Genel Bakım Ürünleri

Genel bahçe bakım ürünleri içerisinde bakım spreyleri ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Bakım ürünleri bahçe bakımını gerçekleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Yapı bahçe ve market ürünleri arasında yapıştırıcı, bant, bakım spreyi, silikon tabancası, yağlayıcı sprey, çalı süpürge gibi malzemeler bulunur. Temizlik yapmak, kirlenen yerleri temizlemek amacıyla temizlik setleri kullanılmaktadır. Temizlik arabası, paspas, dezenfektan, seramik temizleyici malzeme gibi pek çok ürün temizlik işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. Güçlü silikon yapıştırıcıları pek çok malzemeyi birbirine tutturmayı sağlar. Bakım spreyleri araçların iç ve dış kısmında temizleme ve işlevsellik sağlama amacıyla kullanılmaktadır. Araçların balatalarının, fren sisteminin, farlarının, koltuklarının ve iç döşemelerinin temizlenmesi amacıyla bakım spreyleri kullanılmaktadır. Bakım spreyleri hem görünümün iyileştirilmesi hem de kullanım sırasında işlevsellik sağlanması amacıyla tercih edilir. İşlevsel olarak pek çok özelliğe sahip malzemeye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Bakım Ürünleri Çeşitleri

Genel Bakım Ürünleri Çeşitleri

Genel bakım ürünleri yapı market ve bahçe işlerinde kullanılan, pratik ihtiyaçların giderilmesini sağlayan malzemelerdir. Far parlatma kimyasalı, izopropil alkol, genel amaçlı temizleyici, genel amaçlı yağlama ve pas sökücü sprey, akrilik yağlar, çöp konteyneri, kontak temizleyici gibi ürünler bulunmaktadır. Evde, iş yerinde, ofislerde kullanılan malzemeler temizleme, yapıştırma gibi özelliklere sahiptir. Silikon tabancası, iki parçayı birbirine yapıştırmak amacıyla kullanılır. Silikon tabancası ısıtılarak çalışan ve el becerisi gerektiren işlerde kullanılan bir üründür. Hobi işlemlerinizde veya profesyonel işlerinizde kullanabileceğiniz makineler, nesneleri birbirine yapıştırmayı sağlar. Halıların sabitlenmesi, kumaşların birbirine yapıştırılması, yapışkan ile eşyaların sabitlenmesi amacıyla kullanılan silikon tabancaları hobi amacıyla veya profesyonel amaçlarla kullanılmaktadır. Silikon silikon tabancasının içerisinde kullanılan bir malzemedir. Deri, kumaş gibi sert malzemelerin yapıştırılması, gevşek halıların sabitlenmesi gibi amaçlarla kullanılan bu ürünler, ev ve iş yeri başta olmak üzere pek çok yerde kullanılır. Süs eşyalarının yapımında, oyuncak imalatında da kullanılan malzemeler tekli veya çoklu olarak satın alınarak silikon tabancaları ile kullanılabilir. Yapıştırıcı malzemeleri birbirine yapıştırmak amacıyla kullanılır. Kağıt gibi birbirine kolay bir şekilde yapıştırabileceğiniz malzemeleri hobi işlerinde veya profesyonel işlemlerde kullanabilirsiniz. Silikon yapıştırıcı sıcak silikon mum yapıştırıcı, korniş, montaj yapıştırıcı, güçlü korniş yapıştırıcı gibi soğuk ve sıcak silikonlar bulunmaktadır. Silikonların yapıştırılmasını sağlayan tabancalar şarjlı ve elektrikli olmak üzere iki şekilde satışa sunulmaktadır. Elektrik ile çalışan modelleri prize yakın olan yerlerde, şarjlı olanları ise elektriğe ulaşamadığınız bölgelerde kullanabilirsiniz. Kablolu elektrikli modeller yaygın olarak kullanılmaktadır. Sıcak ve soğuk olarak iki çeşitten oluşan tabancalar hem hobi hem de profesyonel kullanımlar sağlamak amacıyla tercih edilir. Soğuk ve sıcak silikon çeşitleri basit bir kullanım sağlamak amacıyla küçük ebatlarda tercih edilir. Ebat farklılıkları bulunan modelleri değerlendirebilir ve çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza uygun nalburiye ve hırdavat ürünlerini sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Genel Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Genel Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Araba farlarının parlatılması, kirli görüntünün düzeltilmesi amacıyla kloroform ürünleri kullanılır. Yapıştırma işleminde kullanılan kuvvetli bir alkol olan ürün, çizilme ve kirlilik durumlarını gidermeye yardımcı olur. Evde, iş yerinde temizlik yapmak, kirlenen yüzeyleri temizlemek amacıyla temizlik setleri kullanılır. Temizlik setinin içerisinde deterjanlar, bezler, temizleme kovaları ve temizlik arabaları yer almaktadır. Temizlik arabaları genellikle ofis, hastane gibi sık kirlenen alanların temizlenmesi sırasında kullanılır. Otellerde kat temizliği ve hastanelerde zemin temizliği yapmak amacıyla büyük temizlik arabaları kullanılmaktadır. Çift kovalı temizlik arabaları, silme kovaları işletmelerde ve ofislerde işlevsel kullanımlar sağlamaktadır. Pedallı çöp kovası, plastik ayrıştırma kovası, çöp konteyneri gibi ürünleri değerlendirebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Yapıştırıcı bant kağıt, kumaş, bez ve koli gibi pek çok eşya üzerinde yapıştırma işlemini gerçekleştirir. Koli bandı gibi farklı amaçlarla kullanılan bantlar suya dayanıklı yapısıyla uzun süre hasar görmeden kullanılabilir. Tamirat işlemlerinde sıkça kullanılan yapıştırıcı bantlar, pratik bir şekilde kesilerek kullanılır. Şeffaf yapıştırıcı yapıştırılan bölgede kötü bir görünüme sebep olmamak amacıyla tercih edilir. Şeffaf yapısı ile yapıştırılan bölgenin yapışma sonrası hala görülebilmesini sağlar. Bakım spreyleri araçların dış ve iç bölgesinde temizlik ve bakım sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Aracın farlarının temizlenmesi, kontağının temizlenmesi gibi amaçlarla kullanılan bakım spreyi çeşitleri alkol içermektedir. Far parlatma kimyasalı, astar boyama, fren balata temizleyici spreyi, temizleme spreyi, balata spreyi, araç içi döşeme ve koltuk temizleme bakım spreyi gibi ürünler bulunmaktadır. Ürün sayfamızda yer alan yapıştırıcı fiyatları yapıştırıcının işlevselliğine, boyutuna, kalitesine göre farklılık göstermektedir. Yağ ve pas sökücü, genel bakım sağlayıcı pek çok ürün markalar tarafından paketlenerek satışa sunulmaktadır. Yağsız kontak temizleme, korozyon önleyici, fren balata temizleyici, kart devre kontak temizleyici pek çok ürün bulunmaktadır. Temizlik ürünleri, su yalıtım malzemeleri, silikon tabancaları ve silikon çeşitleri, yağlayıcı spreyler ve daha fazlası genel bakım sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

 Uygun Fiyatlı Genel Bakım Ürünü Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Genel Bakım Ürünü Çeşitleri

Sıcak ve soğuk olmak üzere iki çeşit silikon bulunmaktadır. Temel işlevi yapıştırmak olan ürünler hem hobi hem de işlevsel olarak kullanılır. Silikon tabancasının içerisine yerleştirilen silikon malzemeleri, sıcağın etkisiyle çalışma sırasında erir ve kullanıma hazır hale gelir. Yüzeylerin yapıştırılması, tutturulması amacıyla kullanılır. Silikon fiyatları silikonların kalitesine, boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bakım spreyleri arasında gelen lastik bakım fitili, lastiklerin temizlenmesi ve kullanım sırasında verim sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Motor temizletici, araç kokpit temizleyici gibi koruma ve bakım sağlama amacıyla kullanılan pek çok sprey; aracın parçalarının daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Deri ürünlerinin sık sık temizlenmesi gerekir. Bunu sağlamak amacıyla deri koruyucu spreyler kullanılır. Arabanın iç kısmının temizlenmesi, döşeme ve koltukların tozdan arındırılması amacıyla döşeme spreyleri kullanılmaktadır. Pas sökücü sprey, balata temizleyici, metal sökülebilir sprey boya, lastik bakım ve tazeleme kabı gibi ürünleri kullanarak aracınızın parçalarını yenileyebilirsiniz. Araç parçalarının işlevselliğini koruması amacıyla kullanılan bakım spreyleri, genel bakım ürünleri arasında gelmektedir. Farklı miktarlarda ambalajlanan pek çok ürün bulunur. Torpido bakım spreyi, araç göğsü temizleme spreyi gibi ürünler aracın hem iç hem de dış bölgesinin temizlenmesi ve korunması amacıyla kullanılmaktadır. Ürün miktarı ve ürün özelliklerini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünler sprey formatında olup pratik bir şekilde sıkılarak uygulanmaktadır. Torpido koruma ve bakımı, plastik ve lastiklerin temizlenmesi, araç içi bakımın sağlanması amacıyla bakım ürünleri kullanılmaktadır. 50cc motor fiyatları ve özellikleri de dahil olmak üzere tüm genel bakım ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Polisan genel bakım ürünleri de sayfamızdan inceleyebilirsiniz.