ÜCRETSİZ KARGO

Cansuyu Gri Gözleme Tavası 36CM
(320)
300,12 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Taç Mastercook 7 Parça Granit Tencere Seti Gri
(11)
703,12 TL
687,14 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Thermoad Döküm Tava 28 CM Gri
(22)
209,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Diva Vento Çelik Tencere Seti-8 Parça-Inox
(8)
539,10 TL
538,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Emirgan 8 Parça Çelik Tencere Seti
(49)
1.299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lava Döküm 28 CM Yuvarlak Trendy Tencere Kırmızı
(30)
949,00 TL
749,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

ThermoAD Granit Döküm Pankek Tavası Emojili Kalıp 28 Cm
(23)
199,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Schafer Famos Yanmaz Yapışmaz 2 Parça Gri Döküm Tava Seti
Schafer Famos Yanmaz Yapışmaz 2 Parça Gri Döküm Tava Seti
(563)
349,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emsan Lucca 7 Parça Tencere Seti Gri Mavi
Emsan Lucca 7 Parça Tencere Seti Gri Mavi
(10)
999,99 TL
SEPETTE
899,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emsan Cemre 8 Parça Çelik Tencere Seti
(77)
1.699,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Esra Caglar 20-24-28 Cm 3 Parça Granit Tava Seti Gri
(12)
303,21 TL
296,47 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Gris Bio Granit Tava ve Sahan Seti
(140)
519,89 TL
SEPETTE
467,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Porsima Paslanmaz Çelik 6 Parça Mini Tencere Seti Sütlük Sosluk
(3)
269,90 TL
268,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emsan Nova Çift Taraflı Balık Tavası 28 cm
(30)
269,89 TL
SEPETTE
215,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lava Döküm Yuvarlak 30 Düz Tava Lvecotv30k0
(64)
334,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Gülsan Omlet Set 6 Parça Sahan Seti Cam Kapak
(268)
449,90 TL
418,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çift Taraflı Döküm Izgara Gözleme Tavası 36 CM
(12)
289,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Özberk Cam Kapaklı 3 Parça Çelik Kızartma Tencere 22 x 12 CM
(20)
196,11 TL
193,93 TL

Tencere ve Tava Setleri

Mutfakta geçirilen zamanın hem daha verimli hem de daha konforlu olması amacıyla kullanılan ürünlere özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü yemeklerin hazırlanma zamanlarında ortaya çıkan lezzetten görüntüye dek pek çok noktayı etkileyen tencere ve de tava çeşitleridir. Bu nedenle mutfak denildiği an her bireyin otomatik olarak aklına tencere ve tavalar gelmektedir. Tencere ve tava çeşitleri set halinde satılmasının yanında ayrı bir şekilde de satılmaktadır. Bu noktada belirleyici olan unsur bireylerin gereksinimleridir. Örneğin yeni eve çıkmış bireyler için tencere seti oldukça ideal bir konumdadır. Bu sayede yalnızca bir satın alma işlemi ile gerekli tencere türlerine sahip olmak mümkün bir durum haline dönüşmektedir. Her yemeğin yapımında kullanılan tencerelerin gündelik hayata etkisi oldukça farklıdır. Farklı şekilleri ile birbirinden farklı pek çok amaca hizmet etmektedir. Bu nedenle her yemek için ideal olabilecek tencere çeşidi değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber tencerelerin üretiminde kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü bireylerin yediği besinler ile direkt temas halinde olan tencerelerin içeriği yenilen yiyeceklere olduğu gibi yansımaktadır. Çelik, seramik, teflon, titanyum ya da granit tencere gibi çeşitler sayfamızda yer almaktadır. Her biri olası yapılacak olan yemeklerin içeriğine ve de malzemesine uyumlu olacak bir şekilde üretilmektedir. Bu sayede kullanıcıların gönül rahatlığıyla yemek yapması büyük ölçüde sağlanmaktadır. Beraberinde her tencere çeşidi ile her yemeğin ideal bir şekilde yapılmadığının bilinmesi gerekmektedir. Örneğin kızartma ya da pilav yapımı için kullanılan tencere çeşitleri değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber tava konusunda da benzer hususlar geçerlidir. Edineceğiniz bir tava takımı mutfakta geçirdiğiniz zamanlar esnasında pek çok işinizin daha kolay bir hale evrilmesine vesile olmaktadır. Bu sayede börekten keke dek pek çok yemeği tavalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu durum normalde oldukça zor görünen pek çok yemeğin yapımını daha pratik ve de konforlu bir hale dönüştürmektedir. Dolayısıyla özellikle mutfak ile henüz tanışan bireylerin pratiklik kazanması noktasında başat destek faktörlerinden biridir. Granit, döküm, seramik, teflon, çelik, titanyum ve benzeri pek çok tava çeşidi bulunmaktadır. Çeşitli modellerinin bulunmasının başlıca nedeni her birinin farklı bir amaç için uygunluk sergilemesidir. Örneğin teflon tavalarda yapışma durumu hiçbir zaman için yaşanmamaktadır. Dolayısıyla krep ve benzeri yiyeceklerin yapılması için oldukça idealdir. Bu durumun yanı sıra çeşitli tava modelleri açısından bu husus geçerli değildir. Bu durum her yemek için gerekli niteliklerin farklı olduğunu oldukça açık bir şekilde ortaya dökmektedir.

Tencere ve Tava Çeşitleri ile Mutfakta Pratik Zamanlar

Tencere ve Tava Çeşitleri ile Mutfakta Pratik Zamanlar

Tencere ve tava alışverişi hayatın pek çok alanında gerekli olan durumlardan biridir. Uzun süreli olarak kullanılacak ürünlerden biri olması ve beraberinde de birbirinden farklı pek çok yemeğin yapılmasına imkan sağlaması ile gündelik hayatın vazgeçilmezi haline dönüşmektedir. Bireyler yalnızca bir satın alma işlemi ile edinebildikleri tencere takımları sayesinde pek çok gereksinimini karşılayabilmektedir. Çünkü setler içerisinde yer alan ürün çeşitliliği, kızartma ya da yemek pişirme gibi birbirinden farklı pek çok amaç için ideal olabilecek düzeydedir. Özellikle pilav tenceresi olarak anılan tencere modeli her yeni evin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Çünkü ideal tencere kullanılmadığı zamanlarda pilav yapım işleminin sonucu çoğu zaman hüsran ile sonuçlanabilmektedir. Kısa ve geniş bir tencerede yapılmayan pilavın dip tutması yani yapışması oldukça olağandır. Bu durum yapılmakta olan yemeğin lezzetini de büyük ölçüde etkilemektedir. Dolayısıyla tencere yemekleri için hangi modellerin ideal olduğu konusunda gerekli bilgileri edinmek büyük önem arz etmektedir. Örneğin çorba yapılması ya da haşlamanın hazırlanması için ideal olan tencere çeşidi çelik tencerelerdir. Tencere markaları fark etmeksizin edineceğiniz bir çelik tencere çeşidi haşlamalarınızın ve çorbalarınızın ideal lezzette olmasını sağlamaktadır. Dilerseniz tencere fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve de böylece ürünün fiyat skalasına yönelik gerekli donanımı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Bununla beraber tavada yapılan yemeklerde de benzer durumlar geçerlidir. Özellikle tencere yerine dahi geçebilen tava modelleri vasıtasıyla mutfakta geniş bir kullanım alanı oluşmaktadır. Keki, pizzayı ya da böreği kolaylıkla yapabileceğiniz tava modelleri ürün kategorileri arasında oldukça geniş bir ürün varyasyonuna sahiptir. Dilerseniz tencere tava seti edinip gerekli ekipmanlara bir satın alma işlemi ile de ulaşabilirsiniz. Böylelikle aynı tasarıma sahip olan tencere tavalar sahibi de olabilirsiniz. Bu durum estetiklik ve şıklık açısından da oldukça ideal bir hizmet sunmaktadır. Böylelikle bireyler işlevsel bir ürün edinirken dahi kendi tarzına yönelik seçimler yapabilmektedir. Aynı zamanda set içerisinde yer alan tavalar ile tava yemekleri hazırlayabilir ve mutfaktaki bilginizi büyük oranda artırabilirsiniz. Bu durumun özellikle mutfakla ile henüz ilgilenmeye başlamış bireyler için oldukça işlevsellik yaratan noktalardan biridir. Çünkü henüz başlamış bireyler için tencere yemekleri ürkütücü gelebilmektedir. Tava çeşitleri vesilesiyle yemek yapma işlemi yalnızca tencereler üzerinden yapılmamaktadır ve yayılım göstermektedir. Bonera tencere ve tava setleri , farklı boyut seçenekleri ile sayfamızda!

Tencere ve Tava Modelleri ile Mutfakta Verimli Zamanlar

Tencere ve Tava Modelleri ile Mutfakta Verimli Zamanlar

Tencere ve tava modelleri ile mutfakta geçirilen zaman oldukça verimli bir hale dönüşmektedir. Çünkü hangi yemek türünün ya da hazırlama biçiminin hangi model ile uyumlu olduğunu bilmek yapılan yemeğin lezzetini artırdığı gibi kişinin yediği yemekten aldığı zevki de büyük bir oranda artırmaktadır. Örneğin tencere seti granit çeşidi sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durumun başlıca nedeni pek çok sulu ya da katı yemek ile uyumlu olabilmesinden kaynaklanmaktadır. Yapılan yemeğin lezzetinin kaybolmamasını büyük bir oranda da sağlaması ile bilinen granit tencereler set halinde kullanıcıya sunularak pek çok gereksinimin bir satın alma işlemi ile karşılanmasını mümkün kılmaktadır. Tava seti granit modellerinde de benzer durumlar söz konusudur. Omlet ve benzeri hazırlaması basit yemeklerin dışında çeşitli pek çok yiyeceği kolayca hazırlayabilmeniz için gerekli imkanlar mevcuttur. Özellikle kızartma ve türevleri için oldukça ideal koşullara sahiptir. Bununla beraber çeşitli tavalar tencere görevi de görmektedir. Aynı zamanda sahan olarak bilinen genellikle omlet yapımında kullanılan ufak boyutlardaki tava çeşitleri de kategoriler arasında yer almaktadır. Üreticiler her noktada kullanıcı memnuniyetinin oluşması için çabalamaktadır. Bu vesileyle halihazırda kullanılan tencerelerin kaybolan kapaklarına dahi çözümler sunmaktalar. Tencere kapağı çeşitleri arasından kendi tencereniz için ideal olan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede tencerenizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilir ve çeşitli yemekler yapmayı sürdürebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak tencere kulpu da ürün varyasyonu içerisinde yer almaktadır. Kullanım şekline ya da zamanına bağlı olarak kulplarda çıkma ya da işlevini yitirme benzeri sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durum ile karşılaşıldığında anında bir çözümün bulunması için üretilmiş olan tencere kulpları ile tencerenizi sıkıntısız bir şekilde kullanmanız mümkündür. Tencere tava setleri ve de modelleri, bünyesinde gerekli donanımı bulunduracak şekilde hazırlanmaktadır. Örneğin yeni evli çiftlerin ev alışverişi için rahatlıkla düşünebileceği bu modeller ile kalabalık olmayan bir ailenin tüm gereksinimleri kolaylıkla karşılanmaktadır. Dolayısıyla sıklıkla tencere ve tava seti edinmek önerilmektedir. Bununla beraber setler içerisinde hazırlanan içerikte tava ile tencerenin aynı ölçülerde olduğuna özen gösterilmektedir. Bu sayede tencereye ait olan kapak tava ile rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu durum tava ile yemek yapan bireylere yönelik pek çok katkıyı beraberinde getirmektedir. Başat olarak, bireyi yeni bir kapak alma zorunluluğu ile karşı karşıya bırakmamaktadır. Dilerseniz tava ve tencere seti fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve bütçenize uygun modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Bu sayede tasarım ve görünüm bakımından tarzınızı yansıtan modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Jumbo tencere ve tava setleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tencere Çeşitleri ve Özellikleri

Tencere Çeşitleri ve Özellikleri

Tencere çeşitlerinin yapısı içerisinde yer alan malzemeye bağlı olarak özellikleri değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle tencere modelleri hakkında fikir sahibi olmak pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Hijyenik ve beraberinde de sağlıklı yemekler yapmak isteyen her bireyin belli yönergeler ile karar vermesi ilerisi için daha sağlıklı olacaktır. Özellikle gelişim çağında çocuklara sahip olan ebeveynlerin önem göstermesi gereken noktalardan biridir. Bu noktada genellikle uzmanların önerdiği tencere seti çelik malzemesinden yapılan modellerdir. Çünkü çeliğin bünyesinde kromun ve nikelin karışımı bulunmaktadır. Bu sayede elde edilen çelik tencereler hem hijyenik ve sağlıklı yemeklerin yapılması hem de uzun süreli bir şekilde kullanılması için oldukça idealdir. Aynı zamanda paslanmaz nitelikleriyle bilinen çelik tencereler, en sağlıklı çeşit olmasını bu sayede sağlamaktadır. Bununla beraber çelik tencereler, porselenden ve cam malzemesinden üretilen modellerden sonra gelen en sağlıklı maddedir. Tava tencere seti çeşitleri arasından yapacağınız çelik içeren seçimler ile her türdeki yemeği kolaylıkla yapabilirsiniz. Bununla beraber çeşitli malzemeden üretilmiş modeller de uzmanlar tarafından önerilmektedir. Tencere takımı granit malzemesiyle üretilmiş çeşitleriyle de öne çıkmaktadır. Granit tencereler de çeşitli pek çok yemeğin aynı tencere ile yapılmasına olanak sağlamaktadır. Benzer durumlar tava için de geçerliliğini korumaktadır. Çeşitleri arasından tava granit modelleri ile kullanıcı memnuniyetini büyük bir oranda sağlamaktadır. Sayfamızda yer alan tava ve tencere çeşitleri her kullanıcının gerekli tüm gereksinimlerini karşılayacak niteliktedir. Dilerseniz kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve ürünü sizden önce kullanmış kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede daha işlevsel bir satın alma işlemi gerçekleştirebilir ve uzun süreli kullanımı deneyimleyebilirsiniz. Beraberinde tencere ve tava fiyatları hakkında bilgilenebilirsiniz. Bu işlem esnasında oksidasyona ve de aşınma noktasında gerekli kalitede olan ürünler ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Bu sayede her zaman için en sağlıklı ve hijyenik yemekleri hazırlayabilirsiniz. Yemek yapımında kullanılan gıdalarla direkt temas halinde olan modellerin belirlenen nitelikleri bünyesinde barındırması büyük önem arz etmektedir. Özellikle çocuk sahibi ebeveynlerin dikkat etmesi gerekmektedir. Bu sayede çocuğun her öğünü için en ideal gıdalar ile sağlıklı yemeklerin yapılması oldukça kolay bir hale dönüşmektedir.

Her Bütçeye Uygun Tencere ve Tava Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tencere ve Tava Fiyatları

Tencere ve tavaların fiyat değişkenliğine etki eden birbirinden farklı pek çok nokta bulunmaktadır. Başlıca olanı üretimde kullanılan malzemenin alaşımı ve de içeriğidir. Örneğin tava çeşitlerinde granit modeller ile çelik ya da porselen tava fiyatları değişkenlik belirtmektedir. Bununla beraber boyutlar da fiyat skalasına etki etmektedir. Kategoriler arasında yer alan düdüklü tencerelerin çoğu aynı malzeme ile üretilmektedir. Bununla beraber düdüklü tencere 7 lt çeşitleri ile 5 litrelik hacme sahip modellerin fiyatları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla gereksinimlerin belirlenip bütçeye uygun seçimlerin ardından yapılması daha işlevsel bir adım olmaktadır. Çünkü kimi haneler için 9 lt düdüklü tencere çeşitleri idealken, kimi aileler açısından bu durum değişkenlik arz etmektedir. Dolayısıyla bireylerin gereksinimler noktasında belirli seçimler yapması ilerisi için daha işlevsel ve verimli olmaktadır. Özellikle çeyiz hazırlığı döneminde belirtilen önermelerin dikkate alınması pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Baskın olan durum, gereksinimlerin en ideal şekilde karşılanmasıdır. Kategoriler arasında yer alan tencere çeşitleri ısı iletimi konusunda gerekli homojenliği sunmaktadır. Dolayısıyla kullanıcı adaylarının yapacakları yemeğin her alanının pişeceğine dair bir kaygı duymasına gerek kalmamaktadır. Aynı zamanda güvenlik de hesaba katılmalıdır. Temperlenmiş camın yer aldığı kapak çeşitlerinden yana tercih yaparak gerekli güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. Bu sayede uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilecek çeşitler kolaylıkla belirlenebilmektedir. Tencere ve tava çeşitleri satın alınma işleminin ardından oldukça uzun zamanlar boyunca kullanıldığından kullanım süreci içerisinde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin bütçeniz için ideal olan kategori çelik tencere ise, ilerleyen zamanlarda temizliği noktasında özen göstermeniz gerekmektedir. Çelik tencerelerin sert bir malzeme ile temizlenmemesi önerilmektedir. Bu sayede parlaklığını uzun zaman boyunca koruyabilmektedir. Bu durum da beraberinde hijyenik ve sağlıklı yemekleri getirmektedir. En ideal temizliğin yapılması amacıyla bulaşık makinesinde yıkanması önerilmektedir. Elde yıkandığı durumlarda ise yumuşak bir malzeme ve bulaşık deterjanı yeterli olmaktadır. Her türlü yemeğin kolaylıkla yapılması bu sayede mümkün bir duruma dönüşmektedir. Bu durumun en ideal bir şekilde gerçekleşmesi için yapılan yemeğin ardından yıkanması önerilmektedir. Tencere içerisinde ve dışarısında yer alan maddelerin kuruması halinde sert bir cisim ile temizlenmesi gerekmektedir. Bu durum da tencerede çiziklerin oluşmasına ve aşınmasına sebebiyet vermektedir.

Tencere ve Tava Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tencere ve Tava Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tencere ve tava seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Başlıca olanı kişinin gereksinimleri ve ürüne yönelik oluşturduğu beklentilerdir. Geniş bir mutfak aletleri alışverişi yapmayı düşünen bireyler için altılı tencere ya da üçlü tava seti gibi modeller idealken kimi bireyler için bir adet yeterli olmaktadır. Bununla beraber her ikisine gereksinim duyan bireyler için tavayı ve tencereyi barındıran set seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede bir satın alma işlemi ile tüm ihtiyaçlar kolay bir şekilde karşılanmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin üretim sürecinde kullanılan malzemelerin içeriğine de dikkat edilmelidir. Sıklıkla tercih edilen modellerden biri olan çelik tencereler, hijyen ve sağlık konusunda gerekli mühimmata sahiptir. Doğru bir biçimde yapılan temizleme ve kullanım ile oldukça uzun zamanlar boyunca her yemeğin yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bir diğer nokta, satın alma işleminin amacıdır. Örneğin yeni ev alışverişi ile çeyiz alışverişi birbirinden farklıdır. Tencere çeyiz seti modellerine göz atabilir ve çeyiz hazırlığı sürecinde hem sağlıklı hem de kaliteli ürünler ile ilk adımı atabilirsiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta, ürünlerin boyutlarıdır. Boyut noktasında ideal olan seçim bireyden bireye değişkenlik göstermektedir. Örneğin çekirdek aileler için üretilen düdüklü tencere 5 lt ve benzeri bir hacme sahiptir. Bununla beraber çeşitli haneler için bu sayı 7 lt ya da 9 lt olabilmektedir. Dolayısıyla bireylerin sıklıkla yaptığı yemeklere ve yemekleri yiyecek olan kişi sayısına bağlı olarak ideal modeller değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda fiyat skalası da malzemeye, boyuta ya da amaca göre değişkenlik göstermektedir. Hem bütçe hem mutfak hem de hanedeki bireyler için ideal olan modellere edinmenin başlıca yöntemi, ilk olarak gereksinimlerin hesaba katılmasıdır. Bu sayede uzun süreli kullanım ve ideal ürün hizmeti bireye sunulmaktadır. Siz de bir tencere ve tava seti edinerek mutfak menünüzü genişletebilir ve her gün yemekleriniz ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.