Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Traktör Aktarma Sistemleri Modelleri ve Fiyatları  için 446 sonuç bulundu

446 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Çalışma hızını, transmisyon oranını ve dönüşleri sağlayan traktör aktarma sistemleri, tarla ve bahçe işlerinde olmak üzere çeşitli tarımsal etkinliklerin yapılmasını sağlayan önemli traktör donanımları arasındaki yerini alıyor. Genellikle mekanik yapılı olarak karşınıza çıkan traktör aktarım sistemleri, birbirine uyumlu halde çalışan parçaların birleşiminden oluşuyor. Olası parça değişimi istenen durumlarda sizlere önemli yedek parça yapılarında sunulan traktör aktarım sistemleri, birçok kullanıcının yola kesintisiz devam etmesini sağlıyor.

Traktör Aktarma Organları Uyum İçerisinde Çalışan Parçalardan Oluşuyor

Traktör Aktarma Organları Uyum İçerisinde Çalışan Parçalardan Oluşuyor

Traktör aktarma organları, çeşitli hız yapılarını traktörlere sağlayarak farklı çalışma düzenleri içerisinde işlerini yapmasını sağlayan vites kutuları ve ara şanzıman modelleri ile birçok çiftçiyi memnun ediyor. Ara şanzıman parçaları, birçok farklı vites geçişini sağlayabilen özelliklere sahip olması ile dikkat çekiyor. Düşük hızların elde edilmesi ile motor devrinin düşürülmesi sonucunda daha farklı ve istenilen performanslara ulaşılmasını sağlayan traktör aktarma sistemleri, , kayma dişli ve ara parçalar yardımıyla vites kutuları ile beraber kullanılabiliyor. Traktör güç aktarma organları, farklı bahçe ve tarlalarda istenilen devir hızlarına ulaşmanızı sağlayan işlevsellikleri ile sizlerin daha verimli tarımsal faaliyetleri yapmanıza olanak tanıyor. İstenildiğinde trafikte ve yollarda kullanılabilen traktörler, yüksek hızlara ulaşmasını sağlayan traktör aktarım sistemi modelleri ile farklı hızlarda araç kullanımı sağlayabiliyor. Sağlam ve güçlü yapısı ile yıllarca çalışabilen traktör aktarma organları, diğer motor ve direksiyon sistemlerine uyum gösteren yapılarda olması ile dikkat çekiyor. Traktör aktarma sistemleri arasında olmasına rağmen diferansiyel ve son redüksiyon modelleri de diğer önemli traktör aktarma sistemleri arasındaki yerini alıyor. Traktör Yedek Parçaları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden kullanışlı seçeneklere göz atabilmek için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Traktör aktarma Sistemleri Sürücülere Ekstra Hız ve Vites Geçişi Sağlıyor

Traktör aktarma Sistemleri Sürücülere Ekstra Hız ve Vites Geçişi Sağlıyor

Vites kutusuna giren hareketin organizasyonunu sağlayan traktör vites dişlisi modelleri, oval yapıda düzenlenmiş olan dişli tipi ile farklı vites geçişlerini sağlamasıyla memnuniyet sağlıyor. Farklı vites geçişlerine yardımcı olabilmek için üretilip sizlerin beğenisine sunulan vites dişlileri metal yapıları ile sağlam yapılardaki üretim teknolojileri ile üretildiklerini kanıtlıyor. Virajlarda tekerleklerin dengesini sağlayan parçaların beraber hareket edilmesini sağlayan diferansiyel, tutunmanın eşit olmadığı zamanlarda diferansiyel kilidi parçası ile tutuşu kolaylıkla sağlayan traktör aktarma sistemleri arasında olması ile biliniyor. 2 dişliden oluşan ve büyük dişlinin küçüğü hareket ettirerek çalışmasını sağladığı son redüksiyon, diferansiyel sonrası traktörün devirini bir kez daha değiştirmeyi sağlayan görevlerde bulunuyor. Traktör kuyruk mili, freze ucu, çıkış şaftı, yatak sacı, sekmanı, pulu ve kuyruk mili düğmeleri ile beraber çalışan traktörün diğer iş makineleri ile beraber çalışmasını sağlayan model yapısı ile de sizlere sunulabiliyor. Genellikle arkada bulunabilen kuyruk milleri, öne ve yana da koyulabilen modellerden oluşabiliyor. Traktör kuyruk mili fiyatları, satın alınmak istenen modele göre değişiklik gösteriyor.

Traktör aktarma Sistemleri Traktör Sürücülerine İstenilen Performansları Farklı Şekillerde Sunabiliyor

Traktör aktarma Sistemleri Traktör Sürücülerine İstenilen Performansları Farklı Şekillerde Sunabiliyor

Traktörün motoru, direksiyon sistemi ve diğer parçaları ile uyumlu halde çalışabilmesi için son derece önemli olan traktör aktarma sistemleri, birçok çiftçiye verimli performansları farklı hız ve çalışma stillerinde verebilmeyi sağlıyor. Traktör yağ pompası, yüksek basınçlı yağlar ile çalışan traktör aktarım sistemleri arasında olması ile dikkatleri çekiyor. Pompa hareketlerini içerisinde bulunan güçlü dişli sisteminden alan hidrolik pompa, çeşitli tarım makinelerinin kullanılmasını da kolaylaştıran yapısı ile birçok traktör sürücüsünün istediği verimlilikleri sağlıyor. Hidrolik yağ pompası modelleri, çeşitli ürünler ile daha bakımlı ve dayanıklı olarak işlevselliğini yerine getirebiliyor. Birçok zararlı partiküllerin traktörlerinizin aktarma sistemlerine ve diğer donanımlarına zarar vermemesini sağlayan traktör hidrolik yağ pompası filtresi modelleri, farklı boyutları ile sizlere daha bakımlı aktarma sistemi koşulları yaratıyor. Ölçülü şekilde sizlerin traktör sistemine göre üretilen hidrolik yağ pompası filtreleri, birçok traktörün daha bakımlı olmasını sağladığı için performans artışını sağlıyor. Traktör şanzıman dişlisi, grup vitesi olarak da isimlendirilen yapısı ile birçok farklı hız yapısına traktörün ulaşmasına yardımcı olması ile farklı şekillerde çalışılabilmesini sağlıyor. Traktör aktarma sistemleri parçaları arasından traktörünüze en uygun modeli alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.