat faaliyetlerinde en önemli yardımcılardan biri olmaktadır. Çünkü bir sıva işlemini yaparken ustanın yeteneği kadar malzemenin kullanışlı olması da önem arz etmektedir. Bu kapsamda sizlere sunulan birbirinden kaliteli sıva malası çeşitleri bulunmaktadır. Sıvama işlemi sadece çimento ürünü üzerinde olmamaktadır. Alçıdan diğer pek çok türevi malzemeye kadar çeşitli ürünlerin sıvanmasında kullanmak üzere farklı materyallerden imal edilmiş pek çok mala malzemesi bulunmaktadır. Malaların yanı sıra ayrıca derzde kullanılan artı ürünleri gibi daha pek çok inşaat malzemesini nalburiye ve hırdavat kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Seramik ve Sıvacı Aletleri Çeşitleri

Seramik ve Sıvacı Aletleri Çeşitleri

Seramik döşeme gibi işlemler oldukça maharet isteyen ince işçilikler olmaktadır. Bu işlemler büyük bir titizlikle yapılmalı ve yapımında da son derece kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Aksi takdirde istenilen kalifiyede bir iş ortaya koyulamayabilmektedir. Kalıcı ve uzun ömürlü bir iş ortaya koymanız maksadıyla seramik döşeme gibi incelikli işlemlerinizde değerlendirebilmeniz üzere başlıca seramik yapıştırıcılar, malalar, seramik derz artısı ürünleri, spatulalar ve akla gelebilecek pek çok alet veya sarf malzeme hizmetinize sunulmaktadır. Seramik işleminiz sırasında kullanmakta olduğunuz malanın ergonomik bir sapa sahip olması uzun süre boyunca sabırla seramik döşeyecek olmanız açısından büyük bir öneme sahiptir. Aksi takdirde sürekli olarak fayans yapıştırıcıyı zemine sürmeniz sırasında kullandığınız maladan dolayı ellerinizde nasır gibi çeşitli tahrişler oluşabilir. Ayrıca bileğinizin veya parmaklarınızın da tutulması, uyuşması söz konusu olabilir. Bu gibi ince işçiliklerin iyi olabilmesi açısından da elin yorulmaması önemlidir. Yorulma sonucunda aynı titizlikle faaliyet gösterilemeyeceğinden, ortaya konacak olan işin de sağlıklı bir şekilde tamamlanması beklenmemelidir. Dolayısıyla inşaat faaliyetlerinde iti bir işçilik daima kaliteli malzemelerin kullanılması sonucu çıkmaktadır. El aletlerinin ergonomik ve kullanışlı olmasının yanı sıra diğer yardımcı elemanların da son derece kaliteli olması gerekir. Örneğin yapıştırıcı sıva ürününün içeriği sağlam olmalıdır. Kullanacağınız sarf malzemenin taze olmasına dikkat etmenizin yanı sıra elde edeceğiniz kaliteli aparatlarla da kusursuz bir iş meydana getirmek daha pratik olacaktır. Seramik döşeme işleminde bu yardımcı elemanlardan en önemlilerinden biri de akıllı derz artısı ürünleri olmaktadır. Bu ürünler vidalı birer sistem olmakta olup, pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Farklı sayıda ambalajlarda beğeninize sunulan bu ürünlerden dilediğiniz miktarda ihtiyacınıza göre bir ürün modelini talep edebilirsiniz. Bu artılar seramik granit seviye tespit elemanları olarak adlandırılmaktadır. Bu tasarımlar vidaları sayesinde seviye bozukluklarını ortadan rahatlıkla kaldırabilmektedir. Bu vida ayarları sayesinde seramik aralarını eşit bir seviyeye getirebilmektedir. Seramik ustaları açısından oldukça pratik ve zaman kazandırıcı olan bu ürünler, döşeme işlemlerini daha sağlıklı bir şekilde tamamlamada oldukça etkili görevler görmektedir.

Duvar Sıva Modelleri ve Mala Çeşitleri

Duvar Sıva Modelleri ve Mala Çeşitleri

Özellikle duvarlarda seramik döşeme işlemlerinden önce özenle uygulanması gereken bir işlem olan sıva faaliyeti gerekmektedir. Sıva işlemlerinde en önemli aparatlardan birinin ise alçı sıva malası ürünleri olduğu bilinmektedir. Sıva faaliyetleriniz için malanızı seçerken isterseniz köşeli bir yapıya sahip ürün modeli isterseniz de süngerli mala modellerinden birini tercihte bulunabilmeniz mümkündür. Kategorimiz üzerinde yer alan bu opsiyonlar oldukça nitelikli materyallerden imal edilmiş olup, sıva işçiliğinde mükemmel sonuçlar elde etmenizde etkili olacaklardır. Nasıl bir alana uygulama yapacağınıza göre bir mala tercih etmeniz önemlidir. Geniş bir yüzeye sıva uygulayacaksanız mümkün mertebe tutma sapı çok daha konforlu olan bir tasarımı seçmeniz önemlidir. Eğer uygulamayı işin uzmanı yerine siz yapacaksanız, genel itibariyle kullanacağınız ürün tipini bir uzmana danışmanızda fayda vardır. Sizlere sıvama faaliyetlerinizde çok gerekli olabilecek bir diğer ürün çeşidi ise raspalama aleti olmaktadır. Bu ürünlerin bir diğer adı da elektrikli raspadır. Bu ürünler banyo gibi ıslak hacimlerde seramik ve karolarınızı yenileme işlemlerinizde büyük bir fayda sağlamaktadır. Uygulama alanı olacak yüzeyde yer alan çeşitli yabancı cisimleri bu aletler ile kolaylıkla söküp atabilirsiniz. Bu ürünler aracılığıyla sağladığınız temizlik işleminiz ardından sıvama faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Sıvama aletlerinin yanı sıra ayrıca sayfamız üzerinde sizler için oldukça kaliteli içeriklerde duvar sıva modelleri de yer almaktadır. Bu ürünler genel itibariyle 1 kg’lık ambalajlarda beğeninize sunulmakta olup, özellikle kahverengi ve grinin çeşitli tonlarında bulunabilmektedir. Bu sıvaları uygulama yöntemi ise oldukça basittir. Su ile karıştırılmalarının ardından pratik bir şekilde hazır edilebilmektedir. Miktar olarak ise bu ürünleri 5 litre kadar bir su ile karıştırmanız yeterli olacaktır. Su eklemeniz ardından hamur kıvamına gelecek derecede karıştırmanız önemlidir. Daha sonra bu hamuru yarım saat kadar bir süre dinlendirmelisiniz. En son ise uygulamaya başlamadan önce son kez karıştırılması gerekir ve ardından ürünün kendi malası ile yüzeye uygulanmaya başlanabilir. Çalışmanın kalınlığı 1,6 ile 2 mm arasında olmalıdır. Uygulamanın tamamlanmasının ardından ortalama 24 saat kadar pencerelerin açık kalması ile sirkülasyonun sağlanması, ürünün donması için ideal olacaktır. Anka seramik ve sıvacı aletleri ürün seçiminde sizlere yardımcı olacaktır.

İpek Sıva Malası ve Diğer İnşaat Malzemesi Fiyatları

İpek Sıva Malası ve Diğer İnşaat Malzemesi Fiyatları

Bu ürün çeşitlerinin maliyetlerinden söz etmeden önce seramik uygulaması ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgilerden söz edilmesi faydalı olacaktır. Büyük bir disiplin ve titizlik gerektiren bu ince işçilik ile ilgili önemli noktalardan birisi de uygulamayı ne çeşit bir materyalin üzerine yaptığınızdır. Uygulama alanının özelliğine göre bir seramik yapıştırıcı ürünü tercihte bulunmanız gerekmektedir. Kategorimizde yer alan yapıştırıcı ürünlerin açıklamalarında yer alan uygulama yüzeyleri doğrultusunda, sizler de ihtiyacınızı en iyi şekilde görecek olan ürün çeşidini rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bu uygulamada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise tercih edeceğiniz seramik modellerinin miktarları olmaktadır. Miktarı belirlemek ürünü fazla veya eksik alarak işleminizi aksatmanın veya zarar etmenin önüne rahatlıkla geçebilmenizi sağlar. Ne kadar seramiğe ihtiyacınız olduğunu, uygulama alanının metrekaresini bularak öğrenebilirsiniz. Tercih edeceğiniz seramiklerin de ölçülerinin neler olduğu ve bir pakette kaç adet ürün yer aldığını hesaplama yöntemiyle bir paket ile kaç metrekare döşenebileceği rahatlıkla tespit edilebilir. Bu sayede tam tamına gereken miktar hesaplanabilecektir. Ancak her zaman için 1 paket fazladan edinmeniz de çeşitli kırılmalara karşın veya yarım parça kullanma gereksinimlerine karşın önem arz eden bir durumdur. Söz konusu bütün inşaat ürünlerinin maliyetlerinden bahsedilecek olursa, bu ürünlerin her biri de farklı fonksiyonları ve üretiminde kullanılan materyallerin niteliğine göre farklı fiyatlarda hizmetinize sunulmaktadır. Birçok farklı kalitede benzer ürün modeli yer alabilmektedir. Özellikle ipek sıva malası ürünleri son derece estetik ve kullanışlı, sağlam tasarımlar olmaktadır. Pek çok farklı çeşitleri bulunabilmektedir. Bu kullanışlı ürünler farklı markaların üretimiyle beğeninize sunulmakta olduklarından markası doğrultusunda çeşitli fiyatlarda karşınıza çıkabilmektedir. Dolayısıyla bütçenize göre bir tasarımı da kolaylıkla elde edebileceğinizi de bilmelisiniz. Diğer bütün ürün çeşitleri içerisinden ister lüks isterseniz de ekonomik olan bir inşaat malzemesini tercih edebilirsiniz. Çimento pompası gibi daha pek çok farklı fonksiyonda ürün modellerini de inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz seçeneklere sahip olabilirsiniz. Sizler de inşaat işinizde bir ürüne gereksinim duyuyorsanız, ihtiyacınız olan seçenekleri sayfamızdan incelemeye başlayabilirsiniz. Dekor seramik ve sıvacı aletleri de çeşitli fiyat seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.