Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bulaşık Yıkama Ürünleri ve Fiyatları  için 4068 sonuç bulundu

4068 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bulaşık yıkama deyince ilk akla gelen ürünler arasında bulaşık deterjanları yer almaktadır. Bulaşık deterjanları arasında da elde yıkama için kullanılan bulaşık deterjanları ve makinede kullanılan bulaşık deterjanları bulunmaktadır. Bulaşıklarınızı elde yıkamayı tercih edenlerdenseniz, bulaşık deterjanına ve bulaşık süngerine ihtiyacınız vardır. Elde bulaşık yıkamak için genellikle sıvı bulaşık deterjanları kullanılmaktadır. Fairy bulaşık deterjanları ve Bingo bulaşık deterjanları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Elde yıkamak için kullanılan bulaşık deterjanları süngere damlatılır ve köpürtülerek kullanılır. Bulaşıklar elde yıkandıktan sonra temiz suyla durulanır ve kurutulur. Bulaşıklarınızı kurulamak için kurulama bezi kategorisinden istediğiniz kadar bez satın alabilirsiniz. Bulaşık bezi olarak bilinen kurulama bezi çeşitleri, su emici kumaşlardan üretilmektedir.

Bulaşık deterjanları arasında tabletler, sıvı deterjanlar ve toz deterjanlar bulunmaktadır. Bulaşık deterjanı satın alırken makinenizin hangisine uyumlu olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bulaşık makineniz tabletlerle çalışıyorsa, tablet deterjanları kullanmanız gerekmektedir. Bulaşık makinesi tableti nereye konur diye merak ediyorsanız, makinenin tablet kısmına olduğunu söyleyebiliriz. Sanayi tipi bulaşık makinesi kullanıyorsanız, makinenize uygun olanı satın almanız gerekmektedir. Sanayi tipi bulaşık makineleri için bulaşık deterjanı satın almak istiyorsanız kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Son zamanlarda en çok kullanılan deterjanlar arasında jel bulaşık deterjanlar bulunmaktadır. Kolay ve pratik kullanım imkanı sunan jel bulaşık deterjanlar ile bulaşıklarınızın her zaman tertemiz ve pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Finish tablet deterjanlar ve Finish jel deterjanlar en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Bulaşık makinelerinin en büyük dertlerinden biri de kireçlenmedir. Bulaşık makinenizin kireçlenmesi, rezistansının bozulmasına sebep olmaktadır. Makinenizi korumak için bulaşık makinesi tuzu kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi tuzu nereye konur diye merak ediyorsanız, makinenin tuz haznesine konduğunu söyleyebiliriz. Bulaşık makinesi tuzları sert suları yumuşattığı için bulaşıklarda tortu oluşumunu engellemektedir. Siz de bulaşıklarınızın her zaman pırıl pırıl olmasını istiyorsanız bulaşık makinesi parlatıcısı kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde oluşan kötü kokular da en büyük dertlerden biridir. Bulaşık makinesi kokularını gidermek için bulaşık makinesi koku gidericilerinden yararlanabilirsiniz. Diğer temizlik ürünlerini incelemek ve ihtiyacınız olanı satın almak için deterjan ve temizlik kategorisine bakabilirsiniz.