Şekerlik 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Sas Uzayabilen Çekmece İçi Çatal Bıçak Kaşıklık Düzenleyici
(3)
114,45 TL
59,70 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe 80078 Toz Dökme Şekerlik
Paşabahçe 80078 Toz Dökme Şekerlik
(13)
100,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cam Ayaklı Kase Salata Kasesi 19cm
(0)
99,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mini Cam Şekerlik 7 Cm Drajelik Dekoratif İşlemeli Kapaklı Lokum
(0)
127,58 TL
78,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Omnisoft Büyük Boy Stick Çubuk Şekerlik 430 Paslanmaz Çelik 01371

REKLAM

Omnisoft Büyük Boy Stick Çubuk Şekerlik 430 Paslanmaz Çelik 01371
(2)
114,34 TL
80,84 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Cam Şekerlik Plastik Kapaklı Ördek Şekilli Küp Toz Şekerlik
(4)
47,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2 Adet Ördek Kapaklı Cam Şekerlik Küp Kesme Şeker Toz Şeker Kabı
(0)
82,11 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Qualita King Emaye Kapaklı Şekerlik
Qualita King Emaye Kapaklı Şekerlik
(0)
299,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Büyük Boy Cam Kurabiyelik Kapaklı Ayaklı Şekerlik Cam Kapaklı Fan
(1)
135,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Güldanlık-7150
(0)
136,27 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lav Şekerlik Çilek S1x Tekli Şekerlik
(2)
59,00 TL
50,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bambum Gocce Şekerlik Büyük Boy
(0)
129,00 TL
Paşabahçe 98863 Kıtchen Cam Kapaklı Kavanoz 614 Cc
(0)
74,84 TL
48,65 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Rcr Opera Kristal Şekerlik
Rcr Opera Kristal Şekerlik
(0)
749,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Rcr Oasis Kristal Ayaklı Şekerlik
Rcr Oasis Kristal Ayaklı Şekerlik
(0)
749,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Güral Porselen 18 Cm Şekerlik El Dekor
Güral Porselen 18 Cm Şekerlik El Dekor
(0)
1.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Queen Anne İngiliz Gümüşü Cam Şekerlik 11.5 cm
Queen Anne İngiliz Gümüşü Cam Şekerlik 11.5 cm
(0)
399,00 TL
Hometarz Cam Şekerlik Şık Dekoratif Kristal Şeker Kabı Sunumluk
(2)
49,90 TL
39,90 TL

Şekerlik

Şekerlik bayramlarda, özel günlerde, davetlerde sofralarınıza şıklık ve ışıltı katan oldukça estetik ve kullanışlı bir sunum ürünüdür. Sunum özellikle davet sofralarında oldukça dikkat edilen bunun yanı sıra her şeyin birbiri ile uyum ve ahenk içerisinde olması istenen bir unsurdur. Sunumlarınıza ekstra estetik katacak olan şekerlik gerek tatlılarınızı gerekse şekerlemelerinizi en göze hitap edecek şekilde misafirlerinize sunmanıza yardımcı olmaktadır. Sadece davetlerde değil günlük yaşantınızda hazırladığınız sofraların da şık ve estetik bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız şekerlik sofralarınıza ufak bir dokunuş yaparak şıklık ve ışıltı katacak olan bir parçadır. Çay ve kahvelere atılan şekeri içerisine koyarak sunduğumuz şekerliklerin yanı sıra bir de bayramlarda, özel günlerde ve davetlerde misafirlerinize ikram edeceğiniz şekerlik modelleri de vardır. Özel günlerde şekerleme sunmak için kullanılan şekerlikler, toz veya küp şekeri muhafaza ettiğiniz şekerliklere göre boyut ve tasarım olarak farklılık göstermektedir. Özellikle davetlerde kullanmak istediğiniz bir şekerlik arıyorsanız ebat olarak daha geniş ve derin olması bunun yanı sıra göze hitap eden bir tasarıma sahip olması sofranızla daha uyumlu olmasına olanak sağlayacaktır. Çay ve kahve sunmalarının çok daha şık görünmesine yardımcı olan şekerlikler aynı zamanda şeker servisini çok daha hijyenik ve titiz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Günlük kullanım için satın almak istediğiniz şekerlik modelinin mutfağınız ile uyumlu olmasına ve kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Günlük olarak kullanmak istediğiniz şekerliğin yapı malzemesinin kaliteli ve çabuk deforme olmayan bir işçiliğe sahip olması uzun süre rahatlıkla kullanabilmeniz açısından oldukça önemli bir faktördür. Kaliteli işçiliğe ve şık dizayna sahip olan bir şekerlik bulmak sayfamız sayesinde artık çok daha kolay bir hal aldı. Alanında uzman pek çok markanın kullanışlı ve özel tasarım şekerliklerini bulabileceğiniz kategori sayesinde aradığınız şekerlik modeline çok daha hızlı bir şekilde ulaşarak gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Şekerlik cam, plastik veya ahşap malzemelerden üretilmektedir. Kişisel zevkinize ve kullanımınıza en uygun olan şekerlik malzemesine karar verdikten sonra satın alma işlemine çok daha kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Evinizde şık ve zarif sunum ürünleri yer alsın istiyorsanız işe şekerliğinizi değiştirmekle başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfaklarınızın ve sunumlarınızın vazgeçilmez parçası olan şekerliklerin kaliteli ve zarif olmasına dikkat edebilirsiniz.

 Şekerli Modelleri ile Sofralarınıza Şıklık Katın

Şekerli Modelleri ile Sofralarınıza Şıklık Katın

Şekerlikler kullanım alanlarınıza, yapı malzemesine ve tasarımlarına göre birden çok alternatife sahiptir. El işçiliği şekerlikler ve fabrika üretimi şekerliklerde aynı şekilde şekerlik modelleri arasında yer almaktadır. El işçiliği şekerlikler emek isteyen özel olarak tasarlanmış olan şekerlik modelleridir, fabrikalar tarafından üretilen şekerlik modelleri ise seri halinde satışa sunulmaktadır. Evinize dekoratif amaçlı bir şekerlik almak istiyorsanız özel tasarım ve el işçiliğine sahip olan şekerlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özel tasarım ve el işçiliği şekerlikler estetik görünümleri sayesinde ev dekorasyonunuzu zenginleştirmektedir. Bunların dışında yapı malzemesi bakımından farklılık gösteren şekerlik modelleri de kendi içlerinde kategorilere ayrılmaktadır. Bunlardan ilki cam malzemesinde üretilen cam şekerlik modelidir. Bilindiği üzere cam çok daha sağlıklı bir materyaldir ve görünüm açısından da oldukça zariftir. Fakat dezavantajları arasında bulunan darbelere ve düşmelere karşı kırılma riskini göz önünde tutmanız gerekir. Alanında uzman cam ustaları tarafından özenle tasarlanan ve darbelere karşı çok daha dayanıklı olan cam şekerlik modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ahşap şekerlik modelleri de toz şekerinizi ve şekerlemelerinizi muhafaza etmek için oldukça şık bir tercih olabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak plastik şekerlikler oldukça renkli ve bütçe dostu şekerlik modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Şekerlik satın almadan önce mutlaka ne için kullanacağınızı ve kullanım alanınızı belirleyiniz. Kullanım alanınıza göre tercih ettiğiniz şekerlik modelinden memnun kalma olasılığınız çok daha yüksektir. Örneğin vitrininizde veya evinizde dekoratif amaçlı kullanmak için tercih edeceğiniz şekerlik modeli çok daha şık ve estetik bir görünüme sahip olmalıdır. Fakat günlük olarak kullanmak istediğiniz toz şekerlik veya küp şekerlik modelleri estetik ve şık tasarımlarının yanı sıra aynı zamanda işlevsel ve sağlam olmalıdır. Şekerlik alanında üretim yapan pek çok marka, tasarım ve kullanış rahatlığı bakımından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle son dönemlerde trend olan ve çay, kahve servislerinizin gözdesi haline gelen ayaklı şekerlik modeli zarif tasarımı sayesinde kullanıcılarından tam not almayı başarmış olan bir modeldir. Cam, metal, gümüş, ahşap, porselen ve gold gibi seçeneklere sahip olan şekerlikler evinizin ve mutfağınızın dekorasyonuna renk katmaktadır. Seçecek olduğunuz modeli belirledikten sonra modellerin geniş renk ve ebat seçenekleri arasından istediğinizi ve kullanımınıza en uygun olanı tercih kolaylıkla seçebilirsiniz. Sayfamızdan Acar şekerlik modellerine göz atabilirsiniz.

 Farklı Tasarımlara Sahip Olan Şekerlikler

Farklı Tasarımlara Sahip Olan Şekerlikler

Evinizin ve sunumlarınızın ambiyansını değiştirecek bir şekerlik arayışındaysanız farklı tasarımları ve görünümleri ile oldukça dekoratif ve kullanışlı olan şekerlik modellerine göz atabilirsiniz. Kullanış açısından ergonomik olan aynı zamanda tasarımı ile mutfağınızla uyum içerisinde olan 2 katlı şekerlik veya 3 katlı şekerlik modelleri tek bir şekerlik içerisinde birden fazla şekerleme ve toz şeker sunumu gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. 2 katlı şekerliklerin üst katını isteğinize bağlı olarak lezzetli şekerlemeler ile doldururken alt katını çay ve kahve yanında kullanacağınız toz şeker ile doldurarak oldukça pratik bir sunum hazırlayabilirsiniz. Mutfağınızda ve sofranızda olabildiğince az yer kaplayan bu model ergonomik tasarımının yanı sıra oldukça zarif ve şık tasarımlara sahiptir. Şekerlik modelleri arasında yemek takımları ile en iyi uyumu sağlayan şekerlik porselen yapı malzemesine sahip şekerlik modelidir. Porselen şekerlik modelleri desen ve tasarım olarak birden çok alternatife sahiptir. Yemek takımınız ile uyum sağlayan, aynı zamanda kişisel zevkinizi yansıtan bir şekerlik modeli arayışındaysanız porselen şekerlikler en doğru tercih olabilir. Adet olarak satın alabilecek olduğunuz şekerliklerin yanı sıra şekerlik takımları da oldukça avantajlı ve dekoratif kullanım için fazlasıyla uyumlu bir tercih olabilmektedir. Şekerlik tercihinizde şık bir uyum yakalamak istiyorsanız set olarak satılan şekerlik takımlarına göz atabilirsiniz. Özellikle bayramlarda, kutlamalarda, özel davetlerde çoğunlukla tercih edilen ve şekerlemelikleri şık bir şekilde sunmanıza yardımcı olan şekerlik modeli, ferfoje şekerlik modelidir. Ferfoje şekerlik modelleri kullanım ve tasarım açısından birden çok seçeneğe sahiptir. Sunum yapacak olduğunuz özel güne ve sofra tarzınıza en uygun tasarıma sahip olan ferfoje şekerlik modeline sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Şekerliklerin belli başlı bir tasarımı ve kalıbı yoktur yaratıcılığa bağlı olarak birbirinden farklı pek çok malzemeden üretilmiş olan şekerlikler aynı zamanda birbirinden çok farklı estetik ve zarif görünüme sahiptir. Çay ve kahve takımlarınız için satın alacak olduğunuz şekerlikler ve dekoratif amaçlı kullanmak istediğiniz şekerlik modelleri kendi aralarında birtakım farklılar ile ayrışmaktadır. Çay ve kahve takımlarınız için satın alacak olduğunuz şekerlik modellerinin takımınız ile uyumlu bir tasarıma ve kullanıma sahip olması çok daha başarılı bir alışveriş gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Davetlerde kullanacak olduğunuz şekerliklerin ise şık ve zarif bir tasarıma sahip olması severek kullanmanıza zemin hazırlamaktadır.

 Mutfak Ambiyansına Göre Şekerlik Modeli Nasıl Seçilir?

Mutfak Ambiyansına Göre Şekerlik Modeli Nasıl Seçilir?

Mutfağınız ile uyum sağlayacak tasarıma sahip olan bir şekerlik seçmek için ilk olarak dekoratif açıdan uyum sağlayacak olan şekerlik modelleri ve renklerine göz atmanız gerekmektedir. Mutfağınızda yoğun olarak kullandığınız renklerle aynı renge sahip olan veya uyum sağlayacak olan bir şekerlik seçmeniz ufak dokunuşlar yaparak mutfağınızda ve sofralarınızda şıklık yakalamanıza olanak sağlamaktadır. Birbirinden farklı renklere sahip olan şekerlik modelleri arasında tercih yaparken aynı zamanda tasarım ve kullanım bakımından mutfağınıza uygun olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Boyut bakımından farklılık gösteren şekerlikler sofralarınıza ve çay kahve servislerinize en yakışanı seçmeniz için birden çok alternatife sahiptir. Büyük şekerlik modelleri daha çok özel günlerde davetlerde ve kalabalık sofralarda tercih sebebi olmaktadır. Büyük bir şekerlik satın almak istiyorsanız tasarımına ve dış dizaynına dikkat ettiğiniz kadar kullanış bakımından sağladığı avantajlara da dikkat etmeniz gerekir. Mutfak araç ve gereçleri arasında en çok kullanılan şekerlikler, kalite ve sağlamlık bakımından oldukça başarılı ve kullanıcı memnuniyeti kazanmış olan araç gereçlerdir. Hem dekorasyonunuza fayda sağlayan hem de mutfağınızda işinizi kolaylaştıran şekerlik çeşitleri her evde bulunması gereken bir üründür. Toz veya küp şekerlerinizi saklamak için kullanacağınız bir şekerlik istiyorsanız büyük şekerlikler başta olmak üzere şık tasarım açısından oldukça fazla alternatife sahip olan şekerlik modellerine göz atabilirsiniz. Sadece sunum amaçlı değil aynı zamanda satın aldığınız şekeri mutfağınızda kolayca muhafaza etmenize yardımcı olan şekerlikler oldukça kullanışlı ve faydalı bir seçenektir. Mutfağınızda kullandığınız renkler inox ağırlıklı ise metal görünümlü bir şekerlik tercih etmek, mutfağınızda dekoratif bir uyum yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Oldukça zarif ve şeffaf tonlarda bir mutfağa sahipseniz cam şekerlikler mutfağınızın tamamlayıcı parçası olabilir. Beyaz ağırlıklı bir mutfak rengine sahipseniz porselen şekerlikler sayesinde mutfağınızı çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Tercih edecek olduğunuz şekerliğin boyutu, rengi, tasarımı mutfağınızın görüntüsünü ve dekorasyonunu doğrudan etkileyebilmektedir. Özellikle sağlık açısından hiçbir zararı bulunmayan bambu şekerlik modelleri de ahşap tonu ve sade tasarımı sayesinde her mutfak ile uyum sağlayan bir model olmayı başarmıştır. Toz şekerinizi güvenle ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek için bambu, cam ve porselen şekerlikleri tercih edebilirsiniz. Herhangi bir düşme, kırılma ve parçalanma gibi aksilik yaşamak istemiyorsanız ahşap ve plastik malzemeden üretilen şekerlikleri uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygun Şekerlik Fiyatları

Uygun Şekerlik Fiyatları

Şekerlikler kullanışlı ve oldukça göze hitap eden mutfak araç gereçleridir. Mutfağınızda ve sunumlarınızda işinizi kolaylaştıran şekerlikler aynı zamanda dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçalarından birisi olabilecek şık ve zarif tasarımlara sahiptir. Evinize gelen misafirlerinize şeker ikram ederken oldukça estetik ve kaliteli bir görünümü olan bir şekerlik modeline sahip olmak istiyorsanız kendi kişisel zevkinizi baz alarak aradığınız şekerlik modeline sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Misafirlerinize kişisel zevkinizi yansıtarak oldukça şık şekerleme ikramlarında bulunabilmeniz için şekerlik seçimi oldukça önemli bir faktördür. Yemek takımınızla ve çay kahve servisi takımınızla uyum sağlayabilecek olan en uygun şekerlik modelleri porselen şekerlik ve cam şekerlik modelleri olarak bilinmektedir. Şekerlik satın almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurların arasında şekerliğin rengi yapı malzemesi ve işçiliği yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak şekerlik tercihinizi fiyat kalite performansı bakımından oldukça başarılı bir şekerlik modelinden yana kullanmanız doğru bir alışveriş gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Şekerlik satın almadan önce bütçenize en uygun ve en kaliteli modeli seçmeniz tasarruf etmenize bunun yanı sıra uzun yıllar boyunca ilk gün ki gibi kullanabilmenize zemin hazırlamaktadır. Şekerlik fiyatları kullanılan yapı malzemesine, rengine, özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Şekerlik satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise kullanıcı memnuniyetidir. Satın almak istediğiniz şekerlik modelini daha önce satın alan kullanıcıların ürün hakkında yapmış olduğu yorum ve değerlendirmeleri göz önünde tutarak tercih etmeniz, üründen memnun kalmanıza yardımcı olan bir başka unsurdur. Görsellik ve kullanış bakımından birden çok kategoriye ve seçeneğe sahip olan şekerlikler aynı zamanda fiyat olarak da her bütçeye dost bir üründür. Dayanıklı ve sağlam bir şekerliğe sahip olmak istiyorsanız üretiminde kullanılan materyale ve ürün özelliklerine fazlasıyla dikkat etmeniz gerekir. Alanında uzman markaların kalite ve orijinal ürünlerini tercih etmeniz doğru bir alışveriş gerçekleştirmenize zemin hazırlayacaktır. Bütçenize ve kalite anlayışınıza uygunluk gösteren birçok şekerlik modeline sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Şık ve özel tasarımlar için Kristal şekerlik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Şekerliklerin Temizliği ve Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Şekerliklerin Temizliği ve Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Şekerlikler kendi içlerinde birçok çeşide ve özelliğe kategorilere göre ayrılmaktadır. Özelliklerine ve çeşidine göre farklılık gösteren şekerliklerin kullanımı ve temizlenmesi birbirinden farklıdır. Bu nedenle şekerlik satın almadan önce mutlaka kullanım alanınıza uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin ferfoje şekerlik modelini toz ve küp şeker muhafaza etmek için kullanmak yerine davetlerde şekerleme ikramında bulunmak için kullanabilirsiniz. Kullanım alanınızı belirledikten sonra şekerlik seçimi gerçekleştirmeniz, satın aldığınız şekerliği çok daha işlevsel bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayabilir. Şekerlikler toz veya küp şeker kullanımı için üretilmiş olanlar ve şekerlemelikleri sunmak için üretilmiş olanlar olarak iki ana başlık altında toplanır. Bayramlarda ve özel günlerde misafirlerinize şık ve zarif bir ikramda bulunmak istiyorsanız şekerlik lokumluk modeline göz atabilirsiniz. Lokum ve tatlılarınızı sunmanız için özel olarak tasarlanmış sade ve zarif şekerlik modellerini tercih ederek misafirlerinize en şık sunumları hazırlayabilirsiniz. Şekerliğinizin temizliğini yapı malzemesine göre gerçekleştirmeniz, uzun ömürlü olması açısından dikkat edilmesi gereken önemli bir unsurdur. Metal materyalden üretilmiş olan şekerliklerin paslanmaması için yıkadıktan sonra bir havlu veya bez yardımıyla iyice kurutulması gerekmektedir. Metal şekerliklerin sudan uzak durması sağlık açısından oldukça önemli bir faktördür. El işçiliği ve ahşap şekerlikler oldukça narin bir malzemeye sahip olduğu için bulaşık makinesi yerine elde yıkayarak temizleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Cam şekerlikleri markanın tavsiyesine göre bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz, fakat cam çizilebilen ve kırılgan bir madde olduğu için temizle işlemi sırasında dikkatli davranmanız gerekmektedir. Gümüş malzemeden üretilmiş olan şekerliklerin düzenli olarak bakımdan geçmesi ilk günkü parlaklığını korumasına yardımcı olmaktadır. Satın aldığınız şekerlik modelinin temizlemesini ve bakımını markanın önerdiği ve tavsiyede bulunduğu şekilde gerçekleştirmeniz çok daha doğru bir temizleme işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olurken aynı zamanda şekerliğinizin uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntüsünü korumasını sağlamaktadır. Renkli şekerlik modellerinin rengini ilk günkü gibi koruması için uygun kullanım ve temizleme koşullarına uyulmalıdır. Şekerliklerin renklerin solmaması için direk gün ışığı alan ortamda kullanmamanız ve kaynar su ile yıkamamanız oldukça önemli bir faktördür. Küçük şekerlik modellerinin kullanımı ve temizliği hacim ve ölçü bakımından diğer şekerliklere oranla çok daha kolaydır. Küçük şekerlikler oldukça ergonomik ve şık modellere sahiptir. Eğer sofranızda çok daha az yer kaplamasını bunun yanı sıra şık bir görünüme sahip olmasını istediğiniz bir şekerlik arayışındaysanız küçük şekerlik modellerine göz atabilirsiniz.