Peçetelik 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Asya Bazaar Masa Üstü Metal Altın Aynalı Ferforje Peçetelik
(4)
89,00 TL
69,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Okyanus Home Gold Serisi Ayaklı Peçetelik
Okyanus Home Gold Serisi Ayaklı Peçetelik
(1)
109,90 TL
53,91 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Okyanus Home Siyah Maxi Dik Peçetelik
(1)
79,90 TL
44,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Venon Home Peçetelik Gizem Siyah Sarı Patine
(1)
125,01 TL
43,19 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Peçetelik Ikea Hasır Peçetelik 22X13 Cm Su Sümbülü
(1)
189,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

The Mia Tur0014 Havlu Peçetelik 30X14 Cm Mor
(1)
119,90 TL
109,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Flora Bay Peçetelik Krom F346
(2)
142,87 TL
109,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Okyanus Home Siyah Ayaklı Peçetelik
(1)
62,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Okyanus Home Siyah Yatay Peçetelik
(0)
79,90 TL
44,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aform Z Kağıt Havlu Dispenseri
Aform Z Kağıt Havlu Dispenseri
(0)
93,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Okyanus Home Gold Serisi Yatay Peçetelik
Okyanus Home Gold Serisi Yatay Peçetelik
(0)
129,90 TL
62,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Flosoft Softlıne Peçetelik Krom F153
(0)
259,87 TL
199,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Omnipazar Vialli NP100A Masa Üstü Peçete Dispenseri Peçetelik Ahş
(0)
379,88 TL
254,09 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Omnipazar Vialli NP100B Siyah Masa Üstü Peçete Dispenseri
(0)
254,10 TL
177,86 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Hera 6 Lı Kuğu Peçetelik Gümüş
Hera 6 Lı Kuğu Peçetelik Gümüş
(0)
599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hera 6 Lı Gullu Pecetelık 9.5 Cm.Gümüş
Hera 6 Lı Gullu Pecetelık 9.5 Cm.Gümüş
(0)
599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kare Kahverengi Peçetelik Peçete Koyma Standı Dekoratif Plastik P
(0)
71,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metal Peçetelik Gold Altın Renk Paslanmaz Çelik
Metal Peçetelik Gold Altın Renk Paslanmaz Çelik
(0)
99,00 TL

Peçetelik

Mutfak ve yemek sofralarında ihtiyaç duyulan bu ürün; genellikle peçetelerin düzeni için kullanılır. Peçetelerin düzenli kalması için kullanılan bu ürün aynı zamanda dekoratif amaçla da tercih edilebilir. Ahşap, plastik, cam, pleksiglass gibi farklı materyallerden üretilen peçetelik modelleri mutfak ve yemek masaları için oldukça önemlidir. Dekoratif görünümünün yanı sıra kullanım sırasında oldukça pratiktir. Ev dekorasyonunun önemli bir bölümü olan mutfak dekorasyonu; araç gereçlerin uyumlu olmasına dayanır. Kullandığınız masa, dolap, tabak ve diğer eşyaların aynı tarzı temsil ediyor olması gerekir. Eğer tüm mutfağı aynı tarzda döşemek istiyorsanız peçetelik stiline de önem vermelisiniz. Peçetelik stilinin en belirleyici unsuru ise biçimi ve üretim malzemesidir. Ahşap görünümlü, minimalist ve doğal tasarımların yanı sıra şekilli, süslü ve plastik tasarımlar da mevcuttur. Bu çeşitli tasarımlar arasından ev ve mutfak dekorasyonunuza uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri seçip satın alabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunun yanı sıra özellikle yemek masası tarzı ile kâğıt peçetelik arasında bir uyum olması gerekir. Masada kullandığınız örtünün, yemek takımının ve çatal bıçak setinin bir bütün halinde görünmesi gerekir. Yemek masalarının şıklığını arttırmak için kullanabileceğiniz bu ürünler zevkinizi yansıtmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan peçetelikler boyutlarına göre de çeşitlilik gösterir. Kâğıt havlu ve kare peçetelerin ihtiyaç duyduğu boyutlar birbirinde farklıdır. Bunun doğrultusunda üretilen modeller temel olarak ikiye ayrılır. Rulo şeklindeki kâğıt havluluklar ve farklı formdaki kare kâğıt peçetelikler. Kullanım sıklığınıza ve tercihinize bağlı olarak bunlar arasında tercih yapabilirsiniz. Üretimde kullanılan ahşap, krom, çelik ya da bambu malzemesine göre de sınıflandırılmaların yapılması mümkündür. Bu sınıflandırmalar arasında; rulo peçetelik modelleri, ferforje peçetelikler ve metal peçetelik modelleri yer alabilir. Bunların dışında de mermer görünümlü, ponponlu, örgü ya da keten gibi sınıflandırmalar yapılabilir. Üreticinin yaratıcılığına bağlı olarak doğan tasarım çeşitleri arasından yemek sofra düzeniniz için uygun olanları seçebilirsiniz. Peçetelik çeşitleri için önemli olan bir diğer kriter ise şekil ve form meselesidir. Silindir, kare, dikdörtgen ya da üçgen gibi farklı formlarda karşınıza çıkan ürünleri baskın olan kullanım biçiminize göre seçebilirsiniz. Örneğin kâğıt havlular için genellikle silindir modeller tercih edilirken servis peçeteleri için genellikle kare biçimindeki modeller tercih edilir. Kâğıt havlular için özellikle tasarlanan silindir modellerin uzun ömürlü olması için üretiminde paslanmaz materyaller kullanılır.

 Peçetelik Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Peçetelik Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Peçeteler ince ve hafif bir yapıya sahip olduğu için dağılması da oldukça kolaydır. Mutfakta ya da yemek masasında dağınık ve kirli bir görüntü yaşamamak için peçetelik takımı kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı şekil ve renkteki ürünler arasında yemek masası stilinize uygun olanlardan kullanabilirsiniz. Temiz ve düzenli bir görünüm elde etmeniz bu ürünler sayesinde oldukça kolaydır. Peçeteleri katlı ya da katlamadan yerleştirebileceğiniz bu ürünler farklı materyallerden üretilir. Cam, porselen, plastik ya da ahşap gibi farklı özellikteki malzemeler; farklı dayanıklılık sürelerine sahiptir. Satın aldığınız ürünü uzun yıllar kullanmak istiyorsanız hangi malzemeden üretilmiş olduğuna dikkat etmelisiniz. Farklı malzemelerden üretilmiş ve tasarlanmış olan modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı materyallerden üretildikleri için farklı fiyat aralıklarına sahiptirler. Kendi bütçenize uygun olan peçetelik fiyatları incelemesi yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak fiyat dışındaki kriterleri de önemsemelisiniz. Örneğin masa düzenini sağlamasının yanı sıra bir uyuma da sahip olmalı. Tabak ve çatal setlerinize uygun olan renklere göre tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer yemek masasında doğal malzemeleri kullanmayı seviyorsanız ve amerikan servisleriniz bambu ya da hasır görünümünde ise peçeteliğinizi ahşap, bambu gibi doğal materyallerden seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kumaş ağırlıklı bir masa dizaynından hoşlanıyorsanız keten peçetelik çeşitleri sizin için uygun olabilir. Kat kat kullanılan kumaş servislikler ile keten modeller oldukça uygundur. Ancak bu kumaşların renk uyumunu göz ardı etmemelisiniz. Yemek masa örtüsü olarak koyu renkleri tercih ediyorsanız baharatlık ve peçetelikleri de koyu renklerde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra koyu ve açık renklerin kontrastından da faydalanabilirsiniz. Örneğin siyah renkteki masa örtünün üzerine açık renkli tabak takımı ve peçetelik tercih edebilirsiniz. Diğer yandan açık renklerin hâkim olduğu bir masa düzenlemek istiyorsanız beyaz, krem, bej ve toz pembe renklerinden faydalanabilirsiniz. Krem rengindeki masa örtüsünün üzerine pembe peçetelik kullanarak sevimli ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ancak sadece renk kriterine bağlı kalarak işlevsellikten uzaklaşmamaya dikkat etmelisiniz. İşlevsellik için ise ürünün boyutlarına ve biçimlerine dikkat etmelisiniz. Ne kadar büyük olursa o kadar kullanışlıdır inancına bağlı kalarak ergonomik olmayan ürünler tercih edebilirsiniz. Bunu önlemek için ise hangi şeklin daha kullanışlı olabileceğine dikkat etmelisiniz. Örnek vermek gerekirse kâğıt havluların biçimi silindir şeklinde olduğundan dolayı bunları kullanmak için silindirik forma sahip olan modelleri ya da askılı modelleri tercih etmelisiniz. Askılıklı olanlar genellikle dolap, raf ya da duvara monte edilerek kullanılır. Yapışkan detayıyla kolaylıkla yapıştırılıp kullanılabilir. Ancak buna uygun alanınızın olduğundan emin olmalısınız.

 Pratik Peçetelik Kullanımı

Pratik Peçetelik Kullanımı

Kâğıt havlu için tercih edilen askılıklı modellerin yanı sıra masa üstü kullanımına uygun olan tasarımlar da mevcuttur. Bu modellerin yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Askılı ve yapışkanlı olanlar gibi sabit kullanım zorunluluğu olmadığı için ister mutfakta ister yemek masasında kullanabilirsiniz. Peçetelik rulo biçimine sahip olmasın istiyorsanız kare ya da dikdörtgen formdaki peçeteleri kullanmanız gerekir. Peçetelerin ölçülerine ve biçimlerine uygun olarak üretilen bu ürünler farklı formda piyasaya sürülür. İstediğiniz biçime karar verdikten sonra ise ürün ölçülerini incelmelisiniz. Küçük, orta, büyük kare şeklinde olabileceği gibi dikdörtgen olanlar da vardır. Ancak en yaygın kullanım kare peçetelik formudur. Siz de yaygın olarak kullandığınız peçete boyuna bağlı olarak tasarımları inceleyerek; kare, dikdörtgen ve silindirik tasarımlar arasından karar verebilirsiniz. Ölçü, biçim, renk ve üretilen malzemenin yanı sıra sade ve gösterişli sınıflandırmalar yapmak da mümkündür. Minimalist dizayna uygun sade tasarımlar olduğu gibi; gösterişli ve şık tasarımlar da mevcuttur. Eğer minimalist bir tarza sahipseniz; figürsüz, taşsız ve işlemesiz modellere yönelebilirsiniz. Ancak gösterişten hoşlanıyorsanız; taşlı, figürlü ve desenli ürünleri satın alarak şıklığınızı koruyabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse minimalist anlayışa sahip olanlar genellikle alışveriş sırasında peçetelik ahşap tasarımlara yönelirler. Bunun yanı sıra şık ve gösterişli ürün arayanlar ferforje olanları tercih eder. Ferforje üretimler genellikle kalp, çiçek ve yıldız gibi figürler kullanılarak üretilir. Bu figürler arasında da kendi zevkinize uygun olanı belirlemelisiniz. Diğer yandan geleneksel anlayışın dışına çıkıp modern bir çizgi yakalamak istiyorsanız cam peçetelik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bunlar geleneksellikten uzak olduğu kadar oldukça sade bir görünüme sahiptir. Salon ve mutfak dekorasyonunu ferah ve minimalist yapmak isteyenler genellikle ahşap, bambu ve cam materyallerini tercih eder. Buna bağlı olarak yemek ve mutfak ekipmanları da genellikle bu malzemelerden olur. Tüm peçetelik ölçüleri ve tarzlarını inceleyerek yapacağınız alışverişte bütçenize uygun modelleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Zevkinize uygun modelleri incelemek ve bütçenize uygun bir alışveriş gerçekleştirmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Hem Şık Hem Kullanışlı Peçetelik Modelleri

Hem Şık Hem Kullanışlı Peçetelik Modelleri

Etrafa saçılan peçetelerin kötü görüntüler oluşturmaması ve masanızda bütüncül bir görüntü yaratmak için peçetelik seti edinebilirsiniz. Seçeceğiniz bu setlerle ister klasik ister renkli peçetelerinizi sunabilir ve kullanabilirsiniz. Bulunduğu ortama şıklık katan ve derli toplu bir görüntü sunan bu ürünler çatal bıçak takımınızla ya da tabaklarınızla uyumlu olabilir. Yapacağınız seçimlerde genel olarak yemek takımlarınızın tarzını dikkate alabilirsiniz. Yemek takımlarınızın yanı sıra masanızın örtüsü, mobilyalarınızın tarzı da yine seçeceğiniz peçeteliğe doğrudan etki edecektir. Çeşitli modeller arasında incelemeler yaparken gerek görüntü gerekse de uyum anlamında değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Örneğin beğeniyle kullanılan ve tercih edilen gümüş ürünleri siz de satın alarak harika görüntüler elde edebilirsiniz. Gümüş gibi artık klasikleşmiş bir ürünü seçebileceğiniz gibi tercih edeceğiniz peçetelik siyah renkte de olabilir. Eğer siyah bir ürün seçiminde bulunacaksanız diğer takım ve eşyalarınızın da bu modelle uyumlu olması gerekir. Genel olarak koyu renkleri seviyor ve tercih ediyorsanız siyah gibi koyu bir renk oldukça tamamlayıcı olabilir. Siyah gibi asaletli bir rengin yanı sıra pembe, mavi, yeşil gibi renklere sahip bir ürün de satın alabilirsiniz. Renklerine göre seçim yapabileceğiniz gibi desenlerine göre de seçim yapma şansınız bulunmaktadır. Puantiyeli, yıldızlı, kalpli ve çiçekli pek çok model ve tasarım arasından kişisel zevklerinize göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Öte yandan sofranıza doğal bir görünüm katmak adına seçeceğiniz peçetelik bambu olabilir. Bambu renklere sahip bu tasarımlı ürünler hem sofranıza doğal bir görünüm katacak hem de oldukça estetik duracaktır. Bambu modellerin yanı sıra ahşap, plastik ve ferforje modellerine de rastlayabilirsiniz. Üretim malzemeleri çeşitlendikçe tasarım ve görünüm de bir hayli çeşitlenmektedir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre yapacağınız peçetelik seçimlerinde fonksiyonel özelliklerden çok dekoratif kaygılar gözetilir. Evinizin genel tarzıyla ya da yemek takımlarınızla olan uyum her zaman için ön plandadır denebilir. Örneğin artık klasikleşmiş ve kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen güllü peçetelik çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Gül desenleriyle oluşturulan bu peçetelikler kırmızı ve pembe tonlarıyla sofranıza sıcaklık katabilir. Diğer yandan ürünlerin seçimini yaparken genel olarak kullandığınız peçetelerin boyutlarına da dikkat etmelisiniz. Küçük, orta ya da büyük boylarda kullandığınız peçeteler için farklı boyutlardaki peçetelikleri seçmeniz gerekebilir. Uzun vadeli kullanım ve estetik görünümler için bu faktörleri de göz önünde bulundurmalısınız.

 Masanızda Şık Duracak Peçetelik Çeşitleri

Masanızda Şık Duracak Peçetelik Çeşitleri

Satın alacağınız peçetelik gümüş renk ve işlemelerine sahipse sofranızda klasik esintiler hâkim demektir. Yıllardır insanlar tarafından sıkça tercih edilen ve beğeniyle kullanılan gümüş modeller hem sofranıza şıklık katacak hem de fonksiyonel özellikleriyle işlerinizi kolaylaştıracaktır. Peçeteliğinizle uyumlayacağınız sunum tabaklarınız sofranızda harika görüntüler oluşturmanıza imkân verecektir. Modern çizgilerle tasarlanan ürünleri tercih edebileceğiniz gibi daha klasik tarzda üretilenleri de tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken genel olarak kullandığınız araç ve gereçlerin özelliklerini dikkate almalısınız. Sağlam, şık ve kaliteli görünümlü bir peçetelik arayışındaysanız paslanmaz çelik kullanılarak üretilen modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem şıklığı hem de kaliteyi aynı anda sunan çelik modellerle siz de sofranızda güzel görüntüler yaratabilirsiniz. Öte yandan tercih edeceğiniz peçetelik kumaş peçeteleriniz için ise farklı modellere yönelmeniz gerekir. Klasik kâğıt peçetelerden daha farklı özellik ve görünüme sahip olan kumaş modeller için de farklı tarzda üretimler mevcuttur. Davetlerinizin, özel buluşmalarınızın ya da toplantılarınızın vazgeçilmezi kumaş peçeteleri birbirinden farklı ve estetik peçeteliklerle beraber sunabilirsiniz. Bu bakımdan ürünlerinizi seçerken masanızdaki hâkim renk ve tarzın yanı sıra kumaş peçetelerinizin tarzını da göz önünde bulundurmalısınız. Kumaşların yanı sıra gündelik kullanımlar için tercih edebileceğiniz plastik peçetelik çeşitleri de bulunmaktadır. Fonksiyonel özellikleri öne çıkan plastik modellerde de pek çok renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Diğer tipteki ürünlere nazaran daha geniş bir fiyat aralığına sahip olan plastik modelleri siz de sofranıza katabilirsiniz. Yine seçimlerinizde hâkim renklerin yanı sıra peçetelerinizin boyutlarını da dikkate almalısınız. Gereğinden büyük ya da küçük bir ürün seçimi hem uzun vadede sizi mutlu etmeyecek hem de kullanışsız olacaktır. Örneğin peçeteleriniz genel olarak uzunsa uzun peçetelik çeşitlerini incelemeli ya da kısaysa kısa ürünleri incelemelisiniz. Gereğinden uzun, kısa, geniş ya da dar bir ürün sunumlarınızın başarısız olmasına yol açabilir. Rulo, plastik, ahşap, bambu, paslanmaz çelik gibi çeşitler arasından bütçenize uygun yapacağınız seçimlerle harika sunumlar yaratabilir, misafirlerinizi harika bir biçimde ağırlayabilirsiniz. Uzun yıllar boyu güvenle ve sevgiyle kullanabileceğiniz bu ürünlerle birlikte gerek mutfağınıza gerekse de masanıza şıklık katabilirsiniz. Pek çok havlu peçetelik modeline ulaşmak için sayfamızı inceleyebilir ve kolayca siparişlerinizi verebilirsiniz.

 Sunumlarınızın Tamamlayıcısı Peçetelik Çeşitleri

Sunumlarınızın Tamamlayıcısı Peçetelik Çeşitleri

Gerek sunumlarınızı tamamlamak gerek misafirlerinizi etkili bir biçimde ağırlamak için tercih edebileceğiniz peçetelik çeşitleri geniş bir fiyat aralığındadır. Örneğin sofranıza doğal bir hava katabileceğiniz ahşap peçetelik modelleri arasından bütçenize ve genel tarzınıza göre seçimler yapabilirsiniz. İster akşam yemeklerinizde ister akşam çayınızda kullanabileceğiniz çeşitli modeller hem masanızın görüntüsünü daha bütüncül bir havaya sokacak hem de sizi mutlu edecektir. Uzun süre sağlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz modellerle birlikte güzel uyumlar yakalayabilirsiniz. Çiçekli, puantiyeli, kalpli ya da düz çizgili pek çok model arasından seçimler yapabilir masalarınıza renk katabilirsiniz. Eğer peçetelik kullanmazsanız sofraya getirdiğiniz peçeteler dağınık bir görüntü oluşturabilir. Üzerine bir şeyler dökülebileceği gibi estetik anlamda da doyurucu olmayacaktır. Bir peçetelik ile birlikte masada bulunduğunsa ise hem güvende olacak hem de yerini kolayca elli edecektir. Öte yandan klasik görünümlü ürünlerden çok yenilikçi ve iddialı bir ürün arayışındaysanız deri peçetelik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çeşitli renklere sahip olabilecek deri modeller masanızla, örtünüzle ve yemek takımınızla harika bir uyum yakalayabilir. Kimi modeller ikiye katlanarak peçeteleri kabul ederken kimileri ise düz bir biçimde kabul edebilir. Seçeceğiniz modele göre yerleştirmelerinizi yapmanız gerekecektir. Bu bakımdan düşünüldüğünde satın alma işleminden önce peçetelerinizi nasıl yerleştireceğinizi de bilmeniz sağlıklı olacaktır. Alışık olmadığınız türden bir peçete yerleşimi sizi rahatsız edebileceği gibi kullanışlı da olmayabilir. Örneğin rulo olarak yerleştirebileceğiniz rulo peçetelik çeşitleri sizin için uygun olabilir. Havlu peçetelerinizi koparmadan direk olarak rulo modeller yerleştirebilir ve kolay bir biçimde kullanabilirsiniz. Rulo özellikte olması koparmak istediğinizde ucundan çektiğiniz takdirde rulonun dönmesine izin verecektir. Bu özelliği hem kullanım kolaylığı sağlar hem de derli toplu bir görünüm sağlar. Kapaklı modellere yönelebileceğiniz gibi böyle rulo olanlar da işinizi bir hayli görebilir. Seçimlerinizi yaparken alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurabileceğiniz gibi daha önce tercih etmediğiniz bir tarzda da seçimler yapabilirsiniz. Öte yandan bakıldığında peçete, havlu kâğıt gibi ürünler sadece masada kullanılmamaktadır. Örneğin duvara montelenen z peçetelik modelleri de işlerinizi epey kolaylaştırabilir. Balya halinde satın alacağınız peçeteleri içerisine yerleştirdiğiniz takdirde dilediğiniz zaman kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız anda, Z şeklinde yerleştirildikleri için, sıradaki peçetenin de dışarı çıkmasını sağlayan bu model kullanım açısından büyük kolaylıklar sunar. Pratik kullanımlar için tercih edebileceğiniz Z tipindeki ürünlere pek çok markanın güvencesiyle sahip olabilirsiniz.