Banana & Ringo 

için sonuçları listeledik.

Banana Ringo

Banana ringo, yaz aylarının sıcak günlerinde sıkça tercih edilen, hem serinletici hem de oldukça adrenalin ve heyecan yüklü bir su sporudur. Eğlenceli ve aksiyon dolu bir deneyim hissi için oldukça fazla kişi tarafından yapılır. Bu ilginç su aktivitelerine katılarak tatilini unutulmaz bir anıya çevirmek isteyenler için özel olarak tasarlanan ürün gruplarından biri de banana ringolardır. Şekil, desen ve renk seçenekleriyle banana ringo deniz ürünlerinin oldukça fazla farklı modeli bulunur. Mavi, sarı, yeşil, siyah, kırmızı, mor, turkuaz, turuncu ya da çeşitli renk kombinasyonlarıyla hazırlanmış model seçeneklerinden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı sayısına göre de ürün modeli ve boyutu değişiklik gösterebilir. En az 2 ya da 3 kullanıcı için üretilen bir ürün ile 8 ya da 9 kullanıcı için üretilen bir ürünün tasarımında bazı farklılıklar bulunur. Oluşan bu farklılık ürünün deniz üzerindeki hızına bağlı çekim gücüyle ilgilidir. Ürünün yanında kullanılan yardımcı deniz malzemelerinin de kullanıcı sayısına dikkat edilerek seçilmesi gerekir. Öne çıkan banana ringo üreticileri arasında çok çeşitli markalar bulunur. Siz de çok çeşitli modellere sahip olan banana ringo ekipmanlarını inceleyerek istediklerinizi seçebilirsiniz. Denizin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak farklı spor ekipmanları için su sporları sayfamızı ziyaret edip ürünlere yakından bakabilirsiniz.

 Banana Su Sporu Nedir, Nasıl Yapılır?

Banana Su Sporu Nedir, Nasıl Yapılır?

Banana ringo, özellikle yaz tatillerinde yapılan ve eğlencenin en üst seviyede hissedildiği bir su sporu olma özelliği taşır. Bu sporda kullanılan ürünler banana bot ya da ringo olarak adlandırılır. Ürünlerin tasarım şekli ise muzun kendi yapısal şeklinden ilham alınarak oluşturulmuştur. Kalabalık bir grupla yapılabilen ve deniz üzerinde yüksek hızda gitmeye dayanan adrenalin içeren bir aktivitedir. Hızla giden bir teknenin arkasına çekme halatıyla bağlanan bu ürünler ile amaç, denizin üzerinde hız yapmaktır. Banana ringo, farklı ve heyecan dolu bir deneyim yaşamak isteyenlerin spor faaliyetleri arasında yerini alır. Genellikle muz su sporu olarak da bilinir. Bu aktivite genellikle minimum 3 ya da 4 kişi ile düzenlenir ve 10 ile 15 dakika arası sürer. Minimum 3 kişiyle yapılsa bile bu sayı ürünün modeline bağlı olarak 8 kişiye kadar da çıkabilir. Kalabalık arkadaş gruplarıyla yapılması eğlence açısından tercih sebebidir. Banana su sporu ürünleri mafsal koruma yapısına sahiptir. 4 kolu bulunan ürünler, kullanıcıya üzerinde rahat bir şekilde tutunma imkanı verir. Ringo yuvarlak şekilli olan bot türüdür. Üzerinde konum değiştirmeye de yardımcı olan kollar bulunur. Tek kişilik bir ürün kullanılıyor ise tekne tüpü maksimum 1 kişi kapasitesine sahiptir yani 170 lbs'ye kadar kullanılabilir. En bilindik deniz aktivitelerden birisi olarak sıkça kullanılır. Banana ringo her yaştan kitleye hitap eder. Çoklu kullanım için olan banana ringo ürün modellerinde ise aile ya da arkadaş grubunuzla zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. 5 kişilik bir ürünün boyutları ortalama 118 x 470 cm olarak bilinir. Kullanılan tüp 54 cm boyutlarındadır. Ağırlığı ise 23 kg civarındadır. Çift taraflı ürün grubunda ise iki tarafın da kullanılabilir özelliği olması sayesinde daha çok insan kapasitesi vardır. Özellikle kalabalık arkadaş grupları için ideal boyutlara sahiptir. Boyutları ise 488 x 230 cm civarındadır. Ağırlığı ortalama 70 kg'dır. Banana ringo ile monoton geçen bir tatile renk katabilirsiniz. Renkli ve sıcak yaz tatili serüvenini serinleten su sporları sayesinde güzel anılara donatabilirsiniz.

 Banana Ringo Çeşitleri Nelerdir?

Banana Ringo Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak ringo modelleri adından da anlaşıldığı üzere yuvarlak bir dış görünüme sahip ürün gruplarından biridir. Kullanıcı sayısı doğru analiz edilerek satın alınmalıdır. Bazı ringo modelleri ise tek bir kullanıcı için tasarlanmıştır. Bu modeller düz güvertesi sayesinde özellikle kolların ve vücudun altında bulunan iki pedi ile uzanmayı ya da diz çökmeyi rahatlatan yapıya sahiptir. Çoklu kullanıcı için tasarlanan modellerin ise en fazla 8 kişiliğe kadar çıkabilen seçenekleri bulunur. Mevcut kişi sayısının üzerine ekleme yapılmamalıdır. Ringo su sporu için çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Farklı model ve renk kombinasyonları ile ihtiyaca yönelik modelde ürün seçilmelidir. Çeşitli markalara ait ve üç sürücüye kadar tasarlanan banana ringo modelleri ise konforlu üst desteği ve 8 yumuşak dokuma kulpuna sahiptir. Böylece sürücüler konumlarını rahatlıkla ayarlayabilirler. Bu sayede sürüş deneyiminden en iyi şekilde yararlanılabilirler. Bu ürünler ile aynı zamanda maksimum konfor sağlanır. Çekilebilir tekne tüpü en fazla 3 kişi ya da 510 lbs kapasiteye sahiptir. Ayrıca çekme dayanımı için ise 3350 lb olan bir çekme halatı kullanılmalıdır. Beraberinde çeki kancası ve 1 hızlı bağlantı çekme kancası bulunur. Ticari kullanım özellikleri bulunan ürün modellerinde ise maksimum dayanıklılık ön plandadır. Birçok kez kullanım için özel olarak yapılan bir üründür. Ürünün boyutları şişirilmiş haliyle 175x226 cm olarak bilinir. 3 kişiye kadar kapasitesi vardır. Ekstra güçlü 1000D takviyeli PVC malzeme kullanılmıştır. Ekstra hava tabanı ayrıca daha iyi kayma özelliği sunar. Rahat ve geniş oturma alanı sayesinde 2 yönde çekmeye izin verir yapıdadır. Banana ringo paketi içinde; onarım seti, taşıma çantası ve halatlar yer alır. Oluşabilecek herhangi bir hasar durumunda şişme bot yapısındaki ürünler gibi tamir edilebilir özelliğe sahiptir. 4 kişilik bir banana ringo modelleri genellikle 235 cm çapa sahiptir. Kiralama hizmetinde kullanılabilecek düzeydedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeden üretilir.

 Banana Ringo Nasıl Yapılır?

Banana Ringo Nasıl Yapılır?

Banana ringo su içinde zahmetsizce süzülüp eğlencenin tadına varmak isteyen insanların aksiyon içeren yaz faaliyetlerindendir. Bu sporda banana ya da ringo bir tekneye iple bağlanır. Tekne hareket edince banana ve ringo yüksek sürat ile denizin üzerinde gitmeye başlar. Kullanıcılar teknenin arkasında, bu botların üzerinde konumlanır. Teknenin hız alarak hareket etmesiyle banana ringo üzerindeki kullanıcılar da hızı ve dalgaları hissetmeye başlar. Ayrıca ürünlerin ekstra geniş ön kısmı ve yükseltilmiş kenarları sayesinde dalgalar arasında kayarken ve zıplarken konforlu olmak mümkündür. Bu özellikler kullanıcılarına dengeli bir kontrol sağlar. Burada amaç düşmeden banana üzerinde kalabilmektir. Güvenlik yelekleri ile birlikte uçsuz mavi denizde heyecan dolu dakikalar yaşanır. Banana ile ringo arasındaki farklar ise şekilde kendini gösterir. Banana, adından da anlaşıldığı gibi, muz görünümündedir ve üzerine binip oturularak yapılır. Ringo ise yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Banana gibi tam olarak üzerine binilmez biraz da içine oturulur. İkisi de bir şekilde denizin üzerinde hızla gitmesi nedeniyle adrenalin ve eğlence aracıdır. Arkadaş grubuyla ya da aile bireyleriyle birlikte banana ringo sporunu yapmak isteyenler için çoklu seçeneğinin bulunması ürün grubunun sağladığı avantajlardan biridir. Çok çeşitli renk ve modele sahip ringo malzemeleri vardır. Kullanacak kişi sayısı dikkate alınarak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Banana fiyatları hakkında bilgi edinmek için kategoride yer alan ürünlerin detaylarını inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz banana ringo modellerini sepetinize ekleyerek ve siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Böylece bir sonraki yaz sezonunda heyecanın ve eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.