Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Jöle, Köpük, Sprey Çeşitleri & Fiyatları  için 8936 sonuç bulundu

8936 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Jöle, Köpük, Sprey Çeşitleri & Fiyatları

Saç bakımı kadar saç şekillendirme de birçoğumuzun günlük hayatının bir parçası. Daha kalıcı sonuçlar elde etmek isteyenlerin tercihi ise Luis Bien, Morfose, Loreal, Nivea, Taft, Wella ve daha birçok markanın jöle, köpük ve sprey çeşitleri.

Saç Jölesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Saç Jölesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Saç jölesi, saçı belli bir saç modelinde sertleştirmek için kullanılan bir saç şekillendirme ürünüdür. Ta Eski Mısır’dan beri kullanılmaktadır. Saç jölesi çeşitleri formülün yoğunluğuna, kokusuna veya rengine göre değişir. Sertliği açısından normal, ultra sert, sert, çok sert, ve yumuşak, görünümü açısından normal, parlak, ıslak ve mat olarak ayrılır.“Jöle saç döker mi?” sorusunun cevabı biraz size bağlı. Kalıntı bırakan her saç şekillendirici saçtan çıkarılmalıdır. Jöleyi abartmadan sürüp gün sonunda duş alırsanız sorun yaşama ihtimalinizi azaltırsınız. Hatta besleyici, koruyucu ve nemlendirici organik saç jölesi saçlarınıza daha da iyi gelebilir. Jöleli saçın doğal durması için jöleyi eşit ölçüde yaymaya özen gösterin.

Saç Köpüğü Nedir, Nasıl Kullanılır?

Saç Köpüğü Nedir, Nasıl Kullanılır?

Saç köpüğü saçı korumak, şekillendirmek ve sertleştirmek için kullanılan bir saç şekillendirme ürünüdür. Kökeni Fransa’ya, hatta L’Oreal markasına dayanır. Ya sprey köpük ya da krem formundadır. Saç köpüğü saça hacim katar, onu şekillendirir ve şeklini korur ve bunu hiç parçacık veya katman bırakmadan yapar. Elbette gün sonunda yine saçınızdan yıkamanızda fayda var. Saç köpüğü aslında mor renktedir ama köpük olarak çıktığında beyaz renge döner. Islak veya nemli saça uygulanır. Saç köpüğü erkek ve kadın için olmak üzere çeşitlenir. Saç köpüğü ile şekil verme işlemi köpüğün ele sıkılıp saça tarama hareketiyle yedirilmesini içerir. Pantene saç köpüğü ve diğer saç köpüğü fiyatları makul seviyelerdedir.

Saç Spreyi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Saç Spreyi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Saç spreyi saçını nem ve rüzgara karşı korumak için kullanılan bir saç şekillendirme ürünüdür. Saç spreyi köpük kullanımından sonra hacmi ve modeli sabitlemek için de kullanılır. Saç spreyinin de sertlik düzeyleri vardır ve ürünü sıkma miktarınız da bu sertliğe etki eder. Saç spreyi de sonrasında yıkanarak saçtan çıkarılmalıdır. Saç spreyi boya rengini sabitlemek, saç dolgunlaştırıcı sprey saça hacim katmak, saç düzleştirici sprey kabarmayı engellemek için kullanılabilir. Saç spreyi erkek ve kadın için ayrı üretilir. Loreal saç spreyi ve diğer saç spreyi fiyatları jöle ve köpükle yakın seviyelerde ama spreyi sabitleyici olarak kullanacaksanız başka bir saç şekillendirme ürününü de edinmeyi de unutmamalısınız.