RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Nike Sc2971-100 Premier Team 5 No Futbol Topu
Nike Sc2971-100 Premier Team 5 No Futbol Topu
(8)
429,00 TL
414,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kahvecisport Rehab Cg1 Kaleci Eldiveni
Kahvecisport Rehab Cg1 Kaleci Eldiveni
(0)
473,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Fit And Smart Fs-18M Yarı Profesyonel 18 Mm Indoor Masa Tenisi
(5)
5.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Strike Futbol Topu Mavi No:5
Strike Futbol Topu Mavi No:5
(0)
304,74 TL
218,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çift Sıra Ayarlanabilir Işıklı Çocuk Pateni (477623151)
(43)
329,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Geniş Kum Torbası + Boks Bandajı 120 x 32 CM
Geniş Kum Torbası + Boks Bandajı 120 x 32 CM
(466)
260,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Uzun Ömürlü Dayanıklı Sağlam Alüminyum Beyzbol Sopası 63.5 Cm
(9)
102,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Delta Stapler 5 Numara Dikişli Futbol Topu + Top Pompası-Fosforlu Kırmızı
Delta Stapler 5 Numara Dikişli Futbol Topu + Top Pompası-Fosforlu Kırmızı
(3)
163,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

120 x 35 CM Geniş Kum Torbası Boks Eldiveni+Badaj+Çelik Aparat
120 x 35 CM Geniş Kum Torbası Boks Eldiveni+Badaj+Çelik Aparat
(387)
410,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yiğitspor Kişiye Özel Isim Baskılı Taekwondo Elbisesi Whiteface Beyaz Yaka
Yiğitspor Kişiye Özel Isim Baskılı Taekwondo Elbisesi Whiteface Beyaz Yaka
(25)
225,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molten V5M1300 No 5 Dikişli Voleybol Topu Kırmızı Yeşil
(11)
285,15 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tatami Tatami Minderi 13Mm 1M2 **Ücretsiz Kargo**
Tatami Tatami Minderi 13Mm 1M2 **Ücretsiz Kargo**
(45)
95,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Voit Bc-2000 Championship X-Grip Basketbol Topu No.7
Voit Bc-2000 Championship X-Grip Basketbol Topu No.7
(18)
209,90 TL
139,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Extremeoutdoor Pool Energy Kauçuk Deniz Paleti
(37)
145,00 TL
130,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tatami Tatami Minderi 26Mm 1M2
Tatami Tatami Minderi 26Mm 1M2
(42)
149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Busso Raider Alüminyum Ayarlanabilir Paten
(48)
690,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yetişkin Yüzücü Deniz Gözlüğü Anti Fog Buğulanma Yapmaz Uv Koruma
(7)
159,90 TL
114,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tango Adidas Tango Rosario Beyaz Futbol Topu 656927 5
Tango Adidas Tango Rosario Beyaz Futbol Topu 656927 5
(0)
313,41 TL

Bireysel ve Takım Sporları Ürünleri

Takım sporları, bireyin kendini iyi hissettiği spor türlerinin tamamına verilen genel bir adlandırmadır. Bireysel sporlar, bireyin herhangi bir kuruma, topluluğa veya takıma bağlı olmaksızın yalnız başına gerçekleştirdiği bir spor türüdür. Bu türe bisiklet, atletizm, yüzme ve tenis gibi birçok spor alanı dâhil edilmektedir. Diğer tüm spor türlerinde olduğu gibi bu türlerde de kişinin fiziksel ve psikolojik anlamda gelişim gösterdiği görülmektedir. Özellikle el, kol, sırt ve bacak gibi bölgelerde bulunan kasların gelişmesi bireye fayda sağlamaktadır. Kimi zaman bunlara ek olarak bazı bireyler spor takviye ürünleri de kullanabilmektedir. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan ve kişinin spor gelişiminin yanı sıra, sağlığına da herhangi bir zararı bulunmadığı tespit edilen bu ürünler kullanıma engel değildir. Bunun yanı sıra güne daha motive başlaması, kendini dinç hissetmesi ve faydalı hissetmesi gibi birçok psikolojik yöne de sahiptir. Takım sporlarında ise bireysel sporlardan farklı olarak, en az iki kişiyle yapılan bir uyum çalışması olduğu görülmektedir. Bu spor dalı, bireysel spor türüne nazaran sosyal anlamda daha aktif olmayı gerektirmektedir. Gerek aile ortamı gerekse arkadaş çevresinde devamlı olarak tekrar edilebilmektedir. İnsanlarla bir arada olmak ve devamlı bir diyalog halinde olmak, kişinin kendine olan özgüvenine de fayda sağlamaktadır. Her iki alanda da hobi olarak icra edilmesinin yanı sıra, profesyonel olarak ilgilenen bireyler de bulunmaktadır. İşin içine profesyonellik girdiğinde kişi daha yoğun bir tempoyla çalışmaya başlamaktadır. Bu türe ise voleybol, futbol, basketbol ve hentbol gibi spor türleri örnek verilmektedir. Tüm bu spor dalları için çeşitli spor malzemeleri bulunmaktadır. Bunlar ilgi duyulan sporu daha eğlenceli ve kimi zaman daha güvenli kılmak için kullanılmaktadır. Çoğu kişi kendini spora hazırlarken, motive olmak adına önce ürünleri almaya başlamaktadır. Bunlar kimi zaman tayt, eşofman veya şort gibi giysi kategorisi olurken, kimi zaman da top, eldiven veya bandaj gibi diğerspor ürünleri olabilmektedir. Birçok marka, fiyat ve yaşa hitap eden bu ürünlere sizler de ulaşabilirsiniz.

Bireysel Spor Ürünleri

Bireysel Spor Ürünleri

Spor denildiği zaman akla genellikle ilk olarak, bir spor salonuna gitme fikri gelmektedir. Fakat günümüzde durum sanıldığından farklıdır. Özellikle ekonomik durumlardan, evdeki iş yükünden veya vakit bulamamaktan yakınan insanlar evde spor yapmaktadır. Hal böyle olunca evde yapılacak sporlara ve ürünlere talep artmaktadır. Bu durum da insanları evde spor ürünleri kullanmaya teşvik etmektedir. Örneğin son zamanlarda yoga ve pilatese yoğun bir ilgi duyulmaktadır. Genel olarak kadınların tercih ettiği bu spor alanında baş ürün olarak göstereceğimiz malzeme mattır. Genel adıyla yoga matı olarak geçen bu ürün, üzerinde her türlü egzersizi yapmaya olanak tanımaktadır. Çeşitli markalara ait yoga matlarına bakıldığında, matın kalınlığı, malzemesi, uzunluğu gibi birçok özellik dikkat çekmektedir. Yine aynı şekilde spor malzemeleri fitness alanına da yoğun bir ilgi mevcuttur. Bu spor malzemeleri seti olarak geçen setlere sahip olduğunuzda, herhangi bir spor salonuna gitmenize gerek kalmadan, evde de gayet sporunuzu yapmak mümkün hale gelmektedir. Bunlara ek olarak kum torbası, dambıl veya boks eldiveni gibi spor malzemeleri ağırlık alanında da evde kullanabileceğiniz ürünler arasında yerini almaktadır. Her fiyattan ve markadan ulaşabileceğiniz bu ürünlerle, evinizde küçük bir spor alanı oluşturabilmeniz mümkün. Bu sayede de spor odası malzemeleri kısmını da kendi zevkinize göre halletmiş olursunuz. Özellikle çocukların ilgisini çeken paten ve kaykay da bu kategoride yerini almıştır. Çeşit çeşit renk ve desenlerde yetişkinlere, kız veya erkek çocuklarına özel her yaşa hitap eden patenler de bulunmaktadır.

Takım Spor Ürünleri

Takım Spor Ürünleri

Takım sporları her zaman belirli bir ruhu gerektiren, birlik ve beraberlik içinde oynanan sporlar olarak bilinmektedir. Birbirleriyle uyum içinde hareket eden takım arkadaşları ve bu motivasyonu sağlayan takım sporları malzemeleri her zaman bir arada var olmuştur. Takım denince akla ilk gelen sporlardan biri şüphesiz futboldur. Futbolda kullanılan en önemli spor ürünlerinden biri futbol topudur. Futbol topları çeşitli marka, fiyat ve renklerde bulunmaktadır. Futbol oynayacak grubun yaş ortalaması ve oynanacak alan baz alınarak futbol topunun seçilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu durum küçük yaş grubunda bulunan çocuklar için tehlike yaratabilir. Futbol toplarının sağlam olması, dikişli olması ve pompasıyla birlikte gelmesi aranan nitelikler arasında yer almaktadır. Pompayla birlikte gelmeyen futbol toplarına artı bir pompa almak gerekmektedir. Oynanacak oyunun kaliteli olabilmesi için, her zaman sert ve sağlam olması gerekmektedir. Bunlara ek olarak forma, futbolcu yeleği, kaleci eldiveni, tozluk, krampon veya belki bahçeli evi olanlar için küçük bir kale ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Futboldan sonra akla gelen diğer sporlar voleybol ve basketboldur. Her iki spor dalında da top akla gelen en önemli bir ürünlerdendir. Genel olarak bakıldığında en çok tercih edilen ve sevilen üç spor dalının da ortak paydasının top olduğunu görmek mümkündür. Fakat her dal için kullanılan toptan beklenen verim ve istek çok farklıdır. Futbolda daha sert, basketbolda elde rahat tutulması ve iyi şişirilmiş olması, voleybolda ise yumuşak olması aranan nitelikler arasındadır. Bunun dışında hentbol, Amerikan futbolu ve buz hokeyi gibi birçok takım sporu ve bu spor dallarına ait ürünler bulunmaktadır. Her ürün marka, boyut, fiyat ve yorum olarak ayrı ayrı sıralanmıştır. Buna ek olarak spor ürünleri outlet kısmından da kendinize veya sevdiklerine bütçenize uygun şekilde ürünler bulmanız mümkündür.

Spor Ürünleri Fiyatları

Spor Ürünleri Fiyatları

Spor türleri genel anlamıyla her ne kadar iki tür olarak sınıflandırılmış olsa da, aslında ürün seçimi bakımından ve kişinin ilgi alanına göre oldukça fazla seçenek mevcuttur. Örneğin dövüş sporları da bu gruba dâhil edilebilir. Özellikle bu alanda ilerlemek isteyen ve deneyim sahibi olan bireyler için profesyonel spor ürünleri bulunmaktadır. Özellikle boks, tekvando ve kick boksun revaçta olduğu bu alana, her yaştan ve her cinsiyetten yoğun ilgi duyulmaktadır. Diğer spor alanlarında olduğu gibi, bu alanda da her kategoriye uygun binlerce ürün bulmak mümkündür. Genel olarak bakıldığında boks eldiveni, kum torbası, dişlik, atlama ipi, bandaj ve boks kaskı bulunmaktadır. Bu malzemeler yapılan sporun hem daha güvenli, hem de yapan kişinin yaş aralığına göre daha hevesli olmasını sağlamaktadır. Öte yandan savunma sporları için ise tekvandoya özel elbise, kuşak, eldiven, koruyucu bandaj ve tekvando ayakkabısını saymamız mümkündür. Yine bu alanda da yetişkin veya çocuk ayrımına uygun her çeşitten ürün bulunmaktadır. Fakat her spor dalında olduğu gibi hitap edilen kitle, yaş aralığı, fiyat ve performans müşteriler açısından önem arz etmektedir. Hangi spor alanlarına ilgi duyduğunuz karar vermek için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Seçtiniz alanlara yönelik binlerce seçeneğe ulaşabilirsiniz.