Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Yüz Bakımı Ürünleri & Fiyatları  için 73624 sonuç bulundu

73624 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Cilt ve yüz bakımı, sadece yüzünüzü sabun ile yıkamak, durulamak ve nemlendirici krem sürmekle bitmiyor. Dengeli ve yerine bir beslenme diyeti, yeterli uyku, bol egzersiz ve stres düzeyi yönetimi, sağlıklı ve bakımlı bir cilt için elzem olan faktörlerin başında geliyor. Tüm bu süreçler ile birlikte doğru cilt bakımı ürünlerini de rutininize dahil ederek kusursuz bir cilde erişmeniz mümkün. Şimdi sıra hayatınızı değiştirecek yüz bakım ürünleri ile yakından tanışmaya geldi.

Yüz Nemlendirici

Yüz Nemlendirici

Yüz bakımının en temel yapı taşlarından biri tabii ki cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaktır. Bunun için ideal ürünler olan yüz nemlendiriciler ve yüz bakım kremleri, her cilt tipine uygun yapıda üretilerek yüzünüz için elzem olan nemi sağlayarak daha sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlamakla yükümlü.

Cilt Temizleyici

Tabii ki en az nemlendirme kadar önemli olan bir diğer yüz bakım rutini de elbette yüz temizliği. Ancak temiz ve arındırılmış bir cilt, sağlıklı bir cilt olma yolunda ilerleyebilme potansiyeline sahiptir. Yüz temizleme tonikleri, temizleyici jeller ve makyaj temizleyiciler, her kadının banyosunda bulunması gereken ürünlerden.

Anti-Aging Ürünler

Anti-aging, yani kırışıklık önleyici ürünler, sadece belli bir yaş sınırını aşanların değil, genç yaşlı herkesin hayatının belirli bir döneminde kullanmaya başlaması gereken ürünlerin arasında yer alıyor. Kırışıklıklara karşı zamanında önlem almak ve yaşlılık karşıtı kremleri yüz bakımı rutinin bir parçası haline getirmek, uzun vadede faydasını kat be kat gösterecek bir yatırım niteliğinde.

Maskeler

Maskeler

Gündelik olarak cildinizi temizlemeniz ve nemlendiricinizi sürmeniz yetmez; cilt ve yüz bakımını haftalık bazda da farklı ürünler ile desteklemeniz şart. Haftada birkaç kere uygulayabileceğiniz yüz maskeleri, cildinizi ölü deriden arındırmaya, gözeneklerinizi açmaya ve ciltte kaybolan vitaminlerin takviyesini yapmaya yarayarak sağlıklı bir yüz görünümüne kavuşmanıza ön ayak olur.

Göz Kremi

Göz çevresindeki deri, yüzün geri kalanındaki deriye kesinlikle benzemez; çok daha hassas ve narindir, dolayısıyla da farklı bakım kremleri kullanmanızı gerektirir. Sağlıklı ve dinç görünümlü bir göz çevresi için kullanmanız gereken göz bakımı ürünleri arasında göz çevresi bakım kremleri, kırışıklık karşıtı ürünler, göz kontürü jelleri ve göz maskeleri yer alıyor.

Akne, Sivilce, Gözenek Ürünleri

Tabii ki söz konusu yüz bakımı olduğu zaman karşı karşıya kaldığımız en büyük sorunların başında akne ve sivilceler geliyor. Neyse ki başta Garnier, Nivea, Bioderma ve ACM olmak üzere cilt bakımında etkisini kanıtlamış pek çok markanın akne ve sivilce önleyici ürünlerini burada bulmanız mümkün.

Leke Giderici

Leke Giderici

En az akne ve sivilceler kadar can sıkıcı bir cilt problemi varsa o da tabii ki ciltte oluşan lekelerdir. Kimi zaman doğuştan, kimi zaman güneş ışınlarına aşırı maruz kalmaktan dolayı meydana gelebilecek yüz lekelerinden de kurtulmak mümkün. Bu kurtuluşun yolu, cilt tipiniz için doğru leke giderici krem seçmekten geçiyor.

Dudak Bakımı

Yüz ve göz dedikten sonra dudak bakımına değinmeden hiç olur mu? Tıpkı gözlerde olduğu gibi dudaklar için de özel bir bakım rutini oluşturmak şart. Yazın güneşin zararlı ışınlarından korumanız gereken dudaklarınız için kışın da soğuk ve kuru havaya karşı önlem almalısınız. UV korumalı dudak kremi ve nemlendirici özellikli dudak balmı, her bakımlı kadının çantasından eksik etmemesi gereken ürünlerden.

Serum

Bir yandan yüzünüzü nemlendiren, diğer yandan ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri ona sağlayan, mucizevi bir yüz bakım ürünü olan serum, aslında yüzünüzün bakıma dair ihtiyaç duyduğu tüm içeriği sıkıştırılmış ve yoğunlaştırılmış biçimde kendisinde barındırır. Dolayısıyla bu, yüz serumu kullanımını çok daha basit, hızlı ve pratik hale getirir.

Tonik

Tonik

Cilt temizleme ürünleri arasında belki de en etkili olan ürünlerin başında tonik geliyor. Ciltte birikmiş olan kiri, yağı ve artığı tek bir hamle ile ortadan kaldıran yüz tonikleri gözeneklerinizi de açarak çok daha ferah ve taze bir cilt hissine kavuşmanıza yardımcı olur. La Roche, Neutrogena, Vichy ve Bioderma, söz konusu yüz toniği olduğu zaman en sık tercih edilen markalardan.

Peeling

Yüz bakımı söz konusu olduğuna dikkatle ve özenle kullanılması gereken bir ürün olan peeling, cildinizdeki ölü deriyi ortadan kaldırarak ardından taze derinin gelmesine zemin oluşturan etkili bir üründür. Haftada bir kereden daha fazla kullanılması tavsiye edilmeyen scrub ve peeling ürünleri, sivilce ve siyah nokta konusunda da oldukça etkilidir.

Yüz Bakım Setleri

Bunca üründen bahsettikten sonra her birini nasıl temin edeceğiniz konusunda kafanızda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Merak etmeyin; ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin bir arada barındığı yüz bakım setleri sayesinde kusursuz ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün. Yüz bakım setlerinin içerisinde yer alan ürünleri incelemek ve hemen satın almak için buraya tıklamanız yeterli.