ÜCRETSİZ KARGO

Eltayatak Latalı Karyola Somya
(392)
1.380,00 TL
SEPETTE
1.280,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elena İthal Ladin Ahşap Çatılı Montessori Çocuk Karyola 90*190 cm
(0)
1.909,90 TL
SEPETTE
1.809,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Artelmobilya 90X190 Tek Kişilik Ergonomik Karyola
(1)
1.250,00 TL
SEPETTE
989,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metal Karyola, Defne Metal Karyola 100x200 cm Siyah Renk
(1)
1.149,00 TL
SEPETTE
1.057,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Zerkaconcept Lotus Ithal Ladin Masif Ahşap Karyola
(7)
2.599,90 TL
SEPETTE
2.499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metal Karyola, Defne Metal Karyola 90x190 cm Beyaz Renk
(0)
1.049,00 TL
SEPETTE
965,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mymobilya Tamamen Doğal Ahşap (Çam) Sedir Karyola-Şık Görünüm-Uygun Fiyat
(8)
2.099,00 TL
SEPETTE
1.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mymobilya Oval Kenar Sedir Karyola-Şık Görünüm- Uygun Fiyat
(1)
1.859,00 TL
SEPETTE
1.249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Beyaz Metal Karyola
(2)
1.050,00 TL
SEPETTE
966,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mymobilya Sedir Karyola -Baza-(Yatak Hariç)
(14)
1.748,00 TL
SEPETTE
1.249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Zerkaconcept Alyans Montessori Ithal Çam Ahşap Çocuk Beşik Yatak
(1)
2.419,90 TL
SEPETTE
1.319,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Unimet Unimet Lalas Ferforje Metal Çift Kişilik Karyola (230296700)
(16)
4.104,10 TL
SEPETTE
3.504,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Köşk_Mobilya Masal Montessori Bebek Ve Çocuk Karyolası Doğal Ahşap Yatak
(27)
2.399,00 TL
SEPETTE
2.227,03 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

İpekmobilya Vitara 160 Lık Karyola ( Krem - Ceviz )
(1)
3.645,00 TL
SEPETTE
3.069,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pasifichome Huga Çift Kişilik Ahşap Karyola Meşe / 160X200Cm Başlıklı Karyola
(2)
4.179,00 TL
SEPETTE
2.825,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tuliplife Montessori Karyola Beyaz 90x190 Yatak Uyumlu Oval Kesim Çocuk Yatağı-Tlp-209
(0)
1.978,00 TL
SEPETTE
1.878,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Houselabshop Houselab Çift Kişilik Metal Karyola**Ücretsiz Kargo**
(3)
1.899,90 TL
SEPETTE
1.699,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Parma İthal Ladin Doğal Ahşap Montessori Çocuk Karyola 100*200 cm
(0)
2.859,90 TL
SEPETTE
1.759,90 TL

Karyola

Metal, plastik, sunta gibi çeşitli malzemelerden üretilen karyolalar, kaliteli bir uyku sağlamak için yatak odası mobilyaları arasında yer alıyor. Yatak odası mobilyaları ile oda dekorasyonunu sağlamak için aynı malzemelerden seçim yapılabilir. Karyolalar, gece vakitleri uyku sürecinizi geçirdiğiniz alanlardır. Bu alanların daha rahat olması, dinlendiğiniz süreyi en sağlıklı şekilde geçirmenize yardımcı olması oldukça önemlidir. Karyola modelleri incelendiği zaman tek kişilik, çift kişilik, demir karyola, bazalı karyola, yavrulu karyola, akıllı karyola, pirinç karyola, başlıklı ve başlıksız karyola çeşitleri bulunduğu görülmektedir. Demir karyola ve masif karyola, tahta karyola, ahşap karyola, metal karyola, divan karyola, palet karyola ve daha pek çok çeşit modelde karyola seçeneği bulunmaktadır. 120x200 karyola ve 100x200 cm karyola ölçüleri gibi pek çok seçenekteki karyolayı bulabileceğiniz gibi tek kişilik standart 90x190 cm ölçülerinde bir ürün de edinebilirsiniz. Pek çok ferforje karyola modeli bulunmaktadır. Ferforje karyolalar, yatak odalarında modern bir görünüm oluşturmak için sıkça kullanılmaktadır. Nostaljik görünüm elde etmenizi sağlaya ferforje yapılar, hem başlıklarda hem de karyolanın tamamında kullanılabiliyor. Yataktaki dayanıklılığı arttıran ve paslanmayı önleyen ferforje malzemesi, yatağınızın kullanılabilirliğini arttırıyor. Çocuk odası için de tercih edilebilen ferforje yataklar, hızlı bir şekilde büyüyen bebekler için uygun bir seçenek sunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarda yer alan karyolalar, makas sistemleri ve çeşitli mühendislik yöntemleri kullanılarak dayanıklılığı artırmayı amaçlıyor. Palet karyola; masif ahşap palet karyola, palet görünümlü masif karyola, çift kişilik karyola ve diğer pek çok modelden oluşmaktadır. Palet karyolalar, ahşap doğal ladin ağacından yapılarak sağlıklı bir şekilde kullanılabiliyor. Farklı ağaç çeşitlerinden el işçiliği ile oluşturulan palet karyolalar, farklı bir tema oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bahçe salıncağı tercihi için rattan karyola modelleri kullanılabilir. Esnek, yumuşak ve yıkanabilir, geri dönüştürülebilir yapıdaki rattan karyola modelleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir kullanım sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile köşesiz ve sağlam karyola demirleri üretilmeye ve karyolalarda kullanılmaya devam ediliyor.

Karyola Ölçüleri ve Doğru Karyola Seçimi

Karyola Ölçüleri ve Doğru Karyola Seçimi

Yetişkinler için karyola seçimi önemlidir ancak bebeklere uygun karyola seçimi yapılırken daha dikkatli olmak gerekebilir. bebek karyola seçimi yapılırken öncelikle bebeğinizin uykusunu bölmemek ve sarsıntı yaratmamak için yumuşak ve sabitlenebilen karyolalar tercih edilmelidir. Keskin ve sivri köşelere sahip karyola, yatak ve baza çeşitleri, bebekler için riskli olabilir. Sentetik değil, organik boyalardan üretilen karyolaları seçmeye dikkat ederek hem kendiniz hem de bebeğiniz için sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bebekler için karyola seçiminde parmaklıklar arası genişlik ölçüsü 6 cm civarında olmalıdır. Bebeğin kafasının girmesi ve sıkışması gibi ihtimalleri önlemek için karyola seçimini dikkatli yapmalısınız. Çok sert ve çok düz olmayan bebek karyolaları, bebeğin rahat bir uyku çekmesini ve huzursuzluk yaşamamasını sağlar. Karyolanın boyutuna karar vermeden önce odanızda ne kadar bir boşluk olduğunu ölçmelisiniz. Karyola ebatları, odanıza göre ayarlanabilecek pek çok ölçü seçeneğinden oluşmaktadır. 90x190 karyola modellerinden başlayan karyola ölçüleri, 140x200 karyola 160x200, 100x200, 180x200 ve diğer pek çok ölçüde öne çıkmaktadır. 60x120 cm karyola ölçüleri ve 70x140 ölçüleri bebek karyolalarında en ideal boyutlardır. Büyüyen bebek karyolaları, fiziksel olarak çabuk bir değişime sahip bebeklerde tercih edilerek uzun süre kullanılabilir. Sürekli karyola satın almak istemeyenler için büyüyen karyolalar ideal bir seçenek olmaktadır. 160x200 cm yatak ölçüleri de çift kişilik standart bir yatak ölçüsü olarak tercih edilebilir. Yatak odasında çok fazla yeri olmayanlar için tercih edilebilecek bir ölçü çeşididir. Bazalı karyola modelleri gemici bazalı karyola, villa bazalı karyola, genç odası ve bebek odası bazalı karyola gibi pek çok modelden oluşmaktadır. Yerle temas eden bazalı karyolalar, sarsılmaz yapıları ve sudan etkilenmeyen tasarımlarıyla kullanışlılık sağlamaktadır. Plastik, yonga levha, suni deri, suntalam, çelik gibi malzemelerden oluşturulan bazalı yataklar; yatak odalarında rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bazanın yaylarının kalitesi ve yumuşaklığı da dikkat edilmesi gereken noktalardır. Wintech teknolojisiyle üretilen çevre dostu rattan karyola modelleri, bahçe salıncakları olarak doğa dostu bir kullanım sağlar. Doğru karyola seçimi için karyolanın nerede kullanılacağı ve oda dekorasyonunda hangi malzemeler kullanıldığı önemli detaylardandır. Odada kullanılan malzemelerle uyumlu karyola modelleri kullanmak, odanızın görünümünü daha modern hale getirmenize yardımcı olur. Aşınmaya karşı dayanıklı ve doğa dostu teknolojilerden üretilmiş karyolalar, uzun vadede yatak odalarınızda kullanım kolaylığı sağlar.

Tek Kişilik ve Çift Kişilik Karyola Modelleri

Tek Kişilik ve Çift Kişilik Karyola Modelleri

Tek kişilik karyolalar, bebekler çocuklar veya tek kişilik olarak yatak odalarında kullanmak isteyenler için idealdir. Tek kişilik karyola modelleri, renk seçenekleri ve farklı başlıkları ile ön plana çıkmaktadır. Vizyon yavrulu tek kişilik karyola, metal tek kişilik karyola, ferforje tek kişilik karyola, yavrulu ikiz tek kişilik karyola gibi pek çok model bulunmaktadır. Tek kişilik karyolalar, ahşap başlıklı katlanır yatak ve çeşitli başlıkları ile farklı seçenekler sunmaktadır. Çift kişilik karyola denildiği zaman yatak odalarında evli çiftlerin veya daha büyük yatakta yatmak isteyen kişilerin tercih ettiği büyük yataklar akla gelmektedir. Çift kişilik karyola modelleri arasında metal çift kişilik karyolalar, ferforje çift kişilik karyola, bazalı el işlemesi çift kişilik karyola, ahşap tasarım çift kişilik karyola, cibinlikli çift kişilik karyola gibi seçenekler mevcuttur. Yavrulu karyola modelleri, küçük ebatları ile fazla yer kaplamadan tek kişilik bir karyolanın büyütülmesini sağlamaktadır. Misafirleriniz için hazırda bulundurabileceğiniz yavrulu karyolalar, kolaylıkla alt taraftan ikinci bir yatağın çıkmasını sağlamaktadır. Yavrulu karyola alt kısmındaki tekerlekleri ile ana gövdeden bağımsız olarak serbest bir şekilde hareket ettirilebilir. Karyola her iki yönden de kullanılabilir ve duruma göre küçük veya büyük şekilde kullanıma hazır halde bulunur. Yavrulu yatak doğuran karyolalar, çift taraflı kurulumu ile kolay bir kullanım ve kurulum sağlamaktadır. Kurşun geçirmeyen PVC kullanılarak üretilen ve yatak altını temizlerken sudan etkilenmeyen karyolalar uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Ferforje metal malzemelerden meydana getirilen karyolalar, son zamanlarda popüler hale gelmiş ve yatak odalarında tercih edilmeye başlamıştır. Ergonomik tasarımlardaki şık karyola modelleri, malzemenin kalitesi ve pratik kurulumu ile kolaylık sağlıyor. Akıllı karyola olarak bilinen karyolalar, masalı ve akıllı ranza olarak da kullanılabiliyor. Çocuk odalarında tercih edilen akıllı ranzalar masa ve yatak kullanımını tek bir üründe buluşturarak oda içerisindeki alanı genişletmenizi sağlıyor. Gün içerisinde masa olarak kullanılan, gece vakti yatağa çevrilebilen akıllı karyola modelleri uyku zamanı dışında yatağın kaldırılarak masaya çevrilebilmesini sağlıyor.

Karyola Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Karyola Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ayakucu yüksekliği, üst karyola iç derinliği, alt karyola yatak yüksekliği gibi detaylar dikkate alınarak boyunuza ve yatak odanızın genişliğine uygun bir karyola tercihi yapabilirsiniz. Bebekler ve çocuk odası karyolaları, özenle seçildiği zaman uzun süre sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Sentetik olmayan, dik ve sivri köşelere sahip olmayan karyolalar, gece uyku kalitenizi arttırarak daha rahat hareket etmenizi sağlar. Sağlığa zararsız kanserojen maddeler içermeyen malzemelerden yapılan karyolalar, güvenle kendiniz ve çocuklarınız için kullanabilmenizi sağlamaktadır. Karyolanızın bağlantı sistemine, demirlerin sağlamlığına ve yapıldığı malzemenin dayanıklılığına dikkat etmelisiniz. Evinizde kalabalık bir ortam oluşturacak karyolalar, oda içi düzeni sağlamakta zorluk çıkartabilir. Bu durumları yaşamamak için yavrulu karyolalar tercih edebilirsiniz. Kullanılan vidaların ve bağlantı sisteminin güçlü olması, uzun ömürlü bir karyola kullanımı sağlamanıza yardımcı olur. Klasik model, ayaklı model, duvara monte edilebilen ve su geçirmez fonksiyonlara sahip karyolalar bulunmaktadır. Klasik modeller başlığı bulunan ve düz renklerden oluşan karyolalardır. Yer ile teması bulunan karyolalar bulunurken, ayaklı karyolalar da farklı bir dekor oluşturmak için kullanılabilir. Eğer bazalı bir karyola tercihinde bulunacaksanız, karyola ölçüsüne ve bazanın yapısına dikkat etmelisiniz. Bazanın yumuşaklığı omurga sağlığınızı olumlu etkileyerek vücut şeklinizi alır. Vücut şeklinizi alan bazalar, uykunuzun bölünmesini önleyerek iyi bir dinlenme alanı oluşturmanıza yardımcı olur. montessori karyola doğrudan çocuklar için tasarlanmış bir karyola modelidir. Çocukların yataklarına erişebilmeleri ve kendileri çıkıp yatabilmeleri amacıyla yere daha yakın şekilde konumlandırılmıştır. Çocuğun kendi alanının oluşması ve kendi yatağında rahat etmesi amacıyla montessori karyola modeli tercih edilebilir. Karyola kadar karyola başlığı seçimi de önemlidir. Doğru karyola başlığı seçimi için bilinmesi gereken ilk şey yatak ölçünüzdür. Yatak ölçünüzle uyumlu ve göze çarpmayan yatak başlıkları, oda dekorasyonunu tamamlayarak düzenli bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Alçak bir karyolaya sahipseniz buna uyumlu yatak başlığı seçiminde bulunmalısınız. Kolay temizlenebilir karyola başlıkları, karyola ile uyumlu malzemeden meydana geldiğinde dizaynınızda uyumluluk sağlıyor. Dar ölçülerde yatak başlığı tercihinde bulunuyorsanız, yatağınızın yanınızda komodin varsa onun da büyüklüğünü dikkate almalısınız. Oda içerisindeki diğer eşyalar da dikkate alınarak uygun bir yatak başlığı tercihinde bulunabilirsiniz.

Farklı Modellerde Kaliteli Karyola Çeşitleri

Farklı Modellerde Kaliteli Karyola Çeşitleri

Ahşap karyola modelleri, oda içerisinde farklı bir ambiyans oluşturma ve oda dekorasyonunu tamamlama açısında tercih edilebilir. Ahşap karyola seçiminde sedir, metal karyola, masif ahşap karyola, doğal ahşap karyola, ahşap başlıklı yatak karyola gibi seçenekler bulunmaktadır. Öncelikle başlık kısmında mı yoksa karyolanın tamamında mı ahşap kullanmak istediğinize karar vererek karyolalara bakmaya başlayabilirsiniz. Bebeklerde de ahşap karyolalar tercih edilebilir. El oyması ve doğal ahşaptan elde edilen ahşap karyolalar, uzun süre dayanıklı bir kullanım sağlamaktadır. Karyola modelleri odanızın dekoruna ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Birçok renk seçeneği bulunan karyolalar, görüntüde uyum sağlanarak oda içerisinde tercih edilebilmektedir. Modern, klasik, gündelik ve country tarzdaki karyolalar içerisinden kendi temanızı oluşturabilirsiniz. Karyola desenleri çizgili, düz ve baskılı şekillerden meydana gelmektedir. Pirinç karyola doğrudan yerle temas eden modellerinin dışında ayaklı modelleriyle de göz alıcı bir görünüm oluşturmaktadır. Pirinç karyola modeli, hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak tercihinde bulunurken farklı çizgileri ve şık görünüşü ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Gıcırtı, esneme veya boya dökülmelerine karşı dayanıklılık sağlayan karyola modelleri, kullanıldığı malzemelerle emniyetini arttırıyor. Sağlıklı ve daha esnek yapıdaki somya modelleri, dirençleri arttırılarak 150 kilograma kadar taşıma kapasitesi sağlıyor. Uzun ömürlü taşıma kapasitesi sağlaması ve tabanında kullanılan metal levhalarla, uzun vadede dayanıklılık sağlıyor. Elektrostatik boya ile 200 derecede fırınlama teknolojisi sağlanarak üretilmiş karyolalar, sağlığa zararlı olmadığını belgelemiştir. Akıllı karyola olarak bilinen ve uyku zamanı dışında masaya çevrilebilen karyola modelleri, ek bir alan oluşturma ve odayı genişletme için ideal kullanım sağlamaktadır. Ancak bu karyola modelinin açılıp kapanma sırasında arızalanmaması için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Kendi kendine açılıp kapanma riskini ortadan kaldırmak için amortisörlü mekanizmalar kullanılmaktadır. Bu da yüksek bir güvenlik sağlamaktadır. Ürün sayfamızda yer alan kaliteli malzemelerden tasarlanan karyolalardan satın alarak iskelet sisteminizi koruyabilirsiniz.

Rahat ve Pratik Kullanım Sağlayan Karyola Modelleri

Rahat ve Pratik Kullanım Sağlayan Karyola Modelleri

Karyola yatak odası içerisinde olmazsa olmaz bir eşyadır. Karyola üzerinde kullanılacak bazanın yapısı da karyola kadar önemlidir. Yumuşak ve pamuktan yapılan bazalar, boyun ve sırt kaslarınızı olumlu etkiler. Vücut sağlığınızı uyku sırasında korumak ve sağlığınızı ihmal etmemek için karyola ve baza seçimlerinizi dikkatle gerçekleştirmelisiniz. Dilerseniz bazalı bir karyola tercih ederek doğrudan yatağınızı karyolanızla uyumlu boyutta alabilirsiniz. Amortisörlü mekanizmaya sahip akıllı karyola modelleri, yüksek bir güvenlik sağlayarak yatak ve masayı aynı eşyada buluşturuyor. Tek kişilik dik açılır duvar yatağı, özel mekanizması sayesinde yüksek bir kol gücü olmadan da kullanılabiliyor. Farklı renkte yatak başlıkları ve çeşitli modelleri ile karyolalar, yatak odalarında derinlik kazandırma ve modern bir görünüm sağlama işlevi görüyor. Divan karyola olarak bilinen karyolalar; divan uyumlu tek kişilik yatak, süngerli divan uyumlu yatak, yaysız sünger yatak ve divana uyumlu çeşitli modellerde yataklardan oluşmaktadır. Bu yataklar farklı ölçülerde bulunmaktadır. Havlu kumaştan oluşan yumuşak pamuklu yataklar, dinlenme ve uyku vakitlerini daha verimli hale getirmenize yardımcı oluyor. Terleme ve koku yapmayan yataklar, fitil kullanılarak dikilmiştir. Örme kumaşı ile terletmeyen yataklar, ortopedik özellik göstererek vücudunuzun şeklini alır. Katlanır karyola katlanır yatak başlıkları, katlanır somya yatakları, ekonomik katlanır tek kişilik yatak karyolaları, portatif katlanır karyola modelleri gibi seçenekler sunmaktadır. Katlanır karyolalar, evinize gelen misafiri ağırlamak için hazırda bulundurabileceğiniz karyolalardandır. Tek kişilik veya çift kişilik seçeneklere sahip katlanır karyolalar, portatif modelleri ile öne çıkmaktadır. Uzayabilen karyola modelleri de pratik kullanım sağlayan modeller arasında yerini almaktadır. Uzayabilen karyola bebek odalarında tercih edilen ve asansörlü komodinli beşiklerden oluşan bir karyola modelidir. Bebeklerin fiziksel gelişimi hızlı olduğu için uzayabilen karyolalar tercih edilebilir. Çekmeceli komodinlerden oluşan, sonraki yıllarda yatak şeklini alabilen beşikler sallanabilme özelliğine de sahip olarak üretilmektedir. Komodin kısmı beşikten ayrılarak, parmaklıklı kısmı da çalışma masasına dönüşerek kullanılabilmektedir. Çok fonksiyonlu karyola modelleri, pratik kullanım sağlayarak çocuğunuzun büyümesine orantılı olarak büyüyebilmektedir. Koyu renklerdeki karyolalar, açık renklerde gardırop ve diğer mobilyalarla kullanılarak uyumlu hale getirilebiliyor. Açık renkteki karyolaları ise yine açık renkteki yatak başlığı ve dekoratif ürünlerle kombinleyebilirsiniz. Sizler de karyola modelleri içerisinden yatak odanıza en uygun olanı tercih etmek, karyola modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.