Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Ses Sistemleri  için 7464 sonuç bulundu

7464 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Ses Sistemleri

Teknoloji gelişirken, ses ve müzik teknolojilerinin geride kalması beklenemezdi. Birlikte çalıştıkları cihazlar gitgide en güncel teknolojiyle donanırken ses sistemleri de yeni ses teknolojilerinin nimetlerini kullanıcılara sunmak için her geçen gün yeni niteliklerle birlikte piyasaya sürülüyor. Şu anda ihtiyacınıza göre, bulamayacağınız bir ses sistemi yok diyebiliriz. Çeşitlilik açısından da tatmin edici bir yelpaze sunan ses sistemleri, kategorilerimiz üzerinden hızlıca satın alabileceğiniz ürünler arasında.

Ses Sistemi Nedir?

Ses Sistemi Nedir?

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ev sinema sistemi için gerekli araştırmaları ve hazırlıkları yaparken, doğru televizyonu ve doğru ses sistemini kombine etmek isteyeceksiniz çünkü görüntü kalitesi kadar ses kalitesi de önemli olacaktır. Eğer film izleme konusunda rahatlık, hız ve kaliteden ödün vermeden sinema salonu kalitesinde bir sinema deneyimi yaşamak istiyorsanız, satın aldığınız ses sistemine özellikle önem vermelisiniz. Ses sistemi, film, müzik, video vb. medyaları oynatacağınız veri kaynağına bağlanarak size en güçlü, en gerçekçi medya deneyimini sağlamak üzere tasarlanıp üretilen sistemlerdir. Güçlü bir ev sinema ses sistemi, ses kalitesinde zirve yapmış ses sistemleri sayesinde daha güçlenir.

Ses Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Ses Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimizde şu anda piyasaya egemen olan birbirinden ünlü markaların en son model ses sistemi modellerini bulacaksınız. 2+1 ses sistemi daha küçük alanlarda işinize yarayan modellerdir ve özellikle bilgisayarlarla kullanımı yaygındır. Ev sinema sisteminiz için tercih edebileceğiniz daha kapsamlı ses sistemleri de bulunmaktadır. 5+1 ses sistemi evinizin daha geniş alanlarında kullanabileceğiniz, yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle izlediğiniz filmin, oynadığınız oyunların ve dinlediğiniz müziklerin gerçekçi bir etki yaratmasını sağlayacak ses sistemleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir. En gerçekçi sinema ve ses deneyimi için satın alabileceğiniz ev ses sistemi ise 7+1 ses sistemi olacaktır. Hi Fi ses sistemi çeşitlerine de kategorimizden ulaşabilir, ses efektlerinin tadını doyasıya çıkarabilir ve ekran başında çok keyifli saatlere imza atabilirsiniz.

Ses Sistemi Fiyatları

Ses Sistemi Fiyatları

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz ev sinema sistemi için ses sistemi modelleri, pek çok marka ve model sayesinde geniş bir ürün çeşitliliğiyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ses sistemi fiyatları beğenip satın almak istediğiniz ürünün özelliklerine, markasına ve modeline göre farklılık gösterir ancak hemen hemen her bütçeye uygun ses sistemleri kategorimizde mevcuttur. Örneğin LG ses sistemi satın alırken 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 7+1 seçenekleri arasından hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla kategorimizi inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca tüm TV ve ses sistemi ürünlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kategorimizde Bulabileceğiniz Diğer Ses Sistemleri ve Özellikleri

  • Bir plak severseniz, nostaljik görünümlü ancak son teknolojiyle donatılmış pikap modelleri kategorimizde sizleri bekliyor.
  • Adına soundbar denilen ince, uzun hoparlörler sayesinde dar alanlarda yüksek ses kalitesine ulaşmanız an meselesi olacak.
  • Geniş bir DVD arşiviniz varsa, evinizde mutlaka USB ve HDMI özelliklerine sahip bir DVD player bulundurmalısınız.
  • Uydu hoparlör yanına bir de subwoofer ekleyerek, bass sesleri sonuna kadar duyabilir, koltuklarınızda otururken filmin içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Ses Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Ses sisteminizde bulunan merkezi hoparlörler, uydu hoparlörlerle uyumlu olmalıdır. Aynı zamanda subwoofer de iyi bir sinema deneyimi için ses sistemi dahilinde bulunmalıdır.
  • Eğer çoğu zaman müzik dinleyecekseniz, ses sistemi alırken ön sağ ve ön sol hoparlörlerin güçlü olmasına özellikle önem vermelisiniz.
  • Ses sisteminizi kuracağınız odanın büyüklüğü önemlidir. Küçük bir oda için 7+1 ses sistemi fazla gelecektir, ancak büyük bir alanda 2+1 ses sistemi ise dilediğiniz performansı veremez.
  • Bluray oynatıcı niteliği olan ve mümkün olduğunda fazla veri kaynağına bağlanma özelliği bulunan ses sistemlerini tercih ederek USB, HDMI, Wi-Fi gibi teknolojilerden yararlanabilirsiniz.