Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Sağlık & Medikal Ürünler Çeşitleri & Fiyatları  için 131733 sonuç bulundu

131733 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Sağlık & Medikal Ürünler Çeşitleri & Fiyatları

Page Title

Sağlığınız sahip olduğunuz diğer tüm şeylerin üstünde. Sağlığınızı korumak, rahatsızlıklarınızın tedavisini doğru bir şekilde uygun malzemeler kullanarak yapmak ve iyileşme sürecinizi hızlandırmak için kullanabileceğiniz sağlık ürünleri ve medikal malzemeler kategorilerimizde sizleri bekliyor. ABC Derm, Braun, Arzum, Aurafix, Bayer, Bausch & Lomb, Biotama ve Breathe Right gibi markaların sağlık ürünlerine kapsamlı ürün yelpazemizi inceleyerek en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sağlık Ürünleri

Sağlık Ürünleri

Tedavi süreciniz için tamamlayıcı ve destekleyici sağlık ürünlerimiz pek çok farklı ihtiyaca yanıt verecek şekilde çeşitleniyor. Hasta bezleri, galoş, muayene eldiveni benzeri tek kullanımlık ürünler başta olmak üzere kilo kontrolü için baskül ve dijital tartı çeşitlerimiz de mevcut. Fiziksel tedavi, ağrı tedavisi ya da günlük rahatlama için kullanabileceğiniz masaj aletleri de mağazalarımızın sizler için hazırladığı ürünler arasında yer alıyor. Ağrı giderici cihazlar ve TENS cihazları ağrı kesici kullanmak istemediğinizde imdadınıza yetişiyor. Hava nemlendirici cihazlar ve buhar makinesi kullanımı odanızdaki nem dengesini ayarlayıp solunumu kolaylaştırırken, özel ihtiyaçlara yönelik nebulizatör çeşitleri de özellikle astım hastaları için tavsiye ediliyor. Hava temizleme cihazları, horlama önleyici aparatlar, lens hijyeni için lens solüsyonu ve sigara bırakma ürünleri de kategorimizde bulunan sağlık ürünlerinden bazıları.

Ortopedik Ürünler

Ortopedik Ürünler

Bel, ayak, boyun gibi bölgeler gündelik yaşamın çalışma ve hayat koşullarından olumsuz olarak etkilenmeye meyillidir. Bu bölgelerinizde bir rahatsızlık meydana geldiyse, hekiminiz tarafından birtakım ortopedik ürünler kullanmanız tavsiye edilebilir. Farklı rahatsızlıkların iyileşmesini hedefleyen bu ürünlerin tümüne kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Peki bu ürünler arasında neler var? Öncelikle tabanlık çeşitlerimiz ayak sağlığınızı desteklemek üzere tasarlanan ürünler barındırıyor. Eklem ağrılarının yoğun olduğu diz, bilek, dirsek gibi bölgeler için tasarlanmış olan ve zedelenmelerde de kullanılabilen dizlik, bileklik, dirseklik ve atel çeşitlerimiz arasında doktorunuzun önerdiği marka ve modeli mutlaka bulacaksınız. Destekleyici korse çeşitleri, yürüme aparatları ve bastonlar, tekerlekli sandalyeler, boyunluk ve kol askısı çeşitleri, varis çorabı, bel yastığı, boyun yastığı ve oturma simidi de gereksinimlerinizi karşılamak üzere listelediğimiz diğer ürünlerimiz.

İlk Yardım ve Medikal Ürünler

İlk Yardım ve Medikal Ürünler

Tansiyon aleti, termometre, hasta klozeti gibi medikal malzemeler başta olmak üzere, ilk yardım çantanızı hazırlarken mutlaka içine koymanız gereken diğer medikal ürünleri kategorimiz üzerinden edinebilirsiniz. Hafif ya da ağır yaralanmalar için sargı bezi, bandaj ve flaster ya da diğer adıyla yara bandı çeşitleri, soğuk kompres ve sıcak kompres için kompres malzemeleriyle birlikte profesyoneller için stetoskop modellerimiz en uygun fiyatlarla en kısa sürede adresinize teslim ediliyor.

Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel sağlık vücut sağlığımızın önemli bir boyutu. Cinsel sağlığınızı korumak ve istenmeyen gebelikler ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak istiyorsanız, bu amaçla üretilen belli birtakım cinsel sağlık ürünleri kullanmalısınız. Bu ürünler içinde ilk sırayı prezervatif alıyor. Cinsel ilişki esnasında erkek tarafından kullanılan bir cinsel sağlık ürünü olan prezervatif farklı çeşitler barındırıyor. Aynı zamanda cinsel yolla bulaşan hastalıkları önlüyor ve bir tür doğum kontrol yöntemi olarak addediliyor. Eğer gebe kalma gibi bir planınız varsa, doğru yumurtlama zamanınızı bilmeniz gerekiyor. Bunun için ovülasyon testi ya da diğer adıyla yumurtlama testi satın alabilirsiniz. Kategorimizde aynı zamanda hamilelik testi çeşitleri de yer almaktadır.