ÜCRETSİZ KARGO

Eltayatak Latalı Karyola Somya
(392)
1.380,00 TL
SEPETTE
1.280,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Unimet Unimet Lalas Ferforje Metal Çift Kişilik Karyola (230296700)
(16)
4.104,10 TL
SEPETTE
3.504,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

İpekmobilya Vitara 160 Lık Karyola ( Krem - Ceviz )
(1)
3.645,00 TL
SEPETTE
3.069,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pasifichome Huga Çift Kişilik Ahşap Karyola Meşe / 160X200Cm Başlıklı Karyola
(2)
4.179,00 TL
SEPETTE
2.825,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Houselabshop Houselab Çift Kişilik Metal Karyola**Ücretsiz Kargo**
(3)
1.899,90 TL
SEPETTE
1.699,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Zerkaconcept Lara Doğal Ahşap Montessori Çocuk Yatak Karyola Beşik Çam Ağacı -
(0)
2.679,90 TL
SEPETTE
1.579,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kznhome Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite Mdf
(4)
2.895,46 TL
SEPETTE
2.795,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metalia Gm 171 Star Çift Kişilik Ahşap Metal Karyola 140X190 (529885762)
(0)
2.051,90 TL
SEPETTE
1.951,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metalia Gm 227 Gözde Çift Kişilik Karyola Beyaz 150X200
(0)
2.051,90 TL
SEPETTE
1.951,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Demontemobilya Yavrulu Yatak Doğuran Karyola (Mdf Malzeme - 2 Renk Seçeneği)
(41)
2.600,00 TL
SEPETTE
2.500,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Unimet Unimet Lalas Ferforje Metal Çift Kişilik Karyola (169954210)
(6)
4.169,10 TL
SEPETTE
3.569,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sunsayatak Sünsa Latalı Somya (444555065)
(2)
2.360,00 TL
SEPETTE
2.260,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metalia Gm 227 Gözde Çift Kişilik Karyola Siyah 160X200
(0)
2.051,90 TL
SEPETTE
1.951,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Mobilyadukkanim Chester 160X200 Çift Kişilik Karyola Pv271
(0)
9.990,00 TL
SEPETTE
9.890,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Mobilyadukkanim Bella Metal Karyola 160X200 Arm145 Beyaz
(0)
2.726,00 TL
SEPETTE
2.626,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metalia Gm 301 Gold Çift Kişilik Metal Karyola Beyaz 160X200
(0)
2.051,90 TL
SEPETTE
1.951,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pasifichome Huga Çift Kişilik Beyaz Karyola 140Cm / 140*190 Başlıklı Karyola
(4)
3.536,00 TL
SEPETTE
2.375,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kznhome Selen Mdf Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı Mdf
(4)
2.814,00 TL
SEPETTE
2.714,00 TL

Çift Kişilik Karyola

Yatak odası denilince akla ilk gelen ve herkesin ihtiyacı olan eşyalardan birisi hiç şüphesiz ki yataklardır. Sağlıklı bir uyku çekebilmek ve yeteri kadar dinlenebilmek için iyi bir yatak oldukça önemli rol oynamaktadır. Çift kişilik karyola bir evin temek ihtiyaçlarından sayılabilmektedir. Hem konforlu hem ergonomik hem uzun ömürlü hem de estetik tasarımlara sahip çeşitli modelleri bulunan karyolaları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunmaktadır. Klasik ölçülerde bir çift kişilik model tercih edebileceğiniz gibi daha standart dışındaki ölçülerde modelleri de ürünler arasında bulabilirsiniz. Karyolalarınız farklı ürün materyallerinden meydana getirilebilmektedir. Demir, ahşap gibi maddelerden üretilebilen karyolalar hem kullanım kolaylığı hem de odanızın dekorasyonuna olan uyumu nedeniyle önem arz edebilmektedir. Çift kişilik karyola metal, ahşap veya farklı dokularda hatta farklı renk seçeneklerinde bulunabilmekle beraber bazalı, bazasız, alçak, yüksek olarak da farklı özellikler sunabilmektedir. Karyola, yatak ve baza satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi elbette ki uzun ömürlü olması için kaliteli ve dayanıklı malzemelerden meydana gelmesidir. Öte yandan seçim yaparken birçok özelliğe ve fonksiyonu göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza en uygun karyola seçeneklerini satın alabilirsiniz. Kendiniz için en ideal karyola seçenekleri herkes için değişiklik gösterebilmekle beraber en çok dikkat edilmesi gereken husus sunmuş olduğu konfordur. Ölçüleri, malzemeler, kalitesi, yüksekliği veya modelleri oldukça geniş bir yelpazede farklı seçenekler sunan bu ev eşyası her yatak odasında bulunan ve alınmadan önce en çok dikkat edilmesi gereken eşyalardan birisidir. Çift kişilik karyola fiyatları da modellerin malzemelerine, kalitesine, dayanıklılığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çoğunlukla boyut büyüdükçe modellerin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ahşap, metal, bazalı olması gibi özellikler de modellerin fiyatlandırmasına etkili olan unsurlar arasında yer almaktadır. Sunulan ek fonksiyonlar ve özellikler fiyatlandırma üzerinde etkili olabiliyorken çoğunlukla her türlü bütçeye uygun seçenekler de bulunmaktadır.

Çift Kişilik Karyola Modelleri ile Odanızın Havasını Yenileyin

Çift Kişilik Karyola Modelleri ile Odanızın Havasını Yenileyin

Evinizin en özel ve kişisel odalarından birisi de yatak odalarıdır. Hem gündelik koşturmaca sonrası kendinizi attığınız yer hem de kendinizle baş başa kalabildiğiniz bir alan olan yatak odalarınızın havasını değiştirebilmek, kendi zevkinizi yansıtabilmek için mobilya seçimleriniz oldukça belirleyici olmaktadır. Yatak odalarında bulunan en belirgin ve odanızın temel havasını belirleyen mobilya ise yataklardır. Karyolalar oldukça eski zamanlardan bu yana kullanılan ve çeşitleri saymakla bitmeyen modeller sunmaktadır. Çift kişilik karyola 160x200 cm gibi boyutlar sunmakta ve kullanıcılarına seçenek hakkı tanımaktadır. Geniş alanlarda ve büyük odalarda kullanılmak üzere daha büyük modeller tercih edilirken daha dar veya standart odalarda daha az yer kaplamaları amacıyla standart model çift kişilik karyola 140x20 cm boyutlarında alternatifler tercih edilmektedir. Boyutları ne olursa olsun çift kişilik bu modeller geçmişten bugüne hem yetişkin hem de genç yaş gruplarında sıklıkla tercih edilmekte ev içerisinde ilk alınan eşyalar arasına girmektedir. Karyolalar çeşitli malzemelerden elde edilebilmektedir. Ahşap, metal, ferforje gibi modeller ve çeşitli renk seçenekleri ile odanızın içerisinde tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan karyolalar çeşitli fonksiyonları ile de farklılaşmaktadır. Daha çok mobilya renklerini ve ahşap görünümü seven kişiler için ahşap malzemelerden elde edilen seçenekler ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra çift kişilik demir karyola gibi modeller ise eski zamanlardan bu zaman hala tercih edilen seçenekler içerisinde bulunmaktadır. Demir, ahşap gibi materyaller dışında bazalı modeller de yeni nesil seçenekler içerisinde bulunmakta ve içerisinde eşya depolayabileceğiniz bu ürünler oldukça rağbet görmektedir. Tasarımları ve modelleri birbirinden farklı bu alternatifler içerisinde siyah, beyaz, kahverengi gibi klasik renkleri bulabilir bunlara ek olarak daha çeşitli renk ve model seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Hem ahşap hem de demir, metal gibi seçeneklerde farklı renk ve model ranza seçenekleri sunulmaktadır.

Çift Kişilik Karyola Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift Kişilik Karyola Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift kişilik karyola takımı satın alırken dikkat edilmesi gereken oldukça önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kullanım sağlayacağınız alana uygun ölçülerde ve boyutlardaki ürünleri seçmektir. Standart veya daha büyük boyutlardaki ürünleri tercih ederek odanızın içerisindeki alanı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Geniş odalarda daha büyük boyutlardaki modelleri daha küçük ve dar alanlarda küçük çift kişilik karyola seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Boyutuna karar verdikten sonra alacağınız karyolanın yüksekliğine de karar vermeniz gerekecektir. Bazı modeller daha yüksek olabilirken bazı modeller daha alçak olarak üretilmektedir. Çift kişilik alçak karyola modelleri özellikle gençlerde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Diğer bir dikkat edilecek husus ise seçtiğiniz modelin odanıza uyum sağlaması ve dekorasyonuna tarzınızı yansıtacak bir dokunuşta bulunmasıdır. Renkler, materyaller ve pek çok özellik odanızın havasını değiştirmenizi sağlamaktadır. Başlıklar, dekoratif uzantılar veya takıma ait parçalar tamamen dekoratif dokunuşlar yapabilmenize yardımcı olmaktadır. Taviz verilmemesi gereken diğer bir önemli husus ise kullanılan malzeme ne olursa olsun kaliteli olmaları ve iyi bir işçilik sonucu meydana gelmeleri. Uzun ömürlü dayanıklı modeller hem bütçenize katkı sağlamakta hem de sizlere daha sağlıklı bir uyku deneyimi vadetmektedir. Konfor konusu hem sağlıklı bir uyku hem de vücudunuzun dinlenebilmesi için oldukça önemlidir. Konforlu ve rahat bir yatakta uyumak sizlere gün boyu zinde kalma konusunda yardımcı olmakta ve gece uykunuzu almanızı sağlamaktadır. Sağlam ve dayanıklı bir iskelete sahip karyola ve üzerine tam uyum sağlayan rahat bir yatak sayesinde geceleri mışıl mışıl uyuyabilirsiniz. Modeller arasında yer alan ferforje seçeneklerse dekorasyonunuza zarif ve şık bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olmaktadır. Çift kişilik ferforje karyola ile ruhunuzun yumuşak ve naif zevkini odanızın içerisine doldurabilir, huzurlu bir oda için klasik şıklığı tercih edebilirsiniz. Sayfamızdan tek kişilik baza modellerine de göz atabilirsiniz.

Çift Kişilik Karyola İşlevsel Modelleri ile Büyülüyor

Çift Kişilik Karyola İşlevsel Modelleri ile Büyülüyor

Karyola modelleri arasında ön plana çıkan ve modellerinin dış görünüşleri kadar işlevsellikleri ile de kullanıcıları büyüleyen özel seçenekler ürün skalası içerisinde yer almaktadır. En çok kullanılan ve tercih edilen modellerden birisi de çift kişilik karyola bazalı modellerdir. Yazlık veya kışlık eşyaları, fazla eşyaları muhafaza etmek ve depolamak için en iyi yöntemlerden birisi de baza kullanmaktadır. Hem ekstra yer kaplamaması hem de kolay bir şekilde organize edilebilmesi sebebiyle bazalı yataklar çokça tercih edilen modeller arasında sayılmaktadır. Karyolaların klasik seçeneklerine ek olarak getirilen bazalı model alternatifler klasik görüntüleri işlevsel özellikler ile birleştirerek kullanıcıları hem görsel hem de fonksiyonel olarak büyülemektedir. Bu sayede odanızda romantik ve şık bir hava yaratırken aynı zamanda fazla eşyalarınızı da baza altında saklayabilirsiniz. Diğer bir kullanışlı ürün ise içerisinden bir başka yatak daha çıkan çift kişilik yavrulu karyola seçenekleridir. Özellikle sık sık misafir ağırlanan evlerde ve küçük odalarda kullanımı çok elverişli olan bu ürünler gündüzleri tek bir yatak olmakta geceleri ise alttan çıkan ikinci bir yatak da kullanılabilir şekilde açılmaktadır. Bu sayede daha az yer kaplayarak daha çok yatacak alan meydana getirebilir, misafirlerinizi daha rahat ağırlayabilir, evinize daha sık ve çok misafir çağırabilirsiniz. Diğer bir kullanışlı model ise baza olmayan ancak sizlere ekstra alan açan ve kolayca bu alanları kullanabilmenizi sağlayan çekmeceli çift kişilik karyola seçenekleridir. Bu çekmeceleri karyolanızı kaldırmadan da kullanabilir; iç çamaşırı, çorap veya dilediğiniz eşyalarınızı bu alana yerleştirerek dilediğiniz ekstra alana kolayca sahip olabilirsiniz. Bazalı, yavrulu, çekmeceli gibi pek çok farklı işleve sahip olan ve size tasarım dışında ekstra kolaylıklar sağlayan karyola modelleri ile daha verimli bir yerleştirme alanı elde edebilirsiniz. Evinizde hem zevkinizi yansıtıp hem de keyifle kullanabileceğiniz eşyalar arasında yerini alan bu modeller yatak odalarınızın vazgeçilmez imzası haline gelmektedir.

Çift Kişilik Karyola Modelleri

Çift Kişilik Karyola Modelleri

Karyola seçenekleri tek kişilik, bir buçuk kişilik ürünler de sunmakla beraber genellikle çift kişilik modeller kullanışlı ve estetik yapılarıyla kullanıcıların tercihi haline gelmektedir. Yetişkin ve genç odalarında en sık kullanılan mobilyalardan birisi haline gelen karyola seçenekleri odanın tüm havasını değiştirip yeni bir hava kazandırmakta oldukça büyük etkilere sahiptir. Örneğin çift kişilik karyola beyaz renkli seçenekler sayesinde dar ve küçük bir odayı ferah bir görüntüye kavuşturabilir, kombinleyeceğiniz diğer parçalarla içinizi açacak bir yatak odası elde edebilirsiniz. Daha geleneksel ve rüstik bir ortam yaratmak isteyen kişiler genellikle mobilya renklerine sahip olan çift kişilik ahşap karyola tercih etmektedir. Öte yanda metal oldukça güzel bir şekilde kombinlenerek göz alıcı bir ortam yaratabilmekte ve böyle yerlerde metal renklere sahip demir karyola seçenekleri tercih edilebilmektedir. Karyola başlıkları ise karyolanın iskelet kısmını tamamlayan ve dekoratif kısmı en çok belli eden bölümdür. Kısa, uzun, geniş, sade veya gösterişli gibi pek çok farklı şekilde karyola başlığı kullanıcılar ile buluşturulmaktadır. Ferforje olarak da bilinen romantik ve çizgisel dokunuşlara sahip modeller de özellikle çiftler tarafından çokça sevilmekte ve beğenilmektedir. Modern tasarımlar, geleneksel havalar ve daha pek çoğunu yatak odanızda yaratmak karyola modelleri sayesinde oldukça kolay bir hale gelmektedir. Mobilya türü ahşap ürünlerde ceviz, meşe gibi hem sağlam hem de özel renk, desenlere sahip ağaçlar tercih edilmektedir. Satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de karyolalarınızın malzeme bakımından sağlıklı materyallerden meydana gelmesi ve doğal ürünlerden oluşmasıdır.

Çift Kişilik Karyola Ölçüleri

Çift Kişilik Karyola Ölçüleri

Bu çağın en büyük avantajlarından birisi de hem kullanılan ürünlerin hem de insanların çok daha pratik olması. Pratik olarak kullanılabilen ve genelde daha az yer kaplayan her şey insanlığın vazgeçilmez tercihleri arasındaki yerini almaktadır. Artan nüfus ve küçülen evler dolayısıyla eşyaların da daha az yer kaplaması ama aynı zamanda daha çok işlevsel olması beklenmektedir. Bu nedenle katlanan yatak modelleri gibi seçenekler ortaya çıkmakta ve insanların hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Çift kişilik katlanır karyola da hayatınızı kolaylaştırmak ama aynı zaman da az yer kaplamak için üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Gündüzleri yatağınızı katlayarak kaldırabilir, geri kalan alandan daha verimli şekillerde faydalanabilirsiniz. Geceleri ise yatağınızı açıp kullanabilirsiniz. Çift kişilik karyola 150x200 boyutları veya daha büyük boyutları ile sizlere farklı seçenekler sunmakta, geniş ürün yelpazesi içerisinden herkesin kendi ihtiyacına ve zevkine en uygun ürünleri bulmasına yardımcı olmaktadır. Çift kişilik karyola ölçüsü standart modellerin üstünde daha büyük olarak da üretilmekte ve daha geniş alanlarda kullanımı daha da yaygınlaşmaktadır. Çift kişilik demir karyola fiyatları ise pek çok değişkene bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Ürünlerin boyutları, modelleri, kullanılan malzemeleri, dayanıklılıkları ve ekstra işlevleri fiyatlandırma konusunda belirleyici rol oynamaktadır. Hemen hemen herkesin bütçesine ve odasına uygun olarak sahip olabileceği pek çok karyola seçeneği ürünler içerisinde bulunmaktadır. Siz de huzurlu ve keyifli bir uyku deneyimi yaşamak için internet sayfamızı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri satın alarak odanıza hem estetik hem de konforlu bir alışveriş yapabilirsiniz. Daha fonksiyonel modellere bakarak bazalı, çekmeceli, katlanabilen veya diğer özelliklere sahip modelleri de inceleyerek kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Kaç Çeşit Çift Kişilik Karyola Vardır?

Çift kişilik karyola modelleri birbirinden farklı malzemelerden meydana gelebilmekte ve farklı ölçülerde kullanıcılarına sunulabilmektedir. Standart olarak rastlanılan ve daha çok karşılaşılan modeller genellikle 1.40- 1.90 ölçülere sahip, bazasız, metal veya ahşap karyola modelleri iken daha geniş boyutlarda olan ve queen, king gibi isimler alan modeller de bulunmaktadır. Karyolalarda genellikle altı boş bazasız modeller dikkatleri çekmektedir; ancak bazası bulunan seçenekler de yeni nesil ürünler arasında dikkat çekmektedir. Diğer bir yandan malzemeleri ahşap, demir gibi çeşitli materyallerden elde edilen karyolaların renkleri ve tasarımları da kullanıcıların zevklerine göre farklılaşabilmektedir. Karyola seçenekleri daha çok yatak baza başlık üçlüsünden eski zamanlardan belli kullanılmakta olup odanıza daha geleneksel ve rüstik bir hava kazandırabilmektedir. Bunun yanı sıra bazalı modeller ise modern ve gelenekselin bir arada kullanıldığı bir harman oluşturmaktadır.

Çift Kişilik Karyola Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Karyola satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır; çünkü yataklar uykunuzu rahat alabilmeniz ve güne daha enerjik şekilde başlayabilmeniz için oldukça önemlidir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi elbette ki rahat olmalarıdır. Bir yatak seçiminde en önemli şeylerden belki de başta gelen konu konfor olmakla beraber karyolalarda da konforlu ve rahat seçenekleri tercih etmek, üzerindeki yatağı dengeli şekilde taşıyabileceğinden emin olmak gerekmektedir. Diğer bir yandan kullanacağınız odanın ölçüsüne uygun olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Dar alanlara çok büyük modeller sığmayabileceği gibi daha geniş alanlarda da küçük modeller daha az estetik durabilmektedir. Öte yandan odanızın tasarımına uygun olması için hem materyallerine hem de renklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sayede odanızın tasarımına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Son olarak kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve dayanıklılığı da önemli bir husustur.

Çift Kişilik Karyola Ölçüleri Nasıl Olur?

Çift kişilik karyola ölçüleri genellikle en geniş ve büyük modeller olarak bilinse de birbirinden farklı çift kişilik modelleri de olduğu için standart ölçünün dışında modeller de bulunmaktadır. Hem yetişkinlerin hem de gençlerin rahatlıkla kullanabileceği standart ve genel olarak karşılaşılan modellerin en ölçüleri 1.40 boy ölçüleri ise 1.90 olmaktadır. Standart boyutlarda bir karyola için çift kişilik ölçüler 1.40 – 1.90 olmakla birlikte daha geniş ve uzun modeller de bulunabilmektedir. Bu ölçüler en küçük ve standart boy olmakta, 1.40- 2.0, 1.50- 2.0, 1.60- 2.0 boyutlarında çift kişilik seçenekleri de görülebilmektedir. Queen boy veya king boy olarak da adlandırılan bu modeller standart ölçülere göre daha geniştir. 1.80’e 2 metrelik modeller ise genellikle en geniş çift kişilik modelleri oluşturmaktadır; ancak özel olarak imal edilebilen karyola seçenekleri de modeller arasında sayılabilmektedir. En ölçüleri genel olarak daha sık değişmekle beraber ortalama boy 1.90 ve 2.0 arasında kalmaktadır.