Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Yüz Tonik Çeşitleri & Fiyatları  için 2414 sonuç bulundu

2414 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

En yaygın olarak kullanılan cilt bakımı ürünleri arasında sayılan tonik, bakımlı ve pürüzsüz bir cilde ulaşmak için her kadının ihtiyaç duyduğu bir bakım ürünü olarak karşımıza çıkar. Hangi yaşta ne tür bir tonik kullanmanız gerektiğini ve birbirinden kaliteli tonik çeşitlerinin incelemesini bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Tonik Nedir, Ne İşe Yarar?

Tonik Nedir, Ne İşe Yarar?

Tonik, aslında cilt bakım ürünleri arasında bir ara ürün olarak kaşrımıza çıkmaktadır. Yüzünüzü yıkadıktan hemen sonra, nemlendirmeden de hemen önce gerçekleştirilmesi gereken tonik kullanımı, cildinize sert gelebilecek sabun ve temizleyicilerin vurucu etkisini yumuşatmak ve cildi yeniden dengelemek için yapılır. Çoğunlukla su bazlı olan ve olabildiğince hafif formülasyonlara sahip olan tonikler, jel ya da losyonun yoğun kıvamının aksine serum-su tarzında bir yapı ile üretilirler. Böylece toniği yüzünüze sürdüğünüz anda daha ferah, rahatlamış ve arındırılmış bir cilt hissi elde edersiniz. Tonik kullamının en temel amacı, yüzünüzü nemlendirmeye hazırlamaktır. Yüzünüzde birikebilen inatçı toz ve kirleri, makyaj kalıntılarını ve istenmeyen yağı silip atan tonikler aynı zamanda türüne göre akne ya da cilt kuruluğu gibi sorunlara da çare olabilmektedir.

Tonik Nasıl Kullanılır?

Tonik Nasıl Kullanılır?

Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki farklı cilt tiplerine özel olarak farklı türde tonikler üretilmiştir, bu yüzden de standart bir kullanım için herhangi bir tonik önerisinde bulunmak mümkün değildir. Düzenli kullanım için herhangi bir tonik satın almadan önce cilt tipinizi belirlemeli ve ona göre bir tonik markası seçmelisiniz. Yağlı ciltler, kuru ciltler ya da karma ciltler - işin aslına bakarsanız doğru ürün ile herkes tonik faydalarından yararlanabilir. Tonik nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise ürünü cilt temizleme rutininizin hangi adımına yerleştirdiğinizde saklı. İdeal tonik kullanımı, cildinizi makyajdan arındırdıktan ve sabun ile temizledikten sonra gerçekleşmelidir. Ufak bir disk pamuğa ya da yüz temizleme bezine süreceğiniz bir miktar toniği, yavaş ve oval hareketler ile yüzünüze yedirmeli, ardından da cildinizin sıvıyı tamamen çekmesini ve kurumasını beklemelisiniz. Kullandığınız tonik miktarı ne cildinizi ıslak bırakacak kadar çok, ne de kuru ve etkisiz bıracakak kadar az olmalı; başka bir deyişle tonik uygulaması tamamlandığında cildinizde rahatsız etmeyen bir nemlilik olmalı. Toniğinizin yüzünüze tamamen nüfuz ettiğinden emin olduktan sonra tercihiniz olan nemlendirici kremi uygulayarak cilt bakım kürünüzü tamamlamanız mümkün.

Tonik Fiyatları & Çeşitleri Neler?

Tonik Fiyatları & Çeşitleri Neler?

Kategorimizde her cilt tipine, her yaşa ve her ihtiyaca uygun bir tonik çeşidi bulmanız mümkündür. Arındırıcı yüz temizleme toniği çeşitleri, makyaj temizleme özelliğine de sahip 2si 1 arada tonikler, organik yapısı ile cildi canlandıran üzüm suyu ya da gül suyu bazlı tonik çeşitleri ve köpüren yapısı ile hem sabun, hem tonik görevi gören multifonksiyonel çeşitler, bu kategorimizde bulabileceğiniz tonik türlerinden sadece birkaç tanesi. Maybelline, Roc, Bioderma, Osmo, Lancome, Caudalie, Rosense, Sebamed, Neutrogena, Garnier gibi markaların tonik çeşitleri, kategorimizin en çok tercih edilen tonikleri arasında yer alıyor. La Roche Posay, Vichy, L'Oreal, Dermalogica, Swisscare, Sally Hansen da diğer sevilen tonik markaları arasında. Tüm tonik fiyatlarını incelemek ve cilt tipinize en uygun toniği seçmek için doğru adrestesiniz. Yüzünüzün güzelliğine güzellik katacak diğer cilt bakım ürünleri için Yüz Bakımı kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.