ÜCRETSİZ KARGO

Navitech LDS-3276HD, 32” framless Android Smart HD LED Ekran
Navitech LDS-3276HD, 32” framless Android Smart HD LED Ekran
(31)
2.749,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Navitech LDS-50109UHD, 50”Framless Android Smart, 4K LED Ekran
Navitech LDS-50109UHD, 50”Framless Android Smart, 4K LED Ekran
(20)
6.078,54 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Navitech LDS-4056FHD, 40” Framless Android Smart,FullHD LED Ekran
Navitech LDS-4056FHD, 40” Framless Android Smart,FullHD LED Ekran
(2)
3.907,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Twogo GO-2010 20" Full HD Led Monitör TV
Twogo GO-2010 20" Full HD Led Monitör TV
(11)
1.566,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

LG 24MN49HM 61 Ekran LED Monitor
LG 24MN49HM 61 Ekran LED Monitor
(31)
2.412,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Skytech ST3255 32" Full HD Smart LED Monitör TV
Skytech ST3255 32" Full HD Smart LED Monitör TV
(0)
3.473,04 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

LG 55SM5D-B 55" Standard Signage Full HD Kurumsal LED Monitör (İthalatçı Garantili)
(0)
13.509,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

YE-24020 D2 24" 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED Monitör TV
(0)
2.500,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

LG 49LS75C Standart Premium 48.5" Full HD Monitör
LG 49LS75C Standart Premium 48.5" Full HD Monitör
(0)
22.920,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Next YE-22020KT 22'' 55 Ekran Led Monitör Tv + Next 64 Uydu Cihazı
Next YE-22020KT 22'' 55 Ekran Led Monitör Tv + Next 64 Uydu Cihazı
(39)
2.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

NEC V423 MultiSync 42" Full HD S-IPS LED Monitör TV
(1)
6.587,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Next YE-32020D2 32" 80 Ekran HD LED Monitör TV ve Tümleşik Next 64 HD Uydu Alıcısı
Next YE-32020D2 32" 80 Ekran HD LED Monitör TV ve Tümleşik Next 64 HD Uydu Alıcısı
(2)
2.390,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Redline PS24 24'' LED Monitör TV
Redline PS24 24'' LED Monitör TV
(0)
2.185,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Next YE-22020KT 22'' 55 Ekran Full HD Led Monitör Tv
Next YE-22020KT 22'' 55 Ekran Full HD Led Monitör Tv
(64)
2.249,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

LG 32TL420U-PZ 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Led Monitör Tv
LG 32TL420U-PZ 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Led Monitör Tv
(22)
7.198,80 TL
5.999,00 TL

Monitör TV

Gelişen teknoloji ile beraber gündelik hayata dahil olan pek çok durum kitle iletişim araçları üzerinden gerçekleşmektedir. Üreticiler de bu amaç çerçevesinde hem işlevsel hem de boş zamanları daha verimli bir hale dönüştüren, yeni nesil teknolojiyi kendi bünyesinde barındıran teknolojik aletler üretmeye başlamışlardır. Bu araçlar arasında hem şık tasarımı ile dikkat çeken hem de işlevsel nitelikleri ile verimli bir ürün kullanım deneyimi sunan monitör TV ilk kategorilerde yer almaktadır. Hem televizyon olarak hem de bir monitör olarak kullanılabilmesi sayesinde pek çok kullanıcının gündelik hayatını büyük bir oranda kolaylaştırdığı için kullanıcıların ilgisinin odağı olmaktadır. Yoğun iş günlerinin ardından karşısına geçip oturacağınız monitör TV, günlük stresinizi atmanız konusunda en büyük destekçiniz olacaktır. Dilediğinizde bir bilgisayar olarak kullanabileceğiniz monitör TV tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek pek çok niteliğe sahiptir. Yeni nesil teknolojinin takibini yapan pek çok birey monitör TV nedir sorusunun cevabını merak etmektedir. Bu sorunun cevabının bilinmesi ürünün niteliklerine yönelik gerekli bir donanım düzeyini edinmenin ardından gerçekleşecektir. Monitör TV, ev yaşamına yönelik olarak sunduğu kolaylaştırıcı etkiler ile boş zamanların daha keyifli bir hale dönüşmesine vesile olmaktadır. Şık tasarımı ile salonunuzun ahenginin bir tamamlayıcısı olacak ve bununla beraber de monitör işlevini de sunarak zaman yönetimi imkânı da sunacaktır. Yalnızca bir televizyon edinerek pek çok isteğinizin tek bir teknolojik alet üzerinden gerçekleşmesini olanaklı kılabilirsiniz. Özellikle monitör TV modelleri hem yeni nesil teknolojiyi deneyimlemenizi sağlayacak hem de şık tasarımı ile dekoratif anlamda da evinizin içindeki ambiyansı pozitif bir doğrultuda etkileyecektir. TV hem monitör nitelikleri ile pek çok işinizi daha konforlu bir hale getirecektir. Tüm bu özelliklere ek olarak büyük ekranlı modelleri ile salonunuzun büyüklüğü fark etmeksizin görüntüyü her alan ulaştırabilirsiniz. Telefonunuzdaki ya da tabletinizdeki görüntüleri de ekrana yansıtma imkânı sunan modelleri sayesinde, sevdiğiniz içerikleri, örneğin; oyunlarınızı ya da sevdiğiniz film ve dizileri TV üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede yoğun iş günlerinizin ardından televizyonunuzun karşısına geçip gün boyu içinizde birikmiş olan stresten kolaylıkla arınabilirsiniz. Monitör özelliği ile bulunduğunuz yerden pek çok eylemi gerçekleştirmenize olanak sunan monitör TV modelleri işlevsel özellikleri ile vaktinizi daha konforlu bir hale dönüştürecektir. Gelişmiş ses sistemi sayesinde izlediğiniz içeriklerden fazla bir şekilde verim almanızı olanaklı kılacaktır.

Yeni Nesil Monitör TV Teknolojisi

Yeni Nesil Monitör TV Teknolojisi

Monitör TV modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı boyut ve tasarımlarıyla öne çıkan modeller, her bireyin ihtiyaç duyacağı nitelikleri bir arada barındırmaktadır. Kişilerin diledikleri zaman çeşitli teknolojik aletleri bağlayabildiği ve ekran üzerinden çeşitli cihazların kullanımını deneyimleyebildiği monitör televizyon ile birçok işinizi eskisinden daha kolay yoluna koyabilirsiniz. TV monitör sayesinde evde geçirilen zamanın büyük bir çoğunluğu eskisine nazaran daha konforlu bir hal almaktadır. Kişinin pek çok işini televizyon ekranı üzerinden halletmesine olanak sağlayan ve beraberinde de yeni nesil teknolojiyi deneyimleme imkânı sunan monitör TV ile günün yorgunluğunu keyifli bir şekilde üstünüzden atabilirsiniz. Kullanıcısını büyük bir oranda ayrıcalıklı bir hale getirmesi sayesinde kullanıcı oranı her geçen gün artmaktadır. Bireyler televizyon ve beraberinde monitör edinmek yerine, tek seferde ikisine de sahip olabilme imkanına sahiptir. Her birey için monitör TV tavsiyesiMonitör televizyon çeşitleri genel olarak oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Bu yönüyle her türdeki salon dizaynına uyum sağlayacak pek çok ürün bulunabilmektedir. Bu sayede salonda yer alan diğer eşyalar ile bir uyum yakalanmakta ve işlevsel bir ürün kullanımı deneyimi de kazanılmaktadır. Bununla beraber, gerekli koşullar sağlandığında, oldukça uzun bir süre boyunca kullanıma uygun olması da ürünü olmazsa olmaz kılan niteliklerden biridir. BYüksek çözünürlüğe sahip LED TV modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Monitör TV Boyutları Nelerdir?

Monitör TV Boyutları Nelerdir?

Monitör TV kullanıcılarının deneyimleyeceği başlıca ayrıcalık pek çok özelliği tek bir aygıt üzerinden sürdürebilmek olacaktır. Özellikle de ayrı ayrı farklı iki cihaz edinmek yerine iki görevi de aynı anda yerine getirebilmesi bütçenize de katkı sunacaktır. Bununla beraber hemen hemen her ortamın, eylemin ya da iş alanının dijital dünya içerisine dahil olduğu teknoloji çağında, her iki işlevi de bir arada bulundurarak pek çok anın daha konforlu bir hale dönüşmesine vesile olmaktadır. Aynı zamanda pek çok farklı boyutta üretilmesi de kullanıcıların seçim yapma şansını daha elverişli bir hale getirmektedir. Çünkü salon boyutuna ya da dizaynına bağlı olarak ideal monitör TV modeli büyük oranda farklılık göstermektedir. Örneğin, orta boyutlarda ve beraberinde de minimalist bir dekorasyon ile dizayn edilmiş bir salona sahipseniz monitör TV 32 inch ölçüsü sizin için ideal ürün kategorisinde olacaktır. Özellikle de görüntü ile beraber ses kalitesini de önemseyen pek çok insan bir ekrana yönelik beklentilerini monitör TV ile kolaylıkla karşılayabilmektedir. Bu durumun başlıca sağlayıcısı, monitör TV’nin kendi bünyesinde barındırdığı üstün kaliteli dahili hoparlör sistemidir. Bu sistem sayesinde dilediğiniz günün akşamını sinema gecesi haline dönüştürebilir ve sevdiklerinizi ile en güzel zamanları geçirebilirsiniz. Smart monitör TV ile evde sinema salonu deneyimi yaşayabilir ve günlük yorgunluğunuzu, stresinizi ekran kalitesi sayesinde, keyifle azaltabilirsiniz. Çünkü sevdiğiniz tüm klipleri, filmleri ya da dizileri üstün ses ve görüntü kalitesiyle size sunan monitör TV sayesinde, her gün keyifle sonlanacaktır. Bireyin ev ortamındaki konforu gündelik hayatının pek çok alanını otomatik olarak etkilemektedir. Bu nedenle bireylerin ev ortamında rahat ve konforlu hissetmesi, pratik ve yeni nesil ürünleri deneyimlemesi büyük önem arz etmektedir. Böylelikle bireyin yaşam alanına yönelik hissettiği aidiyet duygusu güçlenecek ve zamanlarının daha keyifli geçmesine olanak sağlayacaktır. Salonunuza yerleştireceğiniz montiör TV 40 inch pek çok gereksiniminizi karşılayacak ve kendi ev alanınızın dışına çıkmaya ihtiyaç duymadan sinema keyfini yaşayabilmenize imkân hazırlayacak. Bünyesinde yer alan yeni nesil özellikleri ile beraber hem kaliteli bir ürün kullanım deneyimini sunacak hem de beraberinde gündelik hayatınızın daha konforlu bir hale dönüştürecek. Ayrıca Vestel televizyon modellerini de inceleyebilir, arzu ettiğiniz taktirde güvenle satın alabilirsiniz.

Monitör TV Özellikleri

Monitör TV Özellikleri

Monitör TV bünyesinde pek çok işlevsel özelliği bir arada bulundurmaktadır. Başlıca işlevsel özelliği televizyon ekranı hizmeti ile beraber monitör imkânının da gelmesidir. Bu sayede kullanıcı hem televizyona hem de monitöre yalnızca bir satın alma işlemi ile ulaşabilmektedir. Salonunuzda favori dizinizi izledikten hemen sonra ertesi gün için mail listenizi de bu ekrandan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede evde geçirdiğiniz zamanlarda yerinizden kalkmaya gereksinim duymadan bir televizyon üzerinden tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Bununla beraber monitör TV uydu alıcılı modellerinin de üretilmesiyle ürünün kullanım süreci eskiye nazaran daha kolay bir hale gelmiştir. Bir diğer yandan ürünün USB girişinin de olması, her aile bireyinin taşınabilir bellek sayesinde fotoğraf gösterme, video izleme ya da şarkı dinlemesine olanak sağlamaktadır. Örneğin, öğrenciler USB girişi sayesinde ödevlerini monitör TV sayesinde yapabilmektedir. Bu sayede ödev ve benzeri sorumlulukların yerine getirilmesi süreci daha keyifli bir hale dönüşmektedir. USB belleğinize sevdiğiniz filmleri yükleyerek monitör TV üzerinden izleyebileceğiniz gibi, internete bağlanarak monitör TV’den izleyebilirsiniz. Özellikle yeni bir eve yerleşen ve yeni bir tasarıma geçiş yapmayı düşünen biriyseniz, monitör TV sizin için kullanım kolaylığı sağlayabilir. 12 v TV monitör modeli hem kaliteli bir ürün hizmeti sunacak hem de şık tasarımı ile salonunuzun daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Oldukça farklı türde olan ses ve görüntü dosyası türlerini de görüntüleyebildikleri için rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Bununla beraber, eş zamanlı olarak hem bilgisayar ekranını hem de televizyon ekranını yönlendirme imkânı ile pek çok eylem daha konforlu bir hale dönüşmektedir. Bu sayede bir yandan televizyon izlerken bir yandan da bilgisayarınız üzerinden işlerinizi halledebilirsiniz. Özellikle freelance olarak çalışan bireyler için oldukça ideal olan benzer nitelikleri ile beraber, her kullanıcıların gereksinimini karşılayacak niteliklere sahiptir. Dilerseniz monitör TV fiyatları için sayfamızı inceleyebilir ve beraberinde de ürünün fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem gereksinimlerinizi karşılayacak hem de bütçenize uygun olan modeller ile seçenekler oluşturabilir ve satın alma işleminizi daha kısa zaman alacak bir hale dönüştürebilirsiniz. Bu durum pek çok açıdan kolaylık sağlayacaktır. Ürünün özelliklerine, niteliklerine ve benzeri alanlarına yönelik gerekli donanımı edinmenin ardından yapılan satın alma işlemi kişiyi hiçbir zaman için pişman etmeyecektir ve ideal ürün hizmetini bireyin ayaklarına dek getirmektedir. 220 V şehir içi elektriği evinizin içine dağıtan prizlerden çıkan elektriğin televizyona aktarılması sürecinde, standart aksam içi akım düzenleyiciler sayesinde kullanabileceği minimum elektriği kullanmaktadırlar. Bu durum, enerji tasarrufu sağladığı yönüyle çevreci bir niteliği de barındırmaktadır.

Monitör TV Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Monitör TV Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Monitör TV satın alma işleminde dikkat edilmesi gereken pek çok noktası bulunmaktadır. Bunlardan başlıca olanı kişinin gereksinimi, ürüne yönelik beklentisi ve de istekleridir. Her üçünü bir arada bulunduran modeller ile bireyin tüm gereksinimleri kolaylıkla karşılanmaktadır. Üstün ses ve de görüntü kalitesi ile beraber kişinin kendi ev ortamında sinema havası kurmasını olanaklı kılmaktadır. Her modelinde yer alan bu niteliği ile beraber kişilerin tercih yapma zamanı daha kolay bir hale bürünmektedir. Bu nedenle kişilerin öncelikli olarak kendi kişisel istek görüşlerinde bir karar varması gerekmektedir. Örneğin, orta boy bir salona sahip olan bir birey için monitör TV 27 inch ölçüleri oldukça ideal bir kategoridedir. Salon ölçüsü ile televizyon ölçüsünün belli bir oranda olması gerekmektedir. Bu sayede görüntü odanın her alanına eşit bir şekilde yayılacaktır ve beraberinde de kişilerin diledikleri yakınlıktan izlemesine imkân oluşturacaktır. Bu durum göz sağlığı için de oldukça büyük bir önem arz eden noktalardan biridir. Devamında bireyin kendi tarzına ve de salonunun görünümüne uygun olan tasarımları belirlemesi gerekmektedir. Monitör TV duracağı yer ve kaplayacağı alan vesilesiyle odanın en dikkat çeken eşyalarından biri olmaktadır. Dolayısıyla salonun genel ahengi ve ambiyansı ile uyumlu bir düzeyde olacak modellerin seçilmesi pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Böylelikle birey hem salonunu kendi zevk ve tarzına göre düzenleyebilecek hem de işlevsel nitelikleri oldukça üst düzey olan bir ürünü kullanma deneyimine erişecek. LED monitör TV beraberinde hem tasarım ve şıklığı hem de kolaylık ve işlevselliği bir arada kişiye sunulmaktadır. Tüm bu noktaların ardından birey seçenekleri arasında yer alan her ürünün özelliklerine ayrı ayrı dikkat etmelidir. Çünkü markadan markaya modellerin sahip olduğu nitelikler değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bireyin kendi gereksinimlerine uygun niteliklere sahip olan ürünlere ulaşması gerekmektedir. Dilerseniz sayfamız üzerinden monitör TV modellerine göz atabilir ve bütçenize de uyan modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Böylece hem boş zamanlarınızı daha keyifli bir hale getirecek hem de pek çok işinizi daha pratik bir hale dönüştürecek bir teknolojik aleti edinebilirsiniz.

Monitör TV Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Monitör TV Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Monitör TV kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar oldukça basittir. İlk noktayı temizlik unsuru oluşturmaktadır. Monitör TV de diğer ev eşyalarınız gibi dönem dönem temizlenmeye gereksinim duymaktadır. Üzeri tozlanmadan ve de çeşitli lekeleri oluşturmadan hafif nemli bir bez yardımıyla temizlik işlemini tamamlayabilirsiniz. Ekranın ve çeşitli alanların fazla tozlu olduğu durumlarda, ilk bir kuru be ile tozun alınması pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Özellikle 4K TV monitör ekranı sık sık temizlenmeye gereksinim duymaktadır. Belirli aralıklarla ekranın temizliğinin yapılması görüntü kalitesi açısından da oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Kuru bez ile tozunun alınmasının ardından hafif nemli bir bez ile tamamen temizlenen ekran ideal kalitedeki görüntüyü günün her anı sunacaktır. Bunlara ek olarak ekran çeşitlerine uygun olarak üretilen temizleme solüsyonları da kullanabileceğiniz temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. İçerisindeki kimyasallar sayesinde ekranınızın bir parlaklık ve netlik kazanmasını kolaylaştırır. Bu solüsyonlar ekranınızda leke, çizik ve karartılar gibi risk faktörlerinin oluşma ihtimallerini de sıfır düzeyine indirmektedir. Bununla beraber ev taşıma ya da oda değişimi gibi durumlarda ürünün konumlandırılmasına ayrı bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü monitör tv modelleri oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle taşınma anında dikkat edilmeli ve çeşitli güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir. Ürünün içinde geldiği kutu taşınma gibi durumlara uygun olarak üretildiği için, kutuyu muhafaza ederek herhangi bir taşıma durumunda kullanabilirsiniz. Ürünün kutusu ürün ile uygun boyutlu olduğu için taşınma anında yüksek koruma sağlayacaktır. Özellikle monitör TV 42 inch gibi büyük boyutlu modellerde dikkat edilmelidir. Bu noktalara dikkat edildiği takdirde uzun süreli ürün kullanımı deneyimi mümkün olacaktır. Ürün işlevsel niteliklerini kullanıcıya sunacak ve kullanıcının pek çok anını daha konforlu bir hale dönüştürecektir. Gündelik hayatın dinamiklerini daha verimli ve pratik bir hale dönüştürmek isteyen herkes için monitör TV modelleri ilk tavsiyeler arasındadır.