Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Saç Bakımı & Şampuan Ürünleri  için 57590 sonuç bulundu

57590 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Saç Bakımı & Şampuan Ürünleri

Page Title

Doğal, hacimli, canlı ve parlak saçlar için düzenli aralıklarla uygulayacağınız, hedefe ve saçlarınızın ihtiyacına yönelik bir saç bakımı seansının yarattığı farkı kısa sürede fark edeceksiniz. Her tipten saç derisi ve saç bakımı için uygun olarak, geniş bir çeşitlilikle üretilmiş saç bakım ürünleri arasında şampuan, saç kremi, saç maskesi, saç serumu, saç bakım yağları ve saç losyonu çeşitlerimiz, Loreal, Elidor, Placenta, HC, Priorin, Pirdolin, Sebamed gibi ünlü markaların ürünleridir.

Şampuan

Şampuan

Şampuan saç bakımı için en önemli unsurdur desek yeri. Şampuan seçimi yaparken tercihinizi saç derinize ve saç tipinize uygun olan şampuan çeşitlerinden yana kullanmalısınız. Aksi takdirde, sağlıklı, güzel ve canlı saçlar yerine sorunlu bir saç derisi ve sönük saçlarla karşılaşabilirsiniz. Kategorimizde yer alan şampuan çeşitleri arasında Zigavus sarımsaklı şampuan, kepek şampuanı, dökülme karşıtı şampuan, saç dolgunlaştırıcı şampuan gibi özel hedeflere yönelik ürünleri bulacaksınız. Placenta, HC, Linola, Elidor, OGX, Sebamed, Priorin, Hobby, Pirdolin ve Loreal şampuan çeşitleri ve pek çok başka ünlü şampuan markaları için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Saç Kremi

Saç Kremi

Saçınıza uygun bir şampuan seçiminin ardından saç bakımınızı destekleyecek bir saç kremi de seçmeniz gerekir. Saç kremi, saçınızı şampuanla yıkayıp durulamanızın ardından kullanacağınız saç bakım ürünleri arasında yer alır. Besleyici ve onarıcı, doğal bitki özlerinden üretilen, nemlendirici ve güçlendirici özellikleri bulunan saç bakım kremi ürünlerimiz, hem erkek hem de kadınlar için farklı formüller de barındırmaktadır. Saçınızın günlük bakımı haricinde, saç şekillendirici olarak da kullanabileceğiniz saç kremleri bulunmaktadır. Kabaran ya da hacimsiz saçlara özgü özel bakım formülleri sunan ürünlerimize en iyi saç kremi fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Maske ve Serum

Maske ve Serum

Saçlarınızı yıpranmaktan korumak ve uzun süre canlılığını korumasını sağlamak için maske ve serum kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle kuru ve elektriklenen saçlar söz konusu olduğunda, saç maskesi ve saç serumu kullanımı saçınıza gerekli olan besini sağlayarak güçlenip kendine gelmesini sağlayacaktır. Saç serumu ve saç maskesi, şampuanla yıkayıp iyice duruladığınız, temiz saçınıza uyguladığınız ürünlerdir. Saç maskesinin aksine, saç serumunu uyguladıktan sonra saçınızı durulamaya gerek yoktur. Düzenli olarak kullanıldıklarında çok beklemeden saç hacminizde ve saçınızın görünümünde etkilerini görebilirsiniz.

Yağ

Yağ

Kategorimizi inceleyerek ulaşabileceğiniz saç yağı adı verilen ürünler pek çok saç bakım uzmanı ve kuaför tarafından saç bakımı için hususi olarak önerilmektedir. Saç bakım yağları, farklı saç tiplerine uygun olarak, doğrudan saçınızın ihtiyacına yönelik formüllerle üretilir. Saçınızı besleyen saç bakım yağları doğal içerikleriyle de bakımınızı destekler. Yılan yağı, argan yağı, , keratin ve badem yağı, Hindistan cevizi yağı gibi tamamen doğal içeriklerden, ekstra vitamin ve mineral takviyesiyle üretilen saç bakım yağları da kategorimizde sizleri bekliyor.

Losyon

Losyon

Kırılan, yoğun ve hızlı bir biçimde beyazlayan, yer yer ya da tamamen dökülmeye başlayan saçlar için en ideal ürünler olan losyon çeşitleri, saç derinizdeki problemlerin iyileştirilmesinde ve saçlarınızı güçlendirmede kullanabileceğiniz saç bakım ürünleridir. Kepeklenme karşıtı bakım losyonu, nemlendirici saç bakım losyonu, güçlendirici vitamin ve mineralleri sayesinde saç dökülmesine birebir saç losyonu ürünlerimiz arasından şikayetinize uygun olan saç losyonunuzu hemen satın alabilirsiniz. SDF 19 ve Babe gibi tanınmış markaların saç losyonu çeşitlerine en uygun fiyatlarla kategorimizden ulaşabilirsiniz.