Yumurtalık 

için sonuçları listeledik.
Aliminyum Yumurta Haşlama Kabı Büyük Boy 1 Adet
Aliminyum Yumurta Haşlama Kabı Büyük Boy 1 Adet
(8)
79,80 TL
39,90 TL
Ikea 365+ 2 Adet Yumurtalık Kase Poeselen 5 Cm
(0)
61,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yumurta Haşlama Aparatı Dublör Yumurta Pişirme Aleti Egg Timer
(0)
49,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Güral Porselen Yumurtalık 6'lı
Güral Porselen Yumurtalık 6'lı
(17)
347,11 TL
317,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Plastik Haşlanmış Yumurta Servis Tabağı Yumurtalık Kahvaltı Seti
(0)
44,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paslanmaz Çelik Yumurtalık 11 Cm 6'Lı Paket
Paslanmaz Çelik Yumurtalık 11 Cm 6'Lı Paket
(2)
264,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4'Lü Şirin Civciv Yumurtalık Kahvaltılık Pişmiş Yumurta Koyma Sta
(0)
81,98 TL
71,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sempati Yumurtalık
(0)
59,99 TL
39,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yumurta Pişirme Zamanlayıcısı Rafadan ve Haşlama Pişirme Dublörü
(9)
48,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Penguen Yumurta Haşlama Aparatı 6'lı
(3)
49,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Güral Porselen London 5 Cm Yumurtalık
Güral Porselen London 5 Cm Yumurtalık
(0)
73,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

6'Lı Yumurta Pişirme Haşlama ve Yumurta Sunum Aparatı 180Derece
(0)
110,48 TL
69,99 TL
Doğal Ahşap Bambu Yumurta Tutacağı Altlığı 3'lü
Doğal Ahşap Bambu Yumurta Tutacağı Altlığı 3'lü
(1)
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arı Sütü - 40Gr Doğal Olarak Çiftliklerimizde Üretilmiştir.
(0)
310,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Buffer 29.9030'Lu Yumurta Saklama Kabı
(0)
63,28 TL
53,18 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Qlux Yummy Yumurtalık L-642-BEYAZ - 6 ADET
Qlux Yummy Yumurtalık L-642-BEYAZ - 6 ADET
(0)
87,85 TL

ÜCRETSİZ KARGO

30'Lu Yumurta Saklama   Kabı
30'Lu Yumurta Saklama Kabı
(1)
74,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yumurta Akı Ayırıcı Süzgeç Huni Süzme Aparatı 3'lü Set
(3)
37,21 TL

Yumurtalık

Kahvaltı sofralarının olmazsa olmazlarından bir ürün olan yumurtalar, günlük ihtiyacınız olan proteini rahatlıkla karşılayan çok önemli besinlerden biri olmaktadır. Genel itibariyle haşlama olarak, tavada normal veya omlet olarak ya da krep olarak hazırlanması suretiyle tüketilmekte olan bu ürünler, ayrıca daha başka birçok alanda kullanılabilmektedir. Kahvaltı haricinde pastaların yapımında ya da çeşitli tatlıların hazırlanmasında ana malzemeler olarak karşılaşılmakta olduğu söylenebilir.. Ancak muhafaza ederken yaşadığınız zorluğu düşünecek olursanız, istemsizce birçok kez düşürüp kırdığınızı anımsayacağınız yumurtalar ile ne kadar israf yaptığınızı da fark etmemek mümkün olmayacaktır. Bu kapsamda sizlerin hizmetine sunulmakta olan yumurtalık modelleri, sizlere en güvenli muhafaza imkânını tanımaktadır. Bu saklama kapları, çok gözlü yapıları ile dilediğiniz kadar yumurtayı kırmadan üzerinde tutabilmenize olanak sunmaktadır. 12’li modellerinden 30’lu modellerine kadar çeşitli tasarımları bulunan bu ürünlerden evinize en uygun olanı, ihtiyacınızı en iyi karşılayacak olan modeli rahatlıkla elde edebileceksiniz. Boy boy değişmekte olan yumurtalarınızın her birini bu yumurtalıklar ile zahmetsizce muhafaza edebilmeniz mümkündür. Genellikle dolap kapağınızda yer alan bölmeden yumurtalar düşebilmekte ve kırılabilmektedir. Ancak bu tasarımları dolabınıza konuşlandırmanız ile yumurtalarınızın kırılma olasılıklarının %100 önüne geçmiş olacaksınız. Bu ürün çeşitleri birçok farklı materyalden imal edilebilmektedir. Genel itibariyle sert plastik içerikli tasarımları ile karşılaştığınız bu ürün modellerinin dilerseniz porselen materyalli ürün çeşitlerini de sayfamızdan rahatlıkla bulabileceksiniz. Sağlam bir koruma sunmalarının yanı sıra şık bir görüntü de sunacak olan bu ürün modellerinden çok memnun kalacaksınız. Bir diğer yumurta için özel üretilen ürün çeşidi ise kahvaltılarınızda haşlanmış yumurtalarınızı tutmaya yarayan tekli yumurtalıklar olmaktadır.

Estetik Tasarımlarıyla Yumurtalık Modelleri ve Başlıca Faydaları

Estetik Tasarımlarıyla Yumurtalık Modelleri ve Başlıca Faydaları

Sizlere düzenli bir buzdolabı kullanım pratikliği kazandıracak olan yumurtalık modelleri en çok kullanım sağladığınız besinler olan yumurtalarınız için çok şık bir kırılmama güvencesi olmaktadır. Pasta ve börek gibi çeşitli birçok gıda ürününün yapımında kullanılan yumurtalar, çocukların büyüme ve protein ihtiyacını kolaylıkla sağlamalarının yanı sıra yetişkinlerin de iskelet sistemini desteklemektedir. Bu bakımdan ister evli ve çocuklu bir aile yapısında olsun isterse de bekâr ve yalnız yaşayan bir bireyin evinde olsun yumurtalar her daim eksik olmayan ürünler olabilmektedir. Bu kapsamda herkesin karşılaşabildiği talihsiz yumurta kazalarının önüne geçebilmek maksadıyla bu özel saklama ve muhafaza etme kalıplarını deneyimlemekten çok memnun kalacaksınız. Yumurtalarınızın boy ve çeşitlerine göre değişen pek çok farklı tasarımda yumurtalıkları da kolaylıkla sayfamızda bulabileceksiniz. Ayrıca bu ürün çeşitlerinin her biri de buzdolaplarınızın kapaklarında yer alan raflara uygun bir şekilde oturabilecek özellikte tasarlanmışlardır. Yumurtalarınızın birebir uç kısımları ile aynı biçimde dizayn edilen bu yumurtalıklar, her türlü kazanın önüne rahatlıkla geçebilecektir. Hatta belli derecede sarsıntı durumlarında dahi kolaylıkla yuvasından çıkarak düşme ihtimalleri bulunmamaktadır. Örneğin buzdolabının kapağını sert bir şekilde kapatmanız suretiyle saklama kabından fırlama ihtimalinin söz konusu olmadığını dahi söylemek mümkündür. Tabi kasıtlı bir şekilde ayarsız bir kuvvetin uygulanması doğrultusunda yumurtanın düşme olasılığı yok değildir. Ancak dilerseniz bu saklama kaplarının ayrıca kapaklı tasarımları da beğeninize sunulan çokça tercih gören bir başka ürün modeli olmaktadır. İçerisine yumurtaları dizmenizin ardından kapanabilen kalıp biçimli üst kapağı sayesinde tam güvenlikli bir korumayı da elde edebilmek mümkündür. Böylece düşme ve kırılma gibi hususların önüne geçebilmenin de ötesinde, çatlama tarzı deformasyonlar bile rahatlıkla önlenebilmektedir. Bu tasarımların her birinin sizlere sağlayacağı başlıca fayda da, buzdolabınızdaki yumurtalarınızın diğer ürünleriniz ile karışmasının ve dağınık bir görüntü sunmasının kolaylıkla önüne geçilebilmesidir. Bu şekilde kusursuz bir düzeni, görüntüyü rahatlıkla sağlamış olursunuz. Bu modellerin de ihtiyacınıza ve zevkinize göre değişen çeşitlerini elde edebilmeniz mümkün olmaktadır. Öncelikle dolabınızın iç yapısına uygun bir modeli rahatlıkla bulabileceksiniz. Dolabınızın tasarımı doğrultusunda elde edebileceğiniz ürünü ayrıca bütün bir kombin oluşturacak tarzda, buzdolabınıza yakışır bir model olarak da tercihte bulunabileceksiniz. Bir ismi de organizer yumurtalıklar olarak geçen ürün çeşitlerinin değişen saklama kapasiteleri ile ihtiyacınız doğrultusunda bir adet edinebilecek olup, düzeninize en etkili ve en uygun çözümü de getirmiş olacaksınız.

Saklama Kapları ve Kahvaltı Yumurtalık Çeşitleri

Saklama Kapları ve Kahvaltı Yumurtalık Çeşitleri

Buzdolaplarının başlıca düzenli görünmesinde yapacağı küçük dokunuşuyla büyük bir etki oluşturan çeşitli yumurta saklama kaplarının sizlere eşsiz bir pratiklik kazandıracağından emin olabilirsiniz. Hem israfın hem de temizlik sorununun önüne geçilmesinde büyük bir fayda sunan bu ürün tasarımlarının başlıca çeşitlerinden söz edecek olursak, öncelikle saklama kaplarından olan 12 adet gözü bulunan portatif yumurta taşıma ürünlerinden söz edebiliriz. Bu tasarımlar ile yumurtalarınızı kırmadan rahatlıkla taşıyabileceksiniz. İster evde isterseniz de bir piknik faaliyetinizde rahatlıkla kullanım sağlayabileceksiniz. Hatta bu ürün çeşitleri ile öğle öğünlerinizi de rahatlıkla taşıyabilmeniz mümkün olmaktadır. Sağlıklı beslenmek isteyenler kendi öğünlerini bu kaplar sayesinde güvenle yanında taşıyabilecektir. Bu ürün modellerinin içeriği sert plastik materyalden imal edilmiş olup, geri dönüştürülebilir malzemeden oluşturulmuştur. Doğa dostu olan bu ürünlerde ISO 9001:2008-TSEK sertifikası da bulunmaktadır. %100 Türk malı bir tasarım olmasının yanında Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı da bulunmaktadır. Ürün ebatları ise 27 cm eninde, 10 cm boyunda ve 7,5 cm de derinlikte olmaktadır. Bir başka saklama kabı ürün modeli ise kilitli kapaklı hijyenik 10 hazneli ürün modelleri olmaktadır. Kapağının kilitli yapısı sayesinde bu tasarımlarda yumurtalarınızı rahatlıkla tutabilecek, istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanım sağlayabileceksiniz. Ayrıca bu kapak modeli ile kabın içerisine hava girişi de rahatlıkla engellenebilmekte olup, bu sayede içerisindeki ürünler daha uzun süre taze kalabilmektedir. Ürünleriniz kırılmadan, bozulmadan, uzun ömürlü bir şekilde muhafaza edebilme özelliği ile bu kaplar sizlere oldukça pratik bir kullanım sunacaklardır. Bu tasarımları dilerseniz buzdolabınız içerisine konuşlandırabilir, bu şekilde sabit bir kullanım da elde edebilirsiniz. Bu ürün çeşitleri de sert plastikten imal edilmiş olup, en az diğer ürün kadar kaliteli ve sağlam tasarımlardır. Arzu ederseniz bulaşık makinesinde de tereddüt etmeden yıkayabilmeniz mümkündür. Ayrıca birden fazla renklerde beğeninize sunulmuş olup, sayfamızdan dilediğiniz rengini tercihte bulundurabilirsiniz. Bu ürün çeşitlerinin ölçüleri ise 25 cm x 10,5 cm ve 6 cm ebatlarda olmaktadır. Bu ürün tiplerinin yanı sıra ayrıca kahvaltılık modeli olan yumurtalıklar da bulunabilmektedir. Başlıca porselen, seramik ve ahşap içerikli olmak üzere çeşitli materyallerde imal edilen birçok kahvaltı yumurtalık çeşitleri bulunmaktadır. Ahşap koyacaklar el yapımı dişbudak ağacından imal edilmiş çeşitler olmakta olup, paket içi 6 adet olarak beğeninize sunulmaktadır. En çok talep gören ürün çeşitlerinden olan seramik içerikli tasarımlar da 6 adet olarak hizmetinize sunulmakta olup, birbirinden şık tasarımlarda modeli bulunabilmektedir. Bu ürünler tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahip ürünler olmaktadır.

Yumurtalık Porselen Çeşitleri

Yumurtalık Porselen Çeşitleri

Öncelikle sayfamızda beğeninize sunulmakta olan kahvaltı yumurtalıklarının pratik bir kullanım sunan hoş görüntülü ürün modelleri olduklarını belirtmek gerekir. Bu ürün çeşitleri arasında yer alan porselen içerikli tasarımlar ise özellikle hem sağlıklı hem de sağlam yapılı ürün çeşitlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu ürün modelleri porselenden imal edilmelerinden dolayı ayrı bir estetiğe sahip ürün çeşitleri olmaktadır diyebiliriz. Bu tasarımlar, üzerlerinde yer alan şık motifleri ile sofra üzerine estetik açıdan hoş bir görüntü kazandıracaklardır. Haşlama yöntemi ile pişirdiğiniz yumurtalarınızı bu ürün çeşitleri ile kahvaltılarınızda rahatlıkla tüketebileceksiniz. Bu yumurtalık porselen içerikli tasarımlar sayesinde ayrıca elinizi yakmadan yumurtanızı yiyebilecek olmanız ile şıklıklarının yanı sıra pratiklikleri ile de fayda elde edeceksiniz. Tasarımları doğrultusunda bu ürünlerin masanıza ayrı bir hava kazandıracaklarından emin olabilirsiniz. Bu kahvaltı masanıza özel olarak üretilen yumurtalıkların her biri de desenlerinin farklılıkları kadar renk çeşitlilikleri ile de dikkat çekici ürünler olmaktadır. Her biri canlı renklerdeki bu ürün modelleri kahvaltılarınıza farklı bir renk de katmış olacaktır. Kahvaltıya çağırdığınız misafirleriniz için de bu ürün modelleri eğlenceli tasarımları ile ekstra bir mutluluk vereceklerdir. Bu ürünleri ister tekli isterseniz de setler halinde olarak elde edebilmeniz mümkün olmaktadır. Set olarak beğeninize sunulan ürün çeşitleri içerisinde kahvaltıda ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her ekipmanı bulabileceksiniz. Porselen içerikli ürün modellerinin iç yüzleri kaygan bir yapıda tasarlanmıştır. Bu sayede içerisinde koyduğunuz yumurtalarınızı kolaylıkla alabilecek ve tüketebileceksiniz. Dolayısıyla pratik ve konforlu bir kahvaltı deneyiminiz doğrultusunda basit olduğu ölçüde oldukça etkili ürün çeşitleri olduklarını söylemek mümkündür. Porselen içeriği özellikle tüketim ürünleri üzerinde çokça tercih edilmekte olan bir materyaldir. Öncelikle sağlıklı bir yapısının olması sebebiyle her zaman için ilk tercih sebebi olmuştur. Bu porselen içerikli kahvaltı için yumurtalık modelleri ile hem sağlıklı hem de keyifli kahvaltı süreçleri yaşayacaksınız. Bazı tasarımların üzerinde ayrıca çizgi film motifleri de yer almakta olan bu ürün çeşitleri ile çocuklarınız da eğlenceli kahvaltı süreçleri deneyimleyeceklerdir. Ayrıca bu sayede yumurtalarını da severek tüketeceklerdir. Sadece çizgi film kahramanları değil, ayrıca üzerinde çeşitli hayvan motifleri bulunan tasarımlar da bulunabilmekte olup, çocuklarınızın en çok sevdiği hayvanın bulunduğu veya tasarımdaki ürün modellerini bu sayede öncelikli olarak tercihte bulunabileceksiniz. Bu ürünlerden kullanım deneyimi elde eden birçok kullanıcı memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belli etmişlerdir. Bu doğrultuda sizlerin de çok memnun kalacağınızdan eminiz. Dilerseniz kahvaltı takımı ürün koleksiyonlarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yumurta Akı Ayırıcılarla Tel Örgülü Çelik ve Hasır Yumurta Sepeti Modelleri

Yumurta Akı Ayırıcılarla Tel Örgülü Çelik ve Hasır Yumurta Sepeti Modelleri

Bir diğer ürün çeşitleri arasında yer alan yumurtalara özel modeller de, sarısı ile beyazını ayırmanızda basit fonksiyonu ile üstün bir pratiklik sunan süzgeçli yumurtalık tasarımları olmaktadır. Bu ürünler üzerinde yumurtayı kırmanız suretiyle haznesine yumurta içini dökmeniz ile yavaş ve düzgün bir şekilde süzme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Sapı ile beraber kaçık biçiminde bulunan bu tasarımlar sayesinde yumurtanın akını tamamıyla sarısından ayırabilmeniz mümkündür. Farklı renklerde elde edebileceğiniz bu tasarımları ayrıca kolaylıkla da muhafaza edebileceksiniz. Beğeninize sunulan geniş ürün yelpazesi içerisinde birçok yumurta akı ayırıcı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan pratik üçlü huni setinde başlıca yumurta süzgeci, mini pratik huni ve çok amaçlı süzgeç bulunabilmektedir. Bu ürün modelinin yumurta ayırıcı kısmı olan süzgeç bölümü ile pratik ve zahmetsiz bir şekilde sarı ile beyazı ayırabileceksiniz. Mini pratik huni sayesinde yağ, şeker, su, çay, içecek gibi şişelerde sakladığınız ürünlerinizin etrafa iç saçılmadan temiz ve seri bir şekilde kavanozlara aktarılması sağlanabilmektedir. Üçüncü ve son aparat olan çok amaçlı mini süzgeç sayesinde ise toz formundaki bitki çaylarınızı pratik bir şekilde süzebilmeniz mümkündür. Bu tasarımlar çok kullanışlı olmakta olup, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunabilmektedir. Ayrıca içeriklerinde sağlığa zararlı kesinlikle hiçbir madde yer almamaktadır. Bulaşık makinasında da rahatlıkla yıkanabilmektedir. Hem sıcak hem de soğuk kullanıma uygundurlar. Sizlere çok pratik bir kullanım sunacak olan bir başka ürün modeli ise yumurta sepeti modelleri olmaktadır. Bu ürün çeşitleri birçok farklı içerikte ve tasarımda hizmetinize sunulabilmektedir. Başlıca modellerinden söz edecek olursak, öncelikle hasır yumurta sepeti tasarımlarından söz edebiliriz. Bu tasarımlar, alt tabaka gözenek deliklerinden ve kapağındaki hasır örgü aralıklarından hava almaktadır. İçerisine yumurta harici dahi koyulabilecek çeşitli yiyecekleri sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmektedir. Bu ürünlerin iç hacimleri, örneğin 8 kg kadar patates ürününü içerisine alabilmektedir. Çağları 30 cm ve yükseklikleri de aynı şekilde 30 cm kadar olmaktadır. Alt kısmı çelik tel olan ve kapağı porselen olan sepet modelleri ise çok daha modern bir ürün çeşidi olmakta olup, genel itibariyle öncelikli tercih edilen tasarımlardan biri olmaktadır. Porselen kapakları tavuk formundadır. Bu dekoratif sepet tasarımları yumurtadan meyveye her türlü ürünü muhafaza edebileceğiniz çok kullanışlı tasarımlardan bir tanesi olmaktadır. Ayrıca iki tarafında da tutma kulpları bulunmakta olup, rahatlıkla ve güvenle taşınabilmektedir. Alt kısmı dekoratif tel olan daha başka pek çok farklı modeli sayfamızdan inceleyebilmeniz mümkündür.

Yumurtalık Modelleri Fiyatları

Yumurtalık Modelleri Fiyatları

Yumurtalıklarda pek çok farklı kullanım olanağı elde edebileceğiniz modeller bulunabilmektedir. Aynı amaçta kullanım elde edebileceğiniz farklı kapasitelerdeki ürün modellerinden farklı kullanım özellikleri bulunan bambaşka avantajlar sunan ürün çeşitlerine kadar her biri de oldukça verimli tasarımlarda olan birçok ürün modeli bulunmaktadır. Bu ürünlerin çeşitlilikleri ile doğru orantıda fiyat çeşitlilikleri de bulunabilmektedir. Hemen her modeli sizlere eşsiz fayda sağlayacak olan yumurtalık modelleri fiyatları bakımından da oldukça hesaplı ürün çeşitleri ile karşınıza çıkmaktadır. Bu ürün çeşitleri arasından bütçenize hitap edecek olan bir modeli bulmanız hiç de zor olmayacaktır. Öncelikle saklama kaplarından söz edecek olursak bu ürünlerin yumurta alma kapasiteleri doğrultusunda artan fiyatlarının bulunabildiğini görebilirsiniz. Ayrıca maliyetlerine etki eden başka unsurlar da bulunabilmektedir. Örneğin porselen modeller, içerikleri bakımından plastik içerikli tasarımlardan daha yüksek maliyette olabilmektedir. Ancak içeriği ne olursa olsun buzdolabınıza yakışır tarzda, zevkinize uygun tasarımda bütçenize de uygun olan ürün modelini zahmetsizce bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu farklılığın başlıca sebebi markadan kaynaklı olmaktadır. İsmi bilinir bir markanın ürünlerinin piyasadaki fiyat artışı kaçınılmazdır. Çünkü fiyatı yükselmeyen aynı kalitedeki ürünün tek farkı üzerindeki etiketi olmaktadır. Bu kapsamda da kaliteli ve uygun maliyetteki bir ürün modelini elde etmek pek de zor olmamaktadır. Ayrıca birbirinden farklı tasarımlarda beğeninize sunulmakta olan yumurta sepeti modelleri de ihtiyacınızı karşılayabilecek çok hoş tasarımlardan oluşmaktadır. Başlıca hasır olarak veya tel içeriklerinden imal edilmiş sepet modelleri içerisinden zevkinize uygun olan ürün çeşidini de zahmetsizce ve bütçenize uygun bir şekilde bulabileceksiniz. Kahvaltı esnasında kullanılan şık modellerden daha pek çok farklı kullanımda yumurtalıklardan birine veya birkaçına ihtiyaç duyuyorsanız, sizler de hemen sayfamızı incelemek suretiyle bütün bu ürün çeşitlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bütün özelliklerini detaylıca görebilmenizin yanı sıra görsellerini de bulabileceksiniz. Beğendiğiniz ürünü dilerseniz hemen sipariş de edebilirsiniz. Sipariş edeceğiniz ürünleriniz, kaliteli hizmet farkıyla adresinize en kısa sürede güvenle ulaşacaktır.