Diğer 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Metropolstore Metropol Başlangıç Seviye Yüzme Kolluğu
(9)
139,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Zebec Tek Kişilik Kaydırak Botu 48"
(0)
759,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yüzücümarketi The One Mırror Arena Yüzme Gözlüğü
(1)
698,00 TL
649,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Bravo Ov6 230V Elektrikli Bot Pompası
(0)
2.779,21 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Obrien Pontoon Bridal 16" Kayak Üçgeni
Obrien Pontoon Bridal 16" Kayak Üçgeni
(0)
734,33 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Cankurtaran Bayrağı 70X105 Cm
(0)
123,64 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Meridyendukkan Havuz Plaj Deniz Ayakkabısı Çocuk Çabuk Kuruma Özelliği-32-33
(0)
99,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mandalina Bestway 91080 Minnie Mouse 158 Cm Ada Yatak Deniz Yatağı
(0)
1.000,00 TL
850,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Atmaca_Av Neopren Gri Dalgıc Corab 3Mm
(0)
500,00 TL
490,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Hydro Slide Contour Su Kayağı
(0)
6.342,57 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Jobe Sonar 4P Ringo
(0)
17.711,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Cankurtaran Kemeri
(0)
692,79 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Obrien Pontoon Bridal 12" Kayak Üçgeni
(0)
734,33 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Obrien Performer 68" Su Kayağı
(0)
8.356,22 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Evamarine Su Sporları Yüzme Yardımcısı S Beden Tekne Bot Vs..
(0)
350,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Bravo Ov10-40 230V Elektrikli Bot Pompası
(0)
3.007,70 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Obrien 12V 1.09Psi Elektrikli Pompa
Obrien 12V 1.09Psi Elektrikli Pompa
(0)
734,33 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Obrien Elektrikli Bot Pompası 2.3Psi 12 V
(0)
1.894,57 TL

Diğer Su Sporları

Spor, fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak etkinliklerin başında gelir. Spor bu hali ile bir hobiden çok daha fazlası, yaşam kalitenizi arttırmanın en sağlıklı yolu olarak bir fırsat gibi de görülebilir. Sporun her bir bireyin kendi tercihine ya da gerekliliklerine bağlı olarak rahatlıkla seçebileceği türleri mevcuttur. Bu türler arasında su sporları, pek çok seçenek arasından yalnızca bir tanesidir. Bireylerin bazıları için spor, kendilerini daha özgür ve daha aktif hissettikleri bir ortam olan suda yapılır. Bu sporlar su topu, yüzme, sörf gibi farklı isimler alarak sporcusuna çeşitli hazlar yaşatmaktadır. Bu sporları yaparken kendinizi daha ferah hissetme şansınız oldukça yüksektir. Suyun dinlendirici etkisi hem beden hem de ruh sağlığınıza iyi gelerek keyifli zaman geçirmenize katkıda bulunur. Bu sporların bir diğer güzel tarafı da kapalı ve açık alan fark etmeksizin yapılabilme şansı tanımasıdır. İster açık havada denizde olsun ister kapalı ortamda havuzda olsun su sporları içerisinde aradığınız huzuru bulabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. İlkbahar ve yaz mevsimleri içinde açık havada yapılması daha uygun olurken kapalı havalarda ise havuzlar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sıklıkla yüzülerek yapılan bu sporlar, uzun vadede katılımcılarının nefes kontrolünü artırmasında faydalı birer rol oynar. Birçok spor gibi su sporları sırasında da birtakım malzemeler kullanılmaktadır. Su sporları malzemeleri ürün sayfasında farklı çeşitleri ile sizleri beklemektedir.

Diğer Su Sporları Malzemeleri

Diğer Su Sporları Malzemeleri

Kullanıcı için birçok faydası bulunan su sporlarının hem güvenli hem de keyifli bir biçimde yapılabilmesi için birtakım ekipmanların kullanılması gerekir. Kullanacağınız bu su sporu ekipmanları ile kendinizi yaptığınız spora daha hazır hissedecek ve spor sırasında daha güvenle hareket edebileceksiniz. Bu sayede sakatlanma riski ve boyutu en aza iner. Sakatlanmanın yanı sıra bazı su sporları için ekipmanlar olmazsa olmaz konumundadır. Örnek vermek gerekirse dalış sporu, içerisinde bulundurduğu ekipmanlar ile daha güvenli ve keyifli bir aktivite haline gelmektedir. En basit hali ile dalınan derinlik seviyesi ve dalış yapılan bölgenin sıcaklığı nedeni ile giyeceğiniz dalış kıyafetleri , sizi hipotermiye karşı koruyabilecek ve olası bir rahatsızlığın önüne geçebilecektir. Keza sualtı avcılığı yapıyor iseniz takacağınız şnorkel, su altında nefesinizi daha rahat kontrol etmenize yardım edecektir. Tüm bunlardan ayrı olarak rüzgar sörfü veya uçurma sörfü gibi farklı su sporlarında ise ekipman olarak sörf tahtası önemli rol oynar. Uçurtma sörfünde olmazsa olmaz ekipman uçurtmadır. Rüzgar sörfünde ise yelkendir. Buradan hareketle su sporları için bazı ekipmanlar koruma amaçlı kullanılabiliyor iken bazı ekipmanlar ise o sporun yapılabilmesi için gerekli olan baş malzeme görevi görür. Rafting de su sporları arasında yer alan bir spordur. Raftingte sporcular yüksek hızlı akan bir suya karşı mücadele ettikleri için önlemler almalı ve kendilerini herhangi bir düşme tehlikesinde kayalara çarpma ya da sürtünme gibi oluşabilecek yaralanmalara karşı korumalıdır. Bunun için de yine yararlanabilecekleri yol ekipmanlardan geçer. En başta yüksek hızda akan bir suda hareket eden bir bot ile yapılan bu sporda en önemli ekipmanlardan biri kasktır. Kask hem kullanıcıyı hem de çarpma ihtimaline karşı aynı bot içerisindeki diğer insanları korur. Benzer şekilde suya düşme ihtimaline karşı su yüzeyinde rahatlıkla kalabilme adına giyilen can yeleği, sporcuyu su üstünde tutarak kolaylıkla kurtarılmasına katkıda bulunur. Adrenalin seven bireyler için sevilen sporlardan birisi de jet ski yani su kızağıdır. Burada da güvenlik için kask takılması ve can yeleği giyilmesi önemlidir. Olası bir kaza anında sizi koruyacak tedbirler ekipman kullanımı ile gerçekleşir. Bu nedenle bu tarz sporların tam ekipmanlı olarak yapılması, kullanıcılar açısından yarar sağlar. Eğer sizler de su sporlarını yapıyor ve ekipmanlarını arıyor iseniz bu kategoriye göz atabilirsiniz. Su sporu aletleri, yüzlerce çeşit ile sizleri bekliyor.

Diğer Su Sporları Aletleri

Diğer Su Sporları Aletleri

Su sporları, havanın uygun olmadığı kış mevsiminde havuzlarda yazın ise denizde yapabilme imkanı sunar. Su sporlarının çoğunu keyifle deneyimlemek mümkündür. Tüm bunlar ışığında ülkemizde de dünyada olduğu gibi su sporları oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Sporda hem güvenlik hem de daha keyifli spor deneyimi için ekipman kullanımı büyük önem taşır. Bu ekipmanlar sayesinde kullanıcılar hem gönül rahatlığı ile spor yapabilmekte hem de kaza olasılığının olduğu su sporlarında kendisi ile birlikte çevresini de koruma altına almaktadır. Su sporu ürünleri, tüm bu ihtiyaçlar sebebi ile gittikçe çeşitlenmektedir. Su içerisinde ve suyun yüzeyinde yapılan sporlarda ekipmanlar açısından farklılık görülse de temelde koruma amacı ihtiva edenlerin benzer olduğu söylenebilir. Atlama, kurtarma, yüzme, senkronize atlama, senkronize yüzme, su topu, triatlon, su aerobiği, modern pentatlon, wabobo, balıkçılık, beyaz su raftingi, dragon bot, kürek sörfü, kayak, sörf, su kayağı, teknecilik, tekne yarışı, rafting, kano, uçurtma sörfü, yelken, yatçılık olarak sıralanabilen su sporlarının her biri farklı bir ekipman ile yapılmaktadır.

Diğer Su Sporları Ekipmanları Kullanım Alanları

Diğer Su Sporları Ekipmanları Kullanım Alanları

Dinlendirici bir etkinlik olan su sporları aynı zamanda uygun aksesuarlar ile desteklenmesi halinde riski minimum seviyesinde tutarken vücudunuzu da zorlamaz. Bu düşünceler doğrultusunda su sporları ile ilgilenirken doğru kıyafetleri giymek hem hareketlerinizi kolaylaştırır hem de sağlığınızı birtakım risklere karşı korur. Bu riskler yaralanma olabileceği gibi daha kötü ihtimallerde olabilir. Su sporlarından maksimum faydayı alabilmek su sporları kıyafetleri tercihlerinin doğru yapılması ile ilişkilidir. Özellikle yaz aylarında UV korumalı tişörtler ya da ıslak elbise denilen dalış elbiseleri, tam da yapılan spora uygun olabilecek biçimde rahatlığınızı ve sağlığınızı korumak amacı ile kullanıcıların yararı düşünülerek tasarlanmıştır. Rahat ve dar kesimleri sayesinde vücudunuzu sarar ve rahat bir kullanım sağlar. Benzer biçimde termal elbiseler ise soğuk havalarda dahi antrenmanlarınızdan geri kalmanızı engelleyecek her daim suda olabilmenize yardımcı olacaktır. Su sporları gözlüğü, koruyucu özelliği ile sizleri sudaki bakterilerden ve güneş ışınlarından korurken ve hassas organlardan biri olan gözlerin etkilenmesine izin vermez. Koruyucu gözlükler ve dalgıç gözlükleri, yaptığınız spor her ne olursa olsun dezavantajlı bir konumda olmamanız için sizlere olumlu manada destek olur.