Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Yatırımlık Altın & Gümüş Modelleri ve Fiyatları  için 6438 sonuç bulundu

6438 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Altın ve gümüş her zaman iyi birer yatırım aracı olmuşlardır. Altın ve gümüş fiyatları piyasanın değerlerine göre değişmektedir. Altın gümüş yatırımlık alınırken piyasadaki değerini takip edip fiyatı düştüğünde alınır, fiyatı yükseldiğinde satılarak iyi bir yatırım yapılır. Birçok farklı markanın yatırımlık gram altın, külçe, bilezik, koleksiyon altın ve külçe gümüş modelleri bulunmaktadır. Kategorimiz üzerinden Altın aşkı, Altınbaş, Bilezikci, Bilezikhane, Cephaneci, Cloves Gold, Dore, Elifin izi, Favori Gold, Hanoğlu Kuyumculuk, İAR, Kismet gold, Label Jewellery, Nadir, NZP Gold, Sembol Altın, TC. Darphane, Tuğrul Kuyumculuk gibi birçok markanın yatırımlık altın seçeneklerini inceleyebilir, bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Yatırımlık Altın

Yatırımlık Altın

Altın ve gümüşün fiyatları düştüğünde satın alıp yükseldiğinde satarak iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Yatırımlık altın ve gümüş, birçok farklı çeşide sahiptir. Yatırımlık altın çeşitleri, koleksiyon altın, 22 ayar bilezik, ziynet altın, külçe altın, cumhuriyet altınıdır. Koleksiyon altın çeşitleri arasında, altından hazırlanmış özel tasarımlı yüzük, bilezik, künye, kolye modelleri bulunmaktadır. Diğer bir yatırım aracı olan 22 ayar bilezik modelleri, hem farklı tasarımları hem de sade tasarımları barındırır. 22 ayar bilezik fiyat ve modelleri de, altın piyasasının değişikliklerinden etkilenir. Altın bilezik modellerini yatırım amacıyla almak istiyorsanız, işçiliği az olan sade modellerden almanızda fayda var. Altın işçiliği fiyat farkını arttırır. Bu da alım satım işlemi esnasında fiyatı etkiler. İşçiliği az ham altın bilezik modelleri tercih ederseniz satış işleminde bileziğin fiyatı etkilenmez. Ziynet altını ise, 22 ayar değerinde, kenarları eğik tırtıklı, yıldızlı kenar süslemeleri olan, sikke altına göre daha hafif ve ince olan bir altın modelidir. Eski tarihli ve yeni tarihli çeşitleri vardır. Yatırımlık külçe altın çeşitlerinde, 22 ve 24 ayar sertifikalı yatırımlık gram altın seçenekleri bulunmaktadır. Yine cumhuriyet altını çeşitlerinde de eski ve yeni tarihli basımlar vardır. 22 ayardır.

Yatırımlık Gümüş

Yatırımlık Gümüş

Yatırımlık gümüş çeşidi ise, külçe gümüştür. Gümüş altın kadar yüksek değerli olmasa da, değerli bir maden piyasasına sahiptir. Yatırımlık külçe gümüş, gümüşlerin gramlarına çeşitlenmektedir. 2.5gr, 5gr, 10gr, 50gr, 100gr, 500gr, 1000gr çeşitlerine sahip bulunan külçe gümüş yatırım ürünlerinden bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Külçe gümüşler, külçe altınlar gibi sertifikalı ürünlerdir. Külçe gümüşün sertifikasında, gümüşün ayarı, gramı ve seri numarası yazmaktadır. Kategorimiz üzerinden külçe gümüş ve diğer yatırımlık altın çeşitlerini inceleyebilir, bütçenize göre bir yatırım seçeneği bulabilirsiniz.

Altın & Gümüş Markaları Nelerdir?

Altın & Gümüş Markaları Nelerdir?

Yatırımlık gram altın fiyatı, altın piyasasının günlük değerlerine göre değişmektedir. Aynı şekilde külçe gümüş fiyatı da günlük kurdan hesaplanmaktadır. 22 bilezik, Altın aşkı, Altınbaş, Bilezikçi, Bilezikhane, Cephaneci, Cloves Gold, Dore, Elifinizi, Favori Gold, Hanoğlu Kuyumculuk, İAR, Kismet gold, Label Jewellery, Nadir, NZP Gold, Sembol Altın, TC. Darphane, Tuğrul Kuyumculuk gibi markalarının ürünlerinden yatırımlık gümüş ve altın seçebilirsiniz. Diğer yatırımlık altın çeşitleri için Koleksiyon Altın kategorimizi inceleyiniz.