Maske ve Şnorkel 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

3
Innturkey Labrax Oxxo Snorkel
(55)
109,00 TL
89,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metro-Pol Bestway Smaco M2068G Tam Yüz Şnorkel Dalış Maskesi, 180° Panorami (494091287)
(1)
279,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Aydoyuncakcim Snob Slikon L/Xl Full Face Aksiyon Kamerası Takılır Tam Yüz Maske
(1)
369,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avmar Apnea Royal Green Maske Expert Şnorkel Set
Avmar Apnea Royal Green Maske Expert Şnorkel Set
(0)
733,94 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tekno_Sim Tam Yüz Dalış Maskesi Slikon Şnorkel Full Face Buğu Önleyici Ve S
(1)
391,36 TL
269,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Spotavoutdoor Elve Marine M49 Dalış Maskesi
Spotavoutdoor Elve Marine M49 Dalış Maskesi
(0)
550,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Spotavoutdoor Albastar Focus Maske
Spotavoutdoor Albastar Focus Maske
(1)
110,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Avmar Apnea X Low Siyah Dalış Maskesi
(0)
733,94 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
İkavi Önden Takmalı Valfsiz Şnorkel
(0)
144,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Halikarnasdeniz Mares Ergo Flex Şnorkel Kırmızı
Halikarnasdeniz Mares Ergo Flex Şnorkel Kırmızı
(2)
430,49 TL
344,39 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Merkezav Seac Sub Snorkel Flash (Sıyah/Sıyah)
(0)
256,36 TL
233,05 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Atmaca_Av Oasıs -Vantuz Mask Sarı Mavi Kırmızı Siyah Yeşil
5
Atmaca_Av Oasıs -Vantuz Mask Sarı Mavi Kırmızı Siyah Yeşil
(0)
100,50 TL
95,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4
Admesıstem Amphıbıan Pro - Spy Yarı Kuru Şnorkel
(8)
320,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alansanslı S15 Yetişkin Yüzücü Eğitim Şnorkeli Mavi
Alansanslı S15 Yetişkin Yüzücü Eğitim Şnorkeli Mavi
(0)
351,45 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Parumarin Cressi Planet Black/Red Tinted Yüzücü Gözlüğü
(0)
780,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Aydoyuncakcim S.Aydemir 0931 Combo Kartela Maske Şnorkel Set 0931
(15)
84,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Extremeoutdoor Bermuda Phthalate Free Maske Şnorkel Set (502190241)
(0)
185,00 TL
175,75 TL
Kuzav Albastar Yılmaz Maske
Kuzav Albastar Yılmaz Maske
(0)
75,00 TL

Dalış Maskesi ve Şnorkel

Yüzme, dalış su spor kategorisi; kendi içerisinde birçok farklı şekil ile çeşitlenmekte ve birçok farklı aktivite alanına ayrılmaktadır. Yüzme aktivitesinin gerçekleştirilmesi kişilerin hem beden sağlıkları hem de ruh sağlıkları için oldukça faydalı ve birçok avantajı bulunan bir aktivite dalı olarak bilinmektedir. Serbest yüzme sporları herhangi bir sistem gerektirmeden tamamen kullanıcıya özgür bir alan sunmasının yanı sıra dalış sporları çok daha teorik ve kompleks spor türleri olarak bilinmektedir. Dalış sporu hem teorik hem de pratik birçok bilgi birikimi ve deneyim gerektiren bir spor türü olarak bilinmekle beraber aynı zamanda aktivite esnasında birçok ekipman, aksesuar ve ürün kullanımı ile tam anlamıyla dalışa hazır olmayı gerektirmektedir. Dalış sporları denildiğinde hiç şüphesiz akıllara ilk gelen ve kullanımı gözlemlenen ekipman seçenekleri dalış maskesi ve şnorkel adıyla bilinen aksesuarlar olmakla beraber dalış maskeleri ve şnorkel ürünleri de kendi içlerinde birçok etkili unsur dahilinde çeşitlenerek geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

 Dalış Sporunun Vazgeçilmez Ekipmanları Dalış Maskeleri

Dalış Sporunun Vazgeçilmez Ekipmanları Dalış Maskeleri

Dalış sporları temel olarak bir dalış tüpü sistemi yardımıyla suyun alt katmanlarına inilen, genellikle keşif veya aktivite olarak gerçekleştirilen bir spor türü olarak bilinmektedir. Herhangi bir tüp sistemi ve ekipman kullanılmadan yapılan dalış türü serbest dalış olarak bilinmekle beraber tüplü dalış ve regülatör kullanımı ile su altında çok daha uzun süre kalarak bu keyfi arttırmak da mümkündür. Dalış sporlarının uygulanma şekline göre serbest dalış ve tüplü dalış olarak iki genel başlığa ayrılması dalış işlemi esnasında kullanımı gözlemlenen ürün ve ekipmanların da farklı alanlarda gruplanmasına neden olmaktadır. Dalış sporunda hayati bir öneme sahip olan ve vazgeçilmez ekipmanı olarak adlandırılan dalış yüz maskesi ürün seçenekleri serbest dalış maskesi ve tüplü dalış maskesi olarak farklılık göstermektedir. Tüp sistemi kullanılmadan gerçekleşen serbest dalışlarda kullanımı tercih edilen serbest dalış maskeleri tüm yüzü kapatmayan ve yalnızca dalış gözlüğü görünümüne sahip olan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Daha uzun süreli su altında kalınması hedeflenen ve tüplü dalış işleminin gerçekleştirileceği dalış aktivitelerinde ise genellikle kullanımı gözlemlenen tam yüz dalış maskesi ürün seçenekleri aktivite esnasında kişiye sorunsuz ve konforlu bir kullanım sunmayı hedeflemektedir. Dalış sporu esnasında kişinin kendini güvende hissetmesi en önemli etken unsur olarak bilinmekte olup bu durumu derinden etkileyen faktörlerin başında ise doğru ekipman seçimi yapmış olmak gelmektedir. Kullanıcılar kendi teknik özellik beklentilerine ve dalış işlemi esnasında ihtiyaç duydukları özellikleri belirleyerek bu sistemsel özellikleri kendilerine vadeden ürün seçeneklerine yönelmelidirler. Kullanımı ile dalış sporlarında kişilere çok yüksek verimlilik, kaliteli bir performans ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunan dalış maskesi modelleri, özellikle dalış sporu ile yeni tanışacak olan kullanıcı tiplerine dalış maskesi tavsiye adı altında önerilmekte ve kullanıcıların beğeni memnuniyetleri dile getirilmektedir. Kişiler deniz dalış maskesi ürün seçeneklerini tercih ederek tüplü veya tüpsüz serbest dalış tipi fark etmeksizin tüm dalış ve su altı sporları kategorisinde; güvenli, emniyetli ve yüksek verimlilik ile konforlu bir aktivite süreci geçirebilmektedir.

 Dalış Sporlarında Şnorkel Kullanımları

Dalış Sporlarında Şnorkel Kullanımları

Dalış sporunu gerçekleştirmeden önce yapılması gereken birçok hazırlık bulunduğu bilinmektedir. Dalış sporlarına eksiksiz olarak hazırlanmak aktivite esnasında herhangi bir sorun ve aksaklık yaşanmasını minimum seviyeye indirerek kişilere sorunsuz ve konforlu bir alan sunmayı hedeflemektedir. Dalış sporu denildiğinde hiç şüphesiz akıllara gelen ilk ürün ve ekipman seçeneklerinin başında şnorkel ürünleri gelmektedir. Şnorkeller temel olarak; kişilerin ağız ve burun boşluklarını kapatarak suyun yüzeyine uzanan sistemleri sayesinde su altındayken hava almayı sağlayan ekipmanlar olarak bilinmektedir. Dalış sporunda çok önemli ve hayati bir yeri olan şnorkel kullanımı ile kişiler standart seviyeden çok daha yüksek zaman aralıklarında su altında kalabilir ve dalış keyiflerini arttırabilmektedir. Şnorkel takımı ürün seçenekleri içerisinde dalış sporu esnasında kullanıcının ihtiyaç duydukları tüm ekipmanları sunan ürünler olarak bilinmektedir. Dalış esnasında şnorkel maske kullanımının gerçekleştirilmesi kişilerin su altında kaldıkları süre zarfı boyunca doğru ve sorunsuz bir nefes alışverişi gerçekleştirilmesine olanak sunmakta ve bu nedenle amatör veya profesyonel fark etmeksizin tüm dalış sever kişiler tarafından güvenle tercih edilmektedir. Şnorkel kullanımı dalış aktivitesi esnasında ne kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir husus ise doğru şnorkel seçimi yapmak da dalış öncesinde o kadar önemli bir nokta olarak bilinmektedir. Şnorkel gözlüğü seçim aşamasında kullanım gerçekleştirecek kişinin fiziki özellikleri en temel ve belirleyici nokta olarak bilinmektedir. Kullanım esnasında şnorkel kullanıcının ağız ve burun boşluklarını tam olarak kapatmalı ve su ile temasını tamamen kesmelidir. Bu nedenle kişiler yüz tiplerine, baş ve kafa ölçülerine uygun bir şnorkel seçimi yaparak doğru ve etkili bir kullanım gerçekleştirebilir, sorunsuz bir dalış keyfi yaşayabilmektedir. Şnorkel seti ürün seçenekleri içerisinde bulunan ayarlanabilir kayış sistemleri ile kişiler yüzlerine tam oturan şnorkel gözlük ve şnorkel dalış maskesi ürünlerini yüz ve kafa ölçülerine göre ayarlayabilir, doğru bir kullanım gerçekleştirebilmektedir. Uzun süreler boyunca şnorkel kullanımı gerçekleştirmek kişilere teorik bilgi birikimlerinin yanı sıra pratiklik de kazandırmakta ve zaman geçtikçe kullanım daha kolay bir hale gelmektedir. Özellikle dalış sporuna yeni başlayacak kişilere şnorkel tavsiye adı altında profesyonel kullanıcı ve sporcular memnuniyetlerini ve beğenilerini dile getirerek şnorkel kullanımını önermektedir.

 Doğru Dalış Maskesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Doğru Dalış Maskesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Dalış ekipmanları birbirinden farklı kullanım alanları ve işlevleri bulunan ve bu doğrultuda kişilere geniş ürün seçenekleri sunan ürün kategorisi olarak bilinmektedir. Hiç şüphesiz dalış sporunun yüksek emniyetli, güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve dalış esnasında kullanıcı konforunun üst düzeyde tutulabilmesi için doğru ekipman seçimi yapmış olmak büyük bir önem arz etmektedir. Dalış sporunun temel ekipmanlarından biri olarak bilinen dalış maskesi ürün seçeneklerinin doğru tercih edilmiş olması dalışın kalitesi başta olmak üzere kişilerin güvenliğini ve rahatlığını büyük oranda etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Dalış maskesi seçimi gerçekleştirilirken en belirleyici nokta elbette kullanıcının özellikleri ve beklentileridir. Kişilerin fiziksel görünümleri, kullanımı hedeflenen dalış maskesi seçeneği ile uyumluluk göstermekte ve kişilerin ağız, burun açıklıkları tamamen kapatılarak su altında su ile temas sıfır seviyesine indirilmelidir. Dış görünümlerine ve kullanılma şekillerine göre de farklılık gösteren dalış maskesi ürün seçenekleri içerisinde kullanımı sık sık gözlemlenen ürünlerin başında yuvarlak dalış maskesi ürün seçenekleri yer almaktadır. Yuvarlak dalış maskeleri içerisinde dalış gözlüğü ve ağız burun açıklıklarını kapatmaya yarayan sistemler bulundurmakta ve içerisinde bulunan kayış sistemi ile kullanıcıların kafa çevresi etrafından yüz hatlarını tamamen sarmaktadır. Yuvarlak dalış maskelerinin kişinin yüz hatlarını tamamen kapatması su altında şnorkel ürünleri ile kolaylıkla nefes alışveriş aktivasyonunun gerçekleştirilmesine, güvenli bir dalış süreci geçirmesine ve konfor seviyesini üst noktalarda tutmada büyük bir rol oynamaktadır. Amatör ve yeni dalış sporu ile tanışmış kullanıcıların aksine uzun süreler boyunca dalış sporu ile ilgilenmiş, profesyonel ve çok daha yüksek derinlik seviyelerine inebilen kullanıcılar profesyonel dalış maskesi kullanımı ile dalış hedeflerini her geçen gün daha ileriye taşıyabilmekte ve bilinmezliklerle dolu su altı dünyasının keşfini yaşayabilmektedir. Özellikle yeni başlayan kullanıcılara dalış maskesi tavsiye ve dalış maskesi tavsiyesi adı altında profesyonel ve deneyimli kullanıcılar memnuniyetlerini dile getirmekte olup dalış maskesi kullanımını önermektedir. Sayfamıza gelerek dalış kıyafetleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Profesyonel Dalış Deneyimi İçin Şnorkel ve Dalış Maskesi Kullanımı

Profesyonel Dalış Deneyimi İçin Şnorkel ve Dalış Maskesi Kullanımı

Dalış sporu hem amatör hem de profesyonel alanlarda ilgi duyulabilen ve bu doğrultuda her kullanıcı tipleri tarafından gerçekleştirilebilen bir spor dalı olarak bilinmektedir. Profesyonellik seviyesi dalış sporu ve aktivasyonu esnasında inilen su altı seviyesini ve derinlik mesafesini etkileyen en temel unsur olarak bilinmekte olup inilen su altı seviyesi amatör kullanıcılar için daha düşükken profesyonel dalış sporcuları için çok daha fazladır. Hiç şüphesiz dalış sporunun tam anlamıyla yüksek verimlilik ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi doğru ekipman seçimi ile paralel olarak ilerlemektedir. Dalış sporu esnasında kullanılan dalış maskesi ürün seçenekleri ve şnorkel ürünleri her seviyede bulunan dalış sporcuları için temel ekipmanlar arasında yer almakta ve sunduğu farklı özellikler dahilinde çeşitlilik göstermektedir. Dalış maskesi ve şnorkel ürün seçenekleri kullanıcılara sundukları hem özellik ve teknik unsurlar hem de görünüm farklılıkları ile binlerce ürün ve modelden oluşmuş olan geniş bir portföy sunulmasına neden olmaktadır. Standart dalış maskesi ve şnorkel modellerinin yanı sıra ekstra özellikler bulunduran ve kullanıcıların gereksinimlerine göre geliştirilmiş ürün seçeneklerine rastlamak da mümkündür. Dalış sporu esnasında su altında geçirilen süre zarfı boyunca su altını net bir şekilde görebilmek; canlıları, hayvanları ve su bitkilerini keyifle incelemek oldukça önemli bir nokta olmakla beraber dalış keyfini etkileyen ve arttıran en temel faktör olarak bilinmektedir. Herhangi bir görme bozukluğu yaşayan ve günlük hayatında bu görme bozukluğu sebebiyle gözlük kullanımı gerçekleştiren kişiler su altında gözlüklerini kullanamıyor olsalar da numaralı dalış maskesi kullanımı ile su altında da konforlu bir görüş alanı oluşturmaktadır. Numaralı dalış maskelerinin kullanımı ile su altında bulunan tüm alan ve canlılar net bir şekilde izlenebilmekte olup dalış aktivitesinin sunduğu etki de doğrudan artış göstermektedir. Su altında dalış maskesi ile yüzme ve şnorkel yüzme işlemlerinin gerçekleştirilmesi başlangıç aşamasında kişileri zorlayan ve alışılması zor bir süreç olarak bilinse de pratik yaptıkça ve su altında deneyim kazandıkça tüm kullanıcılar için dalış maskesi ve şnorkel kullanımı gayet kolay, pratik ve sorunsuz bir aşamaya dönüşmektedir.

 Dalış Maskelerinin ve Şnorkel Ürünlerinin Fiyatları Nelerdir?

Dalış Maskelerinin ve Şnorkel Ürünlerinin Fiyatları Nelerdir?

Dalış sporları ile yakından ilgilenen veya ilgilenmeyi hedefleyen kullanıcılar temel aşamada mutlaka dalış ekipmanları edinmelidir. Serbest dalış ve tüplü dalış sporu fark etmeksizin tüm dalış tiplerinde ekipman kullanımı zorunlu bir unsur olarak bilinmektedir. Dalış ekipmanları çalışma prensibi, işleyiş ve kullanım şekillerine göre farklılık göstermekte olup bu doğrultuda kişilere oldukça geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. Dalış sporunda kullanılan temel ekipman seçenekleri; dalış maskesi, dalış gözlüğü, şnorkel ürünleri olarak bilinmekte olup bu ürün seçenekleri de kullanım özelliklerine göre kendi içlerinde farklı alt başlıklara ayrılmaktadır. Henüz dalış maskesi ve şnorkel ürünleri edinmemiş kullanıcıların aklına ise hiç şüphesiz ilk olarak fiyat aralıkları ve fiyat bilgileri ile ilgili sorular gelmektedir. Dalış maskesi fiyatları ve şnorkel fiyatları birçok etkili unsur dahilinde değişiklik göstermekte ve çok geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Dalış maskesi ve şnorkel fiyatları temel olarak; üretiminde kullanılan ana malzeme, kullanım özellikleri, görünüm özellikleri, renk, desen, model seçenekleri, boyut özellikleri gibi etken unsurlar dahilinde belirlenmekte olup fiyat değerleri de bu doğrultuda değişkenlik göstermektedir. Dalış maskesi ve şnorkel ürün fiyatlarının bu denli geniş bir aralığa sahip olması her kullanıcı tipi, ekonomik sınıf ve durumda bulunan kullanıcı tipleri tarafından tercih edilebilir olmasına ve herkese hitap etmesine neden olmaktadır. Dalış maskesi ve şnorkel ürün seçimi gerçekleştirmeden önce kullanıcılar belirlediği hedef kullanımı, hedef ürün özelliklerini listelemeli ve bu doğrultuda hizmet sunan dalış maskesi ve şnorkel model seçenekleri arasından bir seçim gerçekleştirmelidir. Dalış maskesi ve şnorkel kullanımı ile kusursuz, güvenli, emniyetli, konforlu ve keyifli bir dalış aktivitesi gerçekleştirilebilir ve kişiler su altı dünyasını doyasıya keşfedebilmektedir.

Şnorkel Nasıl Kullanılır?

Dalış sporunun en temel ve vazgeçilmez ekipman parçalarından biri olan şnorkel ürün seçeneklerinin doğru ve kusursuz bir kullanım göstermesi kullanıcının güvenliği ve emniyeti başta olmak üzere birçok unsuru derinden etkilemektedir. İlk kez dalış tecrübesi yaşayacak kişilerin veya yeni başlayan amatör dalış sporcularının başlangıç aşamasında akıllarına gelen sorulardan biri de hiç şüphesiz şnorkel ekipmanlarının nasıl kullanılacağı sorusu olarak bilinmektedir. Şnorkel ürünleri kullanıcının ağız ve burun boşluklarını kapatan, ağızlarından su yüzeyine uzanan boru sistemleri sayesinde de su altında bulundukları süre zarfı boyunca suyun yüzeyinden hava alarak nefes alışverişlerine devam edebilmelerine neden olmaktadır. Bu nedenler doğrultusunda dalış esnasında şnorkel kullanımı çok büyük bir önem arz etmektedir. Şnorkel seçimi ve kullanımı kadar doğru kullanımı ve takılması da etkili unsurlar arasında yer almaktadır. Şnorkeller kullanıcının burun ve ağız boşluklarını tamamen kapatmalı ve yüz hatlarına oturarak su altında su ile temasını minimum seviyede tutarak kesmelidir. Aynı zamanda su altında bulunulan her nokta ve derinlik seviyesinde şnorkel ile su yüzeyinden hava alınabilmesi nedeniyle yaygın olarak tüm kullanıcılar tarafından güvenle tercih edilen şnorkeller kendi içlerinde çeşitlenmekte ve birçok farklı ürün seçeneği ile hizmet vermektedir.

Dalış Maskesi Nasıl Temizlenir?

Su altı sporları arasında şüphesiz en popüler aktivite olan dalış sporlarında kullanılan birçok ekipman olduğu bilinmekle beraber dalış maskeleri de bu kategoride yer almaktadır. Dalış maskeleri kişilere kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunmasının yanı sıra aynı zamanda kolay ve kısa süre içerisinde temizlenebilme olanakları da sunmaktadır. Dalış maskesi ile dalış aktivitesinin bitmesinin ardından saf su veya alkol ve bir bez yardımıyla temizlenebilir veya direk yıkanabilmektedir. Kolay ve hızlı bir temizleme işlemine sahip olan dalış maskeleri her alanda olduğu gibi temizlik işlemlerinde de kişilere konfor ve verimlilik sunmaktadır.