Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Yüz & Cilt Temizleme Ürünler & Fiyatları  için 17774 sonuç bulundu

17774 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Cildiniz en büyük organınızdır ve dış etkenlere maruz kalmaması imkansızdır. Özellikle yüzünüz gün boyunca kapalı mekanlarda bile toz ve kirle haşır neşir olmak zorunda kalır. Yüzünüzü hakkıyla temizleyecek cilt temizleme ürünlerini ihmal etmemeniz şart.

Cilt Temizleyici Nedir?

Cilt Temizleyici Nedir?

Cilt temizleyici aslında birçok ürünü kapsayan genel bir terimdir. makyaj temizleme ürünlerinden ölü derileri kaldıran günlük temizlik ürünlerine kadar cilt temizleme için kullanılan çok sayıda ürün cilt temizleyici olarak adlandırılır. Cilt temizleyiciler temel olarak ikiye ayrılır. Birincisi, sabun gibi katı cilt temizleyiciler. İkincisi de likit cilt temizleyiciler. Likit temizleyiciler şişede sıvı halindedir ama cilt temizleyici maske çeşitleri yüze sürüldükten sonra kurur ve ardından sıyrılarak çıkartılır. Hangi çeşit olursa olsun, cilt temizleyicilerin genel amacı cildinizdeki toz ve kirleri temizleyerek tıkanan gözenekleri açmaktır. Tıkanan gözenekler sivilce ve siyah nokta gibi birçok irili ufaklı soruna yol açabilir.

Cilt Temizleyiciler Nasıl Kullanılır?

Cilt Temizleyiciler Nasıl Kullanılır?

Cilt temizleyiciler sadece makyaj sonrasında değil, özellikle sık sık dışarı çıkan biriyseniz, mesela işe gidiyorsanız her gün kullanılması gereken ürünlerdir. Cilt temizleyicilerin nasıl kullanılacağı cilt temizleyicinin türüne bağlı ama kullanmadan önce ürünün cildinize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Cilt temizleyiciler kuru ciltler, normal ciltler, yağlı ciltler veya karma ciltler için olabilir. Cilt temizleyici sabunsa biraz köpürtüp köpükleri cildinize yedirerek temizlik yapabilirsiniz. Cilt temizleyici likitse onu pamuk yardımıyla cildinize yedirmeniz gerekir. Her halükarda temizleyici cildinizden çıkarmak için iyice durulamalısınız. Cilt temizliğini tam anlamıyla gerçekleştirmek ve cildinize hak ettiği bakımı sunmak için cilt temizleyicilerden sonra tonik ve nemlendirici kullanılmalıdır.

Cilt Temizleyici Fiyatları

Cilt Temizleyici Fiyatları

Cilt temizleyici fiyatları ürünün içeriğine ve markasına göre büyük ölçüde değişiklik gösterir. Bir cilt temizleyici satın almadan önce ürünün özelliklerini incelemenin yanı sıra ürünü kullananların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Ama herkesin cildi kendine özgü olduğu için biri bir üründen memnun kalmazken başka biri aynı ürüne bayılabilir. O yüzden ideal cilt temizleyicisini bulana kadar birkaç deneme yanılma yapmanız gerekebilir. Cilt temizleyici ürünleri arasında birçok tanıdık ürün göreceksiniz. Bioderma, Loreal, Nivea, Sebamed, La Roche, Neutrogena, Garnier ve daha birçok marka sizi bekliyor. Seçmekte zorlanıyorsanız veya akne, aşırı kuru cilt gibi sorunlarınız varsa bir cildiye doktoruna danışarak en uygun ürünü tespit etmeniz de mümkün. Cilt temizleyicinizi tamamlayacak nemlendirici, tonik, peeling, maske ve diğer yüz bakım ürünleri için ilgili kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.