ÜCRETSİZ KARGO

L'Oreal Paris Studio Line Invisi Fix Ultra Güçlü Eriyen Saç Jölesi 150 ML
(73)
109,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Morfose Ultra Strong Saç Spreyi 2 x 400 ML
(266)
119,45 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey 500 ML
(11)
189,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

John Frieda Bukle Belirginleştirici Saç Köpüğü 200 ML
(26)
140,31 TL
L'Oreal Paris Studio Line Invisi Fix Eriyen Güçlü Saç Jölesi 150 ML
(80)
93,54 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Schwarzkopf Osis Session Ekstra Tutucu Saç Spreyi 500 ML
(20)
209,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

L'Oreal Paris Studio Line Out Of Bed Krem Saç Jölesi 150 ML
(48)
109,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Morfose Ultra Strong Saç Spreyi 5 x 400 ML
(19)
264,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wella Eimi Shape Control Ekstra Güçlü Şekillendirici Saç Köpüğü 500 ML
(18)
221,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wella Sp Men Everyday Hold Hacim Kazandıran Sert Saç Jölesi 100 ML
(41)
899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Agiva Saç Şekillendirici Pudra - 02 Sert Tutuş X5
(1)
199,99 TL
SEPETTE
185,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Morfose Ultra Sert Saç Spreyi 2 x 400 ML
(4)
123,35 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Urban Care Style Guide High Volume Ekstra Hacim Veren Güçlü Tutuş Saç Köpüğü 200 ML
(32)
85,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey %5 Procapil 60 ML
(72)
180,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lara Shine Ultra Sert Saç Spreyi 400 ML
(10)
79,90 TL
Ac Class Ultra Strong Saç Spreyi 400 ML
(10)
49,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hairforte Procapil Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Sprey 60 ML
(162)
189,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Got2B Volumaniac Saç Spreyi 300 ml X2
(6)
145,00 TL
SEPETTE
134,85 TL

Saç Jölesi & Köpüğü & Spreyi

Her insanda saçın ayrı bir önemi vardır. Uzun, kısa, kıvırcık, düz, boyalı gibi farklı özellikleriyle saç insan görselini tamamlayan, albeni kazandıran önemli bir parçadır. Saçlar ne kadar temiz tutulursa tutulsun şehir yaşamından dolayı formunu kaybeder ve sönük ve mat durur. Bu gibi durumlarda kategori kullanıma sunduğu saç spreyi gibi farklı saç bakım ürünleriyle saçlara şekil vererek cansız görünmesinin önüne geçer. Sprey çeşitleri hem erkek hem de kadın kullanımı için uygun olup günlük hayatın koşturmacasında kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırır. Farklı formlarda ve boyutlardaki saç spreyleri duş sonrası uygulandığında saçın şekil almasını ve uzun süre şeklini korumasını sağlar. Diğer yandan saç köpüğü saçlara hacim kazandırarak saçların doğal dalgasının ortaya çıkmasına katkı sağlar. Kullanıcılar saçlarında istedikleri görüntüyü yakalarken saçlarının yıpranmasından endişe duymazlar. Nedeni ise uzun çalışmalar sonucu geliştirilen saç bakım ürünlerinin şekil vermenin yanında saçların bakımını da sağlamasıdır. Saçlarını uzun süre zaman ayırmak istemeyenler için geliştirilmiş olan saç şekillendirici ürünleri her şeyden de daha önemlisi zaman tasarrufu sağlar. Özellikle yoğun çalışan insanlar için oldukça büyük bir avantajdır. Sabah şekil verip çıkma avantajı uzun süreli kuaförde geçen vaktin önüne geçer. Saçlara şekil veren diğer bir ürün ise kategorinin saç jölesi formudur. Doğal formdaki saç jölesi çeşitleri de sağlığa zararlı maddeler içermediği için saça zarar vermediği gibi her yaştan insanın kullanımına uygundur. Renksiz ve renkli gibi seçeneklerinin olması kullanıcılarına tercih olanağı sunarken kullanıcılar farklı stillerde saç şekilleri yaratabilmenin avantajını yaşar. Kategori sunduğu farklı saç şekillendirici çeşitlerle kullanıcılarını memnun eder. Siz de ihtiyacınız olan saç şekillendiriciye ulaşmak isterseniz sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

 Saç Jölesi, Köpük ve Sprey Çeşitleri

Saç Jölesi, Köpük ve Sprey Çeşitleri

Günümüzde zaman en önemli değerlerden biridir. Kısa zamanda kişisel bakım yapmaya olanak sağlayan ürünler kullanıcılarına zaman tasarrufu sağladığı gibi konforu da garantiler. Ev konforunda saçına şekil verebilme avantajı yakalayan kullanıcıların kuaför randevusu ya da bir yere geç kalmak gibi kaygıları kalmaz. Saçlarına uygun saç şekillendiricileri kullanarak günlük bakımlarını tamamlayarak sokağa çıkarlar. Saç şekillendirici sprey farklı form ve özellikleriyle kullanıcıların severek kullandığı ürünler arasında yer alır. 250 ml, 400 ml ve 750 ml gibi farklı ölçülerde kullanıma sunulması kullanıcılarına tercih imkanı sunar. Saç spreyinin önemli özelliklerinden biri içeriğindeki pro-vitamin sayesinde saçları beslemesi ve saçın doğal görünümünü de korumasıdır. Özellikle kolay şekil almayan, kolay elektriklenen saçları yatıştırırken bir yanda dan saçı dış dünyanın olumsuz etkilerine karşı korur. Saçın canlı ve parlak kalmasını da sağlayan ürün tüm gün gösterdiği performansla beğeni kazanır. 250 ml olarak kullanıma sunulan saç spreyi ürünleri yenilikçi yapısıyla dikkat çeker. Kullanıcılar saçlarına istedikleri formu verdikten sonra saç spreyi ile şekli sabitlerler. Gün boyu etkisini koruyan formülüyle kullanıcıların konforu için geliştirilen ürünlerin doğal görünümü ise avantajdır. Aynı şekilde saç köpüğü kullananlar da ürünün sağladığı konfordan memnun kalırlar. Saç köpüğü çeşitleri özellikle dalgalı saçlarda muhteşem dalgalar oluşturmada etkendir. Sürüldüğü anda etki gösterdiği için kullanımı oldukça pratiktir. Saçlarda ağırlık hissi yaratmadığı için kullanıcılar gösterişli buklelerinin keyfini çıkarır. Gün boyu bozulmadan kalması ise ürünün diğer bir avantajıdır. İçeriğinde yer alan besleyici bakım ürünleri saça şekil verirken aynı zamanda saçın yıpranmamasını ve bakımlı kalmasını garantiler. Renkli saç jölesi çeşitleri de saçta 24 saate varan etkisinin yanında saç rengini de değiştirebilme özelliğine sahip olup 5 farklı rengiyle eğlenceli bir saç bakım ürünüdür.

 Gün Boyu Şıklık için Saç Jölesi, Köpük ve Spreyleri

Gün Boyu Şıklık için Saç Jölesi, Köpük ve Spreyleri

Saçlarda en sık şikayet edilen şey saçların elektriklenmesi, cansız, mat ve bakımsız görünmesi ve fönün hemen sönmesidir. Özellikle gün boyu dışarda olanlar olumsuz hava koşullarından şehrin pis havasına kadar birçok olumsuz durumla karşı karşıya kalırlar. Sabah yıkanıp fön çekilen saçlar bile akşama kadar formunu kaybeder. Bununla birlikte saç şekillendirici spreyi köpük ve jöleler gün boyu saçların formunu koruyarak uzun süreli şıklığı garantiler. Saç köpüğü kullanımı da saç spreyi kullanımı kadar kolay ve pratiktir. Küçük boyları da olduğu için seyahatlerde de kullanıcılarına kolaylık sağlar. İçeriğinde alkol, paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler bulundurmayan saç köpüğü çeşitleri saçlara zarar vermediği için güvenli bir saç şekillendiricidir. Bunun yanında bazı çeşitlerin 48 saat boyunca kalıcı olması özellikle uzun süren toplantılar ve özel geceler için uygundur. Ayrıca saçlara hacim kazandırması sayesinde saçların canlı ve parlak görünmesi garantilenirken saçlarda ağırlık oluşturmadığı için saçlar kolay yağlanmaz. Tamamen bitkisel ürünlerden üretilen herhangi bir hayvansal ürün kullanılmayan içerikleri özellikle veganlar için uygundur. Başka bir saç köpüğü çeşidi ise aynı zamanda saçın dibine kadar nüfuz ederek saç ve saç derisinin bakımını bir arada yapar. Besleyici içeriği sayesinde saçları kökten uca beslediği gibi nemli saçlara uygulandığında saçların hızlı bir şekilde şekil almasını sağlar. Sprey ve köpük gibi şekillendiricilerin yanında bazı durumlarda saç jölesi tavsiye edilir. Saç jölesi renkli formları kullanıcılara geçici de olsa renkli saçlara sahip olma şansı verdiği için sprey ve köpükten farklıdır. Kullanıcılar beklenti ve ihtiyaçlarına göre tedarik ettikleri saç şekillendiricileri kullanarak her ortam ve durumda bakımlı kalmanın keyfini yaşar. Saç spreyi, jölesi ve saç köpüğü önerileri ile ilgili kullanıcı geri bildirimlerini görmek için sayfamızda yer alan kullanıcı yorumları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Saç Jölesi, Köpük ve Sprey Fiyatları

=" Saç Jölesi, Köpük ve Sprey Fiyatları

Saç için kullanılacak ürün formu beklentiye göre değişse de her bütçeye uygun saç şekillendirici ürünleri kullanıcılarıyla buluşturan kategori kullanıcılarının saç sağlığı konusunda da titizdir. Ürünler sadece saç şekillendirme ile kalmaz aynı zamanda bakım da yaparak kullanıcılarına sürdürülebilir katkı sunar. Diğer ürünlerde olduğu gibi saç spreyi fiyatları da üründen ürüne değişkenlik gösterir. Bazı sprey ve köpük formları 24 saat etkiliyken bazı çeşitler ise 48 saat gibi bir süre etkisini sürdürür. Bitkisel özlü formlar nemlendirici özelliğiyle saçları tararken kolaylık sağlar. Kolay şekil almayan saçların şekil almasını ve bozulmadan uzun süre kalmasını sağlarken cansız saçlara hacim ve parlaklık kazandırır. Ayrıca saçlardaki elektriklenmenin de önüne geçtiği için saçlar düzgün formunu korur. Uzun, kısa her türlü saça uygun olarak üretilen sprey, jöle ve köpük çeşitleri her yaş ve her cinsin kullanımına uygundur. Nemli saça uygulanan sprey çeşitleri saçları şekillendirirken aynı zamanda bakımını da yaparak dış etmenlere karşı da saçı korur. Farklı çeşitleriyle kullanıma sunulan köpük formları ise saçlara tek uygulamada istenilen şekli vermesiyle bilinir. Diğer yanan saç jölesi de saçlarda herhangi bir kalıntı bırakmadığı için kullanıcıların beğendiği ürünler arasında yer alır. Saç jölesi, köpüğü ve saç spreyi önerisi verebilmek için kullanıcı beklentilerini saçın yapısını bilmek önemlidir. Bir yandan saçlara görsel olarak bakımlı bir görünüm kazandıran jöle, sprey ve köpüklerin bazı formları saçları aynı zamanda dipten uca besleyerek yıpranmasının önüne geçer. Hem saçlara şekil veren hem de saçların bakımını yapan saç jölesi, spreyi ve saç köpüğü fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak, diğer ürünlerin yanında bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünün siparişini oluşturmak için çeşitleri inceleyebilirsiniz.