ÜCRETSİZ KARGO

TDS Metre Su Kalite Test Ölçüm Cihazı Saflık Ölçer Pil+Deri Kılıf

REKLAM

TDS Metre Su Kalite Test Ölçüm Cihazı Saflık Ölçer Pil+Deri Kılıf
(59)
49,45 TL
44,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Htc-1 Dijital Termometre Sıcaklık ve Nem Ölçer Masa Saati Alarm
(1139)
46,91 TL
44,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Htc-2 Dijital Termometre Saat Nem ve Sıcaklık Ölçer İç Dış Mekan

REKLAM

Htc-2 Dijital Termometre Saat Nem ve Sıcaklık Ölçer İç Dış Mekan
(108)
63,59 TL
62,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

TDS&EC Metre Su Kalite İletkenlik Ölçme Termometre Su Test Cihazı

REKLAM

TDS&EC Metre Su Kalite İletkenlik Ölçme Termometre Su Test Cihazı
(51)
58,90 TL
58,45 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Gp-Poınter Su Geçirmez Altın Metal Dedektörü Hazine Av
(118)
253,75 TL
243,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tumsarf Dijital Kumpas Kalınlık Ölçer 150Mm
(205)
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Dijital Wattmetre Enerji Sarfiyat Ölçer Tüketim Ölçer 220V Priz
(6)
188,00 TL
155,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gp-Pointer S Metal Dedektörü 2021 Model Son Sürüm 9Volt
(21)
339,00 TL
285,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Teknika 150 KG Dijital Elektronik Terazi Kantar Katlanabilir Gövd
Teknika 150 KG Dijital Elektronik Terazi Kantar Katlanabilir Gövd
(3)
780,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mijia Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Termometre 2
(78)
106,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch Gol 26 D+Bt 160 Tripod+Gr 500 Mira 100 Metre Optik Nivelman

REKLAM

Bosch Gol 26 D+Bt 160 Tripod+Gr 500 Mira 100 Metre Optik Nivelman
(1)
3.554,10 TL
3.514,61 TL
Muji. Rayon. Cotton Bacon Muji - 10 Adet
Muji. Rayon. Cotton Bacon Muji - 10 Adet
(30)
59,99 TL

REKLAM

Joytech Dijital Batırmalı Mutfak Yemek Termometresi
(521)
28,11 TL
27,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Uni-T LM40 Lazermetre
(31)
465,78 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Xiaomi LS-1S Duka Lazermetre
(14)
468,00 TL
419,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elektronik Terazi 40 KG 2 Gr Hassas Çift Ekranlı Şarjlı Kullanıma
(85)
409,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Çizelge Göstergeli Dijital Wattmetre Enerji Sarfiyat Ölçer 220V
(8)
209,00 TL
167,79 TL

ÜCRETSİZ KARGO

ThermoPro TP01H Işıklı Daldırma/Saplama Gıda Pişirme Termometresi - T07595
(31)
169,00 TL
159,00 TL

Ölçüm Cihazı ve Test Aracı

Özellikle teknolojinin hızla yükseldiği son zamanlarda, ısıdan mesafeye pek çok farklı değeri ölçmeye yarayan teknolojik ölçüm cihazları geliştirilmiştir. İster dijital isterseniz de analog makine sistemi olarak elde edebileceğiniz bu ürünler geniş bir yelpazede beğeninize sunulmaktadır. Sadece ölçüm araçları değil aynı zamanda çeşitli amaçlarda kullanım elde edilebilecek fonksiyonel birçok test aracı tasarımları da hizmetinize sunulan ürünler arasındadır. Bütün bu farklı tasarımlardaki cihazların her biri de kullanıcısına ayrı bir pratiklik katan ürünler olmaktadır. Her bir ürün modelinin de kullanımlarının oldukça kolay olduğunu bilmeniz gerekir.

Lazer Özellikli Uzunluk Ölçüm Cihazları

Lazer Özellikli Uzunluk Ölçüm Cihazları

Sizlere eşsiz faydalar kazandıracak olan lazer metre tasarımları, alanında en çok tercih gören teknolojik tasarımlar olarak beğeninize sunulmaktadır. Bu akıllı lazer metreler uygulama üzerinden takip olanağı sunmalarıyla da emsalleri arasından farkını göstererek dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmış bir model olmaktadır. Teknoloji alanında kendini kanıtlamış bir markanın ürünü olan bu tasarımların uygulamasını telefonunuza indirerek Bluetooth özelliği aracılığıyla istediğiniz yerde dilediğiniz ölçüleri rahatlıkla alabilirsiniz Bu uzunluk ölçüm cihazları ile ölçü alma işleminiz sırasında telefonunuzdan da almakta olduğunuz ölçüleri rahatlıkla görebilirsiniz. Ölçülen uzaklıkları not ederek otomatik olarak telefon hafızasında tutmaya yarayan uygulaması sayesinde her zaman için önceki ölçümlerinizi de erişebilirsiniz. Son derece kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu cihazlar, sadece 50 gram ağırlığa sahip olmaktadır. Boyutları ise ortalama 73 mm x 33 mm x 16 mm olmakta olup, pratik bir şekilde her zaman için yanınızda taşıyabilmeniz mümkün olacaktır. İster çantanızda isterseniz de cebinizde bulundurabileceğiniz bu ürünler ergonomik yapıları ile dikkatleri üzerine kolaylıkla çekebilen modern tasarımlar olmaktadır. Ayrıca lazerinin üzerinde güç düğmesi ile beraber bir de şarj etme girişi bulunmaktadır. Bu zemin ölçüm cihazları ile ilgili ölçüm hassasiyetlerinden de söz edilecek olursa yalnızca +/- 2 mm olduğunu bilmeniz gerekir. 680 mm olan lazer tipi sayesinde en ufak detayları dahi kusursuz bir şekilde ölçebilecek, ölçümünü yapmak istediğiniz mesafeyi en net tahmin ile sizlere sunabilecektir. Bu tasarımlar uzun ömürlü kullanımlarında dahi plastik kaplaması sayesinde hiç deforme olmadan performansını sergileyebilecektir. Taşıma esnasında hafif düşme olasılıklarında dahi bozulmaları söz konusu olmamaktadır. Bu ürünlerin güç düğmesine bastığınız zaman direkt olarak üzerindeki led göstergesi çalışmaya başlamaktadır. Ölçümlerinizi dijital bir görüntü üzerinden takip etme olanağı sunan bu ürünler, ayrıca fotoğraf üzerinden ölçüm yapmanız konusunda da eşsiz bir başarıya sahiptir. Bu çalışma özelliği, telefonunuzdaki uygulama üzerinden fotoğraf çekimi yapmanız ile kullanılabilmektedir. Ölçmek istediğiniz nesneyi manuel bir şekilde seçerek ölçülerini öğrenebilmeniz mümkündür. Bu tasarımları kullanımlarınızdan elde edeceğiniz benzersiz konfor ile işlerinizi keyifli bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Kalınlık Ölçüm Cihazı Çeşitleri

Kalınlık Ölçüm Cihazı Çeşitleri

Dijital yapıdaki ürünler, klasik tasarımının üzerinde bir göstergenin yer aldığı yenilikçi modeller olmaktadır. Ergonomik bir tutma özelliği gösteren dijital kalınlık ölçerler ile sırasıyla; dış ölçüm, iç ölçüm, derinlik ölçümü ve en ölçümü yapabilirsiniz. Karbon fiber olan bu hassas ürünler sizlere pili ile beraber sunulmaktadır. Dijital kumpaslarda aralık 0~150 mm olmakta olup, tolerans ise ± 0.2 mm / ± 0.01" olmaktadır. Minimum ölçüm ve artış oranları da 0.1mm/0.01" kadardır. Bu tasarımlar karbon fiber kompozit malzemeden imal edildikleri için son derece hafif ve dayanıklı modeller oldukları söylenebilir. Dijital tasarımlarının gösterge bölümünün dış kaplaması siyah, metalik gri veya mavi renklerde bulunabilmektedir. Birden fazla markanın üretimi olan dijital kalınlık ölçer tasarımlarını sayfamız üzerinden elde edebilmeniz mümkündür. Ayrıca dijital kumpaslarda belirli bir süre kullanılmadığı takdirde kendi kendini kapatma özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede pil konusunda tasarruf elde edilebilmesi de mümkün olmakta olup, pilleri uzun süre boyunca gidebilmektedir. Üzerlerinde yer alan butonları sayesinde pratik bir kullanım olanağı elde edeceğiniz bu ürünleri çalıştırmanız da hiç zor olmayacaktır. Bu ölçüm cihazları üzerinde kilitleme vidaları da yer almaktadır. Bu vidalar sayesinde ölçüm esnasındaki sıkılık ayarını sağlayabilir, ayrıca cihazınızı tamamen kilitleyebilirsiniz. LCD ekranları sağlam bir yapıda olup, kolaylıkla bozulmayacağından emin olabilirsiniz. Ürünlerin alt çene boyu 4 cm ve üst çene boyları ise 8 cm olmaktadır. Ayrıca çalışma sıcaklıkları ortalama 0°C ~ 40°C olarak belirlenmiştir. Saklama sıcaklıkları da 0°C ~ 40°C olmaktadır. Ürün bünyesinde sırasıyla; açma-kapama tuşu, sıfırlama ayarı, inç ve mm ölçebilme özelliklerinin her biri yer almaktadır. Dijital göstergesi üzerinde yazan rakamların büyüklükleri ise 11 mm kadar olmaktadır. Kalınlık ölçüm cihazı kullanımı bu basitçe anlaşılır, faydalı fonksiyonları ile oldukça kolaydır.

Dijital TDS ölçüm Ürünleri

Dijital TDS ölçüm Ürünleri

Bu ürün modelleri en anlaşılır şekli ile suyun değerlerini ölçmeye yaramaktadır. Bu değerler yumuşaklık – sertlik oranlarını ifade etmektedir. Ölçüm cihazı üzerinde bulunan dijital ekranda ölçümü yapılan suyun TDS değerleri belirmektedir. TDS; Total Dissolved Solids, yani toplam çözünmüş madde anlamına gelmektedir. TDS değeri ne kadar yüksek olursa suyun içilebilirliği de o kadar düşmektedir. Bir diğer adı TDS metre olan su değeri test aracı ürünleri cep tipi bir ürün modeli olmakta olup, pratik bir şekilde kolaylıkla taşınabilir bir yapıya sahiptir. Toplam çözünmüş madde, su içerisinde çözünmüş olarak bulunan ve basit filtrasyon metotları ile tutulamayan mineralleri, anyonları, ağır metal iyonlarını, katyonları ve az miktarda organik maddeleri içermektedir. Bu ölçüm cihazı sayesinde suyunuzun TDS oranını en doğru ve pratik bir şekilde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu su ölçüm cihazı kullanımı da oldukça basit bir işlemdir. Güvenle kullanabileceğiniz bu tasarımlar üzerinde ayrıca termometre özelliği de mevcut olmaktadır. Bu sayede suyunuzun saflığını ölçmenizin yanı sıra sıcaklık derecesini de ölçmüş olacaksınız. TDS metreler su sıcaklığı ölçüm cihazları ile birlikte de kullanılabilir. Suyunuzu ölçmeniz ardından eğer TDS değeriniz 0 ile 17 arasında bir değer ise bu durum suyunuzun yumuşak olduğunu ve 1’nci sınıf kaynak suyu olduğunu ifade etmektedir. TDS değerleri sıralanacak olursa 17 – 60 arası az sert, içilebilir su; 60 – 120 arası orta sert, 2. sınıf şebeke suyu; 120 – 180 arası ise sert, 3. sınıf su olmaktadır. Daha sonrası ise 180 – 300, çok sert 4. sınıf; 300 – 1000, içilemez; 1000– 5000, acı; 5000 – 15000, çok acı; 15000 – 30000 tuzlu ve son olarak da 30000 ve üstü de deniz suyu olmaktadır. Ölçümden elde edeceğiniz TDS değeriniz doğrultusunda sizler de bu bilgiler ışığında suyunuzun içilebilirliğini zahmetsizce test edebilirsiniz. Cihazınızı yarım bardak su içerisine koyduğunuzda ekranında 40’tan küçük değerse yeşil, 40’tan büyük değerse de kırmızı yanacağını bilmeniz gerekir. Daha pek çok farklı niteliklerde fonksiyonel ölçüm ürünlerini sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek bulabilirsiniz.