ÜCRETSİZ KARGO

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi
Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi
(10492)
222,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Powertec TR-701 2500 W Profesyonel Fön Makinesi
Powertec TR-701 2500 W Profesyonel Fön Makinesi
(518)
228,78 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Powertec TR-601/TR-601S Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi
Powertec TR-601/TR-601S Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi
(1141)
233,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR5079 Trendcare Wag Maşası
(20)
699,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

One Step 1000 W Saç Şekillendirici Fön Tarağı
One Step 1000 W Saç Şekillendirici Fön Tarağı
(110)
162,53 TL
161,67 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Awox Fold 800 W Seyahat Tipi Katlanabilir Saç Kurutma Makinesi
(64)
115,00 TL
Morfose Ultra Strong Saç Spreyi 400 ML
Morfose Ultra Strong Saç Spreyi 400 ML
(284)
46,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Grundig HD 6480 2200 W İyonik Saç Kurutma Makinesi
(51)
399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel Saç Kurutma Makinesi + Vigo + Daraltıcı Başlık
Powertec TR-901 Turbo Profesyonel Saç Kurutma Makinesi + Vigo + Daraltıcı Başlık
(467)
279,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Powertec TR-601/TR-601S Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi + Başlık
(79)
280,00 TL
266,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Taft Ultimate Kristal Parlaklığı Veren En Güçlü Saç Spreyi 250 ML
Taft Ultimate Kristal Parlaklığı Veren En Güçlü Saç Spreyi 250 ML
(152)
62,61 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Powerbeg 5000 2500 W Profesyonel Fön Makinesi
Powerbeg 5000 2500 W Profesyonel Fön Makinesi
(1900)
398,47 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Taft 2'li Power Kaşmir Köpük 150 ml
Taft 2'li Power Kaşmir Köpük 150 ml
(2)
98,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler Saç Şekillendirme Seti
Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler Saç Şekillendirme Seti
(3)
8.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Raks Eva Otel Tipi 1600 W Saç Kurutma Makinesi
Raks Eva Otel Tipi 1600 W Saç Kurutma Makinesi
(126)
199,71 TL
196,86 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR5011 İmaj 2200 W Saç Kurutma Makinesi
(166)
438,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sinbo SHD-7094 Saç Kurutma Makinesi
(15)
239,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nascita Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası x 2
Nascita Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası x 2
(5)
121,55 TL

Saç Şekillendirme

Günümüzde, insanlar için özenli bir görüntüye sahip olmak giderek daha önemli bir durum haline geliyor. Bunun için herkes kişisel bakımına oldukça dikkat ediyor. Kişinin tarzında belirleyici bir unsur olan saçın görüntüsü, ilk bakışta en çok dikkat çeken noktalardan biri oluyor. Pek çok insan, her sabah aynanın karşısında; kabaran, hacmini kaybeden ya da cansız görünen saçlarını şekle sokmak için kıymetli vakitlerini harcıyor ya da bunun için kuaföre gitmeyi tercih ediyor. Hem maliyetli hem de vakit alıcı olan bu işlemler yerine artık insanlar daha pratik ve avantajlı seçeneklere yöneliyor. Bu noktada saç şekillendirme ürünleri yoğun bir taleple karşılanıyor. Her saç yapısı için farklı içerikte ürünler üreten firmalar sayesinde hem istediğiniz saç modelini yapmak daha az vaktinizi alıyor hem de daha kalıcı bir etki bırakıyor. Gerek profesyonel gerekse günlük yaşamda, şekil almakta güçlük çıkaran saçlar için saç şekillendirme aletleri oldukça fazla tercih ediliyor. Kısa sürede istediğiniz saç şekline ulaşırken evden çıkmanıza bile gerek kalmıyor. Bunun yanı sıra kolay taşınma özelliği ile gittiğiniz her yerde yanınıza alarak istediğiniz saç şekline ulaşmanıza yardım ediyor. Ufak değişiklikler yapmak ya da tarzınızı belirleyecek modellere ulaşmanızı kolaylaşıyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından sevilen saç bakım ve şekillendirme ile saç şekillendirme deneyiminizi yenileyebilirsiniz.

 Saç Şekillendirme Ürünleri ile Yenilenin

Saç Şekillendirme Ürünleri ile Yenilenin

Saç bakımı kadın ve erkek yaşantısında önemli bir yer tutar. Bakımlı ve ışıltılı saçlara sahip olmak özgüveni yükseltir. Kişisel bakımına dikkat etmek bazen yeterli bir önlem olmayabilir. Doğal halinde bırakılan saçlar bazen şekil almakta güçlük çıkarabilir. İsyan eden asi saçları yatıştırmak için bazı bakım ürünlerinden yararlanmak oldukça etkili ve pratik bir tercih olur. Öncelikle saçın türü belirlenmeli ve alınacak ürünler bu tip saçlar için üretilmiş olan ürünlerden seçilmelidir. Böylece, görüntüde pozitif yönde bir değişimle kişinin stili tamamlanır. Kuru ve yıpranmış saçlar cansız görünür. Bu noktada saç şekillendirme ürünlerinden yardım alınabilir. Saçlarınızın daha yumuşak ve parlak olması için saç kremi kullanabilirsiniz. İki farklı türden oluşan krem; durulanan ya da durulanmayan seçeneklere sahiptir. Durulanan saç kremini saç uçlarına uygulanması saçın nemlenmesine yardımcı olur. Durulanmayan saç kremleri ise duştan sonra ıslak saçlara uygulanır, uzun ve karışık saçları açmak için kullanılır. Saç şekillendirme kremleri , saçın istenmeyen kuru ve elektriklenmiş görüntüsünü düzeltmeye yardım eder. Saçı besleyen ve yumuşatan krem, saçın daha hareketli ve canlı bir formda görünmesine sağlar. saç şekillendirme köpüğü , kadın ve erkekler tarafından sıklıkla kullanılan bir üründür. Köpük elektriklenen ve istenen şekli almakta direnen saçların yatışmasını sağlar. Saç tiplerine göre aralarında farklı türleri bulunur. Saçlara hacim kazandırmak için kullanılan ürün bukle belirginleştirme özelliği ile kıvırcık saçlı insanların en çok kullandığı bakım ürünlerindendir. Saç şekillendirme pudrası saça hacim veren formülü ile hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılır. Saçtaki yağlanmanın da önüne geçer, mat bir görüntü yaratır. Pudra ne kadar yoğun uygulanırsa o kadar tutucu bir etkisi olacaktır. Avuç içlerine dökülen ürünle saç kabartılır ve daha sonra fırça ile şekillendirilir. Saç şekillendirici jel olarak kullanılan wax ve jöle kısa saçları şekillendirmek için kullanılır. Özellikle erkekler tarafından tercih edilir. Saçların gün boyu kalıcı olmasını sağlarken ıslak ve sert bir form kazandırır. Gün sonunda duş alarak saçları üründen arındırmak saç sağlığı için önemlidir. Saç şekillendirme spreyi , tutucu yapısı ile saça verilen şeklin korunması için sıkılır. Saç tutuşunun gücü derecelendirilmiştir. Saçları sertleştirdiği için fazla miktarda sıkılmaması daha doğal görünmesini sağlar.

 Saç Şekillendirme Cihazları ile Tarzınızı Yansıtın

Saç Şekillendirme Cihazları ile Tarzınızı Yansıtın

Saçlarının doğal şeklini sevmeyen ya da ufak değişikliklerle güne başlarken motive olan kişilerin en büyük yardımcısı olansaç şekillendirme cihazları oldukça pratik aletlerdir. Evden çıkmaya gerek kalmadan saç şekillendirmek isteyen insanlar için idealdir. Saç makinesi , ısı ya da hava ile saç şekillendirmeye yardımcı olur. Saç kurutma makinesi, bu aletlerden hiç şüphesiz en çok kullanılanıdır. Alınacak olan ürünün gücü ve ısı kademeleri verim almak adına oldukça önemli detaylardır. Kolay elektriklenen saçlar için iyonlu makineler tercih edilmelidir. Sahip olduğu sıcak ve soğuk ayarı sayesinde her mevsimde kullanım kolaylığı sağlar. Banyodan sonra ıslak saçların kurumasına yardım eden ürünün tek kullanım amacı bu değildir. Aynı zamanda fön fırçası kullanılarak saçlara dalgalı ya da düz fön çekmek için kullanılır. Aynı zamanda dalgalı saçlara kavuşmak içinde verimli bir alettir. Fön için son dönemlerin en çok kullanılan aleti olan saç düzleştirici , seramik plakaların ısınması ile saçları düzleştirir. Sıcaklık ayarına sahip saç düzleştiricisi ısı ayarlamasını sağlayarak, saçlarınız için daha sağlıklı bir tercih olabilir. Şarjlı ya da fişli seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda saçlarınızda dalga ve bukle de yapabilirsiniz. Günlük kullanıma son derece uygundur. Saç düzleştirici tarak , ısı ya da hava ile saçları düzleştirmek için kullanılır. Son derece pratik, kullanımı oldukça basittir. Saçlarınızı fırçaladığınız sürede düz saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç maşası , saçlarda bukle ya da su dalgası ile hacimli ve sağlıklı bir görüntü oluşturmak için kullanılır. Farklı saç maşası boyut seçenekleri ile buklelerin belirginliğine karar verebilirsiniz. Tutam tutam ayırarak yaptığınız saçlarınıza hareketli bir modele kavuşturabilirsiniz. Daha doğal saç stillerinden hoşlananlar için saç şekillendirme fırçası kullanılarak dakikalar için saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Doğal dalgalar ile stilinize hava katabilir ya da kabaran saçlarınızı forma sokabilirsiniz.

 Saç Şekillendirme Önerileri

Saç Şekillendirme Önerileri

Saçların güzel ve bakımlı görünmesi hem kadın hem de erkeklerin önem verdiği bir konu. Bunun için özel ürün ve saç şekillendirme aparatı kullanarak, her gün saçlarını istedikleri görüntüye kavuşturmaya çalışırlar. Bazen bu işlem planlandığı kadar kolay olmaz. Yardımcı ürünler ile etkili ve iyileştirici bir etki yakalamak isterler. Saçlara model vermek için saç şekillendirme seti iyi bir başlangıç olarak kullanılabilir. Birden fazla şekil sağlayan alet kullanımını içeren setler ile yeni saç şekillendirme modelleri keşfedilebilir. Sonunda istenilen görüntüye kavuşan saçın gün boyu kalıcı olması için saç spreyi kullanılır. Saça daha sert bir doku vererek bozulmasını engeller. Saç köpüğü kullanmak saçlarınızı nemlendirirken daha parlak görünmesine neden olur. Saç dökülmelerine karşı koruyucu olan ürün ile kıvırcık dolgun saçlara ısı kullanmadan ulaşabilirsiniz. Her saç tipi için farklı içeriğe sahip ürünlerin arasından hem saçınıza bakım yapan hem de şekil almasını sağlayan bir ürün bulabilirsiniz. Saç şekillendirme tarağı ile daha basit, hızlı ve farklı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Kullanım açısından en kolay saç şekillendirme aygıtıdır. Son zamanlarda özellikle erkekler tarafından tercih edilen saç şekillendirme tozu, yağlı saçların mat ve temiz bir görüntü almasına yardım eder. Daha dolgun bir saç görüntüsü yaratmakta kullanılan ürün hızla şekil alarak gün boyu sabit kalır. Saç şekillendirme önerilerinin, her saç şekline uygun ürün uygulandıktan sonra yapılması hem sonuçları iyileştirirken kalıcı hale getirir. Saç şekillendirici fiyatları, geniş ürün yelpazesinden dolayı her bütçeye dost bir seçenek bulunmasını sağlayabilir. Eğer siz de saç stilinizde yenilikler yapmak istiyorsanız, saç şekillendirme seti fiyatları ve saç şekillendirici aletler ve fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.