Tuzluk & Biberlik 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Kiwi Kspg 4806 Pilli-Led Işıklı Otomatik Tuz-Karabiber Değirmeni
(29)
219,90 TL
169,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiwi Kspg 4803 Pilli-Led Işıklı Otomatik Tuz-Karabiber Değirmeni Beyaz
(0)
145,00 TL
Lüks Tuz ve Baharat Değirmeni 1 Adet + 1 Kg Granül Kaya Tuzu
Lüks Tuz ve Baharat Değirmeni 1 Adet + 1 Kg Granül Kaya Tuzu
(304)
75,00 TL
70,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Antik Bakır Değirmen Osmanlı Motifli Kahve ve Karabiber Öğütücü
Antik Bakır Değirmen Osmanlı Motifli Kahve ve Karabiber Öğütücü
(21)
140,00 TL
133,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Perotti 13669 Simplico Tuzluk Biberlik Baharatlık Seti 55 ML 4'lü
(2)
87,90 TL
79,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe Metal Kapaklı 2'li Uzun Tuzluk Biberlik ( 80030 )
(8)
49,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Otomatik Tuz Karabiber Pilli Işıklı Öğütücü
(1)
160,00 TL
109,95 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Tottori Black Tuzluk Biberlik
(0)
163,09 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Perotti 13672 Simplico Tuzluk Biberlik Baharatlık Seti 180 ML 6'lı
(0)
139,90 TL
125,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pilli + Işıklı Tuz Karabiber Öğütücü Değirmeni Otomatik Tuzluk
(79)
160,00 TL
109,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Peugeot Paris Tuz Değirmeni 18 CM
Peugeot Paris Tuz Değirmeni 18 CM
(0)
790,00 TL
479,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Technosmart Pratik Otomatik Pilli Öğütücü Değirmen Tuzluk Biberli
(10)
229,95 TL
159,95 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Peugeot Alaska Quartz Karabiber ve Tuz Değirmeni Seti Pilli 17 CM
Peugeot Alaska Quartz Karabiber ve Tuz Değirmeni Seti Pilli 17 CM
(0)
2.179,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Perotti 13670 Simplico Tuzluk Biberlik Baharatlık Seti 100 ML 6'lı
(0)
122,90 TL
111,84 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cooker YK - 1016 Akrilik 18 CM Tuz Karabiber Öğütücü Değirmeni 2'li
(0)
202,90 TL
184,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pilli Işıklı Karabiber Tuz Değirmeni Otomatik Baharat Öğütücü
Pilli Işıklı Karabiber Tuz Değirmeni Otomatik Baharat Öğütücü
(0)
160,00 TL
109,95 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Peugeot Paris U Karabiber Değirmeni Kırmızı 18 CM
(1)
769,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2'li Set Emsa Scandic Cam Tuzluk ve Karabiberlik
(0)
179,00 TL

Tuzluk ve Biberlik

Yemek pişirmek günlük hayatta herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecek ve çok iyi vakit geçirilebilecek bir aktivitedir. Kendi yemeklerini pişirmek son derece eğlenceli bir aktivite olduğu gibi aynı zamanda sizin için daha sağlıklı alışkanlıklardan biridir. Yemek pişirirken doğru lezzeti yakalayabilmek çok önemlidir. Doğru lezzeti yakalayabilmek için önemli olan birçok detay vardır. Bu Detaylar arasında büyük önem sahibi olan noktalardan biri de yemeğe attığınız baharattır. Özellikle tuz ve biber son derece önemli baharatlardır. Tuzu veya biberi eksik olan yemekler lezzetsiz ve yavan bir tada sahip olurlar. Fakat bu baharatların oranı her damak tadına göre farklılık gösterir. Farklı damak tatlarına sahip kişilerin lezzeti istedikleri gibi yönetebilmesi için bu baharatların sofrada bulunması çok önemlidir. Sofra düzeninin estetik özellikleri de büyük öneme sahip olan detaylardadır. Bu sebeple sofrada bulunan her türlü detaya dikkat etmek gerekir. Tuzluk biberlik de son derece önemli materyallerdir. Yemeğin lezzetini doğru ayarda tutturmak ve sofranızı da doğru şekilde tamamlayabilmek için son derece dikkatli bir şekilde seçilmesi gereken bu önemli materyal çok farklı tasarımlara sahiptir. Sayfamızda yüksek kaliteye sahip olan birbirinden farklı tasarımlar bir araya getirilir. Tüm bu ürünler son derece özenli estetik ve işlevsel tasarımlara sahiptir. Siz de tüm bu ürünlere sayfamızda çok kolay bir şekilde göz gezdirebilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Sofranızı Tamamlayacak Tuzluk ve Biberlik Modelleri

Şık Tasarımlarıyla Sofranızı Tamamlayacak Tuzluk ve Biberlik Modelleri

Kurduğunuz sofralardaki yemekler kadar, sofranın estetik görünümü de büyük öneme sahiptir Özellikle davet sofralarında konuklarının gözlerini doldurmak için sofra düzenine özel bir özen göstermek gerekir. Sofra düzeninin estetik açıdan verimliliğini belirleyen çok farklı materyaller bulunur. Sofrada kullanılan çatal bıçak, tabaklar gibi çeşitli eşyalar bu materyaller arasında bulunur. Hem işlevselliği ile hem de estetik tasarımıyla birlikte büyük önem taşıyan materyallerden biri de tuzluk olur. Tuzluklar küçük fakat sofra için tamamlayıcı özellikteki önemli materyallerdir. Bu küçük eşya sofranızı tamamlarken havasının tamamen değiştirme imkanına sahiptir. Tulum modelleri çok geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Bu seçeneklerin tümü birbirinden farklı tasarımlara ve modellere sahiptir. Farklı modelleri ürünlerin geniş kullanıcı kitlesine hitap etmesine yardımcı olur. Farklı tasarımlar sayesinde birbirinden farklı modeller çok farklı tarzlara sahip kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca ürünler arasında farklı parçalara sahip sofralar ile rahatlıkla bütünlük oluşturacak modeller vardır. Metal tuzluk son derece modern tasarımlara sahip modellerden biridir. Metal modeller parlak ve temiz bir görünüm oluştururlar. Modern tasarımıyla dikkat çeken bu ürün çok farklı sofralarda rahatlıkla uyum oluşturur. Bu modeli modern tasarımlara sahip olan farklı yemek tasarımları ile birlikte kullanabileceğiniz gibi klasik modellerle kullanarak dengeli bir tezatlık oluşturabilirsiniz. Her iki tercih de son derece hoş bir görünüm sağlar. Cam tuzluk da son derece modern tasarımlardan biri de. İçini gösteren tasarımıyla sade fakat hoş bir görünüm oluşturur. Bu tür modeller dekorasyon arasında baharatın kendisinin de bulunmasına yardımcı olur. Ürünler farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ürünlerin renkleri soframızda bulunan renk paletiyle uyum sağlamalı ve hoş bir görünüm oluşturmalıdır. Siyah tuzluk son derece zarif modellerden biridir. Bu renk modeller çok geniş spektrumlardaki tarzlar ile uyum sağlayabilir. Son derece sofistike bir havaya sahip olan bu tür modelleri açık renk sofralarda kullanarak hoş bir tezatlık elde etmek mümkündür. Siz de birbirinden farklı modeller arasından tarzınıza uygun ve sofranızda hoş bir görünüm oluşturan seçenekleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Sayfamızdan Acar tuzluk ve biberlik çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Tuzluk ve Biberlikler

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Tuzluk ve Biberlikler

Sofranızda kullanacağınız mutfak gereçleriyle ilgili önemli bir özellikte ürünlerin kullanım süresi olur. Kullanım süresi ürünün işlevsel bir şekilde herhangi bir zorluk oluşturmadan kullanıldığı zaman dilimini temsil eder. Bu süre ürünlerin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Ürünlerin zamana ve dış etkenlere karşı dayanıklılığını belirleyen en önemli özelliklerden biri kalitesidir. Ürünün kalitesi genellikle üretildiği materyale ve tasarımına bağlıdır. Ürünün üretildiği materyalin kalitesi ürünün kullanım süresini belirleyen önemli özelliklerden biridir. Biberlik ve tuzluklar çok farklı materyallerden üretilmiş modellere sahiptir. Bu materyaller ürünün kullanım süresini ve şeklini etkiler. Bambu tuzluk son derece kaliteli modellerden biridir. Bambu materyal sahip olduğu otantik görünümüyle göz doldururken dış etkenlere karşı büyük bir dayanıklılık oluşturur. Bu materyal özellikle suya karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünün suya karşı dayanıklı olması yıkandığında kabarmasını engeller. Kalitesiz ahşaptan üretilen modeller su ile karşılaştıklarında kabarabilirler. Bambu materyaller kırılmaz, yamulmaz ve rahat bir şekilde kullanılabilirler. Bir diğer kaliteli model de çelik tuzluk biberlik olur. Paslanmaz çelik materyalden üretilen bu model son derece kaliteli ve uzun süre kullanılabilen ürünlerden biridir. Ürün tuz ve biberi dış etkenlerden oldukça etkili bir şekilde korur. Ayrıca kalitesi ürünün çok uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Ürünü rahatlıkla makinenizde yıkayabilirsiniz ve paslanmaz yapısı sayesinde rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu materyal içerisindeki baharatların daha sağlıklı bir hal korumasına yardımcı olur. Ürünleri tümü birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu renk seçeneklerinin rengini aldığı boyalarda son derece öneme sahip olan özelliklerdir. Ürünlerin rengini aldığı boyaların kaliteli olması uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Kalitesiz boyalar uzun süreli kullanımlarda soyulmaya, dökülmeye veya solmaya başlar. Ayrıca bu tür ürünlerin rengi yıkama sırasında akabilir. Bu durum oldukça sağlıksızdır ve uzun süre kullanımında sağlık sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Siz de birbirinden kaliteli ürünleri arasından doğru seçim yaparak uzun süre kullanabileceğiniz tuzluklara sahip olabilirsiniz. Schafer tuzluk ve biberlik çeşitleri de uygun fiyatlarla sayfamızda!

Sahip Oldukları Gelişmiş Özellikleri ile Hayatınıza Rahatlık Katacak Tuzluk ve Biberlikler

Sahip Oldukları Gelişmiş Özellikleri ile Hayatınıza Rahatlık Katacak Tuzluk ve Biberlikler

Sofranızda kullandığınız ürünlerin estetik görünümü son derece önemli bir yere sahiptir. Özellikle davet sofralarında materyallerin estetik özellikleri çok dikkat çeker. Fakat sofranızda kullandığınız ürünler aynı zamanda işlevsel de olmalıdır. Bu materyaller dekorasyon için kullanılan ürünler değillerdir. Estetik açıdan tamamlayıcı özelliklere sahip olsa da işlevsel açıdan da verimli olması önemlidir. Tuzluk biberlik seti içerisinde bulunan ürünler işlevsel açıdan farklı özellikler sahip olan çok çeşitli modeller bulundurur. Bu ürünleri sahip olduğu özelliklerin tümü kullanıcıların farklı istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak özenle tasarlanır. Bu özellikler sayesinde yemeklerinize lezzet katmak çok daha kolay ve sağlıklı hale gelir. Ayrıca bu özelliklerin baharatların farklı özelliklerinden yararlanabilmeniz açısından büyük yararları bulunur. Değirmen tuzluk işlevsel açıdan oldukça faydalı modellerden biridir. Değirmen tipi tuzluklarda kristal yapıdaki tozlar kullanılır. Bu tür tuzlar mineral değeri açısından oldukça faydalıdır. Bu sebeple değirmen kullanarak tuz kullanımında, çok daha fazla mineralden yararlanabilirsiniz. Bu modelin el ile çevirerek kaya tuzunu toz haline getirdiği modelleri bulunur. Bu modellerde ürünün başlık kısmını elinizle çevirerek değirmenin içerisindeki sistemde kaya tuzlarını küçük parçalar haline getirebilirsiniz. Bu tür modellerin yanı sıra otomatik çalışan seçenekler de mevcuttur. Elektronik tuzluk bu açıdan son derece dikkat çekici ürünlerden biridir. Teknolojinin sofralarınızla buluştuğu bu ürün oldukça kullanışlıdır. Bu tür ürünler herhangi bir güce ihtiyaç duymaz. Genellikle pille veya elektrikle çalışan bu tür ürünler içerisine koyduğunuz karabiber veya tuzu çok rahat bir şekilde çeker. Bu tür modelleri kullanmak için sadece bir düğmeye basmanız yeterlidir. Efor sarf etmeden kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde doğal ve işlenmemiş baharatları kullanma imkanına sahip olursunuz. Karabiber toz haline getirilmeden kullanıldığında içerisindeki yağı ve lezzeti daha iyi bir şekilde yemeğe geçirme şansına sahip olur. Bu tür değirmenler baharatın tüm lezzetini en iyi şekilde yemeğe geçirir. Siz de farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından en rahat kullanabileceğinizi belirleyerek seçebilirsiniz.

Kolaylıkla Temizlenebilen Tuzluk ve Biberlikler

Kolaylıkla Temizlenebilen Tuzluk ve Biberlikler

Mutfakta kullanılan ürünlerle ilgili önemli durumlardan biri ürünlerin hijyen midir. Mutfakta kullanılan ürünler yemeklerle direkt temas halinde bulunduğu için hijyenik açıdan dikkate alınması önemlidir. Bu ürünlerin hijyeninin dikkate alınmaması uzun vadede hastalıklara sebep olabilir. Çok sık kullanılan sofra materyallerinden biri de biberlik takımları olur. Bu ürünler sürekli olarak yemekleri lezzetlendirmek için kullanılır. Bu ürünler ayrıca sofrada kullanılırlar. Sofrada herkes tarafından elden ele gezen bu ürünlerin günlük olarak temizlenmesi önemlidir. Hijyenik güzelliklerini korumak için ürünü her gün silmeniz gerekir. Zaman içerisinde ürünün iç kısmında temizleme ihtiyacı olur. Bu sebeple bir noktada ürünü yıkama ve içerisini temizlemeniz gerekir. Paslanmaz çelik tipi modelleri rahatlıkla makinenizde yıkayabilirsiniz. Fakat pilli tuzluk gibi elektronik sistemlere sahip olanları makinenize koymamanız gerekir. Bu ürünleri temizlerken içerisindeki sisteme zarar vermeye dikkat etmelisiniz. Ahşap tuzluk temizliği yaparken de tuzluğun başlığını çıkararak daha işlemi daha rahat bir hale getirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ahşap ürünü temizlerken ahşaba zarar vermeyecek türde materyaller kullanmışızdır. Bu sebeple ürünlerin temizliğini yaparken nemli bez kullanmak en güvenli seçim olur. Ürünleri temizledikten sonra tamamen kurumalarını sağlamanız gerekir. İç kısmı nemli kalan ürünü kapatarak kullanmaya başladığınızda kurumasını engellemek olursunuz. Nemli ortam bakterilerin üremesi için idealdir. Son derece sağlıksız yorumların ortaya çıkmasına sebebiyet verecek bu durumla karşılaşmamak için ürünü temizledikten sonra tamamen kurutmanız çok önemlidir. Ayrıca iç kısmı nemli olan bir tuzluğa veya baharatlığa baharat koyduğunuzda kullanılmaz hale gelmesine sebep olursunuz. Ürün içerisindeki nem tuzu ve baharatı ıslatarak ufak parçaları birbirine yapıştırır. Bu durumun sonucunda ortaya çıkan büyük parçalar tuzluğun deliklerini tıkar ve kullanılmasına sebep olur. Temizlik yaparken ürünün üretildiği materyale uygun temizliğin gerçekleştirilmesi de çok önemlidir. Porselen tuzluk modelleri estetik açıdan son derece zarif bir görünüme sahip olan ve sıklıkla tercih edilen seçenekleri. Bu modellerin zarar görmemesi için kimyasal maddelerle çok fazla temas etmemesini sağlamak gerekir. Siz de çok rahat bir şekilde bakımını sağlayabileceğiniz tuzlukları bularak hayatınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Dikkat Çeken Tuzluk ve Biberlikler

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Dikkat Çeken Tuzluk ve Biberlikler

Ürün seçimi yaparken, fiyat incelemesi yapmak önemlidir. Kullanıcıların ekonomilerine uygun fiyatlara sahip ürünleri bulması bütçelerinin zorlanmaması için büyük öneme sahiptir. Bu sebeple ürünlerin kalabalık fiyat seçenekleri bulundurması oldukça önemlidir. Tuzlukların fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu fiyat aralığında bulunan ürünlerin fiyatları çok farklı özelliklere bağlı olarak değişkendir. Ürünlerin fiyatlarının etkileyen önemli özellik arasında ölçüleri, tasarımları ve işlevsel özellikleri bulunur. Ürünlerin fiyatını etkileyen önemli özelliklerden biri tasarımı olur. Tasarımı ürünün kullanım şeklini belirler. Farklı kullanım şekillerine sahip ürünler farklı kullanıcılara hitap eder. Bu sebeple fiyatlarının farklı olması da çok normaldir. Çevirmeli tuzluk son derece kullanışlı ve popüler modellerden biridir. Büyük Tanecikli tuzları öğüterek rahatlıkla kullanmanızı sağlayan bu tür bir ürünün fiyatı farklı olur. Toz taneciklere sahip olan tuzları kullanmak için özel olarak üretilen tuzluklar da bulunur. Önemli olan sizin daha çok nettir modelleri kullanmayı tercih ettiğinizdir. Ürünlerin boyutları da oldukça önemli faktörlerdendir. Ürünlerin boyutları fiyatlar açısından çok önemli bir değişkendir. Mini tuzluk biberlik modelleri özellikle sofralarda kullanmak için harikadır. Sofralarda kullanmak için ideal boyutlarda olan bu zarif modellerin fiyatları büyük modellerden farklı olur. Jumbo tuzluk modelleri özellikle mutfakta yemek yaparken kullanabileceğiniz büyük modellerdendir. Yemek yaparken çok fazla tuz ve farklı baharatlar kullanılır. Sürekli olarak kullanılan bu ürünlerin büyük boyutlardaki ölçülere sahip olması da kullanışlı olabilir. Bu amaçla kullanılan ürünlerin fiyatları doğal olarak farklı olur. Ürünlerin işlevsel özellikleri de yine fiyatlar açısından etkilidir. Otomatik tuzluk modelleri efor sarf etmek isteyenler için harika ürünlerdir. Böylesine kolaylık sağlayan bir ürünü fiyatının değişmesi de normaldir. Sayfamızda bulunan yüksek kaliteye sahip ürünlerin tümü birbirine kaliteli materyallerden üretilir. Bu sayede çok uzun süre kullanılabilem özelliğine sahip olurlar. Bu özellik ürünlerin uzun vadede bütçeniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmasını sağlar. Siz de tüm bu özellikleri inceleyerek bütçenize uygun modeli sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Farklı Tuzluk ve Biberlik Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilecek Özellikler

Farklı Tuzluk ve Biberlik Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilecek Özellikler

Tuzluklar ve biberlik çok geniş ürün seçeneklerine sahip olan kategorilerden biridir. Bu kalabalık ürün seçenekleri arasından doğru olanı bulabilmeniz için oldukça dikkatli olmanız gerekir. Kalabalık seçenekler arasında daha kolay bir karar verebilmek için bazı kriterler belirlemek gerekir. Bu kriterleri belirlerken dikkat edilmesi gereken nitelikler bulunur. Ürünün tasarımı, estetik ve işlevsel özellikleri, hangi baharat kullanmak amacıyla üretildiği gibi nitelikler dikkat edilmesi gereken özellikler arasında bulunur. Tüm bu özellikler doğru kararı verebilmeniz için kolaylık sağlar. Ürünün estetik tasarımı özellikle sofranızda kullanmak istediğiniz tasarımlar için çok önemlidir. Sofranızın genel düzeni iştahınız için önemli bir özelliktir. Düzenli ve uyumlu bir sofra estetik açıdan size çok daha hoş geleceği için daha mutlu bir yemek ortamı yaratır. Sofranızda kullanacağınız baharatlıkların diğer materyallerle uyum sağlamasına dikkat etmeniz önemlidir. İkili tuzluk biberlik ürünleri birbiriyle uyumlu iki parçaya sahip olduğu için son derece kullanışlıdır. Bu sayede sofranız bütün bir görünüm sağlarlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli özellik de ürünlerin işlevselliği dir. Ürünün kullanım rahatlığı seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir özelliktir. Elektrikli tuzluk çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz modellerden biridir. Hiçbir efor sarf etmeden tek bir düğmeye basarak kullanabildiğiniz bu tür modeller özellikle kaya tuzu kullanmaya sevenler için idealdir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ürünün boyutu. Ürünlerin boyutları kullanılacağı alan açısından belirleyicidir. Mutfakta yemek yaparken kullandığınız türdeki modelleri genellikle daha büyük tuzluk modelleri olur. Sofrada ise daha minimal ve rahat kullanılabilecek modeller kullanılır. Fakrı baharatlar için üretilmiş modeller de bulmak mümkündür. Farklı baharatların parçalarının boyutları da farklı olabilir. Pul biberlik bu açıdan çok kullanışlı bir üründür. Pul biberler genellikle acı olduğu için el ile kullanılması rahatsız edici olabilir. Pul biberlikler rahat bir şekilde yemeğine lezzet katmanın kullanışlı bir yoldur. Siz de tüm bu özellikler doğrultusunda kriterler belirleyerek kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz.