Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Pikap  için 712 sonuç bulundu

712 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Pikap

Yaşamadığınız ancak izlediğiniz filmlerden ve dizilerden, dinlediğiniz müziklerden ve ailenizden ve yaşça büyük diğer kişilerden duyduğunuz hikâyelerde nedensiz bir özlem duyduğunuz bir geçmişte mutlaka birkaç imge olacaktır. Müzikle birlikte hatırlamak, aklınızda belli başlı görüntüler ve nesnelerin oluşmasını sağlar. İşte bu nostaljik nesnelerden biri de bir zamanların en popüler ses sistemleri arasında yer alan pikap olacaktır.

Pikap Nedir?

Pikap Nedir?

Pikap, bir ses sistemi, bir ses kaynağıdır. Eğer müzik dinlerken kaynağınız bir pikap ise klasik anlamda bir plak çalar ile karşı karşıya olduğunuzu belirtelim. Pikap, plaklar üzerinde kaydedilen müzikleri çalar. Ülkemizde genellikle 1970’li yıllarda en zirve noktasına ulaşmış olan pikaplar, dijital teknolojinin gelişmesiyle bir kenara atıldılarsa bile, artık yeni nesil nostaljik olana bir geri dönüş eğilimi gösteriyor. Bu seferkinde, plaklar daha teknolojik, pikaplar da öyle. Bir pikap, pikap iğneleri, kol, şasi, tabla ve motordan oluşur. Klasik bir pikapsa… Şimdi klasik bir pikap görünümünde olan ancak günümüz akıllı teknolojisiyle donatılmış, yani ekstra niteliklerde kazanmış pek çok pikap çeşidi bulunmakta. Anne babanızdan size kalan longplayleri yeniden çalmak mı istiyorsunuz? O zaman, vakit kaybetmeden pikap modellerimize göz atmalısınız.

Pikap Modelleri

Pikap Modelleri

Retro bir yaşam tarzı benimsiyorsanız ya da müzik konusunda vazgeçemeyeceğiniz ince zevkleriniz varsa -ki plaklar bu ince zevkin baş tacıdır-, pikaplar sizin hem kulağınızı, hem ruhunuzu besleyecek ve üstelik evinizde harika bir dekorasyonun en değerli parçaları olacaklar. Kategorimizde bulabileceğiniz pikap modelleri, öncelikle otomatik ya da manuel hız seçenekleri barındırıyor. Bazı modeller bu iki niteliğe de sahip. Aynı zamanda dahili hoparlörü olan pikap modelleri, yani hoparlörlü pikap modelleri en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında. Nostaljik pikap denildiğine bakmayın, ürünlerin özellikleri sizleri şaşırtabilir. Bluetooth, USB girişleri, FM özelliği, vinil plaklar için en ideal döner tabla seçenekleri, kablosuz olması ve taşınabilir pikap modellerinin her birine web sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Ahşap tasarımda olanlar ile daha country bir tarz dekorasyonu tamamlayabilirken, modern çizgileri tercih ediyorsanız daha güncel tasarım pikaplar size daha uygun olabilir.

Pikap Fiyatları Ne Kadar?

Pikap Fiyatları Ne Kadar?

Kategorimiz üzerinde inceleyeceğiniz pikap fiyatları, geniş bir yelpaze sergileyen pikap markaları ve modellerine göre değişiklik gösteriyor. Kullanıcıların en çok tercih ettiği marka ve modellerden biri olan La Musica nostaljik pikap modellerini örneğin en avantajlı fiyatlarla, bütçenizi zorlamayacak ödeme seçenekleriyle web sitemizden satın alabilirsiniz. Mikado, GDL, Sony, Philips, Denon ve Yamaha gibi markaların pikap modellerini de en uygun fiyatlarla kategorimiz aracılığıyla satın almanız mümkün. Ses sistemleri kategorimizdeki diğer ürünleri de görmek ve alışverişinize devam etmek için buraya tıklayabilirsiniz.