ÜCRETSİZ KARGO

Arnica GH21590 Diva 1200 W Mikser & Blender Seti
Arnica GH21590 Diva 1200 W Mikser & Blender Seti
(160)
529,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Fakir Cake N Chef 1000 W Stand Mikser Mutfak Şefi
(16)
2.532,23 TL
SEPETTE
2.472,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Arzum AR1004 Soprano Max Multi 1000 W Mikser & Blender Seti
(640)
1.011,24 TL
SEPETTE
951,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1142 Blanco Multi 1500 W Blender Seti
(3)
899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1092 Mano 1700 W Mikser & Blender Seti
(303)
779,90 TL
SEPETTE
749,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Stand Mikser Cabbage Green 1750 W
5
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Stand Mikser Cabbage Green 1750 W
(20)
3.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Mastermaid Chef Pro 1500 W Çift Kollu Mutfak Şefi Space
(3)
2.799,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
King KBS981 Halden 600 W Blender Set
(5)
439,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Awox Barmix 3 in 1 1000 W Mikser & Blender Seti
(31)
487,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Awox Voltox 800 W Çubuk Blender
(178)
224,43 TL
219,73 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1079 800 W Shake'N Take Pro Kişisel Blender
(102)
969,00 TL
SEPETTE
909,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cookplus 4251 425 W Festymix El Mikseri
(2)
319,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vestel Vanilya 2000 B 1000 W El Blender Seti
Vestel Vanilya 2000 B 1000 W El Blender Seti
(22)
999,00 TL
SEPETTE
729,05 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Vestel Mix & Go 350 W Blender
Vestel Mix & Go 350 W Blender
(49)
610,06 TL
SEPETTE
561,26 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2

REKLAM

Cvs DN 4518 SuperMix XL 400 W Mikser
(11)
197,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1023 Mixxi 700 W Mikser
(48)
469,00 TL
449,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Mastermaid 1500 W Stand Mikser Imperial Kırmızı
Karaca Mastermaid 1500 W Stand Mikser Imperial Kırmızı
(31)
3.599,00 TL
SEPETTE
3.539,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Mastermaid 1500 W Stand Mikser Imperial Kırmızı

REKLAM

Karaca Mastermaid 1500 W Stand Mikser Imperial Kırmızı
(31)
3.599,00 TL
SEPETTE
3.539,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Goldmaster Bestmix GM-7272 1500 W El Tipi Blender
(2)
449,00 TL
439,00 TL

Mikser ve Blender

Mutfakta kullanılan küçük aletler her zaman en büyük yardımcımızdır. Gerçekten lezzetli tarifler hazırlamak için faydalı mutfak aletlerine ihtiyaç duyarız. Teknolojiden yararlanmak ve eski yöntemlerin neden olduğu zaman israfından ve ekstra enerji harcamaktan kurtulmak için mutfakta olmazsa olmaz iki mutfak ekipmanı olan blender ve mikser ürünlerini bulabilirsiniz. Bu cihazlar, günlük kullanım ve profesyonel mutfaklar için idealdir ve ayrıca isteğe bağlı olarak setler halinde de satılır. Evinizde blender ve mikser yoksa, bu ikiliye aynı anda sahip olabileceğiniz setleri satın alabilirsiniz. Blender ve mikser ürün setleri dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve kolayca değiştirilebilen uçları sayesinde çırpma, yoğurma, karıştırma, doğrama gibi işlemleri tek bir ürün ile yapabilmenizi sağlar. Güçlü mikser ve blender setleri ayrıca ekipmanınıza ekstra özellikler ekleyen işlevlere de sahiptir. Blender adı verilen küçük mutfak gereçleri sayesinde, buz gibi donmuş katı malzemelerden haşlanmış sebzelere kadar birçok malzemeyi öğütebilir ve doğrayabilirsiniz. Bir parçalayıcı yardımıyla sadece katı malzemeleri değil, sıvı malzemeleri de karıştırarak pürüzsüz bir karışım elde edebilir, homojen, sağlıklı ve lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz. Mikser çeşitleri normal mikserler, el mikserleri ve kase mikserler gibi kategorilerde bulunabilir. Muhteşem lezzetler yaratmak için blender ve mikserler her zaman hizmetinizdedir. Hemen hemen herkesin severek kullandığı bu elektronik mutfak aletleri pek çok kullanıcıyı kendine çekmiştir. Göz alıcı renkleri, modelleri ve detaylarıyla göz alıcı mikser ve blenderler, birçok görevi yerine getirerek kullanıcısını memnun eder. Farklı mikser ve blender modelleri vardır ve bunların işlevleri ve özellikleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Soğuk kahve, sebze çorbası, kek ve bisküvi karışımları, smoothieler yapabilir, blender ve mikser kullanarak hazırladığınız tüm yiyecek ve içecekleri sevdiklerinizle çok kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Mikser ve Blender Modelleri

Mikser ve Blender Modelleri

Mutfak aletleri söz konusu olduğunda, bir blender veya mikser mutfaktaki en kullanışlı cihazlardandır. Blender, çok işlevli bir mutfak ekipmanıdır. Kategorilerdeki farklı mikserler sayesinde, sadece karıştırma ve çırpma işlevlerine değil, aynı zamanda lezzetli ekmek ve hamur işlerine kapı açan yoğurma işlevlerine de sahiptirler. İlgili kategorimizde renkli ve dayanıklı tasarımların yanı sıra el mikserleri, hazneli mikserler ve ayaklı mikser seçenekleri gibi mikserler de dahil olmak üzere birçok markanın en iyi mikser modellerini sizlere sunuyoruz. Blender, mutfaktaki en büyük yardımcı ürünlerden biridir. Her ev mutfağında vazgeçilmez bir ev aleti olduğundan satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken fonksiyonlar herkes için son derece önemlidir. Cihazlar mutfakta pratik ve hızlı olduğundan, en yaygın kullanılan mutfak gereçlerinden biridir ve parçalayıcı kategorisine girer. Bu mutfak malzemesi, haznesinde atılan yiyecekleri en küçük boyuta kadar doğrar. Blenderlerin ayrıca farklı işlevlere sahip çeşitleri vardır. İhtiyacınız olan mikser ve blender tipine istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar vermeden, rastgele bir mikser almamalısınız. Karıştırıcının tercihi yeme alışkanlıkları ve diyetinize bile bağlı olabilir. Bu nedenle kullanıcının sevdiği ve rahatlıkla kullandığı bir blender diğer kullanıcılar için uygun olmayabilir. Bu cihazlar, özellikle son yıllarda meşhur smoothieler ve sağlıklı içeceklerin popülaritesi ile çeşitli katı ve sıvı yiyecek ile birlikte içecekleri karıştırabilme özelliğine sahip bir mutfak aracı olup, çeşitli türevleri piyasada farklı marka ve model başlıkları altında bulunur. Piyasadaki blender ve mikser yardımcı çeşitleri tüketicilerin kafasını karıştırabilir ancak bu cihazları satın alırken dikkat etmeniz gereken noktaları göz önünde bulundurursanız kendiniz için en uygun mutfak aletini kolayca seçebilirsiniz. İlgili ürünler hakkındaki daha detaylı ürün ve fiyat bilgisine ulaşmak için elektrikli mutfak aletleri sayfamızı inceleyebilir, istek ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak en uygun parçaları seçtikten sonra güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mikser ve Blender ile Yemeklerinizi Hızlıca Hazırlayın

Mikser ve Blender Blender ile Yemeklerinizi Hızlıca Hazırlayın

Mikser ve blender setleri işyeri veya ev, neresi olursa olsun her yerde kullanılabilir, zamandan tasarruf etmek isteyenler için idealdir. Meyve ve sebzeleri ezmek, kesmek ve hatta suyunu çıkarmak isteyenler için en uygun aletlerdendir. Blender seti çok kullanışlıdır, çeşitli sert gıdaları parçalamak için kullanılabilir ve pratik bir mutfak aletidir. Genellikle karıştırıcı olarak adlandırılan mikserler, içecek veya yiyecekleri uygun kıvamda yapmak için kullanılır. Bir mikser seti satın alacağınız anda ürünün hız seviyesi çok önemlidir. Çünkü yaptığımız yemekte istenen kıvamı elde etmek için güçlü bir motora ihtiyacımız var. Blenderlar sayesinde ise vakit kaybetmeden kısa sürede çocuk mamalarını hazırlayabiliyor, masrafları kısmadan kışa hazırlanabiliyoruz. Çok işlevli blender setleri, kullanım alanına göre işlev anlamında değişiklik gösterir. Gıdaları kesmek, rendelemek, dilimlemek, doğramak ve çırpmak gibi birçok işlemi tamamlamak için bir mikser ve beraberinde blender kullanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki tip mikser vardır, el karıştırıcılar ve geleneksel karıştırıcılar. El mikserinin tasarımı hafif karıştırma ve çırpmayı hesaba katar. Kablolu yani elektrikli karıştırıcı, kablosuz mikserden biraz daha güçlüdür. Kablosuz karıştırıcı, taşınabilir olması nedeniyle daha pratik olan ürün seçeneğidir. Mikser ile birlikte blender fiyatları türüne, markasına ve motor gücüne göre değişebilir. Mikserin işlevi, işlenen yiyeceğin kıvamını ayarlamaktır. Çırpılması, karıştırılması ve hatta yoğrulması gereken malzemelerin belirli bir zamanda ve hızda karıştırılmasını sağlayabilir. Zaman kaybetmeden ve mutfaktaki yoğunluğu arttırmadan malzemeleri bir arada karıştırabilir. Blenderları da iki grupta incelemek mümkün. Manuel ve geleneksel blenderlar pratik mutfak aletlerindendir. Çelik ve standart blender sayesinde parçalama işlemi sağlıklı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu cihazların fiyatları, markaya, türe, hıza ve kullanılan farklı malzemelere göre değişiklik gösterir. Fakir mikser ve blender set sayfamızdan uygun fiyata kolayca elde edilebilir.

Mikser ve Blender Ürünleri ile Mutfakta Olmak Çok Pratik

Mikser ve Blender Ürünleri ile Mutfakta Olmak Çok Pratik

Bir el blender ürünü ve klasik blender ürünü ufak da olsa farklılıklar içerir. Sayfamızdaki ilgili kategoriler birçok mikser ve blender ile donatılmıştır, birçok kullanışlı işleve sahip model sizleri bekler. Farklı fonksiyonlara sahip farklı markalarda rondo, doğrayıcı ve çok işlevli birçok ürün satılır. Blender yumuşak veya sert yiyecekleri doğrayıp karıştırırken, mikser doğranmış yiyecekleri hazırlamak için karıştırır. Aralarındaki fark ürünleri işleme aşamasında olsa da genelde bu iki cihaza aynı anda ihtiyaç duyulur. Mikser parçaları karıştırarak ve çırparak yiyeceğin istenilen kıvama gelmesini sağlar. Bu nedenle zamandan tasarruf ederek mutfakta geçirilen süreyi kısaltır. Karıştırıcı özellik en çok hamur işleri için kullanılır. Bu, kek veya bisküvi malzemelerini karıştırma anında yapılan en zor yoğurma işlemidir. Mikser, ellerinizin yorulma riskini ortadan kaldırarak işlevini yerine getirir. Piyasada yatay ve dikey karıştırma fonksiyonlu blenderlar da mikserin yardımcısı olarak bulunur. Katı yiyecekler için ek bir güç düğmesi ile blender hızları artırılabilse de yumuşak veya sıvı formdaki malzemeleri çırpmak için ek aksesuarlara sahiptir. Büyük miktarlarda yiyecek hazırlığı için ölçüm kabı ve sıçrama kapağı yerinden çıkabilir ve diğer tüm parçalar kolay temizlik için ayrılabilir. Çocuğun sevmediği yiyecekleri püre veya çorba yapmak için blenderdan geçirmek akıllıca bir çözüm olacaktır. Bu nedenle topaklanmayacağı için kolayca yiyebileceklerdir. Kendimiz için sos veya kek hamuru hazırlıyorsak, kaba görüntüleri sevmiyorsak veya beğenmiyorsak hedeflerimize ulaşmak için bu elektronik mutfak araçlarını kullanabiliriz. Blenderler ve blender modelleri en yoğun kullanım alanına göre seçilmelidir ve bu cihazlar manuel ve geleneksel olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kablolu ve kablosuz modellerin farklı markalarda örnekleri olduğu için mutfağa çeşitli anlamlarda pratiklik sağlayabilir. Genellikle, sert yiyecekleri püreleştirmek için plastik, cam ve çelik kaplara sahip blenderlar kullanılır çünkü bunlar el blenderlarından daha güçlüdür. Güvenilir markalardan ürün seçmek daha mantıklıdır. Malzemenin neyden yapıldığını bildiğinizden içiniz rahat edebilir. Birbirine entegre edilebilen parçalardan oluşan ve tezgah üzerinde kullanılabilen modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Sinbo mikser ve blender, küçük boyutları nedeniyle az hacimdeki ve yumuşak olan yiyecekleri hazırlamak için de kullanılır.

Kullanımı Kolay Mikser ve Blender

Kullanımı Kolay Mikser ve Blender

Mikser ve blenderların fiyatı birçok faktöre bağlı olarak değişir. Model ve hızı etkileyen motor gücü ve marka bu faktörlerin en önemlisidir. Örneğin el mikseri, geleneksel mikserden farklıdır. Bir mikserin fiyatı da işlevine bağlı olarak değişebilir. Çok işlevli bir mikser veya blender kullanılarak çeşitli yiyecekleri güzel bir şekilde sunabilirsiniz. Mikserin fiyatı motor gücü ve karıştırma hızı ile belirlenir ve karıştırma hızı düzenli kullanım için kademeli olarak artırılabilir. Turbo şarj ve anlık karıştırma hızı ile sürecin istenilen sürede tamamlanmasını sağlar. Birçok işleve göre mikser fiyatları arasındaki farklar çok geniştir. Küçük fonksiyonel özelliklere sahip farklı ürünleri aynı anda birçok markada bulabilirsiniz. Piyasada farklı tipte mikserler bulunur. Bu modellerden herhangi birinin seçimi, gerekli işlevselliğe bağlı olarak farklı olacaktır ve bu, kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösterecektir. Bir blender seçerken kişinin yaşam tarzına göre hangi yiyeceği ve nasıl yeneceği gibi bazı önemli konular dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde blendere uygun olmayan yiyecekler çekilirse blenderin motoru yanabilir ve bozulma gibi aksi durumlar meydana gelebilir. Bir blender alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de motor gücüdür. Yüksek motor gücüne sahip blenderlar yiyecekleri daha iyi, hızlı ve kolay bir şekilde parçalayabilir. Kullanıcının favori ürün grubu blender seti modelleridir. Bunun yanında blender ve mikser tekli modelleri de mevcuttur. Standart blender setleri, mililitre gibi küçük birimleri hesaplamak için bir hazneli mikser, bir mikser ve bir karıştırma kabı içerir. Bu üç parçalı setler en çok tercih edilen modellerden biridir. Böyle bir mikser setini kullanıyor olmak, kullanıcılar için çok kullanışlı ve pratik bir tercihtir. Ürünler kek, hamur işleri, krem şantiler veya soslar için kullanılabilen uçlara sahiptir. Manuel karıştırmaya göre performansı çok daha iyi ve daha hızlıdır. Bu nedenle mutfakta zaman kazandırır. Hazneli blender doğrayıcı ise model ve markaya göre değişmekle birlikte et, sert peynir ve katı peynir, dondurulmuş meyveler, kuruyemişler ve sert sebzeleri birkaç saniye içinde tek tuşla doğrayabilmektedir. Üstü kapalı olduğu için sıçrayan gıdaların mutfağı kirletmesini önleyebilir.

Mikser ve Blender Rahatlığı ile Tanışın

Mikser ve Blender Rahatlığı ile Tanışın

Mikser seçenekleri, kullanıcıya birçok farklı işlevi sağlayabilir. Bu sebeple öncelikle kullanım amacını ve ihtiyacınız olan özellikleri belirleyerek daha kolay seçimler yapabilirsiniz. Mikser farklı güç seviyelerine sahip olacak şekilde üretilir ve motor gücü 200 watt ile 500 watt arasında değişir. Daha yüksek motor gücünü daha yüksek güç ile kullanabilmenin yanı sıra farklı fonksiyonlarla dayanıklı kullanım seçenekleri de sunmaktadır. Bu nedenle ürünleri sık kullanmanız gerekiyorsa yüksek gücü tercih edebilirsiniz. Mikser, bu farklı güç seviyelerinin yanı sıra farklı fonksiyonel özellikleri ile de insanların ilgisini çekmiştir. Mutfakta birçok işi kısa sürede kolayca ve hızlıca halledebilir, mükemmel yoğurma, karıştırma ve çırpma işlevlerine sahip, anında püreleştirme, hız ve zaman sağlayan yüksek performanslı blender ve mikser ikilisini kullanabilirsiniz. Tezgah tipi mikserler, diğer mikserlerden kolaylıkla ayırt edilir. Çünkü bu karıştırıcıların alt kısmında karıştırmak için oval bir hazne bulunmaktadır. Tezgah tipi mikserler, sağlam yapısı sayesinde hamur çeşitlerini ve birçok farklı malzemeyi kolayca yoğurabilir. Tezgah mikseri, profesyonel şefler ve restoranlar için ideal bir ekipmandır. Masaüstü mikser sayesinde kullanıcılar çok fazla zaman ve para tasarrufu sağlayabilir. Bu cihazlar farklı hız seviyelerine sahip olduğundan, kullanıcılar malzemelerin karıştırma hızını belirleyebilir. El blender ürünlerinin kullanımı ve temizliği çok kolaydır, özellikle evlerde kullanılır. Blenderı, ayrı bir kap olmadan mevcut kapta kullanmak kolaydır ve parçalama, ezme ve bölme işlevlerine sahiptir. Böylelikle püre, çorba ve sosta ayrı bir süzme işlemine gerek kalmadan gıdanın akışkanlığı ve sıvı kıvamının korunması sağlanır. Evde sıklıkla kullanılan el blenderi, çıkarılabilir bir toka ve motora sahiptir. Üstelik el blenderleri temizliği kolay olduğu için kullanıcıların ana tercihidir. Küçük boyutları ve hafif olmaları nedeniyle her ortamda kolaylıkla taşınabilir ve kullanılabilirler. El blenderi kullanan kişiler blenderi aktif olarak ellerinde tutmalı ve hareketini sürekli kontrol etmelidir. Tüm bileşenlerin iyi karıştırılması, kullanıcının blenderı nasıl kullandığına da bağlıdır. Tıpkı tezgah mikserleri gibi, el mikserlerinin de birçok farklı hız ayarı vardır.

Blender nasıl kullanılır?

Blender cihazları gerekli parçalar birleştirildikten sonra güç tuşunu aktif hale getirmeniz halinde çalışır. Parçalamak, püre haline getirmek ya da pütürlerini yok etmek istediğiniz herhangi bir gıdanın olduğu kaba daldırıldığı ve güç ayarı yapıldıktan sonra bıçaklar hızlı bir şekilde dönmeye başlar ve işlem kısa süre içerisinde tamamlanır.

Blender ne işe yarar?

Blender ve mikser ürün grubu gıdaların birbirine karışmasına, parçalanmasına, çırpılmasına, yoğrulmasına yardımcı olur. Blenderlar sahip oldukları bıçaklar sayesinde çalışır duruma iken temas ettiği gıdaları parçalar, hem katı hem de sıvı besinler üzerinde işlem yapabilir.

Blenderla neler yapılır?

Bir blender cihazı ile donmuş meyvelerinizi dondurmaya dönüştürebilir, birbirinden sağlıklı sebze çorbalarınızı pürüzsüz kıvama getirebilir ve yemekleriniz için soslar hazırlayabilirsiniz. Kek ve benzeri yiyeceklerin harçlarını blender haznesi içinde yapabilirsiniz.

Mikser ne işe yarar?

Mikserler genelde sıvı ve krema kıvamındaki gıdalar ile birlikte kullanılır. İşlem uyguladığı malzemelerin çırpılmasını, iyice karışmasını sağlar.

Mikser kaç watt olmalı?

Tercih edeceğiniz mikserin gücü kullanacağınız ortam ve amaca göre değişiklik göstermelidir. Yoğun bir restoran ve küçük bir ailenin mikser konusunda ihtiyacı olan verim ve güç ihtiyacı aynı olmayacaktır. Dolayısıyla bu seçim amaç göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Ortalama bir mikser ise 600-1000 watt aralığında olmalıdır.

Mikser hangi alanda kullanılır?

Mikser kullanımı sonucunda işlem gören malzeme ve besinler homojen hale gelir, iyice karışır. Malzemenin türüne göre katılaşabilir, kabarabilir, kremalaşabilir. El ile manuel şekilde karıştırması uzun sürecek işlerin hızlı ve pratik bir biçimde tamamlanması için mikser kullanılır. Mikser ve blender alanındaki ürünler ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye erişmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.