Yapışkanlı Kapı,Posta Kutusu,Dolap,Masa Numarası (Büyük 5 Cm)
(61)
17,81 TL
Kapı Numarası, Masa, Dolap No Metal Numara Arkası Yapışkanlı (534583221)
Kapı Numarası, Masa, Dolap No Metal Numara Arkası Yapışkanlı (534583221)
(34)
6,54 TL
6,21 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Reklam Park Dubası (303917623)
Reklam Park Dubası (303917623)
(189)
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kapı Numarası , Bina, Apartman, Işyeri Numarası 10X10 Cm
Kapı Numarası , Bina, Apartman, Işyeri Numarası 10X10 Cm
(117)
76,70 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ofis Kapı Isimliği ,Aliminyum Kapı Isimliği
(0)
125,00 TL
100,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oto Üstü Rüzgar Gülü Fırfır Tabela Satılık-Kiralık Çift Taraflı (304535573)
Oto Üstü Rüzgar Gülü Fırfır Tabela Satılık-Kiralık Çift Taraflı (304535573)
(27)
158,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Açık-Kapalı Ahşap Yönlendirme Yazısı Levhası
Açık-Kapalı Ahşap Yönlendirme Yazısı Levhası
(18)
120,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fotomat Ayaklı Duba Tabela Reklam Panosu (Baskılı)
Fotomat Ayaklı Duba Tabela Reklam Panosu (Baskılı)
(5)
749,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pleksiglass Kapı Tabelası
(18)
259,90 TL
233,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Büyük Totem Duba Reklam Dubası
Büyük Totem Duba Reklam Dubası
(11)
438,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Retro Tasarım Wc Yönlendirme Tabelası
Retro Tasarım Wc Yönlendirme Tabelası
(2)
99,00 TL
69,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dekoratif Ofis Içi Kapı Isimliği Tabelası - Departman Levhası
Dekoratif Ofis Içi Kapı Isimliği Tabelası - Departman Levhası
(0)
199,90 TL
138,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Roll Up Banner 85X200 Cm Rollup Banner (509853782)
Roll Up Banner 85X200 Cm Rollup Banner (509853782)
(2)
460,20 TL
Fosforlu Ok Yer Okları Acil Çıkış Exıt Yazılı Yeşil
Fosforlu Ok Yer Okları Acil Çıkış Exıt Yazılı Yeşil
(1)
24,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kapı Numarası, Masa Numara, Dolap No Metal 1-20 Arası 7X7Cm Gümüş
Kapı Numarası, Masa Numara, Dolap No Metal 1-20 Arası 7X7Cm Gümüş
(1)
177,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siyah Veya Beyaz Pleksi Levha 2.8Mm Kalınlık 20X20 Cm
(0)
44,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Işıklı Oda Ve Otel Kapı Numarası (418829876)
(0)
259,00 TL
198,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Işıklı Şarjlı Acil Çıkış/Exit Tabelası Yönlendirme Levhası (327533207)
(11)
179,00 TL

Yönlendirme Levhaları

Günlük hayatta en çok bulunduğunuz alanlar arasında kurumsal binalar ve halka açık mekanlar gelir. Ayrıca çeşitli işletmeler de sürekli olarak bulunduğunuz yerlerden sayılabilir. Bu tür alanlar genellikle çok kalabalık kişi grupları tarafından kullanılır. Halka açık olduğu için birbirinden farklı sayısız kişi bu alanları kullanabilir. Böyle durumlarda bu alanlardaki kapıların, girişlerin, çıkışların yerini bulmak çok zor bir hale gelebilir. Hastaneler bu tür alanların en büyük örneklerindendir. Birbirinden farklı sayısız polikliniğe sahip olan hastanelerde bu tür yerleri bulmak için çeşitli yönlendirici materyallere ihtiyaç olur. İşletme sahipleri için bu tür durumlar büyük öneme sahiptir. İşletmenizde hizmet verdiğiniz kişilerin yönünü bulabilmesi, çeşitli uyarılara uygun hareket edebilmesi için yönlendirme levhaları kritik öneme sahiptir. Bu levhalar insanların aradıkları alanları daha kolay bulunmasını sağlayabilecekleri gibi farklı amaçlarla da kullanılabilirler. Büyük öneme sahip olan bu levhalar kullanıcıların dikkatini çekecek şekilde olmalıdır. Bu levhalar arasında seçim yaparken bu açıdan dikkatli olmak gerekir. Birbirinden farklı levhalar sayfamızda bir araya gelirler. Tüm bu materyaller üstün kaliteleriyle her yerde rahatlıkla kullanılabilir özelliktedirler. Dikkat çekici tasarımların kullanışlı özelliklerle bir araya getirildiği ürünler kullanıcının beğenisine sunuluyor. Siz de sayfamızdaki tüm modelleri inceleyerek amacınıza uygun ürünleri edinebilirsiniz.

Yönlendirme Levhaları Çeşitleri

Yönlendirme Levhaları Çeşitleri

Günlük hayatta bulunduğunuz yerlerde en sık kullanılan materyaller arasında yönlendirme amacıyla tasarlanmış levhalar bulunur. Bu levhalar çok farklı yerde çok farklı amaçlarla kullanılabilecek türde seçeneklere sahiptir. Seçeneklerin tümü kullanıcıları en basit ve anlaşılır şekilde yönlendirmek için tasarlanır. Kapı yönlendirme levhaları en sık kullanılan seçeneklerden biridir. Bu levhalarda farklı çıkış kapıları gösterilir. Her binada acil çıkışlar için kullanılabilecek kapılar bulunur. Bu kapılar sayesinde acil, tehlikeli durumlarda hızlı bir şekilde dışarı çıkılabilir ve güvenlik sağlanmış olur. Fakat bu kapılar binaların farklı noktalarında bulunabilir. Bu durumda binanın farklı alanlarında bu kapıya gidecek yönü gösteren levhalara ihtiyaç duyulur. Levhalar sayesinde binanın tüm haritasına hakim olmanıza gerek kalmadan acil durumlarda yönünüzü bulmak mümkün olur. Bir diğer önemli ürün çeşidi de tuvalet yönlendirme levhaları olur. Alışveriş merkezleri, havaalanları, okullar gibi alanlarda tuvaletler genellikle kadın, erkek ve çocuklar için farklıdır. Herkesin kendine uygun olan tuvaleti bulabilmesi için levhalar çok önemlidir. Ayrıca karmaşık yerleşimlere sahip olan alanlarda tuvaletlerin çok daha kolay bir şekilde bulunabilmesini sağlayan bu levhalar karışıklıkların da önüne geçmiş olur. Yangın yönlendirme levhaları güvenliğiniz açısından büyük öneme sahiptir. Bu levhalar yangın gibi tehlikeli acil durumlarda izlenmesi gereken yolu gösterir. Böylece eğer acil durum toplanma alanı varsa bu alanın yerini veya yangın merdivenlerini gösteren levhalar sayesinde acil durumlarda zarar görmekten korunmuş olursunuz. Siz de tüm bu levha çeşitlerini inceleyerek amacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Yönlendirme Levhaları Modelleri

Yönlendirme Levhaları Modelleri

Levhalar kullanıldıkları alanlarda dikkat çekmesi gereken ve herkes tarafından kolaylıkla görülebilmesi önemli olan materyallerdir. Bu materyalleri herkesin kolaylıkla anlayabilmesi ve görebilmesi için tasarım büyük öneme sahiptir. İlgi çekici tasarımlara sahip levhalar eğitim düzeyi, konuştuğu dil ne olursa olsun herkes tarafından görülüp, anlaşılabilir. Ayrıca bu levhaların işletmelerde kullanıldıklarında dekoratif açıdan önemi de bulunur. Hoş tasarımlara sahip olan levhalar hem daha kolay dikkat çeker hemde uyumlu bri dekoratif düzen sağlar. Işıklı yönlendirme levhaları bu açıdan oldukça kullanışlı seçneklerdendir. Işıklı tasarımıyla oldukça hoş bir görüntü sağlar. Ayrıca bu tür bir ürün karanlıkta, akşam saatlerinde rahatlıkla görülebilir özelliktedir. Böylece her tür durumda rahatlıkla fark edilebilir. Bu tür levhaları yollarda da kullanabilirsiniz. Işıklı yapıları sayesinde sürücüler rahatlıkla levhaları fark edebilirler. Fosforlu yönlendirme levhaları da son derece kullanışlı materyallerden biridir. Şık tasarımlara sahip olan bu levhalar da görülebilirliği ile dikkat çeker. Bu tür modeller binalarda kullanıldıklarında ışıklandırmanın yeterli olmadığı katlarda, merdivenlerde rahatlıkla kullanılabilir. Fosforlu seçenekler her yaştan insanın dikkatini rahatlıkla çekebilecek ve yine her yaştan insan tarafından kolaylıkla anlaşılabilecek türde levhalardır. Bu sayede çocuklarda doğru bir şekilde yönlendirilebilmiş olur. Siz de sayfamızdaki birbirinden farklı sayısız tasarım arasından seçim yapabilirsiniz.

Yol Yönlendirme Levhası Özellikleri

Yol Yönlendirme Levhası Özellikleri

Yol yönlendirme levhaları ile ilgili en önemli özelliklerden biri kalitesi olur. Bu levhalar halka açık alanlarda kullanıldığı için çok fazla dış etken ile etkileşim halinde olurlar. Bu ürünlerin kalitesi uzun süre verimli bir şekilde kullanılabilmesi için çok önemlidir. Levhalar genellikle üzerlerinde çeşitli semboller ve yazılar bulundururlar. Semboller sayesinde kişilerin doğru şekilde yönlendirilmesini sağlarlar. Ürünlerin kalitesi hem dış etkenlere karşı dayanıklılığı hem de sembollerin kalıcılığı açısından büyük öneme sahiptir. Kalitesiz materyallerden üretilen levhalar kısa sürede zarar görerek etkilerini kaybedebilirler. Bu açıdan en önemli noktalardan biri ürünlerin üretildiği materyal olur. Ahşap yönlendirme levhaları kaliteleriyle dikkat çeken ürünlerdendir. Kaliteli ahşap materyaller uzun süre boyunca bozulma göstermeden kullanılabilir. Bu materyal ayrıca suya karşı dayanıklılığı sayesinde şişme, kabarma gibi durumların ortaya çıkmasını önler. Ayaklı yönlendirme levhaları ile ilgili en önemli nokta sabitlik olur. Levhanın ayaklarının dayanıksız olması devrilmesi gibi son derece tehlikeli durumların ortaya çıkmasına sebep olabileceği içi dikkatli olunması gerekir. Ürünlerde kullanılan boyalarda çok önemlidir. Kalitesiz boyalarla işaretlenmiş levhalar zamanla kullanışsız hale gelir. Bu boyalar zamanla solacağı için levha üzerindeki işaretler anlamını kaybeder. Bu durumda ürünün artık kullanılamayacak durumda olmasına sebep olabilir. Siz de sayfamızdaki birbirinden farklı ürünleri tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yönlendirme Levhaları Fiyatları

Yönlendirme Levhaları Fiyatları

Yönlendirme levhaları fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan sayısız ürünün tümü birinden farklı tasarımsal ve amaçsal özelliklere sahiptir. Farklı amaçlara yönelik üretilmiş olan bu ürünlerin fiyatlarını değiştiren bazı noktalar vardır. Bu noktaların başında ürünün kullanıma uygun olduğu alanlar gelir. İç mekan yönlendirme levhaları genel olarak ışıklandırılmış alanlarda kullanılmaya uygun olarak tasarlanır. Bu tür tasarımlar parlak ışıkların altında da rahatlıkla görülebilecek özelliğe sahiptir. Böyle modellerin boyutları da farklılık gösterebilir. Kullanıldığı mekanın daha dar bir alan olması levhanın da ergonomik boyutlarda olmasına sebep olabilir. Böyle modellerin fiyatlarının dış mekanda kullanılanlardan farklı olması çok normaldir. Bir diğer önemli nokta da ürünlerin tasarımında kullanılan materyaller olur. Otopark yönlendirme levhaları araçların park alanı bulabilmesi için üretilirler. Bu tür levhalar araçlardaki sürücülerin kolaylıkla görebileceği şekilde tasarlanırlar. Bu sebeple ışıklar, fosforlu boyalar gibi ek tasarımsal özelliklere sahip olabilirler. Böyle durumlarda ürünün fiyatında değişiklik gösterir. Havaalanı yönlendirme levhaları da aynı anda bir kaç dilde açıklama yapan seçenekler sahiptir. Havaalanları genellikle farklı milletlerden çok sayıda kişiyi misafir ettiği için farklı anadillere sahip olan kişilerin de anlayabilmesi için levhalar da buna uygun şekilde tasarlanır. Fiyatlarının da bu açıdan değişiklik gsötermesi çok normaldir. Siz de sayfamızdaki ürünler arasında fiyat incelemesi yaparak bütçeniz ile uyumlu olanları kullanabilirsiniz.