ÜCRETSİZ KARGO

Capomuzik Presto Kum Torbası Askı Aparatı Duvar Askısı Boks Aparatı
Capomuzik Presto Kum Torbası Askı Aparatı Duvar Askısı Boks Aparatı
(2)
375,00 TL
329,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dragondostore Dragon 14010 Boks Şortu
(3)
205,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Parsspor Pars Focus Boks Lapa Kickboks Lapa Ellik Çift Kırmızı
Parsspor Pars Focus Boks Lapa Kickboks Lapa Ellik Çift Kırmızı
(2)
579,00 TL
479,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Al-en Spor Boks Hız Refleks Kafa Topu
Al-en Spor Boks Hız Refleks Kafa Topu
(10)
135,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Beratsport Masa Üstü Pencikbol Topu - Leyaton Lisanslı Orjinal Ürün
(14)
344,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Atakoyunmakineleri Boks Makinesi İç Topu
Atakoyunmakineleri Boks Makinesi İç Topu
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Spor_Carsim Evox Güreş Ayakkabısı,Boks Ayakkabısı,35-44 Numara Seçeneği (338854654)
(14)
475,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Spor_Carsim Evox-Etap Güreş Ayakkabısı,Boks Ayakkabı Yetişkin 30-46 Numara
(5)
475,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Spor_Carsim Evox-Etap Güreş Ayakkabısı,Boks Ayakkabı Çocuk 30-46 Numara
(4)
475,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Beratsport Güreş Ayakkabısı Boks Ayakkabısı Clifton Etap Salon Ayakkabısı
(10)
486,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Cbtxglobal Boks Eldiven Spor Eğitimi Kick Boks El Hedef Odak Punch Pad
254,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karışıkotto Horlama Önleyici Diş Gıcırdatma Önleyici Aparatı Bruksizm Dişlik
Karışıkotto Horlama Önleyici Diş Gıcırdatma Önleyici Aparatı Bruksizm Dişlik
(6)
1.030,92 TL
747,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fashionpointlove Spartans Kıck Boks Ve Muay Thaı Kaval Koruyucu Whıte
(4)
599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emresport Vakumlu Buffalo Ayarlı El Yayı 5-20 Kg
Emresport Vakumlu Buffalo Ayarlı El Yayı 5-20 Kg
120,00 TL
119,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cyclonespor Cyclone Pencikbol Topu Asma Aparat
Cyclonespor Cyclone Pencikbol Topu Asma Aparat
149,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bussoshop Busso Eng1703 Ağırlık Kemeri 6"
(14)
490,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Activa Boks Makinesi Topu Dış Derisi
Activa Boks Makinesi Topu Dış Derisi
(3)
480,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Spor_Carsim Evox Güreş Ayakkabısı,Boks Ayakkabısı,35-44 Numara Seçeneği (338852822)
(3)
475,00 TL

Diğer Dövüş Sporları Malzemeleri

Boksu bir eğlence aktivitesi olarak yapsanız da boks eldiveni seçimi oldukça önemlidir. Aynı şey profesyonel boks aktivitesi için de geçerlidir. Doğru boks eldiveni seti, sporunuzu daha etkin şekilde yapmanıza olanak tanır. Bu nedenle ilk ve en önemli şey doğru boks eldivenini bulmaktır. Özellikle boks yapmaya yeni başlıyorsanız, satın almanız gereken ilk boks ekipmanı bir çift eldiven olur. Boks eldivenlerini seçerken, her şeyi dikkatlice düşünmek için zaman ayırmalısınız. Yeni başlayan biri olarak boks eldivenleri satın alırken aramanız gereken önemli bir şey dayanıklılıktır. Eldivenler her egzersiz yaptığınızda takmanız gereken bir aksesuar olduğundan, uzun süre dayanmayan bir şey satın almak istemezsiniz. Bu yüzden dayanıklılık çok önemlidir. Boks eldiveni fiyatları ürünlerin modeline ve markasına göre değişir. En iyi boks eldivenlerini keşfetmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

En Kaliteli Boks Eldiveni Çeşitleri

En Kaliteli Boks Eldiveni Çeşitleri

Boks eldiveni özellikleri ürünlere göre değişir. Boks eldivenlerinde üç ana malzeme türü vardır. Vinil eldivenler, uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünler olarak öne çıkar. Yeni başlayan biriyseniz ve ara sıra boks yapıyorsanız, vinil eldivenler sizin için iyidir. Ancak daha profesyonel bir rutinde boks yapıyorsanız, boks eldiveni profesyonel modellerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Orijinal deriden yapılan hakiki deri eldivenler profesyonel sporcular için harika bir seçimdir. Bu eldivenler son derece dayanıklıdır ve en önemlisi, zamanla kullanıcının el şeklini alır. Poliüretan deri eldivenler ise hem yeni başlayanlar hem de amatör sporcular için uygundur. Bunların en iyi yanı, gerçek deri eldivenlerin sunduğu aynı dayanıklılık seviyesini çok daha uygun fiyatlarla sunmalarıdır. Boks eldiveni bedenleri farklıdır. Eldivenlerinizin ölçüsü ellerinizin ölçüsüne göre olmalıdır. Buna göre küçük, orta ve büyük bedenler arasından seçim yapabilirsiniz. Uygun bir beden seçtikten sonra ağırlığa karar verebilirsiniz. Eldivenlerin ağırlığı, dövüş eldivenleri ve antrenman eldivenleri gibi türlerine göre değişir. Bu nedenle amacınıza ve gereksinimlerinize göre seçim yapın. Bir çift eldiven satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri kapatma türüdür. Boksörler tarafından en yaygın olarak kullanılan iki tür eldiven kapağı vardır. Ayarlaması kolay bir boks eldiveni bandajı arıyorsanız, cırt cırtlı eldivenler en iyi seçeneğinizdir. Özellikle, profesyonel bir ortamda antrenman yapmıyorsanız ve kendi başınıza antrenman yapıyorsanız, kolay kapanan bir ürüne yatırım yapmanız önemlidir. Çünkü kapatma kısmını kendi başınıza ayarlamak zor olabilir. Bağcıklı eldivenler ise müsabaka sırasında daha güvenli ve daha sıkı bir oturuş sağlar. El sargıları veya iç eldivenler çok önemlidir ve yeni bir eldiven seti seçerken genellikle göz ardı edilir. Boks eldivenine karar verirken, el sargısını da hesaplamayı unutmamalısınız. Maksimum koruma ve mümkün olan en iyi bağlantı için egzersiz yaparken daima el sargısı veya iç eldiven giyin. El sargısının malzemesinin sağlam bir yumruk sağladığından ve şok emici olduğundan emin olun. Yeni bir çift eldiven satın almak söz konusu olduğunda dolgu da aynı derecede önemlidir. En yaygın olarak kullanılan dolgu, açık veya kapalı hücreli köpüktür. Bazen, bazı boks eldivenlerinde hem at kılı hem de hücre köpüğü bulunur. Dolgu türü büyük ölçüde eğitim türüne bağlıdır. Eğitim türünüze göre dolgu çeşitleri dövüşünüzü veya egzersiz seansınızı etkileyebilir. Bu nedenle, eldivenlerinizin sahip olması gereken dolgu türü üzerinde düşünmek çok önemlidir.

Amatörler ve Profesyoneller İçin En İyi Boks Eldiveni Modelleri

Amatörler ve Profesyoneller İçin En İyi Boks Eldiveni Modelleri

Boks eldivenleri, boks sürecinin en önemli unsurlarından biridir. İster profesyonel ister acemi olun, kullandığınız eldivenler eğitiminizin tutarlılığını ve verimliliğini etkileyebilir. Ek olarak, korumanız, tercih ettiğiniz boks eldivenlerinin çeşidine bağlıdır. Eğitiminiz için herhangi bir tür eldiven seçemezsiniz. Yeni bir çift eldiven satın almadan önce eğitim türünüzü göz önünde bulundurmanız şarttır. Boks torbası eldivenleri, kalın yastıklıdır ve geniş bilek desteği sunar. Boks torbası eldivenlerinin iki çeşidi vardır. Bunlar klasik boks torbası eldiveni ve modern boks torbası eldivenidir. Klasik modeller uygun tamponlama ve destek sağlamadıkları için yeni başlayanlar için önerilmez. Bu, birçok profesyonel ve başlangıç seviyesindeki boksörün, öncelikle el yaralanmasını önlemek için modern boks torbası eldivenlerini tercih etmesinin ana nedenidir. Antrenman eldivenleri, boks torbası eldivenlerine göre daha kolay kullanım sunar ve hafiftir. Ayrıca dolgusu daha kalındır. Antrenman seansları sırasında yaralanmaları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Boks konusunda ciddi olan bir acemiyseniz, o zaman boks antrenman eldiveni sizin iyi bir seçimdir. Müsabaka eldivenleri, diğer eldiven türlerine göre daha az dolgu ile kaplanmıştır. Son derece kompakttırlar. Bunlar ciddi dövüşler için üretilmiştir. Kardiyo eldivenleri, ağır eldivenlere ve torbalara vurmak için kullanılır. Darbeyi emmek için kalın dolgu ile kaplanmıştır. Kick boks eldivenleri, iyileştirilmiş kaliteleri nedeniyle tüm dünyada popülerdir. Bu eldivenler, boks antrenman eldivenleri ve müsabaka eldivenlerine göre daha esnek yapılıdır. Boks eldivenleri farklı modellerde olduğu gibi bu ürünlerin birçok renk seçeneği de vardır. Boks eldiveni beyaz ve boks eldiveni siyah gibi seçenekler en fazla tercih edilenler arasındadır. Bunlar dışında boks eldiveni pembe, sarı, yeşil ve turuncu gibi daha onlarca renk seçeneği bulunur. Boks eldivenleri ile ellerinize eklenen ağırlığın yararı, yumruklarınıza dayanıklılığı artırmak anlamına gelir. Eldivenler yalnızca yumruk hacminizi yükseltmekle kalmayacak, aynı zamanda bu yumrukları verme hızınız da çok daha hızlı olacak. Eğer kum torbası ile çalışma yapacaksanız, hafif eldivenlerden seçebilirsiniz. İkili karşılaşmalarda da daha ağır eldivenler kullanmanız gerekir. Boks antrenman eldivenleri bunun içindir. Ayrıca, eldiven seçimi yaparken kilonuzun ötesinde düşünmeniz gereken bir diğer şey ellerinizin büyüklüğüdür. Eğer geniş bir el çevreniz varsa, ellerinizi sizin için çok küçük olan bir eldivene sıkıştırmaya çalışmayın. Ellerinizin boyutuna uyacak bir eldiven edinmelisiniz. Eldiven ne kadar küçükse el cebi o kadar küçük olur.

Boksun Olmazsa Olmazları: Boks Lapası ve Boks Hız Topu

Boksun Olmazsa Olmazları: Boks Lapası ve Boks Hız Topu

Boks hız topu, belki de en havalı boks ekipmanıdır. Topa tek elle veya her ikisiyle hızlı bir şekilde vurmanıza olanak tanır. Bu sayede etkili bir antrenman gerçekleştirmeniz mümkün. El hızını iyileştirmeye yardımcı olan hız topları, size çeşitli şekillerde yardımcı olabilir. Birincisi, rakibinizin yumruklarınızı savunması daha zahmetlidir, ancak aynı zamanda kendinizi onun saldırılarına karşı savunmanıza da yardımcı olur. Aynı ağırlığa sahip daha hızlı bir el, daha yavaş bir elden daha fazla etkiye sahiptir. Hız topu rakibe sabit bir güçle vurmayı öğretir. Bu nedenle hız eğitimi için böyle bir ekipman edinmeniz çok önemlidir. Boksta öğrenmeniz gereken en önemli şey temel boks korumasıdır. Bu, esas olarak yumruklarınızı yüzünüzün önünde tutmakla ilgilidir. Bu pozisyon çok önemlidir çünkü başınızı koruyabilir ve zaman kaybetmeden en uygun durumdan yumruklara başlayabilirsiniz. Yumruklarınızı daha yukarıda tutmayı öğrenmek için bir boks hız topu kullanabilirsiniz. Boks hız topu fiyatları ürünlerin markasına ve modeline göre değişir. Boks lapa seti de bir diğer önemli boks ekipmanıdır. Kick boks lapası yalnızca kick boks için değil, aynı zamanda muay thai, boks, wushu sanda gibi çeşitli dövüş sporları için de gereklidir. Kick boks lapa fiyatları ve boks lapa fiyatları hemen hemen aynıdır. Boks lapaları, antrenman sırasında sporcuları çalıştırmak amacıyla antrenörlerin kullandığı bir malzeme türüdür. Kullanım şekli değişebilir. Genelde kuvvet için tercih edilir. Çabukluk amacıyla da kullanılabilir. Bu ekipmanlar, lapa terimi dışında parmaklı ellik veya ellik şeklinde de tanınır. Boks elliği olarak bilinmesine rağmen, tekme çalışmalarında da tercih edilir. Lapaların çukurlu modelleri de vardır. Bunlar genelde tekme çalışmaları için idealdir. Boks lapası çeşitleri çoğunlukla çift olarak satılır. Bazı markaların tekli ürünleri de vardır. Boks lapa seçimi ürünün malzemesine, lapayı kullanacak kişinin el anatomisine göre yapılır. Profesyoneller için küçük ebatlı lapalar, genelde nokta vuruşları için tercih edilir. Hem belli seviyeye gelmiş olan sporcular hem de boksa yeni başlayan sporcular için boks lapası gerekli bir ekipman türüdür. Kick boks darbe yastığı da dahil olmak üzere, boks lapaları ve eldivenleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.