ÜCRETSİZ KARGO

Royal.Lux.Bedding Royal Lux Bedding Şehrazat Pedli Paket Yaylı Yatak Tavşan Kumaş
(22)
1.874,22 TL
SEPETTE
1.713,76 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Massan Ranza Sırma Genç Odası Metal Ranza 90 x 190 CM
(11)
1.799,90 TL
SEPETTE
1.699,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Royal.Lux.Bedding Yaysız Sünger Yatak 80X200 Ikea Divan Uyumlu
(22)
1.298,98 TL
SEPETTE
597,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elyafsepeti Lastikli Ortopedik Visco Yatak Koruyucu Yatak Pedi Tüm Ölçüler
(13)
459,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eltayatak Latalı Karyola Somya
(392)
1.380,00 TL
SEPETTE
1.280,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Babyhopeankara Avocado 90X190 Ortopedik Yaylı Yatak 90*190 Tek Kişilik Yatak
(118)
1.189,00 TL
SEPETTE
1.093,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Babyhopeankara Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu Desen Yaylı Yatak
(24)
1.079,90 TL
SEPETTE
993,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Azrayatakmobilya Tek Kişilik Yatak+Baza + Başlık Basic 90 x 190 CM
(99)
2.800,00 TL
SEPETTE
2.700,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Royal.Lux.Bedding Royal Lux Bedding Nano Full Ortopedik Tek Kişilik Yatak 90X190
(42)
959,39 TL
SEPETTE
779,66 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avocado Armoni 90x190 Ortopedik Katlanır Tek Kişilik Visco Yatak
(14)
1.472,90 TL
SEPETTE
1.219,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gelişimyatak Gelişim Yatak Ergonomik Visco Yatak Pedi Şiltesi Kaliteli Örme Kumaş
(898)
2.079,90 TL
SEPETTE
993,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Evdeniste Baza Amortisörü Gasan Marka 1200N ,2 Adet Baza Pistonu
(12)
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Azrayatakmobilya Trend Baza+Başlik+Comfort Yatak
(74)
3.500,00 TL
SEPETTE
3.400,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Azrayatakmobilya Tek Kişilik Yatak+Baza+Başlik (Ortopedik)
(20)
2.600,00 TL
SEPETTE
2.400,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Azrayatakmobilya Çift Kişilik Yatak+Baza+Başlık(Ortopedik Yatak)
(20)
4.300,00 TL
SEPETTE
4.200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Us.Sleepıng Us. Sleepıng Ortopedik Masaj Terapi Torba Yaylı + Visco Yatak Tüm
(19)
1.594,90 TL
SEPETTE
1.494,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yatas Yataş Bedding Spinal Support Bamboo Pocket Yaylı Yatak - 90X190
(12)
2.052,21 TL
SEPETTE
1.764,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Azrayatakmobilya Tek Kişilik Baza+Başlik (543897270)
(8)
1.900,00 TL
SEPETTE
1.800,00 TL

Karyola Yatak Baza

Uyku insanların dinlenmesini sağlayan en önemli ihtiyaçtır. İyi bir uyku güzel ve konforlu bir yatak seçiminden başlar. Uykusuzluk baş edilmesi gerçekten zor bir süreci kapsar. Sağlıklı bir uykuya ihtiyaç duymanız gayet normaldir. Zinde olmanız, enerjinizi aktif kullanabilmeniz, dinç ve yorgun görünmemeniz için kaliteli ve konforlu bir yatak tercihi iyi bir seçim olacaktır. Gece uykusunun kalitesi, ertesi gün yorgun ya da dinç uyanmanın habercisi olabilir. Kendi vücudunuzu tanıyarak ona uygun yatak kalitesi seçimleri yapmalısınız. Artık günümüzde sizlerin konforunu ve yatak kalitesini belirleyen malzemelerden üretilmiş yataklar bulunmaktadır. Tercihlerinizi sizlere maksimum fayda sağlayan yataklardan yana kullanabilirsiniz. Yatak tüm gün üzerinizde biriken olumsuzlukları, yorgunlukları ve enerji kaybını sizlerden uzaklaştırmak ve dinlenme zamanınızın büyük bir kısmını burada geçirmenizi kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Tercihinize göre yüksek ya da alçak yahut sert ya da yumuşak bir yatak beğenilerinize cevap verebilir. Yatak tercihleriniz değişiklik gösterse dahi, eski bir yatakta yatmanız belli bir zaman sonra hayat kalitenizin değişimine neden olabilecektir. Çünkü eskiyen ve ortası içine göçmüş olan yataklar zamanla vücudunuzda olumsuz değişikliklere neden olabilir. Bu değişimler; normal seviyede kabul edilecek ve zamanla daha şiddetli derecede baş gösterilecek bel ağrıları, dinlenememenin vermiş olduğu yorgunlukla beraber ortaya çıkan baş ağrıları, gözle görülür şekilde göz altı yorgunlukları ve sırt ağrıları olarak belirtilebilir. Yayları bozulmuş ve gıcırdayan yataklar uyku halindeyken sizlerin rahatsız olmasına neden olacaktır. Bu gibi yataklar uykunuzu alamamanıza ek olarak anatomik sorunlar yaşamanıza neden olur. Gününüzün neredeyse üçte birini uyuyarak geçirdiğiniz varsayılırsa, kaliteli bir uykuya ihtiyaç duymanız kaçınılmaz bir hal alır. Çift kişilik yatak seçeneği ile ister sadece kendiniz için seçim yapabilir isterseniz de yatağınızı iki kişilik seçerek hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Çift kişilik yataklarda yanlış yatak seçimi bir tarafın ihtiyacını karşılarken diğer tarafın rahatsız olmasına neden olabilecektir. Uyku kalitesini düşürebilmenin yanında, bir arada uyumayı güç hale getirir. Yatağınızın sürekli sallanması yahut gıcırdaması ve yatak üzerinde şekilsiz dalgalanmalar görülmesi kesintisiz bir uykuya ara vermenin nedenlerinden biri olacaktır.

 Uygun Fiyatlı Rahat Kullanımlı Yataklar

Uygun Fiyatlı Rahat Kullanımlı Yataklar

Yatak fiyatları çok geniş bir alana sahiptir. Uykunun yeri hayatınızın merkezinde olduğu varsayılırsa; doğru ve bütçeye uygun yatak seçimleri yapmak önem arz etmektedir. Burada önemli olan bir husus doğru yatak seçimini nasıl yapmanız gerektiğidir. İyi bir uyku için en sağlıklı yatak seçimini yapmanız gerekmektedir. Yatak firmaları uyku kalitesine uygun birçok farklı model yatak üretimi yapmaktadırlar. Geniş yatak çeşitliliği arasından kendinize uygun yatak seçiminde zorluk yaşayabilirsiniz. Günümüzde üstün teknolojilerle yüksek konfor arayışında olan kişilere hitap eden; organik yataklar, ortopedik yataklar ve çiftlere özel seçeneklerle üretilmiş aynı anda iki kişiye de hitap edebilen birçok özelliği bir arada sizlere sunan yataklar mevcuttur. Fiyat farklılıklarının ana unsuru; yatak malzemelerinin kalitesi, kullanım kolaylıkları, sizlere sunmuş olduğu konfor, üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve buna benzer birçok etken fiyat değişikliklerine sebep olabilir. Tek kişilik yatakların çift kişilik yataklara göre fiyatlarının daha yüksek olması beklenir. Örneğin, günümüzde tüketicilerin ortopedik yatakları tercih etme eğilimlerinin olması omurga ve bel başta olmak üzere vücudun temel bölgelerini destekleyen ve rahat bir uyku sağlanmasında sizlere öncülük eden bir yapıda üretilmiştir. Yataklarda kullanılan malzemelerin visko, at kılı, lateks, hindistan cevizi, pamuk, yün, sentetik iplikler ve buna benzer malzemelerden üretilmiş ise fiyat değişiklikleri gözlenebilir. Zihinsel ve fiziksel gelişim için bile yatak seçimini yamanız gerekmektedir. Baza fiyatları kullanılan malzemelere ve modellerine göre fiyat değişikliği gösterebilir. Piyasada çok fazla baza modelleri gözlemlenebilir fakat doğru bazayı kendinize ve ihtiyacınıza göre belirlemek en önemli olanıdır. Baza seçimlerinizde uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kullanılan malzeme ve doğal içerikli olmasına da önem vermeliyiz. Sentetik yapıda olan malzemelerden üretilmiş bazalar daha makul fiyatlı olabilecekleri gibi %100 pamuktan üretilmiş baza fiyatları aralarında fiyat değişikliği gösterebilir. Karyola fiyatları malzeme dayanıklılığına göre değişim gösterebilir. Karyolalar genellikle ahşap yada demir yapıdaki malzemelerden üretilmektedir. Burada ahşabın fiyat miktarını belirleyen etkenler ahşap malzemesinin kaliteli olmasıdır. Sağlam ve dayanıklı bir ahşap fiyat farklılıklarına neden olabilir. Ayrıca karyolanın rahat silinebiliyor olması üzerinde leke bırakmaması, leke tutmama özellikleri ile fiyat artışları gözlemlenebilir.

 Konforlu Uyku Herkesin Hakkı

Konforlu Uyku Herkesin Hakkı

Baza yatağın yerden yüksekte durmasını sağlayan genellikle kenarları ahşap yada demir parçalardan çerçevelenmiş ve üzerinde kumaş yahut deri kaplamalarla sarılmış olan bir yatak çeşididir. Evlerde yer tasarrufu sağlamak adına tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Dolaplara yerleştirmeyi istemediğiniz ürünleri bazalarınızda saklayarak ferah bir görüntü elde edebilirsiniz. Depolama özellikleri baz alındığında kullanışlı bir mobilya türlerindendir. İster tek bir şekilde isterseniz de baza başlığı ve yatak şeklinde kombinleyerek sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Küçük odalardaki alanlarda yer tasarrufu yapmak ve tek hamle ile istediklerinize ulaşmak için bazayı üretilmiş olan kulplarından tutarak yukarı doğru çekip eşyalarınıza kolay yoldan erişebilirsiniz. Baza bir nevi gizli bir dolap işlevi görmektedir. Baza ayağı yapmış olduğunuz yatak seçimlerinizde sizler için uygun değilse üzülmeyin. Sayfamızda yer alan baza ayaklarından tercih edebilirsiniz. Baza ayakları sahip olduğunuz bazalara monte edilerek yerden yüksekte olmasını sağlar ve bu şekilde baza altlarını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda alta kaçan bir şey olursa yatağı ittirmenize gerek kalmaz ve sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Karyola gizli bir bölümden oluşmayan bir yapıda üretilmiştir. Ahşap veya demirden üretilmiş bir iskelet üzerine yatak konulması ile kombinlenir. Klasik karyola modelleri ayak kısmından yüksekte ve boşluklu bir yapıda üretilmiştir. Temizlik açısından karyolanın alt tarafında boşluk kalması rahat kullanımı kolaylaştırır. Klasik tarzı sevenler ve zamansız model arayışı içerisinde olanlar için özel üretilmiştir. Karyola ahşap sayesinde görünümde zamansızlığı yakalamaktadır. Ahşap karyolaların kalitesini belirleyen en önemli unsur dayanıklılıktır. Ahşaptan üretilmiş ya da metal malzemelerle yapılmış karyola modelleri uzun süre kullanım için önerilir. Cilalı ahşap karyolalar çizilmelere karşı daha dayanıklıdır. Aynı zamanda karyolaların hareket ettiğinde ses çıkarmaması da önemlidir. Doğru ve güvenilir bir karyola seçimi yapmak için sayfamızı inceleyebilir ve sizlere uygun yatak seçimleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

 Modellerde Çok Çeşitlilik Sağlandı

Modellerde Çok Çeşitlilik Sağlandı

Baza seçerken birçok model arasından seçim yapmakta kararsız kalıyorsanız benzersiz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.Baza modelleri günümüzde sürekli artan çeşitlilikle katlanarak artmaktadır. Dayanıklılığı ve sağlamlığı anlayabilmek adına bazanın taşıyacağı ağırlığı önemsemek gerekir. Birkaç kullanımda rayları eskiyen baza ya da karyolalar tüketicileri memnun etmeyecektir. Baza modellerinde derya deniz birçok ürün bulunmaktadır. Yatak odalarına koyabileceğiniz kapitoneli bazalar, isteğiniz doğrultusunda çocuk odasına koyabileceğiniz kumaştan ya da deri malzemelerden üretilmiş bazalar mevcuttur. Bazaların da birçok çeşidi vardır; tek ve çift kişilik bazalar, yuvarlak bazalar, kör bazalar bunlardan birkaçıdır. Evlerde, otellerde, çeşitli kurumlarda ve yurtlarda baza kullanmak büyük doğrultuda ihtiyacınızı karşılayabilir. Kör bazalar, yatak altlarında gizli bir dolap bölmesi barındırmazlar. Yalnızca yatağın yukarı doğru hareket etmesine yardımcı olurlar. Sandıklı bazalar ise evlerde daha sık tercih edilen gizli bölmeli olan mobilyalardır. Yatak modelleri arasında tek ve çift kişilik yataklar bulunmaktadır. Ayrıca modern tasarım ruhunu geliştirmiş yuvarlak şekilli yatakları da sıklıkla görmekteyiz. İstek ve ihtiyacınıza göre günümüzde üretilmiş visco, ortopedik ve tam ortopedik yataklar da bulunmaktadır. Ortopedik yataklar son zamanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda ortopedik yatakların çok sık tercih edilmesi fiyat değişikliklerini de beraberinde getirmektedir. Nitelikli yatak çeşitleri bulunmaktadır. Ortopedik yatakların özellikleri vücuda destek veren yapıların varlığıdır. Gün içerisindeki yorgunluğun yerini dinlenmeye bırakır. Ayaklardan başlayarak baş kısmına kadar vücudu sarar eklemleri destekleyerek kan dolaşımının rahatlaması açısından önem taşır. Bu sayede kişinin uyku esnasındayken dinlenip yenilenerek ertesi güne dinç uyanmayı sağlar. Ortopedik yataklara duruşunuzun sağlıklı olmasını destekleyebilirsiniz. Bu gibi yatakların kullanım süresi uzundur. Visco yataklar ise sünger üzerine yerleştirilen visco katmanından oluşur. Tek taraflı kullanım için uygundur. Visco yataklar çok yumuşak malzemelerden üretilmiştir. Altında bulunan süngerin şeklini almaktadırlar. Hijyen açısından da dayanıklı malzemelerden üretilmişlerdir. İleride oluşması beklenen bel ve eklem ağrılarını da azalttığı söylenebilir. Visco yataklar da modellerine göre çok çeşitlilik gösterebilir. Fakat vücutta bulunan elektriklenmeyi aldığı ve kişiyi uykusunda rahatlattığı söylenir. Eğer sizin de zevkiniz yumuşak bir yataktan yana ise güvenle tercih edebilirsiniz.

 Modern Karyoladaki Tasarım Harikalığı

Modern Karyoladaki Tasarım Harikalığı

Öncelikle günümüzde modern karyolalar tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Zamansız tasarımlar ile yenilenen karyola modelleri yatak odanızda daha keyifli zaman geçirmenize sebep olabilir. Asırlardır kullanılan ve günümüze kadar gelen karyola çeşitliliği sayfamızda sizlere sunulmaktadır. Karyola takımı birbiri ile uyumlu parçaları tek seferde almanızı üzerine düşünmeden eş ürünleri bir araya getirmenizde yardımcı olur. Karyolanızı takım halinde bir bütün olarak sipariş verebilirsiniz. Ayaklı karyola seçimlerinizde oda hijyenini ve temizliğini sağlamak sizlere yardımcı olacaktır. Altı boş olan karyola takımlarını seçmek havadar bir atmosfer oluşturulmasında katkı sağlar. Ayrıca yatak odanızın bütünlük açısından bir durmasını istiyorsanız, estetik kaygısı taşıyorsanız karyola takımları sizin için kurtarıcı olacaktır. Uzayabilen karyolalar ile çocuklarla birlikte büyüyen karyolalara sahip olabilirsiniz. Karyola 120x200 genellikle tek ve çift kişilik karyola ebatıdır. Çocuk ya da genç odalarında tercih edilir. Standart bir karyola arayışındaysanız 120x200 sizler için tavsiyelerimiz arasındadır. Yatak boyutları fiyat farklılıklarını da beraberinde getirmektedir. Rahat, konforlu ve huzurlu bir uyku arayışındaysanız 120x200 boyutlarındaki yatakları inceleyebilirsiniz. Karyola demirli kullanımı açısından temizlenme konforu sağlamaktadır. Demirli bir iskelet sisteminin olması dayanıklılık yapısını da beraberinde getirmektedir. Günümüzün belirli bir vaktini yatak üzerinde geçirdiğinizi varsayarsak yatakların ya da demir kısmının kirlenmesi söz konusudur. Fakat kolay temizlik imkanı sağlayan demirli karyolalar ile bunu sağlayabilirsiniz. Silinebilme kolaylığı demirler üzerinde etkili olur. Aynı zamanda demir sağlam bir madde olduğu için kırılmaların, çatlamaların ve çizilmelerin önüne geçmektedir. Demirden üretilmiş karyolalar daha sade aynı zamanda şık ve diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Demir karyolalar aşınma ve yıpranmalara dayanacak şekilde üretilmiştir. Metal karyola seçimi yaparken paslanmaz demirden üretilmiş olması sizlere kolaylık sağlayacaktır. Demir karyolalar kolayca ve uygun bir şekilde monte edilebilir veya sökülebilir. Karyolayı odadan bir diğer odaya taşıma veya taşınma işlemlerinizde sizlere kolaylık sağlayabilir. Sofistike görünümleri sayesinde yatak odanıza ayrı bir hava katacaktır. Estetik görüntüleri sayesinde sizlere uygun olan demir karyolayı seçebilir ve bu görüntüyü yatak ile tamamlayabilirsiniz. Demir karyolanın bir diğer özelliği ise birçok boyutunun kolaylıkla bulunabilir olmasıdır. Gelişen teknolojilerle birlikte demir karyolaların da gözle görülür bir şekilde kaliteli malzemelerden ve dayanıklı yapılarda üretiminden bahsedebiliriz. Zevkinize uygun bir şekilde modern ya da geleneksel tarzda yatak tercihi yapabilirsiniz. Alışılmış kalıpların dışında farklı tarzda karyola arayışı içerisindeyseniz tek kişilik baza sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 İhtiyacınıza Yönelik Uykunuza Ortaktır

İhtiyacınıza Yönelik Uykunuza Ortaktır

Yatak ölçüleri boyunuza kilonuza ve vücut şeklinize göre değişim gösterebilir. Düzensiz yatmaktan hoşlanıyorsanız sizin için daha geniş yatak ölçüleri uygun olacaktır. Tek kişilik yataklar 90x190 ve 90x200 enine daha dar yatak ölçüleri daha uygun olacaktır. Uzun boylu biri iseniz 200 m ve üstü boyutlardaki yatak ölçüleri sizin için ideal olacaktır. Çift kişilik yataklar ise 120x200 yada 160x200 yatak ölçüleri en ve boy kısmı daha geniş olanlardır. Ayrıca lüks yatak ölçüleri ya da large boy yatak ölçüleri ile sınırsız rahatlığın keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Baza setleri içerisinde baza, başlık ve yatak olarak bir arada satılmaktadır. Yatak kadar yatağı koyduğunuz karyola ya da baza seti de çok önemlidir. Sert olması gereken zemin yatağınızın ömürlü olmasını ve dayanıklılığını etkileyecektir. Aynı zamanda tercih ettiğiniz baza ya da karyola setlerinin süngerlerine kılıf konulması daha uzun vadede kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Yatağın uzun süre kullanımı arttıran bir diğer husus da yatağın periyodik aralıklarla ters ve düz edilmesi işlemidir. En az bir kere ters düz edilmiş yataklar kalitesine göre 8-10 yıl kullanım sağlayabilir. Yatağın üzerindeki kumaşta lekelenmeler, renk değişimleri, küflenmeleri ve deformeleri yatağın yenilenmesi gerektiğinin habercisidir. Yataklardaki ray sistemini öğrenmeniz sizin lehinize olacaktır. Kaliteli yataklarda yay konstrüksiyonu ile yatak malzemesi arasında koruyucu bir tabaka bulunmaktadır. Çift kişilik baza seçiminde hareket imkanı sağlayan aynı zamanda dalgalanmaların önüne geçen yatakların seçilmesi büyük katkı sağlar. Bir arada uyumayı güçleştirecek çift kişilik ranza ya da bazaları satın almaktan kaçınmalıyız. Yataklar vücut ağırlığını eşit dağıtamıyorsa, ağırlık dengeleyemiyorsa ve eski formuna gelemiyorsa yatak üzerinde dalgalanmalar gözlemlenebilir. Böylesi bir durum uyku bölünmelerine yol açabilir. Yatak seçiminde baz almamız gereken bir diğer nokta, yatağın hava alıyor olmasıdır. Yatakların kolay temizlenebiliyor olması da uzun ömürlü olmalarını beraberinde getirir.