ÜCRETSİZ KARGO

Brita Maxtra Yedek Su Filtresi - Altılı
(1855)
493,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Marella Xl 3 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi
Brita Marella Xl 3 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi
(1182)
439,18 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Altılı
Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Altılı
(1317)
499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Marella Xl 3 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Beyaz
(246)
515,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Üçlü
(468)
285,52 TL
278,72 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - İkili
(721)
199,23 TL
194,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Maxtra Plus Yedek Su Arıtma Filtresi Onikili 12'li
(3)
999,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brıta On Tap Musluk Üstü Filtreleme Sistemi Yedek Filtresi
(129)
549,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Aluna Xl Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Beyaz
Brita Aluna Xl Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Beyaz
(5)
305,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Marella Cool 1 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Beyaz
(3)
347,72 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Marella Xl 2 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi
(210)
450,71 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Marella Xl 3.5l Su Arıtma Filtreli Sürahi
Brita Marella Xl 3.5l Su Arıtma Filtreli Sürahi
(32)
439,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bwt Magnezyumlu Su Arıtmalı Sürahi Filtresi - 6'lı Kutu
Bwt Magnezyumlu Su Arıtmalı Sürahi Filtresi - 6'lı Kutu
(26)
564,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Dörtlü
Brita Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Dörtlü
(1715)
399,90 TL
379,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bwt Magnezyumlu Su Arıtmalı Sürahi Filtresi - 3'lü Kutu
(60)
396,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brıta Marella Xl 6 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi
Brıta Marella Xl 6 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi
(46)
892,37 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Aluna Xl 3 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Beyaz
(126)
499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brita Maxtra + Plus 1 Adet Su Arıtma Sürahi Filtresi
Brita Maxtra + Plus 1 Adet Su Arıtma Sürahi Filtresi
(3)
139,90 TL

Sürahi

Günlük hayatta gerek evlerinizde gerek iş yerlerinizde, neredeyse bütün yaşam alanlarınızda sıklıkla kullandığınız önemli bir gereç olan sürahiler hayatınızda geniş kullanım alanına sahip. Her ne kadar farkında olmasak da sağlık konusunda bol bol su tüketmek durumunda olduğunuz göz önüne alındığında, kullandığınız sürahi türlerinin de kaliteli bir malzemeden, sağlıklı bir kullanım sunmayı hedefleyerek tasarlanmış olması önem arz ediyor. Ayrıca büyük bir çoğunluk, hem yaşam alanında görsel objeler kullanmayı hem de yemek masalarında şık bir görsel yaratmayı sever. İşte sürahiler de mutfaklarda, salonlarda, ofislerde ve bunun gibi çoğu yaşam alanında amacının yanında şık bir sunum sağlamak için önemli parçalardır. Kullanıldığı her alana estetik ve hoş bir hava katmaya uygun dizayn edilen birbirinden farklı çeşitleri ve modelleri sayesinde kurulan sofralarda güçlü bir görsel sunum kazanılmasına yardımcı olur. Kullanımı çeşitlendiren kapaklı - kapaksız, desenli - sade, günlük - misafirlik gibi birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Ayrıca üretiminde kullanılan malzemesi, boyutu, biçimi gibi farklı özellikleri de kullanım alanını genişletmekte. Özellikle bardaklarıyla beraber büyük uyum sağlayan ve sofraların görsel kalitesini arttıran sürahi takımı seçenekleri, mutlaka her evde olması gereken mutfak gereçlerindendir. Hem ev halkına, hem ağırladığınız misafirlerinize hazırladığınız kahvaltı ve akşam yemeği sofralarında sunumlarınızı, kullanacağınız bu sürahi setleri sayesinde dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Böylece lezzetli yemeklerinizle büyük önem vererek hazırladığınız günün en keyifli anları olan yemek masalarında sevdikleriniz ile buluşmalarınızı, kullanacağınız sürahiler ile ister set olarak ister tek başına kullanarak sunumlarınızı renklendirebilirsiniz. Tüm bu güçlü özellikleriyle sadece su için değil, meyve suları, meşrubatlar, limonata, soğuk çay, şerbet, ayran ve bunun gibi bütün içecek çeşitlerine uygun tarzdaki çeşitleri; istediğiniz her kullanım şekline uyum sağlamaktadır. Bunun dışında sunumlarınız haricinde de günlük kullanabileceğiniz, cam yerine plastik ve bunun ikamesi olan malzemelerden yapılan daha spor tarz sürahiler de sağladığı kolay kullanımı sayesinde size konfor sağlar. Tüm bu geniş kullanım yelpazesi ile siz de bir sürahi veya sürahi seti ihtiyacına sahipseniz, şimdi sayfamıza göz atabilir, birçok çeşit arasından ihtiyacınıza en uygun sürahiye ulaşabilirsiniz.

 Sağlıklı Su Tüketimi İçin Sağlıklı Cam Sürahiler

Sağlıklı Su Tüketimi İçin Sağlıklı Cam Sürahiler

Temel yaşam kaynağı olan suyun tüketimi için kullanacağınız sürahilerin yapımında kullanılabilecek en sağlıklı malzeme camdır. Diğer tüm içecek çeşitleri tüketiminde de şeffaf özelliği ile sağlıklı bir kullanım sağlayan sürahi cam çeşitleri, özellikle su tüketimi konusunda hem şık bir sunum hem de sağlıklı ve ferah bir tüketim imkânını sizlere sunar. Cam malzeme kullanımı, sadece sürahilerde değil, tüm yiyecek içeceklerin muhafaza edilmesinde en sağlıklı yol olarak biliniyor. Tüketim malzemelerinizi, gıda ürünlerinizi tüm bakteri ve diğer mikroorganizmalardan koruyarak en saf haliyle, temiz bir şekilde ve uzun ömürlü kullanabilmek adına cam malzemeden yapılan ürünler tercih edilmelidir. Suyu ve tükettiğiniz diğer içecek türlerini temiz tutmanın yanında, özellikle su için bir koku oluşmasına engel olur, içeceklerinizin aromalarını korur. Cam sürahi çeşitleri desenli, desensiz, büyük, küçük, kapaklı, kapaksız, renkli veya renksiz gibi özellikleri ile geniş yelpazede her tarza uygun farklı modellerde satışa sunuluyor. Ayrıca plastik ve diğer malzemelerden yapılan çeşitleri yerine camdan yapılan sürahiler; özellikle kalabalık bir grup misafir ağırladığınızda, özel günlerinizde, hatta bir ev hediyesi olarak dahi kaliteli bir seçim olacaktır. Kalabalık masalarda kullanımı için büyük boyutları ile işlevsel bir kullanım sağlanabilir. İşlemeli cam malzemeleri ya da tarzınıza uygun renk ve desenlerde üretilen birçok farklı tasarımdaki çeşitleriyle mutlaka herkesin evinde ve işyerinde en az bir tane sağlıklı kullanıma uygun şık cam sürahi olması gerekir. İnsanlık tarihinin en eski zamanlarından beri kullanılan cam malzeme, modern zamanlarda da hala sağladığı avantajları ile yüksek tercih oranına sahiptir. Ayrıca cam sürahiler de kendi içerisinde birçok farklı çeşide sahiptir. Borosilikat özellikli cam sürahiler, ısıya dayanıklı olarak üretilerek sıcak içeceklerinizi de görsel olarak sunumlarınızda sürahiler ile servis edebilmenizi sağlar ve uzun ömürlü bir kullanım vaadeder. Ayrıca görsel olarak farklı kullanım alanlarına imkan sunan ayaklı ve çeşmeli cam sürahiler; özellikle limonata gibi alternatif içerik tüketimi ve ikramı konusunda büyük kolaylık sağlar; konfor ve şık tasarımı bir araya getirir. Bunun dışında buzdolabında muhafaza etmeye uygun boyutlarda cam sürahiler de soğuk içecekler için en sağlıklı sürahi çeşidi olacaktır. Uzun, desenli, tombul, yuvarlak, ince, kalın gibi birçok farklı tasarım ile hazırlanan diğer cam sürahi çeşitleri de sadece su değil diğer tüm içecekleriniz için cam sürahileri tercih edebilirsiniz.

 Yeni Nesil Sürahiler; Su Arıtma Sürahileri

Yeni Nesil Sürahiler; Su Arıtma Sürahileri

Modern çağda artık birçok tüketim alanında olduğu gibi su tüketiminde de en kolay yola kaçarak damacanada ya da plastik şişelerde su tüketiliyor. Bu durum hem ekonomik olarak, hem sağlık konusunda hem de çevre sağlığı konusunda pek çok olumsuz sonuç yaratmaktadır. Günümüzde bunun yerine artık yeni teknoloji sürahi arıtma cihazı sayesinde tüketeceğiniz su miktarını kendiniz belirleyerek israfın önüne geçebilir; hem doğaya faydalı bir tüketimde bulunabilir hem de kendi bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında musluk suyunu kendi kontrolünüzde temizleyip sağlıklı bir filtreden geçişini görebilme imkânı sağlar. Bu şekilde hayatımızın en önemli besin kaynaklarından olan suyu, hem evinizde hem ofislerinizde en sağlıklı şekilde tüketme şansı yakalayabilirsiniz. Metabolizma için çok önemli bir konumu olan su tüketimi, temiz bir su tüketme gereksinimini de beraberinde getiriyor. İşte bu filtreli sürahiler de yeni nesil gelişmiş teknolojileri sayesinde bünyesindeki üstün filtre yapısını kullanarak musluk suyunu tertemiz bir içme suyuna dönüştürerek şimdiye kadar içtiğiniz en temiz, berrak ve lezzetli suya ulaşmanızı sağlamaktadır. Musluk suyunu, içinde bulundurduğu mikroorganizmalardan, bakterilerden arındırırken bir yandan da klor ve kireç gibi kimyasal maddeleri de filtreleyerek vücudunuzu en sağlıklı su ile tanıştırma konusunda iddialıdır. Tüm bu faydalarının yanında sizi damacana kullanımının yaşattığı dezavantajlardan kullanır, ağır damacanalar ve kapladığı büyük alanlardan kurtulmanızı sağlar. Ya da şişe şeklinde satın aldığınız suların taşıma, depolama ve plastik kullanımdan kaynaklanan sağlıksız su tüketme gibi bütün olumsuz koşullara mecbur kalmaktan kurtarır. Sağladığı sağlıklı ve doğa dostu filtreleme işleminin yanında, az yer kaplaması, şık tasarımları, göze hoş gelen birçok renk çeşidi sayesinde de mutlaka her evde kullanılması gereken bir ürün konumuna yerleşmiştir. Musluk suyunun sağlıksız kullanımı ya da damacanalardan zahmetli kullanım yerine filtreli sürahilerde arındırarak en temiz ve lezzetli suya ulaşabilir; bu kaliteli suyu sadece içme suyu olarak değil; yapacağınız kahve ve çay gibi diğer içeriklerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Böylece büyük kitlelerde, yaklaşık 19 L sularınızı uzun süre plastik damacana şişelerinizde bekleyip kalitesinin düşmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca ek içme suyu masrafı yerine musluk suyunu arıtarak ekonomik bir avantaj sağlayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde mutlaka kullanmak isteyeceğiniz modern filtreli su arıtma sürahileri; hem çevre dostu hem cebinizin dostu hem de sağlığınızın dostu olarak evinizin temel yapı taşlarından biri haline gelecektir.

 Farklı Kullanım Alanlarında Farklı Yapıda Sürahiler

Farklı Kullanım Alanlarında Farklı Yapıda Sürahiler

Günlük hayatta hem ev ortamında hem iş ortamında, hatta günün her saatinde mutlaka su tüketiyor; bunun yanında keyifli anlarınızda da çeşitli içecekler tüketiyorsunuz. İşte her bu sıvı tüketiminizde bardak kadar sık kullandığınız önemli gereçlerden biri olan sürahiler de yaşam alanlarınızda önemli bir yer kaplamakta. Günümüz koşullarında genel olarak şık kullanım istense de bunun yanında pratik bir kullanım aranmakta ve az yer kaplayan, temizliği kolay olan modellere daha çok yoğunlaşılıyor. Birbirinden farklı malzemelerde, farklı boyutlarda ve farklı görsel tasarımlarıyla çok çeşitli sürahi modelleri kullanılabiliyor. Ayrıca birbirinden farklı kullanım alanları da bulunuyor. Örneğin ölçekli sürahi modelleri, mutfaklarda tatlılar, yemekler, çeşitli tarifler kullanırken ölçü kabı olarak pratik ve faydalı bir kullanım sunarak çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Alkol tüketiminde de özellikle cam malzemeden üretilen minik boyutlardaki sürahiler de çok sık tercih edilen çeşitlerindendir. Bunun dışında seramik malzemeler kullanılarak hazırlanan sürahiler de, vintage tarz sevenlerin tercih ettiği, kolay yıkama imkânıyla sofra üzerine tarz sahibi bir sunum katmaktadır. Üzerinde kullanılan birbirinden farklı desenleri ve birbirinden güzel renkleri sayesinde tarz sahibi ev hanımlarınca bolca tercih edilen çeşitlerindendir. Bunun yanında kilitli kapakları olan şişe tarzındaki sürahiler de dış mekânlarda, spor yaparken, gezintiye çıkarken, okullarda, toplu taşımalarda ve buna benzer çoğu alanda kolay kullanım, güvenli muhafaza ve rahat taşıma imkânı sağladığı için özellikle öğrencilerin ve çalışan kişilerce tercih edilmekte ve büyük ilgi görmektedir. Bu çeşit sürahiler için genellikle güvenlik adına cam yerine plastik malzeme kullanılır. Bir diğer sürahi çeşidi de soğuk içecekler için kullanabilmek üzere tasarlanmış, kendiliğinden buz hazneli sürahilerdir. Özellikle sıcak yaz günlerinde serinlemek için bolca tüketilen soğuk su ve diğer meşrubat türlerinin soğuk muhafaza edilmesi için oldukça kullanışlı bulunmakta. Bu sürahilerin içerisinde buz haznesi bulunuyor. Bu hazne sayesinde soğuk içeceklerin ısınmasını engellemek oldukça pratik bir hal alıyor. Ayrıca bunun yanına buzun eriyip içeceklerin aromasını da bozmasını engellemek gibi oldukça kullanışlı bir kullanım da sağlamakta. Aynı mantık ile çalışan farklı bir sürahi tipi de süzgeçli sürahilerdir. Bu sürahiler de; kalabalık gruplara soğuk çay hazırlamak isteyen ya da içme sularını farklı tatlar ile birleştirmek için yüksek oranda tercih ediliyor. Süzgeçli sürahiler; kapaklarında sızdırmaz malzemelerle tasarlanan ya da şişenin ortasına tüm içeceğe temas edecek şekilde kapağa bağlı olarak dizayn edilen süzgeç haznesine sahiptir. Bu hazneye özellikle içeceklere aromasını vermesini istediğiniz bitkileri, meyveleri ve diğer tüm ürünleri yerleştirerek içeceklerinizi tatlandırabilir ve keyifli anlarınıza dâhil edebilirsiniz. Sayfamızdan Brita sürahi modellerini de inceleyebilirsiniz.

 Hoş Sohbetli Sofralarına Eşlik Eden Şık Sürahiler

Hoş Sohbetli Sofralarına Eşlik Eden Şık Sürahiler

Keyifli anlar geçirmek için sevdikleriniz ile toplanıp eşsiz bir sunum hazırlamak istediğiniz her anınızda sofralarınızın en eşsiz ögelerinden biri de içeceklerdir. Lezzetli yiyeceklerin ve tatlıların yanında onlara alkollü içecekler, gazlı içecekler veya sadece su eşlik eder. İşte bu içeceklerinizi sofraya yerleştirirken içerisinde muhafaza edeceğiniz sürahiler, hazırladığınız bu keyifli sofralara renk katacaktır. Misafirlerinizin dikkatini içecek ikramlarınıza çekebilecek nitelikte üretilen, şık görünümlü, ince detaylı işlemelerle tasarlanmış birçok sürahi çeşidi ile sofralarınıza renklilik ve hoş bir görsel etki katabilirsiniz. Özellikle alkol tüketeceğiniz, dostlarla eğlenceli zaman geçirmek için hazırladığınız yemek ve alkol masalarında kesinlikle sahip olduğu farklı görsel yapısı sayesinde cam karaf sürahiler, masalarınızın en güzel ve estetik parçalarından olmaya adaydır. Asimetrik görüntüsü, özellikle renkli ve alkollü içeceklerin sunumunda oldukça fazla tercih edilerek şık sofralarınıza şıklık ve estetik kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Sürahi denince herkesin aklına ilk gelen cam sürahiler olsa da; çelik sürahi çeşitleri de mutlaka büyük bir kullanım alanına sahiptir. Çelik sürahiler de su sürahisi olarak sıkça kullanılır. Ayrıca özellikle bazı modellerindeki hoş tasarımı sayesinde şık sofralarınızda yüksek uyumu ile rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmış ve bu amaç için tasarlanmıştır. Şık sofralarda özellikle Retro tarza sahip ev sahipleri, eski modaya yatkın dekorasyona sahip ofislere sahip olanlar ya da sürahi setlerini sadece dekorasyon olarak kullanmayı tercih edenlerin ilgisini çeken ve oldukça fazla tercih edilen bir diğer sürahi türü de bakır sürahilerdir. Özellikle günümüzde eski tarz dekorasyon ürünlerinin yeniden göz önüne çıkarılması, bu Retro tarzın tekrar popüler olması sayesinde hem dekorasyon ürünü olarak hem de sofralara farklı bir doku vermesi adına büyük ilgi gören bu bakır sürahiler ve bakır sürahi setleri, bilinmeyen farklı birçok özelliğe de sahiptir. Bakır sürahiler şık ve antik görünümü ile kullanıldığı her alana oldukça hoş bir hava katarken bir yandan da sahip olduğu kimyasal yapısı sayesinde özellikle su tüketiminde kullanıldığında vücuda birbirinden farklı birçok farklı faydası ile bilinir. Sayfamızdan Paşabahçe sürahi seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 Tarihin En Sağlıklı Su Muhafaza Etme Yolu; Bakır Sürahiler

Tarihin En Sağlıklı Su Muhafaza Etme Yolu; Bakır Sürahiler

İnsanlık tarihinin en eski zamanlarından beri birçok yiyecek içecek malzemesinin üretiminde kullanılan ham madde olan bakır, özellikle içecek olarak su muhafazası konusunda vücuda da oldukça fazla fayda sağladığı bilinen bir ana maddedir. En bilinen özelliği olan antioksidan içermesi, içtiğiniz içme sularına bu özelliği ile yüksek kalite sağlar. Zaten insan vücudu için en temel ihtiyaç olan suyu, sağladığı sağlıklı muhafaza özelliği sayesinde en yüksek kaliteye çıkarır. Sahip olduğu oligodinamik özelliği sayesinde insan vücuduna yüksek katkı sağlar. Bakır sürahide muhafaza edilen içme suları; oligodinamik özelliği sayesinde bütün bakteri ve mikroplardan arınıyor. Ayrıca bu özellik; bakırın kendisini de suyu da sterilize etmesini sağlıyor. İçeriğindeki bir diğer kimyasal madde olan melanin ise insan vücuduna olan faydaları ile bilinen bir diğer içeriktir. Bu madde sayesinde suya kattığı melanin insan vücudundaki yaraların iyileşmesine katkıda bulunur. Bu ve bunun gibi birçok inanamayacağınız, mucizevi medikal desteği sayesinde mutlaka her evde kullanılması gereken bakır sürahiler, yavaş yavaş hayatınızda yayılıyor ve çokça tercih ediliyor. Tüm bu özellikleri ile cam kadar bilinmese de oldukça sağlıklı ve sterilize bir su tüketimi sağlayan sürahi çeşitlerinden biridir. Üretiminde, dekoratif özelliklerinin de güçlenmesi adına kabartma işlemleri uygulanmakta ve tüm bu işçilik el emeği ile yapılmaktadır. Üretiminde tamamen geleneksel yöntemler kullanılarak estetik bir değere de sahiptir. Bu estetik görünümünü güçlendirmek adına bakı çeşitlerinde bolca parlatma işlemi yapılır, bazılarında ise çiçekli motifler ile yöresel bir görünüm kazandırılır. Özellikle otantik bir dekorasyon tercih edilen yaşam alanlarında, evlerde, iş yerlerinde, hatta varsa işlettiğiniz restoran kafe gibi işletmelerde dekoratif özelliği güçlü parçalar olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Genelde bakır sürahilerin ve setlerdeki bardaklarının içi kalay kaplama olarak üretilir. Ayrıca bakır sürahiler; uzun süreli kullanım da sunmaktadır. Bilinen bir diğer kullanım alanı da kültürümüzde çokça tüketilen, bol köpüğü ile yöresel lezzetlerinize eşlik eden ayran sunumlarıdır. Bakır sürahi setlerinde yer alan yine bakır bardaklar ile yıllardır gördüğümüz ve tercih edilen bakır bardaklarda ayran tüketimini, artık evlerinizde de farklı dokulara sahip sofralarınızda kullanarak misafirlerinizi sevindirebilir ve şaşırtabilirsiniz. Tüm bakır sürahi çeşitlerine ve fiyatlarına, sayfamızda göz atabilirsiniz.