SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Kapsülü 85 Tablet
(95)
256,67 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tablet Deterjanı 2 x 60 Tablet
(202)
324,90 TL
308,66 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fairy Hepsi Bir Arada Limon Kokulu Bulaşık Makinesi Deterjanı 120 Tablet
(1338)
304,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fairy Hepsi Bir Arada Limon Kokulu 240 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Tableti - Kapsülü
(732)
607,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı 4 x 40 Tablet
(38)
399,90 TL
379,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Finish Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Deterjanı 70 Tablet
(223)
160,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Deterjanı 3 x 85 Tablet
(97)
709,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Powerball Classic Bulaşık Makinesi Deterjanı 4 x 60 Tablet
(148)
429,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Deterjanı 2 x 85 Tablet
(237)
489,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fairy Hepsi Bir Arada Limon Kokulu Bulaşık Makinesi Deterjanı 50 Tablet
(4)
156,42 TL
147,03 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Deterjanı 4 x 70 Tablet
(107)
589,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Classic Bulaşık Makinesi Deterjanı 2 x 60 Tablet
(165)
229,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oxo Bulaşık Makinesi Deterjanı 120 Tablet
(16)
169,90 TL
159,71 TL

ÜCRETSİZ KARGO

U Green Clean Bitkisel Bulaşık Makinesi Deterjanı 2 x 30 Tablet
(133)
264,00 TL
248,16 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Just Green Organic Bulaşık Makinesi Tableti 5 x 30 Tablet
(9)
435,00 TL
408,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı 2 x 60 Tablet + Finish Temizlik ve Bakım Seti
(49)
499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Finish Classic Bulaşık Makinesi Deterjanı 60 Tablet
(86)
127,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

U Green Clean Bitkisel Bulaşık Makinesi Deterjanı 4 x 30 Tablet
(114)
469,06 TL

Tablet Deterjan

Makinede bulaşıkların temizliği konusunda bazı memnuniyetsizlikler yaşıyor olabilirsiniz. Bulaşıklarınız tam olarak temizlenmiyor olabilir. Bu noktada ya makinenizde bir sıkıntı olabilir ya da kullandığınız deterjan sizin için doğru seçenek olmayabilir. Bulaşık makinelerinde kullanılan deterjanlar, toz, sıvı ve tablet şeklinde olabiliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tablet deterjan içeriğinde oldukça güçlü leke sökücü kimyasallar bulunduruyor. Kullanımı diğer deterjanlara göre oldukça kolay olan tablet deterjanları bulaşık makinenizin deterjan haznesine koyarak makinenizi çalıştırabilir ve geri kalanı güçlü deterjanınıza bırakabilirsiniz. Tablet deterjan fonksiyonu bulaşıkların üzerinde hiçbir çizik bırakmadan tamamen temizlemektir. İkinci kez sudan geçirmeye ihtiyaç duymadan bulaşıklarınızı makineden alıp anında kullanabileceksiniz. Makinenizin bulaşıkları yeterince iyi yıkayamadığını düşünüyorsanız öncelikle deterjanınızı değiştirmelisiniz. Böyle bir durumda deterjanınız yeterince temizleme gücüne sahip olmayabilir. Makinenizin için en uygun deterjanı tercih ederek bulaşıklarınızı makineden pırıl pırıl bir şekilde alabilir ve tekrar yıkamaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. sayfamızda makinenize en uygun tablet deterjan seçeneklerini bulabilirsiniz.

Tablet Deterjan Kullanımı

Tablet Deterjan Kullanımı

Bulaşık makineleri için son zamanlarda en çok tercih edilen tablet deterjanlar oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Tablet deterjan kullanımı çok basit olup kısaca birkaç adımda anlatabiliriz. Bulaşıklarınızı kir bırakmadan tek seferde temizleme gücüne sahip tablet deterjanı tercih ederek öncelikle ilk adımı gerçekleştirmelisiniz. Bulaşıkları makineye en düzgün şekilde dizdiğinizden emin olun. Daha sonra makinenizin içerisinde bulunan deterjan haznesine tablet deterjan kutusu içerisinden aldığınız tablet deterjanı güzelce yerleştirin. Sonrasında makinenizin kapağını kapatarak yıkama işlemini başlatın. İster kısa programda ister uzun programda, hangi sıcaklık aralığında çalıştırmak isterseniz makinenizin üzerinde yer alan düğmelere dokunarak seçiminizi yapabilirsiniz. Tablet deterjan kullanımlarında önemli noktalardan bir tanesi de tablet deterjan kutusunun daima kapalı olması gerektiğidir. Deterjanların özelliklerini kaybetmemeleri açısından gölge bir yerde kapalı bir kutuda saklanmalıdır. İlk kez tablet deterjan kullananlar kullanım pratikliği ve temizleme gücü ile ilgili oldukça olumlu yorumlar yapmaktadırlar. Yorucu bir günün ardından, eve gelen misafirlerle birlikte bulaşıklar bir anda dağ gibi birikebilir. Bütün bulaşıklarınızı makineye hızlıca dizip, deterjan kutusundan bir adet tablet alıp makinenize koyarak çalıştırır siz de dinlenmenize bakarsınız. Tablet deterjan kutusu içerisinde istediğiniz miktarda kullanıma uygun seçenekler de bulunuyor. İhtiyacınıza yönelik istediğiniz kadar tablet deterjan seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tablet deterjanları kullanırken herhangi başka bir temizleyici ile karıştırmamalısınız. Bu hatta oldukça tehlikeli olabilir. Tablet deterjanınız bulaşıklarınızı yıkamak için tek başına yeterli olacaktır. Sayfamızdan Fairy tablet çeşitlerini inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Tablet Deterjan Çeşitleri

Tablet Deterjan Çeşitleri

Bulaşık deterjanı konusunda en ünlü markaların ürünlerini bulabileceğiniz sayfamızda oldukça fazla tablet deterjan çeşitleri bulunmaktadır. Çok çeşitli bulaşık deterjanları arasından makineniz için en doğru seçimi yapın. Parlatıcı ve kiri tamamen yok edici bulaşık makinesi tabletleri, tabakların ve bardakların mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar. Kokulu ve kokusuz bitkisel veya mineral bazlı birçok seçenek ile birlikte ihtiyacınız olan tablet sayısını da seçebilirsiniz. Tablet deterjan seçenekleri içerisinde yer alan kimyasal özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Tuz oranı, mineral oranı gibi birbirinden farklı oranlarda içeriklere sahiptir. Konsantre sıvı deterjandan yapılan çözünür kapsüller veya sıkıştırılmış tozdan üretilen tabletler ile bulaşıklarınızın çok kolay ve güzel sonuçlar alacak şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bulaşıkları makineden çıkarırken ışıl ışıl olduklarını görmek oldukça keyifli olacak. Zorlu kirleri tek yıkamayla kolayca temizleyen tablet deterjan çeşitleri gününüzün kurtarıcısı olacaktır. Yorucu bir günün ardından siz kahvenizi yudumlarken makineniz bulaşıklarınızı oldukça başarılı bir şekilde temizleyecektir. Temizleme işlemi bittikten sonra makinenizi açıp bulaşıklarınızı kontrol edip temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Makineniz için en gerekli tablet deterjanı seçtikten sonra kokulu olmasını de tercih edebilirsiniz. Limon kokulu tablet deterjanlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bulaşıklarınızın etrafa güzel kokular yaymasını istiyorsanız birçok kokulu deterjan seçenekleri arasından birini seçebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bitkisel bulaşık makinesi deterjanı da bulmanız mümkün. Yüzde yüz ekolojik olarak üretilmiş tablet şeklindeki bitkisel bulaşık deterjanlarını da tercih edebilirsiniz. Bitkisel ürünlerde de kokulu deterjan seçenekleri bulunuyor. Bulaşık makinesi deterjanı tablet kategorisinde makinenizin ihtiyacı olan her türlü deterjan seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bütün tablet kutuları 60 yıkama, 100 yıkama, 200 yıkama şeklinde çeşitlendirilmektedir. Sizler de ihtiyacınıza en uygun miktardaki tablet deterjan modelleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tablet Deterjan Fiyatları

Tablet Deterjan Fiyatları

Mutfakta en sık kullandığımız ürünler, yemeklerimizi yediğimiz, içeceklerimizi içtiğimiz tabak ve bardaklar olmaktadır. Tabak ve bardakların en güzel şekilde temizlenmesi sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Bulaşık makinenizin bulaşıkları yeterince temizlemediğini düşünüyorsanız hemen deterjanınızı kontrol etmelisiniz. Deterjanınız yeterince temizleme gücüne sahip olup olmadığıyla ilgili bir araştırma yapmalısınız. Sayfamızda bulaşık deterjanı alanında en bilindik ve başarılı markaların tablet deterjan seçeneklerine yer verilmektedir. Bu deterjanlardan makinenize en uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği alıp deneyebilirsiniz. Sayfamızda bulunan tablet deterjan fiyatları ürün içeriğine ve markaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çok geniş ürün yelpazesi içerisinde bütçenize en uygun ürün seçeneklerini bulabilmeniz mümkün. Bulaşık makinenizi açtığınızda temizlik kokusuyla ve pırıl pırıl bardaklarla karşılaşabilmenizi istiyoruz. Günlük hayatın koşturmacasının üstüne bir de kiri çıkmayan bulaşıklarla uğraşmak sizi hayli yoracaktır. Doğum günleri ve özel akşam yemeği davetlerinin ardından biriken bulaşıklarla nasıl başa çıkacağınızı düşünüp güzel anlarınızın tadını kaçırmayın. Bütün bulaşıklarla tek seferde başa çıkabilecek deterjan tabletinizi makinenize yerleştirin ve arkadaşlarınızın, ailenizin yanına geçerek muhabbetinize devam edin. Daha önce hiç tablet deterjan kullanmadıysanız sayfamızda bulunan açıklamalı ürün seçeneklerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Her marka için farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Sizler de bu ürün seçenekleri içerisinden istediğiniz marka ve seçenekte deterjanınızı alıp kullanabilirsiniz. Ayrıca alıp kullanmadan da fikir edinmek isterseniz, daha önce tablet deterjan kullanmış kullanıcıların yorumlarını da okuyarak hangi ürünü seçebileceğiniz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Tablet deterjan yorum sekmesinden tablet deterjan hakkında kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara ulaşabilir, tablet deterjan fonksiyonu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tablet deterjan kullanımı oldukça kolay ve pratik bir üründür. Sizler de dinlenmeniz gereken en değerli zamanlarınızın çoğunu mutfakta geçirmemek adına, bulaşıklarınızı tek seferde ışıl ışıl yapacak tablet deterjan çeşitleri arasından, sizin için en uygun olan seçeneği deneyebilirsiniz. Tablet deterjan fiyatları ve seçenekleri hakkında fikir edinebilmeniz için sayfamızda bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.