Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bireysel & Takım Sporları  için 42849 sonuç bulundu

42849 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Hem eğlence hem de kondisyon açısından sporsuz bir hayat düşünülemez. Her bir spor dalının kendine has kuralları, malzemeleri ve kıyafetleri bulunur. Adelinspor, Aquasphere, Arena, Avessa, Busso, Butterfly, Cyclone, Delta ve daha birçok markanın spor malzemelerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bireysel Sporlar

Bireysel Sporlar

Bireysel sporlar, bir takım arkadaşına ihtiyaç duymadan tek başınıza yapabileceğiniz spor türleridir. Bu sporlar arasında en popülerlerinden biri olan yüzmei tüm vücudu çalıştırmasının yanı sıra diğer sporlara kıyasla oldukça az ekipman gerektirmesiyle de revaçta. Her an yer yerde kullanılabilen tekerlekli patenler bilhassa çocukların vazgeçilmezlerinden. Tenis ve masa tenisi maç mantığını sevenlere hitap eder ve tekli ya da çiftli oynana bilir. Tekerlekli patenin kuzeni sayılabilecek kaykay da yine büyük ölçüde çocukların favorisi. Tenise yakın ama farklı bir spor olan badminton da aileler ve arkadaşlar arasında popüler durumda. Sporda sizin için önemli olan şey stratejiyse dart, bilardo veya langırt tam size göre demektir. Buz pateni, okçuluk, binicilik ve squash de diğer bireysel sporlardır.

Takım Sporları

Takım Sporları

Takım sporları takım arkadaşlarıyla oynanır ve kondisyonla birlikte muazzam bir koordinasyon gerektirir. Takım sporlarının en popüleri hiç şüphesiz yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken futbol. Futbol topu ve kaleci eldiveni topla oynanan diğer sporlara uygun olmasa da dizlik ve kolluk gibi diğer spor malzemeleri voleybol, basketbol ve hentbolda da kullanılabilir. Takım sporları arasında yer alan atletizm ve onun alt dallarından olan jimnastik için gereken malzemeler ise daha farklı; gülle, atlama ipi, hulahop, sopa, kurdele, vb. Türkiye’de yaygınlaşmaya devam eden buz hokeyinin dışında, kendisine ayrılmış özel alanlarda müthiş keyifli zaman geçirebileceğiniz paintball da takım sporları arasında yer alıyor.

Dövüş Sporları

Dövüş Sporları

Dövüş sporları her biri kendisine özel kurallarla oynanan ve en az iki kişi arasında bir tür mücadele içeren sporlardır. Dövüş sporlarıyla ilgilenen kişiler kendilerini sadece fiziksel açıdan değil zihinsel açıdan da disipline sokmak zorundadır. Dövüş sporları arasında en fazla ekipman gerektiren spor olan boks için öncelikle boks eldiveni edinmelisiniz. Bu sporu evde yapmak istiyorsanız kum torbası da şart. Kickbox, muay thai ve whu shu için de uygun eldivenleriniz ve ayakkabılarınız olmalı. Eskrim en ayrıntılı ekipmana sahip sporlarda bir diğeri. Eskrim kılıcı (epe), yelek, maske, eldiven, tas, vücut kordonunun hepsi eskrim için gerekli. Savunma sporları sayılan tekvando, karate, judo ve aikido ise kendilerine özel kıyafet ve kemerlerle uygulanabilir.