Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan
1453 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Tablet

Bulaşık makinesi deterjanları arasında bir de tablet deterjanlar bulunmaktadır. Tablet deterjanlar, tablet görünümünde olduğu için adını buradan almaktadır. Bulaşık makinesi tableti nereye konur diye merak ediyorsanız, makinenin tablet haznesine konduğunu söyleyebiliriz. Bulaşık makinesi tabletleri paketler halinde satılmaktadır. Bulaşık makinesi tabletleri, makinelerin kendi özelliklerine göre üretilmiştir. Bu nedenle makinenize uygun olanları tercih etmeniz gerekecektir. Bulaşık makinesi tableti fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz de istediğiniz kadar bulaşık makinesi tableti satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Finish, Fairy, Amway, Giz, Pril, Kalyon gibi çeşitli markalar tarafından bulaşık makinesi tabletleri üretilmektedir.

En zorlu ev işleri arasında yer alan bulaşık yıkamak, bulaşık makineleri sayesinde artık çok kolay. Bulaşık makinelerine konulan deterjanlar özel olarak geliştirilmektedir. Bulaşık makinesi deterjanları arasında toz deterjanlar, sıvı deterjanlar ve tablet deterjanlar bulunmaktadır. Bulaşık makineniz, tablet deterjanlarla uyumluysa hemen ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Bulaşık makinesi tableti nerede satılıyor diye merak ediyorsanız kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bulaşık makinesi tableti fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Bulaşıklarınızın yeni gibi pırıl pırıl olması için Finish tablet deterjanları ya da Fairy tablet deterjanları tercih edebilirsiniz. Fairy Platinium 3 bölmeli sıvı içeriği ile hem bulaşıklarınızın etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar hem de bulaşık makinenizi korur. Ürün açılmadan kullanıldığı için deterjan elinizle temas etmez.

Bulaşık makinelerinin en büyük dertlerinden biri de kireçlenmedir. Bulaşık makinenizin kireçlenmesini engellemek ve makinenizi uzun süre kullanmak için bulaşık makinesi tuzları kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi tuzlarından satın almak için tuz kategorisini inceleyebilirsiniz. Bulaşık makinelerinde bir süre sonra koku meydana gelmektedir. Bulaşık makinesinde koku oluşma sebepleri arasında: bulaşıkların birkaç gün makinede bekletilmesi, makinenin gider kısmına bulaşık kalıntılarının kaçması, gider hortumunun yağlanması gibi sebepler bulunmaktadır. Bulaşık makinesinde oluşan kokuları gidermek için bulaşık makinesi koku giderici ürünlerinden destek alabilirsiniz. Bulaşıklarınızın ilk günkü gibi pırıl pırıl parlaması için bulaşık makinesi parlatıcısı satın alabilirsiniz. Tüm bu yardımcı malzemeler bulaşıklarınızın daha temiz olması ve makinenizin daha uzun süre kullanılması için geliştirilmiştir.