Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Saç Kremi Çeşitleri & Fiyatları  için 10033 sonuç bulundu

10033 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Saç Kremi Çeşitleri & Fiyatları

Saçlarınızın sağlıklı ve estetik görünmesi için her gün gerekli saç bakım aşamalarını kat etmeli ve saçınıza doğru ürünlerle şekil vermelisiniz. Genelde şampuan denince onunla birlikte akla gelen saç kremi size aradığınız bakım ve şekillendirmeyi sunmaya hazır.

Saç Kremi Nedir?

Saç Kremi Nedir?

Saç kremi saçın dokusunu ve görünümünü değiştiren bir saç bakım ve şekillendirme ürünüdür. Genelde akışkan bir sıvıdır ve saça masaj yapılarak uygulanır. Saç kremleri besleyici, onarıcı, nemlendirici, koruyucu, bitki özlü, kremli, hacim veren, boya koruyucu, dökülme karşıtı ve kepek önleyici özelliklere sahip olabilir. Yıpranmış saçlar, kuru saçlar, boyalı saçlar, ince telli saçlar, normal saçlar, kıvırcık saçlar, kalın telli saçlar, dalgalı saçlar, yağlı saçlar, kepekli saçlar ve aklınıza gelebilecek diğer bütün saç tiplerine uygun saç bakım kremi bulmak mümkün. Saç kremleri saça bakım sağlamak dışında saçınıza hacim kazandırmak veya tam tersi kabarık ve kıvırcık saçlarınızı düzleştirmek için de kullanılabilir.

Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç kremi, şampuanla saçınızı yıkadıktan sonra kullanılır ve genelde saçların uçlarına uygulanır. Kepek önleyici özelliğe sahip saç kremleri gibi bazı saç kremlerini saç diplerinize yedirmeniz gerekebilir. Önemli olan, az miktarda saç kremi saçlarınıza geniş ölçüde yayabilmektir. Saç kreminin istenen etkiyi yaratabilmesi için onu saçlarınızda belirtildiği süre boyunca bekletmeniz gerekir. Saç kremlerinin kimisi yıkanmaz, kimisi de şampuan gibi durulanır. Ürünü kullanmadan önce talimatlara mutlaka göz atın. Saç kreminin bir alternatifi olan saç köpüğü saçlarınıza hacim kazandırmaya yardımcı olur. Onu da abartmadan sürün ve ardından saç kurutma makinesi ile çok sertleştirmeden kurutun. Saç kremi veya saç köpüğü kullanımından sonra saçınızı saç spreyi ile sabitleyebilirsiniz.

Saç Kremi Fiyatları Ne Kadar?

Saç Kremi Fiyatları Ne Kadar?

Saç kremi fiyatları markadan markaya ve formülden formüle göre değişiklik gösterebilir. Standart saç kremleri oldukça ekonomiktir ama doğallık iddiasında olan veya boya koruyuculuk gibi belli bir amaca yönelik hazırlanmış saç kremleri onlardan daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Saç kremleri günlük kullanım için uygundur ve genelde küçük ambalajlardadır ama açtıktan sonra genelde bir yıl kullanım süreleri olduğu için süreyi aklınızın bir kenarına yazmanızda fayda var. Saç kremi erkek veya kadın seçeneklerine sahip olsa da aradaki temel fark genelde kokularıdır. Otacı saç kremi, Wella saç kremi, Restorex saç kremi, Elidor saç kremi ve daha birçok markanın saç kremi çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Kategorimizde diğer saç bakım ve şekillendirme ürünlerini de incelemeyi unutmayın.