Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Akıllı Bileklik  için 1251 sonuç bulundu

1251 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Akıllı Bileklik

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en çok rağbet gören cihazlardan olan akıllı bilekliler sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Günlük yaşamda gerçekleştirilen eylemlerin yaşamsal olayların sensör aracılığıyla toplayan ve bunları raporlayan akıllı bileklikler dijital yaşamı yakalamanın en önemli cihazlarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

<strong>Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar?</strong>

Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar?

Akıllı bileklik günden güne kullanımı artan bir cihaz olsa da birçok insan hala akıllı bileklik ne işe yarar sorusunu cevaplayamamakta. Sizler için bu soruyu kısaca yanıtlamaya çalışacağız. Akıllı bileklik temelde, yaşamsal eylemlerinizi rapor halinde tutmaya ve bunları size bildirmeye yarar. Daha da açacak olursak; attığınız adım sayısını, gün içinde kaç kalori yaktığınızı, uyku düzeninizi, gün içinde gittiğiniz mesafeyi akıllı bileklikler sayesinde öğrenmeniz mümkündür. Şık bir aksesuar olarak kolunuza takacağanız bu cihaz sayesinde artık yaşamsal olaylar hakkındaki bilginiz artacak ve kendinizi çok daha iyi tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Akıllı bileklikler, bu raporlama işini akıllı telefonunuz, tabletiniz ya da pc’nize gerçekleştiren bir teknolojik üründür. Tüm sağlık, egzersiz bilgilerinizi kolayca öğrenmenizi sağlayacak olan bu bileklik sayesinde yaşamanızın sağlık kalitesini daha kolay takip edebileceksiniz. Bu sayede ayrıca yaşamsal olayları gözlemleyebilecek, istediğiniz yönde müdahale edebilecek ve dilediğiniz gibi yönlendirmeler gerçekleştirebileceksiniz.

<strong>Akıllı Bileklik Özellikleri</strong>

Akıllı Bileklik Özellikleri

Kategorimiz içinde çok çeşit özellik ve modelde akıllı bileklik bulunmaktadır. Bunların işlev ve özelliği fiyat, marka ve modele göre farklılık gösterse de akıllı bileklik özellikleri belli başlı birkaç maddede incelenebilir. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi akıllı bileklik günlük yaşamdaki tüm sağlık ve egzersiz eylemlerini takibinizi kolaylaştırır. Bunları, akıllı telefon, pc ya da tabletinize rapor eder. Akıllı bileklikler; gidilen mesafeyi ölçme, yakılan kalorileri izleme, uykuya dalma süresini takip etme, ne kadar derin uyunduğunu tespit etme, adım sayma gibi özelliklerin yanı sıra opsiyonel olarak nabız ölçer işlevi de görmektedir. Opsiyonel olarak ayrıca saat, takvim, tansiyon ölçümü, alarm gibi özellikler de akıllık bileklikler ile sizleri bekliyor. Üstelik akıllı bileklikleriniz ile dilerseniz akıllı bileklik üreticilerinin geliştirmiş olduğu Android ya da iOS uygulamalarından da faydalanabilirsiniz. Böylece bir cihaz ile birden çok kullanım gerçekleştirebilir, teknolojiyi üst seviyelerde yaşayabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Markaları

Akıllı Bileklik Markaları

Akıllı bileklik kullanımın yaygınlaşmasıyla pek çok marka, akıllı bileklik üretimi gerçekleştirmeye başlamıştır. Sitemizin geniş ürün yelpazesi sayesinde pek çok markaya ait akıllı bilekliğe kolayca erişebilirsiniz. Kategorimizde sizleri Xiaomi, Fitbit, Veryfit, Philips, Garmin, Samsung, Fossil gibi markalara ait pek çok akıllı bileklik modeli karşılıyor. Akıllı bileklik fiyatları ise marka, model ve işleve göre farklılık göstermektedir. Sitemizde her keseden kullanıcıya uygun akıllı bileklik modeli yer almaktadır. Siz de bunlardan birine hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilir dijital yaşama ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca giyilebilir teknoloji kategorisinde akıllı saat, sanal gerçeklik gözlüğü ve daha pek çok ürün de sizleri bekliyor. Hemen tıklayabilir ve tüm bunlara hızlıca göz atabilirsiniz.