Procsin Yüz Temizleyici 

için sonuçları listeledik.

Procsin Yüz Temizleme Jeli

Procsin 2005'te yarı kimyasal yarı bitkisel formülasyonlar kullanan ve Herbal Science Technology ile çalışan bir dermatoloji laboratuvarıdır. Procsin her kullanıcıya maksimum fayda sağlama, sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek o ürünleri geliştirip hammadde gereksinimlerini karşılamayı hedeflemiştir. Procsin cilt temizleme ürünlerinde de sadece cilt tiplerini baza alarak ürünler ileri sürmemiş, yanlarında ekstra sunduğu özelliklerle cildi temizlerken ihtiyaç doğrultusunda bakımını da yapmakta.

Kömürlü Yüz Yıkama Jeli Mucizesi

Kömürlü Yüz Yıkama Jeli Mucizesi

Makyaj yapmasanız dahi yüz temizleme asla pas geçmemeniz gereken bir adımdır. Sabah ve akşam cildi toz, kir ve makyajdan arındırmak gözenekleri temizler ve sivilce, siyah nokta, gözenek tıkanıklıklarının önüne geçer. Procsin kömürlü yüz temizleme jeli kullananlar tarafından sıklıkla övgüyle bahsedilen kömürlü yüz temizleme jeli içeriğindeki aktif karbon ile gözenekleri derinlemesine temizler. Gliserol ise cildi nemlendirilmesine yardımcı olur. Cildin makyajdan ve kirlerden derinlemesine arındırmak için zemin hazırlar ve cildin nem dengesine ulaşmasını destekler. Düzenli kullanımda siyah nokta oluşumunu engeller. Sabun içermeyen formülü ile yağ oluşturmaz, aynı zamanda yağlı ve akneli ciltleri de tahriş etmeden temizler. Yüz ve makyaj temizliğinde kullanabileceğiniz gibi duş jeli olarak da rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygun olan Procsin kömürlü yüz temizleme jeli yorumlar kısmından da insanların cildine esneklik, canlılık ve parlaklık kazandırdığını ve severek kullandıkları bir ürün olduğunu görebilir, yorumları sayfamızdan okumaya devam edebilirsiniz. Procsin yüz temizleme jeli nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise çok basit. Bu jelin günde iki defa temiz bir pamukla makyaj temizlemek amacıyla kullanılması önerilir. Özellikle T bölgesinde yoğunlaşılır, daha sonra bol su ile durulanır.

Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı Etki

Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı Etki

Procsin sıkılaştırıcı yüz temizleme jeli ise çevresel faktörlerden zarar görmüş, yorgun ve hassas ciltler esas alınarak üretilse de yine tüm cilt tiplerinin güvenerek kullanabileceği bir yüz temizleme jelidir. Derinlemesine nemlendirirken, cildinizi nazikçe yatıştırır ve canlılık kazandırır. Cildi pürüzlerden arınmasına da yardımcı olan sıkılaştırma etkili Procsin yüz temizleme jeli cildinizi daha sıkı bir görünüme kavuştururken, cildinize parlaklık ve ışıltı kazandırır. Cildi derinlemesine temizlerken tahriş etmez. Procsin canlandırıcı yüz temizleme jeli özel içeriğiyle cildinize kaybettiği gücü geri kazandırır. Çevresel etmenlerden etkilenen cildinizi temizler. Cildinizi canlandırırken, ipeksi bir yumuşaklık da kazandıran canlandırıcı jeller, cilt lekeleri için de savaş açıyor. Yüz, makyaj ve vücut temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz canlandırıcı jeller tüm cilt tipleri için uygundur. Yatıştırıcı etkisiyle üstün bir bakım sunan canlandırıcı jel yumuşaklık, canlılık ve yatıştırıcı özelliğiyle uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor.

Procsin Yüz Yıkama Köpüğü Seçeneği de Sunar

Procsin Yüz Yıkama Köpüğü Seçeneği de Sunar

Sıkılaştırıcı veya canlandırıcı etkisi olmasın, dümdüz yüz temizleme jeli arıyorum diyorsanız Procsin'de hepsi mevcut. Cildin nem, pH ve yağ dengesinin korunmasını sağlarken nemlendirir ve pürüzsüz görünüm kazandırıp bitkisel içerikleriyle ciltteki lekeleri gidermeye yardımcı Procsin cilt temizleyici ürünler de mevcuttur. Özellikle yağlı ve problemli ciltleri nazikçe temizlemek için üretilen Procsin yüz temizleme köpüğü cildi nemlendirirken yağ dengesini kurumasına da yardımcı olur. Ciltteki kurulukların da giderilmesine yardımcı olan yüz yıkama köpüğü ıslak yüze dairesel hareketler ile uygulanmalı, sonra cilt silinip bol su ile durulanmalıdır. Erkeklere özel yüz yıkama jeli de üreten Procsin, yatıştırıcı ve nemlendirici etkisiyle erkek ciltleri için de temizliği vurguluyor. Cildi arındırırken, siyah nokta oluşumunu engelleyici bileşenler içeren erkeklere özel yüz yıkama jeli tüm cilt tipleriyle uyumludur. Procsin yüz temizleme jeli fiyat ve özelliklerine ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.