Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Televizyon Fiyatları  için 3346 sonuç bulundu

3346 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Televizyon Fiyatları

Televizyon dünyası oldukça renkli bir dünya. Televizyonlar da bu dünyayı yaşam alanlarımıza taşıyan ve dünya üzerinde en yaygın olarak kullanılan elektronik kitle iletişim cihazları olduklarını iddia edebileceğimiz cihazlar. Artık hiçbir ev yok ki içinde en az bir televizyon olmasın. Görüntü ve yayın teknolojisinin gelişmesiyle televizyon modelleri de artık akıllı teknolojiyle donatıldı. Televizyon izleme deneyimi artık tüketicilere daha geniş bir olasılıklar dünyası sunuyor.

LED TV

LED TV

Floresan aydınlatma sistemi yerine diyotları kullanan ve diğer TV modelleriyle bu açıdan ayrılıyor ve farklı bir teknolojiyi temsil ediyor. LCD TV teknolojisinin geldiği en önemli noktayı temsil eden LED TV modelleri, 3D LED TV, 4K LED TV, HD ve full HD LED TV gibi modelleriyle ve akıllı TV özellikleriyle en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Mükemmele yakın kontrast ve keskinlik, parlak ve canlı renkler, farklı boyutlarda televizyon ekranları ve ölçüleri ile pek çok LED TV çeşidine kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

LCD TV

LCD TV

LED TV modellerine giden yolda en sağlam taşları döşeyen televizyon modelleri olan LCD TVler hâlâ en çok satılan modeller olma özelliğini de korumakta. Panel televizyon teknolojisi olarak da bilinen LCD TVler, LED TV modellerinden ışıklandırma konusunda, plazma TV modellerinden ise temelde tüplü olmamasıyla ayrılır. İki teknoloji arasında bir geçiş gibi düşünebilirsiniz. Evlerde kullanım için ideal olan LCD TV en ucuz fiyatlarla web sitemizde sizleri bekliyor! Üstelik LCD TV Samsung ve LG gibi marka ve modeller ile kategorimizde!

Monitör TV ve Televizyon Fiyatları

Monitör TV ve Televizyon Fiyatları

Televizyonunuz hem monitör hem TV olsun istiyorsanız, doğru tercih bir monitör TV satın almak olabilir. Hem bütçe tasarrufu açısından hem de gelişmiş teknik özellikleri açısından LED monitör televizyon modellerini tercih eden kullanıcı sayısı gün be gün artış göstermekte. Uydu alıcısı, USB bellek ile veri oynatma kapasitesi, Wi-Fi özellikleri de bulunan monitör TV modellerimiz arasında Samsung ve LG monitör TV çeşitleri öne çıkan ürünlerden bazıları. Samsung, LG, Axen, Vestel, Philips, Sunny, Hi-Level televizyon modelleri ve aklınıza gelebilecek bütün televizyon markaları web sitemizde sizlerin ihtiyacına ve beğenisine sunulmaktadır. Ekran boyutu açısından da geniş bir çeşitlilik sergileyen televizyon modellerimiz, küçük alanlardan geniş alanlara dek çeşitli inç ölçülerinde TV keyfinize keyif katıyor.

En Yeni Teknoloji: 4K Televizyon

  • Ultra HD olarak da bilinen 4K televizyon modelleri, 1080p bir televizyondan 4 kat daha fazla piksel sayısına sahiptir, bu nedenle görüntü olarak en iyi deneyimi yaşatır.
  • 4K televizyonlarda illa 4K görüntüye sahip görüntüler izlenmeli diyemeyiz. Daha düşük çözünürlüğe sahip filmleri ve videoları 4K teknolojisiyle daha canlı izleyebiliyorsunuz.
  • Akıllı TV’lerin içerikleri gitgide 4K çözünürlüğe dönüşmeye başladı. Bu da 4K TV’lerde izleyebileceğiniz içerik sayısını artırıyor ve 4K TV’lerin popülerleşmesine katkıda bulunuyor.
  • OLED ekran teknolojisine sahip 4K TV’ler tek tek bütün pikselleri ışıklandırma teknolojisi sayesinde daha canlı bir kontrast sağlarken daha net ve canlı görüntüler sağladığından, tercihinizi bu yönde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Televizyon Satın Almadan Önce…

  • LED TV’ler en ince ve en şık tasarımlara ulaşmada birinciliği elden bırakmıyor. Enerji tasarrufu sağlıyor, görüntü kalitesi ise mükemmele yakın.
  • Yüksek çözünürlüklü yani HD TVler 720p, full HD TVler ise 1080p olmak üzere farklı piksel sayısına sahiptir. Piksel sayısı arttıkça, görüntü kalitesi de artar.
  • Ultra-HD Blu-ray içeriklerin artmasıyla birlikte 4K TVler yükselişe geçti. Popülerleşmeyle birlikte fiyatları da satın alınabilir bir seviyeye inen 4K TV geleceğe yatırım anlamına geliyor.
  • 3D TVlerin ve curved ekran TVlerin düşüşüne tanıklık ediyoruz. Bu nedenle 3D film izleme gibi özel meraklarınız yoksa, TV satın alırken bu modelleri tercih etmeniz, kısa vadede içerik sıkıntısı çekmenize yol açabilir.