ÜCRETSİZ KARGO

Apartman Duyuru Panosu Ve Ortak Posta Kutusu Seti (436886863)
(44)
1.364,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Ramak Kala Ve Dilek Öneri Kutusu
(4)
585,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Anahtar Dolabı 50 Li Anahtar Saklama Panosu Kilitli
(1)
960,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çatılı Posta Kutusu
(36)
361,00 TL
342,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Apartman Ortak Fatura & Posta Kutusu Ahşap Mdf Siyah
(8)
159,90 TL
135,92 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kilitli Ahşap Dilek Ve Şikayet Kutusu Ceviz Akça 2 Renk
(3)
399,00 TL
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Akşan Metal Çatılı İlan Posta Kutusu Dış Mekan Antrasit
(3)
475,00 TL
399,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ortak Posta Kutusu Ve Ilan Panosu Ünitesi
(37)
1.475,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Duyuru Panosu Ve Ortak Posta Kutusu
(0)
2.100,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahşap Ortak Fatura Ve Posta Kutusu 2 Renk Ceviz Akça (417079355)
(42)
399,00 TL
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

D-014 Maben Apartman-Site Toplu Fatura Kutusu (A4)
(17)
820,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fatura Hazneli Duyuru Panosu
(1)
1.180,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahşap Ortak Fatura Ve Posta Kutusu 2 Renk Ceviz Akça (417070247)
(1)
300,00 TL
169,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahşap Posta Kutusu - Ceviz Bambu Akça 3 Renk
(28)
250,00 TL
175,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahşap Posta Ve Fatura Kutusu Ceviz Akça 2 Renk
(18)
350,00 TL
175,00 TL
Yapışkan Kapı, Posta Kutusu Numarası
(98)
15,68 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Posta Kutusu (550902602)
(0)
210,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Sgs Posta Kutusu Krom Mandallı Metal
(1)
123,35 TL

Posta Kutuları

Müstakil evlerde, apartman dairelerinde ya da villalarda karşımıza çıkan posta kutusu dekoratif tasarımıyla ya da ergonomik tasarımıyla oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır. Postanelerde, evlerin ya da apartmanların giriş kısmında bulunmaktadır. Mektup, kart, fatura ya da herhangi bir dosya ve evrak postacı tarafından posta kutusuna konur. Üretim amacı ve çalışma prensibi bünyesinde işlevselliği barındırmaktadır. İşlevsel niteliklerinin yanı sıra oldukça şık bir görünüme de sahip olması sebebiyle, pek çok birey tarafından sırf bir aksesuar amacı taşıyacak şekilde kullanılmaktadır. Çünkü evin dış görünüşü, içerisinde yaşayan bireylere yönelik fikir vermektedir. Evde yaşayan kişilerin temiz, titiz, çocuk sahibi olup olmadıkları ve benzeri pek çok durum posta kutusunun görünüşünden ve tasarımından anlaşılmaktadır. Adrese gelmiş olan postaların çalışanlar tarafından kolaylıkla yerleştirilebilmesi adına geniş şekilde tasarlanmaktadır. Ahşap modelleri olduğu gibi metal malzemesinden üretilmiş modelleri de bulunmaktadır. Ahşap modeller zarifliğiyle dikkat çekerken metal modeller dayanıklılığı ve gövde tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Siz de müstakil eviniz ya da apartman daireniz için bir pota kutusu edinmek istiyorsanız, pek çok çeşidi bulunan posta kutularına göz atabilir ve kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. İsteğinize ya da ihtiyacınıza binaen tekli ya da çoklu olarak alabilirsiniz. Müstakil evlerde yaşayan bireyler tekli posta kutularını tercihe derken, apartman dairesinde yaşayan kişiler ise çoklu posta kutusuna rağbet göstermektedir. Çünkü çoklu posta kutuları sayesinde apartmanda yer alan her dairenin posta kutusu ihtiyacı giderilebilmektedir. Aynı zamanda da görünüm açısından da daha şık durmaktadır. Her dairenin aynı model ve renk posta kutusuna sahip olması apartman girişini daha estetik bir görünüme kavuşturmaktadır. Aksi takdirde posta kutularının görüntüsü göz yorabilir ve dolayısıyla da hoş bir görünüm oluşturmayabilir. İdeal posta kutusu apartman girişinizi ya da müstakil evinizin kapısını oldukça zarif bir görünüme kavuşturacaktır.

Hem İşlevsel Hem Güvenli  Posta Kutuları

Hem İşlevsel Hem Güvenli Posta Kutuları

Posta kutusu, görevli tarafından adresinize bırakılan mektubun, faturanın ya da herhangi bir evrakın muhafaza edilmesini sağlayarak işlevsel niteliğini kanıtlamaktadır. Bununla beraber kilitli modellerinin varlığı vesilesiyle de muhafaza edilmekte olan postalara, sahibi dışında birinin ulaşması mümkün değildir. Özellikle apartman dairesinde yaşayan bireyler için kilitli posta kutuları büyük ehemmiyet arz etmektedir. Özel hayatın gizliliğine de katkı sunan bu yönü sayesinde kullanıcısı olan bireylerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Posta kutusu çeşitleri arasında yer alan kilitli modellerden yana tercih vererek, hem işlevsel hem de üstün güvenlik imkanı sağlayan bir ürün kullanmayı deneyimleyebilirsiniz. Kilit sisteminin oldukça yalın ve pratik olan bir çalışma prensibine sahip olması sebebiyle, posta kutusu kullanımı hiçbir zaman için sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Çok fazla kişinin gelip gittiği ya da bünyesinde büyük kalabalığı barındıran sitelerde ya da apartmanlarda kullanımı gerekli olan ürünlerden biridir. Bu sayede sizin dışınızda kimse postalarınıza bakamayacaktır ve size gelmiş olan tüm postalarınız güven içerisinde muhafaza edilecektir. Hem şık hem işlevsel hem de güvenli bir posta kutusu satın almak istiyorsanız kuş yuvası modelindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Kuş yuvası modelleri estetik tasarımlarıyla ve göze hitap eden hatlarıyla pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hem müstakil evinizin hem de apartman dairenizin girişinde hoş bir görüntü oluşturabilir ve posta kutusunu evinizin bir aksesuarı haline de getirebilirsiniz. Metal malzemesinden üretilmiş olan posta kutuları ise çatılı yapıları sayesinde açık havada da kullanıma uygun olan ürünlerdir. Üstü açık bir alana posta kutusu yerleştirmeyi düşünüyorsanız, metal posta kutularından yana seçiminizi yapabilirsiniz. Binaların dış alanına yerleştirebilir ya da müstakil evinizin tavanı açık olan kısımlarına da monte edebilirsiniz. Bu modellerin ön kısmında yer alan geniş ağız kısmı sayesinde, gelen görevliler postaları ya da faturaları kolaylıkla posta kutusunun içerisine yerleştirebilir ve böylece postalarınız zarar göremeyeceği bir biçimde muhafaza edilebilir. Bu arada panel radyatör çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Posta Kutusunun Montajı

Posta Kutusunun Montajı

Piyasada yer alan tüm posta kutusu modelleri montaj konusunda oldukça pratik ve kolay olan bir yapıya sahiptir. Vida ve kancalar ile beraber oldukça kısa sürecek bir biçimde montajı yapılabilen posta kutuları, bu özelliği vesilesiyle çeşitli iş yerlerinin girişlerinde de sık sık kullanılmaktadır. Tasarımı, görünümü ve aynı zamanda da niteliği itibariyle etiket yapıştırmaya kolaylıkla müsait olan posta kutuları sayesinde, kişisel ya da kurumsal pek çok bilgi posta kutuları üzerinden verilebilmektedir. Kişisel ya da kurumsal noktasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Yalnız yaşayan ya da çekirdek yapılı bir aileye mensup olan kişiler için daha küçük ve ergonomik yapılı posta kutuları idealdir. Kurumsal şirketler için ise durum değişkenlik göstermektedir. Posta kutusunun konulacağı ortama mensup olan kişilerin adedine binaen uygun büyüklükte olan posta kutuları tercih edilmelidir. Çünkü kalabalık ortama daha fazla posta ulaşacaktır ve bu daha fazla posta ulaşma durumu daha büyük boyutlardaki posta kutusuna gereksinimi doğuracaktır. Haliyle posta kutusunun boyutları ehemmiyet arz eden noktalardan biridir. İdeal posta kutusu ölçüsü ile hem işlevsel hem de büyük ölçüde kolaylıklar sağlayan bir ürünü kullanmayı deneyimleyebilirsiniz. En, boy ya da derinlik gibi unsurlara dikkat ederek, hiçbir zaman için sizi pişman ettirmeyecek bir ürün edinebilirsiniz. Bununla beraber birden fazla anahtarla kullanılabilen modelleri tercih etmek de size kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle anahtarınızı kaybetmeniz halinde endişelenmenizi ya da kaygılanmanızı gerektirecek bir nokta bulunmamaktadır. Her anahtar kaybedişinizde yedekte yer alan anahtarı kullanarak yapmakta olduğunuz işe devam edebilirsiniz. Kolay bir biçimde montajı yapılabilen ve aynı zamanda da adresinize gelen postaların yoğunluğuna duyarlı olan bir posta kutusu ile, hem müstakil eviniz ya da apartman daireniz daha şık ve estetik görünecektir hem de tüm postalarınız güvenli bir biçimde muhafaza edilecektir. Sobalar sayfamıza da bakabilirsiniz.

Dekoratif Posta Kutusu Modelleri

Dekoratif Posta Kutusu Modelleri

Kullanılacağı alana binaen ideal posta kutusu modeli değişkenlik gösterebilmektedir. Kimi modeller açık alanda kullanıma uygunken ve kötü hava şartlarına karşı dayanıklıyken, kimi modeller üstü kapalı alanlar için kullanıma uygundur. Genellikle apartmanların girişinde yer alan posta kutularının bünyesinde mektuplar, gelen faturalar ya da eve postalanmış olan tüm evraklar yer almaktadır. Apartmanlarda genellikle çoklu posta kutuları kullanılmaktadır. Çoklu posta kutuları, her daire için eşit ölçülerdeki ve aynı özellikteki posta kutularının birleşimini ifade etmektedir. Etiket alanı için ayrılmış boşluğa daire numarası ya da dairede yaşayan kişinin adı ve soyadı yazılmaktadır. Bu sayede adrese gelen görevli birbirinin aynısı olan posta kutuları içerisinden doğru olanı rahatlıkla seçebilmektedir. Siz de apartmanınıza ya da müstakil dairenize posta kutusu almak istiyorsanız, posta kutusu tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilir ve tarzınızı yansıtacak bir model edinebilirsiniz. Apartman yöneticisi rütbeniz bulunuyorsa, kilitli modelleri tercih etmeniz size büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Kilitli model posta kutuları özel hayatın gizliliği açısından büyük ehemmiyet arz etmektedir. Böylelikle apartmanda yaşayan her bireyin adresine gelen postalar güvenle muhafaza edilebilmektedir. Genel anlamda posta kutusu modelleri materyalleri bakımından ayrılmaktadır. Ahşap, metal ya da çelik gibi materyallerden üretilmektedir. Her üç model de oldukça işlevsel ve her girişe uygun niteliktedir. Metal malzemesiyle üretilen çatılı modeller açık alanda kullanıma ve kötü hava şartlarına karşı dayanıklı ve dirençliyken, bazı ahşap modellerde durum böyle değildir. Tüm bunlara ek olarak, apartmanınız için satın almayı düşündüğünüz posta kutusunun apartmanınızın iç duvar rengiyle uyumlu olup olmadığına da özen gösterebilirsiniz. Birbirlerine uyumlu renkler olması halinde apartman girişi oldukça şık ve aynı zamanda da estetik görünecektir. Duvar renginize göre çelik, ahşap ya da metal modeller arasından seçenekler oluşturabilir ve satın alma işleminizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Tasarım Posta Kutuları

Özel Tasarım Posta Kutuları

Posta kutusu denildiğinde pek çok insanın aklına ilk olarak apartman girişlerinde bulunan standart tipli posta kutuları gelmektedir. Lakin posta kutusu modelleri salt bu modellerle sınırlı değildir. Müstakil bir eviniz ya da villanız varsa özel tasarım posta kutularından satın alabilir ve böylece hem işlevsel bir ürünü kullanabilir hem de evinizin dış cephesi için bir aksesuar edinebilirsiniz. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olabilecek bir biçimde üretilmiş modellerden yana seçim yaparak, üstü açık olan alanlarda da posta kutunuzu kullanabilirsiniz. Ferforjeden üretilmiş şık ve aynı zamanda da estetik bir tasarıma sahip olan posta kutuları, dıştan bakıldığında evinizin dış cephesinin hoş bir görünüme sahip olmasına olanak sağlayacaktır. Özellikle yazlık eviniz için satın almak istiyorsanız ahşap modellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz posta kutusu ahşap malzemesinden üretilmişse, yazlık eviniz için bir aksesuar niteliği kazanacaktır. Daha modern bir mimariye sahip olan eviniz için posta kutusu satın almak istiyorsanız, metal modellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Metal kapaklı modellerin birden fazla mektup ya da zarf girişi bulunmaktadır. Adresinize yoğun bir biçimde posta geliyorsa bu tarz ve benzeri modellerden seçenekler oluşturarak postalarınızın kutunun dışına çıkmamasını da sağlayabilirsiniz. Estetik duruşla beraber güvenliği de hesaba katmak istiyorsanız, kilitli posta kutularından seçebilir ve böylece postalarınıza siz dışında kimsenin bakmamasına imkan oluşturabilirsiniz. Kilitli modeller genellikle apartman daireleri için kullanılsa da, güvenlik noktasından kaynaklı pek çok müstakil ev ya da villa sahibi kişi tarafından da rağbet görmektedir. Bu noktaları göz önünde bulundurarak seçeceğiniz özel tasarım posta kutusu hem müstakil evinizin dış cephesinin daha hoş görünmesini sağlayacak hem de adresinize gelen postaların kayıplara karışmasını önleyecektir. Ayrıca tüm seramik modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Posta Kutusu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Posta Kutusu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Posta kutusu satın almadan önce dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. İdeal posta kutusunu belirleyen etkenlerden başlıca olanları, kullanıcısı olan kişinin gereksinimleri ve beklentileridir. Bu nedenle ilk olarak hangi durumdan kaynaklı ihtiyaçlarınızın oluştuğuna karar vermeniz gerekmektedir. Örneğin müstakil evinizin ya da villanızın dış görünümünü daha estetik ve şık bir görünüme dönüştürmek istediğinizde satın alabileceğiniz modeller ile apartmanınız için çoklu alacağınız modeller değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle doğru karar vermeniz büyük ehemmiyet barındırmaktadır. İlk adımda, satın alacağınız posta kutusunun üretiminde kullanılan malzemenin içeriğini seçebilirsiniz. Apartman girişi için satın alabileceğiniz posta kutusu için metal malzemesinden üretilmiş modeller ideal konumdadır. Bununla beraber müstakil eviniz ya da villanız için ahşap modeller birkaç adım öndedir. Bunun sebebi apartman için alınan posta kutularında işlevsellik ya da güvenlik kaygısı güdülenirken, müstakil ev ya da villa için alınan modellerde estetik kaygı gözetilmesidir. Satın almayı düşündüğünüz modelin şık ve estetik olmasının yanı sıra kullanışlı olup olmayacağına da karar vererek uzun süreli kullanabileceğiniz bir posta kutusu edinebilirsiniz. Kullanışlı olup olmayacağını belirleyebilecek unsur, ürünün kalitesidir. Kaliteyle beraber posta kutusu fiyatları hakkında da bilgilenerek, yapacağınız alışverişi bütçenize uygun bir hale dönüştürebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan posta kutusu örnekleri arasından bütçenize uygun olanların dahil olduğu seçenekler oluşturabilir ve satın alma işleminizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Bunlarla beraber apartman girişi için satın alacağınız posta kutusu modelinin güvenlik gereksinimini karşıladığından yani kilitli model posta kutusu olduğundan emin olmalısınız. Apartmanlara gün içinde pek çok insan giriş çıkışı olmaktadır. Bu nedenle direkt girişte konumlandırılmış posta kutularının güvenliği sağlanmalıdır. Çünkü içeriğinin ne olduğu fark etmeksizin birinin postalarının karıştırılması özel hayatın gizliliği ilkesini ihlal etmektedir. Bu noktalara dikkat ederek satın alacağınız posta kutusu sizi pişman etmeyecektir ve yarı yolda bırakmayacaktır.

Posta Kutusu Ne İşe Yarar?

Posta kutusu adrese gelen postaların, alıcı tarafından alınacağı zamana dek güvenli ve zarar görmemiş bir halde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Bu özelliği vesilesiyle pek çok apartman sakini, müstakil ev sahibi ya da villada yaşayan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle apartman daireleri için gereklilik niteliği taşıyan bir ürün niteliğine sahiptir. Gün içerisinde birbirinden farklı pek çok insanın uğrak yeri olan apartmanlarda adrese gelen postaların güvenle muhafaza edilmesi ehemmiyetli ve aynı zamanda da gereklidir. Kişiler kilitli modellerden yana tercih yaparak tüm postalarına kendisi dışında hiçbir bireyin ulaşmamasını sağlayabilmektedir. Villada ya da müstakil evde yaşayan bireyler ise hem güvenlik hem de şık tasarımı sebebiyle tercih etmektedir. Villanın ya da müstakil evin giriş kısmında bulunan posta kutusu hem evin dış cephesine estetik bir görünüm kazandırmaktadır hem de postaların kayıplara karışmamasına vesile olmaktadır.

Hangi Posta Kutusu Daha Kullanışlı?

Bu konuyu belirleyen unsur kullanıcısı olan bireyin gereksinimleri ve bir posta kutusuna yönelik duyduğu beklentilerdir. Apartman yöneticisi kimliğiniz bulunmaktaysa ve apartmanınızın girişi için posta kutusu aramaktaysanız sizin için çoklu ve standart tipli olan posta kutusu modelleri oldukça ideal bir konumdadır. Etikete müsait bir tasarıma sahip olan modellerden yana tercih yaparak her dairenin numarasını ya da içerisinde yaşayan bireylerin soyadlarını yazarak posta kutusunun kime ait olduğunu belirleyebilirsiniz. Bu doğrultuda yapacağınız bir seçim size kullanışlı bir ürün deneyimleme fırsatını sunacaktır. Bununla beraber üstü açık bir alana posta kutusu yerleştirmeyi düşünüyorsanız kötü hava koşullarına karşı gelen postaları koruyabilecek nitelikte modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Böylece yağmurlu havalarda dahi postalarınız zarar görmeyecektir. Son olarak, evinizin dış cephesini estetik bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, özel tasarım posta kutularından yana seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece hem postalarınız güvenle sizi bekleyecektir hem de evinizin dış görünümü daha şık bir hale dönüşecektir.

Posta Kutusu Neye Göre Alınır?

Posta kutusunun neye göre alınacağını belirleyen unsur, sizin gereksinimleriniz ve satın almayı düşündüğünüz ürüne yönelik duyduğunuz beklentilerdir. Bu nedenle ilk olarak gereksinimlerinizi ve önceliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin güvenlik önlemleri bakımından ideal düzeyde olmasını isteyip istemediğinize ya da standart tipli bir tasarıma sahip olmasını tercihe dip etmeyeceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Apartman girişiniz için çoklu bir biçimde satın almak istiyorsanız, etiket için uygun alana sahip modellerden yana tercih yapabilir ve dolayısıyla her dairenin numarasını posta kutusunun üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu durum karışıklığı önleyecektir. Kilitli modellerden yana tercih yaparak özel hayatın gizliliği ilkesine uyan bir seçime de imza atabilirsiniz. Böylece sahibi dışında kimse postalara dokunamayacaktır ve göremeyecektir. Bu noktalara dikkat ederek satın aldığınız posta kutusu sizi yarı yolda bırakmayacaktır ve hiçbir zaman için pişman etmeyecektir.