Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Göz Kremi Çeşitleri & Fiyatları  için 3608 sonuç bulundu

3608 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Düzenli cilt bakımı temizleme ve nemlendirmeyi içerir. Ama yıllar geçtikçe cildinizin ihtiyaçları artar ve değişir. Bu ihtiyaçları karşılamak için elbette oldukça etkili ürünleri bulmanız mümkün. Belki de göz altlarınız ve göz çevreniz için göz kremi denemenizin tam zamanıdır.

Göz Kremi Nedir?

Göz Kremi Nedir?

Göz kremi göz kenarlarınızdaki kırışıklıklar ve göz altlarınızdaki morluklara yönelik kullanılan bir tür bakım ürünüdür. Göz çevresindeki deri oldukça incedir, dolayısıyla kuruma ve yaşlanma belirtilerine daha yatkındır. Göz çevresi kremi veya göz altı kremi genelde ileri yaşla bağdaştırılır ama aslında, kırışıklıklar meydana gelmeden önce bakıma başlamak, var olan bir sorunu ortadan kaldırmaya çalışmaktan daha verimli bir çaba olacaktır. Göz kremleri nemlendirici özel formülleriyle göz çevrenizdeki deriyi besler ve canlandırır. Göz kremini göz altındaki morluklar için kullanılan kapatıcı ile karıştırmamak gerekli. Bu ürün morlukları yüzeysel ve geçici olarak saklamaya yarar. Göz kremi ise daha derinlemesine etki ederek sorunu hafifletmeyi amaçlar.

Göz Kremi Nasıl Sürülür?

Göz Kremi Nasıl Sürülür?

Önce yapılmaması gerekenler: Göz kremini sürmek için belli bir yaşı beklemeyin ama erken yaşta kullanmaya başlayacaksanız kesinlikle yaşınıza uygun olan formüllere yönelin. Yüz kremini göz kremi olarak kullanmayın, hepsinin yeri ve bileşenleri ayrı. Göz kreminin tedaviyi değil önlemeyi veya hafifletmeyi amaçladığını unutmayın. Sıra yapılması gerekenlerde: Göz kremini sadece kaz ayaklarının göründüğü kenarlara değil göz kapaklarının her yerine ve göz altlarına yedirerek sürün. Tüpten küçük bir parça göz kremini parmağınıza alarak göz çevresini tahriş etmeden hafif hafif dağıtabilirsiniz. Parmaklarınızı kullanmak istemezseniz makyaj pamukları ile de göz kremini uygulamanız mümkün.

Göz Kremi Fiyatları

Göz Kremi Fiyatları

Göz kremi fiyatları ürünün ithal ya da yerli olmasına göre değişir ama genelde göz kremi formülleri gibi birbirine yakındır. Göz kremleri hassas-alerjik ciltler, kuru-normal ciltler, normal-karma ciltler, yağlı-karma ciltler veya tüm ciltler için olabilir. O yüzden cilt tipinizi, özellikle de göz çevresindeki cilt tipinizi iyi tanımanız sizin için büyük bir avantaj. Göz kremleri farklı hacimlerde ambalajlara sahip; küçük ürünlerden birkaç deneme yaparak size en uygun ürünü böylelikle bulmanız mümkün. Avene göz kremi, Darphin göz kremi, Sebamed göz kremi dışında Clarins, Caudelle, Farmasi ve daha birçok markanın göz kremlerini burada bulabilirsiniz. Göz bakımınızla birlikte yüzünüzün geneline de tam teşekküllü günlük bakım uygulamak istiyorsanız nemlendirici, temizleyici, leke giderici, tonik, peeling ve maskeler dahil olmak üzere bütün yüz bakım ürünlerini kategorimizde bulabilirsiniz.