Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bebek Biberon ve Aksesuarları  için 16606 sonuç bulundu

Yaş Grubu
16606 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bebeklerin beslenebilmesi için gerekli olan gereçlerden olan biberon ve çeşitli biberon aksesuarları kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Özellikle anneyi emmeyi bırakan bebekler ve mama takviyesi ihtiyacı duyan bebekler için biberonlar ilk doğum anından itibaren kullanılmaktadır.

Biberon

Biberon

Biberon, bebeklere süt ve süt gibi sıvı maddeleri içirebilmek için kullanılan emzikli şişelere denmektedir. Biberon modelleri arasında cam biberon, silikon biberon ve plastik biberon gibi seçenekler bulunmaktadır. Biberonları ilk kez kullanacağınız zaman güzelce temizlemeniz ve dezenfekte etmeniz bebeğinizin sağlığı açısından son derece önemlidir. Ayrıca her kullanımdan sonra biberonları güzelce yıkayarak bir sonraki kullanıma hazır hale getirmelisiniz. Kategorimizde de bulabileceğiniz biberon markalarından bazıları; Chicco, Philips Avent, Bebedor, Dr. Brown’s gibi markaladır.

Termos ve Alıştırma Bardakları

Biberon termosu olarak da bilinen bebek termosu özellikle dışarı çıkarken ya da seyahat ederken bebeğinizin sütünü ya da mamasını sıcak bir şekilde muhafaza edebilmenize yarayan ürünlerdir. Genellikle paslanmaz çelikten üretilen bu termoslar uzun süreli kullanım için elverişlidir. Alıştırma bardakları ise içeceklerin taze ve serin kalmasını sağlamanın yanı sıra özel yumuşak silikon pipeti sayesinde bebeğinizin içeceği kolayca içebilmesine de yardımcı olur.

Mama Önlükleri & Ağız Bezleri

Mama Önlükleri & Ağız Bezleri

Mama önlükleri ve ağız bezleri, bebeklere mama yedirirken üzerlerindeki kıyafetin temiz kalmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Günde defalarca bebeğinizin kıyafetini değiştirmek istemiyorsanız bebeklerinize mama yedirirken mama önlüğü bağlamalı ve ağzından mamayı çıkardığı durumlarda ağız bezi ile hemen temizliğini sağlamalısınız. Ağız bezleri yumuşak yapıda olduğundan bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Ancak yine de ağız bezleri ile temizleme yaparken çok bastırmamaya özen göstermelisiniz.

Aksesuarlar

Bebek beslenmesi için gerekli olan aksesuarlardan bazıları; biberon emziği, biberon temizleme fırçası, emzik kutusu gibi ürünlerdir. Biberon emziklerinin yıpranması ya da kaybolması durumunda yeni bir biberon maliyetini karşılamak yerine biberon emziği satın alabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin emziğini hijyenik bir şekilde muhafaza etmek için emzik kutularında saklayabilirsiniz.

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

Bebeklerin diş çıkarma döneminde damakları fazlasıyla kaşınır. Pek çok bebek için bu dönem hayli huzursuz geçen bir dönemdir. Bu dönemde onların huzursuzluğunu bir nebze olsa da dindirmek ve kaşınma gereksinimlerini karşılamak için diş kaşıyıcı kullanımı çok önemlidir. Çıngıraklar ise yine hem bu dönemlerde hem de normal zamanlarda bebeklerin oyalanmasını sağlamak ve keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için satın alabileceğiniz ürünlerdendir.

Biberon Isıtıcıları

Biberon ısıtıcıları, dolapta muhafaza ettiğiniz sütü ılıtarak bebeğinizin içmesine hazır hale getirmenizi sağlayan beslenme gereçleridir. Bebeğinizin sütünü kolayca ısıtmanıza olanağ sağlayan biberon ısıtıcısı yalnızca birkaç dakika içinde sütü hazır hale getirir. Böylece gece acıklamalarında bile hiç zorlanmadan bebeğinizin beslenme gereksinimini giderebilirsiniz. Bazı biberon ısıtıcısı markaları; Philips Avent, Chicco, Beurer, WeWell, Yoomi gibi marakalrdır.