Film

Modern zamanların en büyük ve eğlenceli hobilerinden biri olan film izleme etkinliği, planlı olarak veya plansız olarak gerçekleştirilen, hayatın artık olmazsa olmazlarından bir rutin olmuş durumdadır. İçerisinde bulunulan modern zamanların 7’nci sanatı olarak geçen sinema, izleyicisine çok geniş bir dünya sunarken hem sınırsız eğlenceyi hem de çeşitli bilgileri de hizmetinize getirmektedir. Bu kapsamda sayfamızda beğeninize sunulan geniş bir film yelpazesi bulunmaktadır. Zevkinize uygun birçok tarzda sinema filminden dilediğinizi seçebilir, tek başınıza veya sevdikleriniz ile seyir keyfini deneyimleyebilirsiniz. Beğeninize sunulan filmleri birden fazla formatta bulabilmeniz mümkündür. Bu formatları sıralayacak olursak, Blu-Ray, VCD, 4K, DVD ve Bas Oynat formatlar olmaktadır. Bütün filmlerin bu her bir formatta farklı türleri bulunabilmektedir. Her formatta yer alan ürün çeşitlerini kısaca sıralayacak olursak, bunlar başlıca yabancı ve yerli film çeşitleri; aksiyon, komedi, dram, bilimkurgu, fantastik, aşk ve romantik film türleri olmaktadır. Ayrıca çeşitli çizgi film ve animasyonları, belgesel türlerini, spor, sağlık ve yoga gibi faaliyetlerin yer aldığı çeşitli programları, eğitim, müzik ve sahnelerin yer aldığı diğer yayınları da rahatlıkla bulabileceksiniz. Geniş bir çeşitlilikle sizlere sunulan bütün bu sinema ve programları ister kendiniz için edinebilecek, isterseniz de sevdikleriniz için onların tarzlarına uygun çeşitleri hediye olarak da sipariş edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli yapımcıların ürettiği bu ürün çeşitliliğinde dilediğiniz yönetmenin yönettiği filmi, dilediğiniz oyuncunun oynadığı sinema türünü rahatlıkla elde edebileceksiniz. Eğer film arşivi oluşturmayı düşünüyorsanız eskiden yeniye ilgi alanınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz filmler ile hayalinizdeki koleksiyonu sağlayabileceksiniz. Ayrıca filmlerin her bir çeşidini orijinal dilde altyazılı ya da dublajlı versiyon olarak da elde edebileceksinizdir. Her yaşa ve eğlence anlayışına hitap eden çeşitleri bulabileceğiniz sayfamızdaki ürünlerden büyük bir memnun duyacaksınız.

Başlıca Yabancı ve Yerli Film Çeşitleri

Başlıca Yabancı ve Yerli Film Çeşitleri

Ülkemizde en çok ilgi gören ve dünyaca da çok beğenilen birçok yabancı film çeşitleri sayfamızdaki yabancı filmler kategorisinde kolaylıkla bulunabilecektir. Yabancı filmler kategorisi aksiyon filmi, macera filmi, komedi filmi, korku filmi ve gerilim filmi çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca daha başka olarak animasyon filmi çeşitlerini, bilim kurgu çeşitlerini ve fantastik sinema çeşitlerini de dilediğiniz takdirde elde edebileceksiniz. Bütün bu filmleri Türkçe ya da altyazılı olmak üzere iki türlü de edinebilmek mümkündür. Bütün bu filmler dünya sinemasındaki konu zenginliğini de keşfetmenize yarayacak olup, filmlerin hayal dünyanıza neler katabileceklerine de bir kez daha şahit olacaksınızdır. Aynı zamanda sinema sahnelerindeki efektlerin de ne kadar gelişmiş olduklarını bu filmler ile anlayabileceksiniz. Eğer teknik açıdan sinema alanı ile ilgili iseniz izlerken öğrenebileceğiniz pek çok ayrıntıyı da göreceksinizdir. Böylece sadece seyir keyfi yaşayacak olmayacak olup, aynı zamanda sinematografi adına da yeni bilgiler edinme imkanını da yakalayabileceksiniz. Yerli filmlerin yer aldığı kategoride ise altyazı ya da dublaj arayışı ile de vakit kaybetmeden arzu ettiğiniz filmi kolaylıkla elde edebileceksinizdir. Özellikle kültürümüze dair pek çok sinema çeşidini de bulabileceğiniz sayfamızda yeni birçok bilgiyi edinebileceksiniz. Özellikle nostalji yaşamayı sevenler için vazgeçilmez olan Yeşilçam filmleri ile eşsiz seyir keyiflerinin tadını çıkaracaksınızdır. Bu Yeşilçam filmlerinin yüksek çözünürlüklü versiyonlarını da oldukça ekonomik fiyatlar ile elde edebilirsiniz. Bu yüksek çözünürlük sayesinde de görsel açıdan da bir şölen yaşayacaksınızdır. Eskilerin en meşhur filmlerinden söz edecek olursak, öncelikle Türk tiyatrocu, komedyen ve sinema sanatçısı Kemal Sunal’ın rol aldığı yapımlardan söz edecek olursak, ilk filmi 1972 yapımı olan Tatlı Dillim filminden başlamak üzere, Salak Milyoner filmi, Kibar Feyzo Filmi, Şark Bülbülü filmi, Zübük filmi, Koltuk Sevdası Köyden İndim Şehre filmi, Atla Gel Şaban filmi ve Hababam Sınıfı Serisi olan filmlerini kolaylıkla bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu filmlerin yanı sıra ayrıca, Katma Değer Şaban filmini, Davacı filmini, Gurbetçi Şaban filmini, Yüz numaralı Adam filmini Sosyete Şaban filmini, Çarıklı Milyoner filmini ve Propaganda isimli son filmini de dilediğinizde bulabileceksinizdir. Cüneyt Arkın ve Tarık Akan gibi daha birçok değerli Yeşilçam sinema sanatçısının çeşitli filmlerini rahatlıkla bulabileceğiniz sayfamızda daha bugünlere yakın olan Cem Yılmaz yapımı ürünleri veya çok daha farklı bir türle karşınıza çıkan, sanat filmleri çeken değerli yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın birçok filmini de aradığınızda bulabileceksiniz. Daha nice yerli sinema yönetmenlerinin çektiği ve sevdiğiniz oyuncuların oynadığı yapımları rahatlıkla inceleyebileceksiniz.

Eğlenceye Doyamayacağınız Tür Olan Film Animasyon ve Çizgi Film Çeşitleri

Eğlenceye Doyamayacağınız Tür Olan Film Animasyon ve Çizgi Film Çeşitleri

Ekranlarda her türlü hareketi canlandırma tekniği animasyon sınıfına dâhil olmaktadır. Sayfamızda yer alan başlıca yabancı animasyonları aynı şekilde Türkçe veya altyazılı olarak rahatlıkla elde edebileceksiniz. Bu çeşitli ürünler arasında en iyi çizgi film ve animasyon olarak gösterilen Frozen, Karlar Ülkesi tercih etmekten memnuniyet duyacağınız ve aileniz ile beraber izlerken keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yapım olmaktadır. Dünyada en çok tutan ve popülarite elde etmiş olan sayfamızdaki yabancı film animasyon ürün çeşitlerini kısaca sayacak olursak, bunlar başlıca Kayıp Balık Nemo animasyonu, Sevimli Canavarlar animasyonu, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin animasyonu ve Aslan Kral animasyonu olmaktadır. Ayrıca bunların yanı sıra bir o kadar popüler olan Coco animasyonu, Wall-E animasyonu, Yukarı Bak animasyonu ve Ruhların Kaçışı dahil bütün Miyazaki filmlerini de dilerseniz elde edebileceksiniz. Bütün bunlar özellikle son 10 yıl içerisinde büyük çıkış yapmış ve oldukça yüksek ilgi görmüş, çocukların birer hayal kahramanı olarak zihinlerini süslemiş animasyonlar olmaktadır. Bu animasyon sinemalarının yanı sıra daha başka bir bunlar kadar popüler olan daha pek çok yapım bulunmaktadır. Bunlar ise Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı ve Karınca Z (AntZ) başta olmak üzere Missing Link, Pocahontas, Genç Titanlar Filmi, Köfte Yağmuru, Madagaskar (Madagascar), Rio, Baykuş Krallığı Efsanesi, Tavuklar Firarda (Chicken Run), Cesur (Brave), Arabalar (Cars), Lilo ve Stiç (Lilo and Stitch), Rango, Megazeka (Megamind), Bir Böceğin Yaşamı (A Bug’s Life), Efsane Beşli (Rise of the Guardians) ve Anomalisa olmaktadır. Ayrıca Şaşkın İmparator (The Emperors New Groove), Buz Devri, Patron Bebek, The Pirates (Korsanlar), Lego Ninjago Filmi, Tekkonkinkreet (Hazine Şehri), Asteriks Roma Sitesi, Çılgın Hırsız 3, Anastasia, Open Season Scared Silly (Çılgın Dostlar Korkak Kahraman), Cinderella Diamond Edition, Tenten’in Maceraları, Kirikou ve Büyücü ile son zamanlarda oldukça meşhur bir başka yapım olan Kung Fu Panda da çocuklarınızla beraber izlerken eğlenebileceğiniz, tercihte bulunmak isteyeceğiniz diğer animasyonlar olacaktır. Bütün bu yapımların yanı sıra şimdi ki birçok yetişkinin de çocukluğunu süsleyen çeşitli animasyonlar bulunabilmektedir. Bunlardan bazıları Tim Burton’ın yönetmenliğindeki Ölü Gelin (Corpse Bride), Ormanın Çocuğu (The Jungle Book), Tarzan, Herkül, Mulan, Küçük Deniz Kızı (The Little Mermaid), Moana, Çılgın Hırsız (Despicable Me), Paprika, Koralin ve Gizli Dünya (Coraline), Bütün bu animasyonlar ayrıca bir o kadar yetişkinlerin de çok ilgisini çeken yapımlar olmaktadır.

En Kaliteli Belgesel Film Seti Ürünleri

En Kaliteli Belgesel Film Seti Ürünleri

Belgesel yapımlarını tanımlayacak olursak, bu üretimler belirli konular üzerine yapılan araştırmalar neticesinde estetik kaygılar güdülerek izleyiciye yansıtılması amaçlanan sinema yöntemlerinden biri olmaktadır. Belgesel filmlerin merkezinde tek bir konu ya da unsur yer almaktadır. Dünyada ya da teknoloji doğrultusunda elde edilebilecek imkanlar dahilinde evrenin herhangi bir yerindeki canlı ve cansız varlık üzerine yapılan araştırmalar doğrultusunda belgesel hazırlanabilmesi mümkündür. Bu türleri sınıflandıracak olursak, örneğin günümüzde hayvan belgeselleri başta olmak üzere, uzay belgeselleri, biyografik belgeseller veya bir akımın ele alındığı olayların ayrıştırıldığı birçok belgesel filmi üretilebilmektedir. Sayfamızda ise tam da bu çeşitlilikte nice belgesel yapımlarını bulabilmeniz oldukça kolaydır. Önceleri hayvan belgesellerinin çok yaygın olması sebebiyle tahmin edilebileceği gibi pek çok hayvan belgesel film seti mevcut olmaktadır. Son zamanlarda büyük bir yükselişe geçen uzay belgesel yapımı ise teknolojinin an be an gelişmesini takip eder nitelikte yeni yeni seriler ile karşınıza çıkmaktadır. Belgesel evreninin günümüzde bilgilendirici olmasına bir artı olarak bir o kadar da heyecan verici seriler ile beğeninize sunulmakta olup, en çok ilgi gören belgesel serileri ise uzaylılar üzerine yapılan araştırmalar kapsamında çekilen belgeseller olmaktadır. Uzayın karanlık, simsiyah ufkunun yanı sıra izleyiciyi bir o kadar heyecanlandıran bir diğer belgesel çeşidi ise hayvan belgesellerinde yer almaktadır. Bunlar okyanusun derinliklerini inceleyen belgesel çeşitleri olmaktadır. Buna örnek olarak David Attenborough’un sunduğu Blue Planet I ve Blue Planet II belgesellerini söyleyebiliriz. Ayrıca yine aynı ünlü sunucunun yer aldığı Planet Earth belgeseli de bulabileceğiniz bir başka belgesel yapımı olmaktadır. Bunların yanı sıra birbirinden eğlenceli pek çok ünü yapım belgeseller de sayfamızda sizlere sunulmuştur. Bu belgeseller genellikle National Geographic ve BBC kanalları gibi prestijli kanalların yapımını üstlendiği çalışmalar olmaktadır. Sayfamızda yer alan belgesel yapımlarını kısaca sıralayacak, bunlar Discovery 20 DVD mega belgesel seti, İmparatorun yolculuğu / La Marche De L'empereur belgeseli, Karadeniz Seyr-i Türkiye belgeseli, Hassas Dengeler ve Dünyamız belgesel seti, Gizemli Yolculuk belgesel seti, İnsan Mucizesi BBC 16 disk Dvd belgesel setler, National geographic mega set ürünlerİ, Tigers spy In The Jungle (Kaplanlar Ormandaki Casus) BBC belgeseli, Madagascar belgesel dvd ürünü, Life (Hayat) BBC earth 4 disk DVD belgesel seti, Oceans - Okyanuslar belgeseli, Saving Flipper (Flipper'ı Kurtarmak) (DVD) belgeseli, Natıonal Geographıc Hayvanlar Dünyası, Le Peuple Migrateur (Kuşlar Kanatlı Uygarlık) belgeseli, Vücudumuzu Tanıyalım belgesel film serileri olmaktadır.

Müzik ve Sahne Şovları Barındıran Program Film Türleri

Müzik ve Sahne Şovları Barındıran Program Film Türleri

Müzik ve sahne gösterileri dendiği zaman akıllara öncelikle yabancı olarak R&B ve Rock türleri genellikle gelmekte olup, yerli olarak ise arabesk ve pop hafızalarda canlanmaktadır. Eskiden yeniye dünyada ve Türkiye’de ses getirmiş yerli ve yabancı pek çok müzisyenin çalışmalarının kayıtlı olduğu ürün çeşitlerini kolaylıkla elde edebilmeniz mümkündür. Sadece ses kayıt anlamında değil, başlıca konser görüntülerinden tutun daha pek çok performansa kadar ürün modelini bulabileceksiniz. Sadece ses sanatçılığı alanında düşünmeyerek bakış açısını daha geniş de tutabilirsiniz. Örneğin çeşitli müzikallerin de yer almakta olduğu bu ürün grubunda ayrıca stand up şovları ile tiyatro oyunlarını da rahatlıkla bulabileceksiniz. Öncelikle yabancı ses sanatçılarından başlayacak olursak, sayfamızda yer alan başlıca ünlü kişiler Jay-Z, Rihanna, Justin Bieber gibi ünlüler olmaktadır. Bu şarkıcıların konser görüntülerinin yer aldığı kayıtların yanı sıra çok daha farklı tarzlarda müzik üreten çeşitli grupların da ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Gösteri olarak ise Cats müzikali son zamanların en modern ve en yeni müzikallerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca bir o kadar popüler olan Cirque Du Soleil (Güneş Sirki) gösterilerinin kayıtları da çeşitli ürün yelpazesinde yer alan bir diğer üründür. Daha başka olarak Sefiller müzikali ve geçmişten günümüze hala popülerliğini yitirmemiş olan Operadaki Hayalet müzikali de sizlerin çok beğeneceği yapımlar olmaktadır. Billie Elliot müzikali ve balesi de sizlere farklı bir kültür aşılayacak olan yapımlar arasında yer alan bir üründür. Eski klasiklerden olan grease müzikalini de bulmak isteyebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her sahne performansı ve müzikallere rastlayabileceksiniz. Rock severlerin efsanelerinden olan Roger Water’ın da The Wall performansının mevcut olduğunu bildirmek isteriz. Bütün bu ürünler dünya çapında popülarite elde etmiş birbirinden değerli eserler olmaktadır. Yerli olarak ise sizlere özellikle son 15 yılın en çok beğenilen ve en çok eğlendiren programlarının başrolü olan Cem Yılmaz’ın da eserlerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Cem Yılmaz’ın başlıca bulunan gösterileri Bir Tat Bir Doku serileri olmaktadır. Bu seri ilk stand up’larının yer aldığı 90’ların son yıllarında gösterime çıktığı kayıtlardır. Ardından bulabileceğiniz diğer eserler 2000 Milenyum Stand up gösterisi, 2007 yapımı CMYLMZ gösterisi ve CM101MMXI Fundamentals gösterisi olmaktadır. Daha pek çok ustanın eğlenceli çalışmalarını barındıran gösteri ve film türleri çeşitlerini sayfalarımızdan kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hiçbir surette sorun teşkil etmeyecek olan bu kaliteli ürünler ile kesintisiz seyir keyfinin tadını çıkaracaksınız.

Spor, Sağlık, Eğitim ve Hobi programları film kategorileri

Spor, Sağlık, Eğitim ve Hobi programları film kategorileri

Genel itibariyle kendisine fiziksel açıdan bir yarar sunmak isteyenlerin tercihi olan bu kategoride yer alan ürünler, sizleri her anlamda forma sokacak çeşitli programlar ile hayatınıza farklı bir renk katacaktır. Öncelikle bahsetmek gerekirse spor programlarının yer aldığı ürünler, evde kolaylıkla zayıflamanız veya forma girmeniz açısından faydalı kayıtlar olmaktadır. Bu grupta yer alan başlıca programlardan olan pilates programları ile kısa sürede vücudunuzu sıkılaştıracağınızdan ve kendinizi zinde hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Beğeninize sunulan pilates program çeşitleri arasından film önerileri yapacak olursak, öncelikle Rael Pilates Sistem 7 DVD’li orjinal ürünleri veya dünyada oldukça bilinir olan Marie Claire Pilates Allan Menezes DVD film Orjinal ürünlerini deneyebilirsiniz. Ayrıca yeni başlayan iseniz Pilates Başlangıç Programı Sıfır Paketli DVD film orjinal ürünlerini de tercihte bulunabilirsiniz. Bir diğer çok ilgi gören ürün çeşidi olan yoga programları ise sadece bir spor olmamaktadır. Sizleri hem ruhen hem de bedenen eğitecek çok önemli bir Hint felsefe sistemi olmaktadır. Yoga programlarının yer aldığı kayıtlarda ayrıntılı bir şekilde bütün hareketler ve yöntemler ilgilisine en anlaşılır şekilde sunulmuştur. Bütün bu egzersiz ve yoga videoları ile kendinize eğlenceli programlar oluşturabilir, düzenli bir hareket etme alışkanlığı kazanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan eğitim film kategorileri içerisinde en çok talep gören ürün çeşitlerinden biri de yabancı dil programları olmaktadır. Bu programlar, dil öğrenmek veya ders çalışmak açısından sizlere önemli ölçüde katkılar yapacak modeller olmaktadır. Özellikle de sizleri sınavlara hazırlamak konusunda eşsiz eğitim setleri olduklarını söyleyebiliriz. Bu yabancı dil eğitim setleri ile öğrenim deneyimlerinizin çok başarılı geçecek olmasının yanı sıra, öğrendikleriniz ise zihninizde daha uzun süre kalıcı olacaktır. Bir o kadar sizlere fayda sunacak olan sağlık programlarının yer aldığı ürünler ise kendinizi çok daha iyi tanımanız açısından oldukça etkili faydalar gösterecek olan ürün çeşitleri olmaktadır. Sizlerin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmesi kapsamında hazırlanan sağlık setleri, hem formunuza olumlu etki edecek hem de sizleri mental olarak onaracak olup, sağladığı çoklu faydalar ile vazgeçilmez ürünleriniz arasında yer alacaktır. Bütün bu farklı kategorilerde yer alan ürün çeşitlerinin her biri de birbiri ile benzer maliyetlerde olup, herkesin zevkine hitap eden bu çeşitler arasından her müşteri bütçesine uygun ürün türünü rahatlıkla da bulabilecektir. Eğer sizler de gereksinim duyduğunuz ve eğlencenize uygun bir film veya program arıyorsanız, hayalinizdeki ürünü sayfamızı incelemeniz suretiyle zahmetsizce bulabileceksiniz.