ÜCRETSİZ KARGO

Kişiye Özel Viski Kadeh Seti
Kişiye Özel Viski Kadeh Seti
(40)
175,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kişiye Özel İsme Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı Elyazılı Logolu
(0)
119,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kişiye Özel İkili Rakı Bardağı Ehl-i Keyif Seti Ve Rakı Cep Kitabı
Kişiye Özel İkili Rakı Bardağı Ehl-i Keyif Seti Ve Rakı Cep Kitabı
(0)
127,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe V-420016 V-block Heybeli Rakı Bardağı 6 Adet
(10)
215,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe 62116 Viski Bardağı 6'lı
Paşabahçe 62116 Viski Bardağı 6'lı
(10)
329,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hediyesepeti Viski Taşı 12'li Keseli
(243)
100,38 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Rakı Beşiktaş Taraftar Rakı Bardağı 2 Adet
Yeni Rakı Beşiktaş Taraftar Rakı Bardağı 2 Adet
(2)
179,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Rakı 1937 Rakı Bardağı 6 Adet Fiyatı Orjinal Rakı Bardağı
Yeni Rakı 1937 Rakı Bardağı 6 Adet Fiyatı Orjinal Rakı Bardağı
(2)
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Viski Soğutma Taşı Özel Kutusunda - 6 Adet 1.8x2 CM
(15)
42,50 TL
32,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Perlotus Doğal Mermer Granit 9 Adet Viski Taşı Soğutma Taşı
(4)
229,90 TL
224,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tekila Küreği. Tekila Shot Seti. Tekila Sunum Tepsisi
(4)
269,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kişiye Özel Olursa Olur Tasarımlı 2’li Rakı Bardağı Ve Meze Tabak
(0)
255,01 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Seri Beril Ateş Rakı Bardağı 6 Adet
Yeni Seri Beril Ateş Rakı Bardağı 6 Adet
(1)
279,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mermer 9'lu Viski Taşı ve 2'li Viski Bardağı Hediye Kutusu
(1)
389,90 TL
369,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amore Şarap Kadehi 280 Cc 4lü
Amore Şarap Kadehi 280 Cc 4lü
(0)
287,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Porland Pembe Flüt Şampanya Kahve Yanı Su Bardağı 4'Lü 130 CC
Porland Pembe Flüt Şampanya Kahve Yanı Su Bardağı 4'Lü 130 CC
(0)
210,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sanat Promosyon Kişiye Özel Rakı Bardağı 2'li
Sanat Promosyon Kişiye Özel Rakı Bardağı 2'li
(0)
79,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe 44248 Enoteca Şarap Bardağı 6'lı 780 Cc
(2)
354,90 TL

İçki Bardağı ve Karaf

Özel günlerde ve kutlamalarda sıklıkla tercih edilen içki çeşitlerinin her birinin kendine özgü karakteristik yapıda icki bardağı modelleri bulunmaktadır. Bu bardak çeşitliliği içkinin türüne ve yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Aile ve arkadaşlarla keyifli anlar yaşamanız doğrultusunda tüketeceğiniz içkileriniz bu farklı modellerdeki bardak çeşitliliği ile de sizlere şık bir görsel sunacaktır. Bardakların içki türüne göre farklı olmasının sebebi sadece estetik açıdan olmamaktadır. İçkilerdeki bardak farklılıkları, aldığınız tadın da farklılaşmasına sebep olmaktadır. Sosyal içicilikte büyük bir önem arz eden bu farklılık sizlerin içme yoğunluğunuz ile içme hızınızı ayarlamanıza da katkıda bulunmaktadır. Şıklığın yanı sıra sizlere bu bakımdan çeşitli faydalar da kazandıran içki bardak çeşitleri ile içkilerin en lezzetli şekilde yudumlayacaksınız. Sizler de tüketeceğiniz içki çeşitlerine göre özel üretilmiş pek çok içki bardağını sayfamızdan rahatlıkla bulabileceksiniz. Beğeninize sunulan başlıca bardak modelleri, şarap kadehleri, rakı bardakları, shot bardakları ve viski bardaklarıdır diyebiliriz. Ayrıca birbirinden estetik tasarımlara sahip karafları da dilerseniz bulabileceksiniz. Bütün bu ürün çeşitleri kendi içerisinde de farklı modellerde üretimlere sahip olmaktadır. Ağız çaplarından cam kalınlıklarına kadar, desenli veya düz yapıdaki, farklı ebatlardaki kadehlerden de evinize ve zevkinize en çok yakışacak olan ürün tasarımını kolaylıkla elde edebileceksiniz. Bütün ürün çeşitlerinden genel itibariyle cam materyalli modellere rastlansa da, ayrıca farklı malzemeden imal edilmiş ürün çeşitlerini de bulabilmeniz mümkündür. Örneğin plastik modeller, özellikle piknik tarzı faaliyetlerinizde yanınızda güvenle taşıyabileceğiniz ürün türlerini oluşturmaktadır. Bu kapsamda plastikler, kullanıcıların her zaman evlerinde bulundurmak istedikleri bir ürün çeşidi olmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra likör bardakları ve kokteyl setleri ürünleri de ilginizi çekecek olan bir başka ürün çeşitleri olmaktadır.

Birbirinden Şık Çeşitleri ile Şarap Kadehleri

Birbirinden Şık Çeşitleri ile Şarap Bardakları Kadehleri

Her kullanıcının zevkine hitap eden çeşitlilikte ürünleri kolayca bulabileceğiniz sayfamızda, şarap kadehleri öncelikle ilgiyi üzerine çeken bir ürün modeli olmaktadır. İçkide bir damak zevki olanların vazgeçilmez içeceklerinden olan şaraplar, pek çok farklı kadeh modeli ile servis edilebilmektedir. Kadeh seçiminizi yaparken öncelikle dikkat etmeniz gerekecek ilk husus, hangi tür şarabı tüketecek olmanız ile alakalı olmalıdır. Kadeh tercihiniz, şarabın damağınızda bıraktığı tadı bile etkileyebilmektedir. Bu yüzden doğru bardağı tercih etmek büyük bir önem arz etmektedir. Örnek olarak, beyaz şarap çeşitleri için dar yapılı, küçük veya uzun kadeh modellerinin tercih edilmesi gerekir. Kırmızı şarap tüketileceği zaman kullanılması gereken kadeh tipi ise geniş bir tabana sahip olan ürün modelini tercih etmek doğru olacaktır. Bu ürün çeşitlerini dilerseniz setler halinde elde edebilmeniz de mümkündür. Eğer her seferinde farklı içeriklerde şaraplar tadıyorsanız mutfağınızda mutlaka bu setlerden bir tane edinmenizde fayda vardır. Şarap setlerinizin yanı sıra edinebileceğiniz karaf şarap içeceklerinizi servis etmeniz esnasında oldukça şık bir görüntü de sunacaktır. Karaflar bir çeşit içki sürahisi olmaktadır. Şaraplarınızı şişede sunmak istemediğiniz zaman, özellikle akşam yemeklerinde bir karaf kullanmanız sofra tasarımınız için ayrı bir estetik kazandıracaktır. Birbirinden şık estetiğe sahip olan karafları da ister tek parça olarak isterseniz de bir sete dahil olan modellerini tercih edebilirsiniz. Beğeninize sunulmakta olan sayfamızdaki başlıca şarap bardaklarından söz edecek olursak, öncelikle 490 cc’lik 6’lı şarap bardaklarından bahsedebiliriz. Bu ürünler cam materyalli malzemeden üretilmiş olup, klasik bir şarap kadehi estetiğinde modeller olmaktadır. Geniş hacimleri 16 ¼ oz ölçüsüne tekabül gelmektedir. Yükseklikleri 217,5 mm. Olup, ağız çapları ise 63,5 mm. Kadardır. Son olarak taban çapları ise 78 mm. Olan bu tasarımlar oldukça şık ve sağlam tasarımlardan biri olmaktadırlar. Çok daha büyük bir ürün tipi olan şarap içki bardakları ise 780 cc hacme sahip olan yine 6 adetli ambalajlarda hizmetinize sunulan kadehlerdir. Bu ürünlerin gözdeleri çok daha yuvarlak bir yapıya sahiptir. Yükseklikleri 228 mm. Olmakta olup, ağız çapları ise 80 mm. Kadar olmaktadır. Taban çapları tam olarak 85 mm. Ve maksimum genişlikleri ise 112,5 mm. ölçüsündedir. Sevgililere özel bir set olan ikili ürün çeşidindeki kadehlerin boyları ise 24 cm. olmakta olup, hacimleri ise 550 cc. olmaktadır. Ayrıca gövdelerine lazer uygulaması ile kişiye özel isim yazdırma opsiyonu da yer almakta olan bir modeldir.

Kişiye Özel Bulunabilen Rakı Bardağı Seti Çeşitleri

Kişiye Özel Bulunabilen Rakı Bardağı Seti Çeşitleri

Türkiye’de oldukça çok tüketilen rakılar en bilindik bardak tasarımlarından bir tanesi olmaktadır. Rakılar Türk kültüründe ağır başlı bir havası olan içki çeşididir. Rakı içmek ve sunum yapmak da bu bardaklar ile bir keyif sağlamaktadır. Rakı bardakları sek veya su ya da buzla içimi bakımından uzun silindirik bir tasarımda imal edilmektedir. Bilindik klasik tasarımlarının yanı sıra birbirinden farklı ilginç tasarımlar da bulunabilmektedir. Başlıca rakı bardaklarını sayacak olursak, bunlar isim yazılabilen kişiye özel hediyelik rakı bardakları, esprili rakı bardağı modelleri ve daha farklı tasarımlarda beğeninize sunulabilen özel rakı bardakları olmaktadır. Ayrıca oldukça popüler bazı markaların özel seri ürünleri olarak beğeninize sunulan başka rakı bardağı çeşitlerini de sayfamızdan bulabilmeniz mümkündür. Bu bardakları yakından tanıtacak olursak sizlere öncelikle kişiye özel isim yazdırılabilen rakı bardaklarından bahsetmek uygun olacaktır. Bu ürünler ikili rakı bardağı seti olarak beğeninize sunulmaktadır. Bu ürünler ile rakı sofralarınıza keyif katacaksınız. İster ad – soy ad tarzı isterseniz de eğlenceli bir cümle yazdırabilmeniz mümkündür. Dilerseniz aynı rakı kadehinin üzerine sevdiğinizle beraber adınızı da yazdırabilirsiniz. Bu sevgiliniz için de çok hoş bir hediye olabilecektir. Bu bardak tasarımları üzerine farklı desenler ile bir görsel de koyulabilmektedir. Bu tarz bir işlemin uygulanmasının ardından vernikleme işlemi yapılmakta olup, ardından fırınlama prosesi sağlanmaktadır. Bu şekilde bu şık tasarımlar kısa sürede hazırlanabilmektedir. Ancak bu ürünleri yıkama işleminiz esnasında kesinlikle bir makine içerisinde yıkamaya kalkmamanız gerekecektir. Elde soğuk su ile veya ılık bir suda yıkanması önerilmektedir. Bulaşık makinesinde yıkamak bu ürünlerin üzerindeki baskıya zarar verebilmektedir. Bu tasarımlar kendi şıklıkları kadar şık olan ambalajlarında beğeninize sunulmaktadır. Toplamda 4 farklı renkte opsiyon sunulan özel kutularda elde edebilirsiniz. Bu kutular siyah renkte, lacivert renkte, kırmızı renkte veya bordo renkte olmaktadır. Bu 4 seçeneğin her biri de aynı şık tasarıma sahiptir. Köşeleri şekilli altın renkte olup, orta kısmından da yine altın renkte olan bir şerit geçmektedir. Bu özel kadeh kutularının dış kaplamaları kadife kumaş olmaktadır. İçleri ise ahşap materyalinden imal edilmiştir. Kişiye özel olarak üretilen bir diğer set ise de doğal ahşap rakı standı bulunan 2 bardaklı setler olmaktadır. Bu standlar %100 doğal çam ağacından imal edilmiştir. Rakı bardağı ölçüleri standart ebatlarda olmakta olup, standın ebatları ise 25 cm. x 24 cm. ölçülerdedir. Bardaklık zemin ebadı ise 15 cm. x 10 cm. olmaktadır. Sayfamızdan Karaca içki bardağı ve karaf ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Shot İçki Bardağı Seti Çeşitleri

Shot İçki Bardağı Seti Çeşitleri

Sert ve alkol seviyesi yüksek içkilerde tercih edilen shot bardaklar, başlıca likör, viski, tekila ve votka gibi içkilerin servis edilmesinde kullanılmaktadır. Tekila bardakları ve diğer pek çok farklı tasarımlardaki shot bardakları ile en keyifli parti faaliyetlerini yaşarsınız. Bu ürünler ile eğlenceli maksimum seviyeye çıkarmanız ve yaratıcı oyunlar oynamanız kaçınılmazdır. Hizmetinize sunulmakta olan başlıca shot bardağı ürün çeşitleri, genel itibariyle 6 adetli ambalajlarda beğeninize sunulmaktadır. Bu ürün çeşitlerinden biri olan 6 adetli tekila shot bardakları, 40 cc’lik hacimlerde imal edilmiş cam materyalli şık tasarımlar olmaktadır. Bu modellerin yükseklikleri 71mm. Ve ağız çapları ise 44mm. kadardır. Taban çapları ise 34 mm. Olan bu tasarımlar oldukça sağlam bir yapıya sahip olmakta olup, kolaylıkla kırılma veya bir deformasyona mahal vermemektedir. Daha çoklu bir set olan 12 adetli ürün çeşitleri ise hacim olarak 60 cc. olmakta olup, ağız çapından tabana doğru daralan düz camlı bir ürün modeli olmaktadır. Bu shot içki bardağı seti içerisindeki bardakların her birinin uzunluğu 8,8 cm. olmakta olup, ağız çapları da 5,1 cm. olmaktadır. Taban çapları 3,4 cm. kadar olup, tabanlarının içi içbükey biçiminde oval bir yapıya sahiptir. 2 adetli setlerde yer alan shot bardakları ise 7 cm. uzunluğa sahip ürün çeşitleri olmaktadır. Çapları ise sadece 3,5 cm. kadar olan bu ürünler 40 cc. hacimde tasarımlar olmaktadır. Viski bardaklarının shot kabul edilebilecek tasarımlardaki modellerinden de söz edecek olursak, bu ürünler kalın tabanları ile oldukça sağlam ve lüks bir görüntüye sahip olmaktadır. İç kısmı oval bir yapıda tasarlanmış olan bu ürün modellerinin hacimleri ise 130 cc. olmaktadır. Yükseklikleri 80 mm. ve ağız çapları ise 72 mm. Olan bu tasarımların taban çapları ise 61,5 mm. kadardır. Maksimum genişlikleri ise 72 mm’dir. Ambalajlarında 6 adetli setler olarak sunulan bu estetik modeller ile viskinizi keyifle yudumlarsınız. Viskinizi hem zarif hem de kaliteli bir viski bardağı içerisinde yudumlamak sadece bir içki deneyimi elde etmenizden daha fazlası anlamına gelmektedir. Bu kapsamda diğer viski bardaklarından da söz edecek olursak, özel kutusunda kişiye özel ikili viski bardağı modelleri de oldukça gösterişli bir hediye olacaktır. Bu setlerde 12 adet doğal viski taşı da yer almaktadır. Ayrıca 1 adet doğal taş altlık ve 1 adet özel bambu maşa da bulunmaktadır. Bu kadehlerin uzunluğu ise 8,5 cm. olmakta olup, hacimleri de 315 cc. olmaktadır.

Şampanya İçki Bardağı Çeşitleri

Şampanya İçki Bardağı Çeşitleri

Gazlı bir beyaz şarap olarak da bilinen şampanyalar, dünyada vazgeçilmez bir kutlama içkisidir diyebiliriz. Bu kapsamda özel günlerde şampanya patlatmanın bir adet olduğunu da söyleyebiliriz. Genel itibariyle şampanya bardaklarının uzun, ince bir yapıya sahip gövdesi ve şarap gibi ince, zarif tasarımlı alt bölümü bulunmaktadır. Şampanya içkileri köpüren bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı şampanya bardakları bu içkilerin köpüğünü de korumaya yarayan tasarımlardadır. Bu kadehlerin zengin bir çeşitliliği bulunmaktadır. Bu çeşitlilikten söz edecek olursak, öncelikle klasik ve şık bir tasarımı bulunan 6 adetli setlerden bahsedebiliriz. Bu setler şampanya içki bardağı çeşitleri arasında sıkça tercih gören modellerden birisi olmaktadır. Özellikle şeffaf veya kırmızı olmak üzere iki opsiyonda elde edilebilir olmasıyla dilerseniz daha romantik olan kırmızı renkli kadehleri tercih edebilir, özel günlerinize farklı bir estetik katabilirsiniz. Yuvarlak hatlara sahip bu ürünlerin her biri cam materyalinden imal edilmiştir. Bir başka şampanya bardağı tasarımı olan ürün çeşidi ise yine benzer bir dizayna sahip olan cam materyalli ürün modelleridir. Ancak düz yuvarlak cam hatları olmayan bu tasarımlar çok köşeli bir yapıda tasarlanmış olup, bu şekilde aynı yuvarlak görüntüsü kazandırılmıştır. Ayrıca tutma yeri bölümü olan alt kısmındaki çubuğunun üzerinde halka biçimli tasarım yer almaktadır. Bu kadehlerin hacimleri 150 cc. kadar olmaktadır. Bu uzun içki bardağı modellerinin her birine ise flüt şampanya kadehi denilmektedir. 2 adetli setlerde bulunmakta olan bu ürünler 208 mm. yüksekliğe, 51 mm. ağız çapına ve 65 mm. de taban çapına sahiptir. Maksimum genişlikleri ise 88 mm. kadardır. Büyük bir keyifle kullanım deneyimi yaşayacağınız bu ürün çeşitlerinden farklı olarak geniş ağız yapısına ve hacme sahip olan şampanya kadeh tasarımları da sayfamızda yer alan çok daha başka bir bardak modeli olmaktadır. Bu tasarımlar tam olarak 260 cc. hacimde olmakta olup, 164 mm. yükseklikte, 101mm ağız çapında ve 82 mm. de taban çapında tasarımlar olmaktadır. Gövde camları işlemeli bir yapıya sahiptir. Ayrıca 6 adetli setler olarak beğeninize sunulmaktadırlar. Bu flüt şampanya kadehi modellerinden farklı bir şıklıkları bulunan bu modeller, çok şık davetlerde rahatlıkla kullanım sağlanabilecek modeller olmaktadır. Son olarak da 250 cc. hacme sahip olan klasik flüt şampanya kadehleri ise hemen her davette kullanım sağlanabilecek modern tasarımlar olmaktadır. Yüksek bir kırılma direnci ve transparanlığı bulunan bu şık tasarımlar şampanya severlerin öncelikli olarak edinmeyi arzu ettiği modeller arasında en başlarda yer almaktadır.

Bira Bardakları İle Likör ve Kokteyl İçki Bardakları Seti

Bira Bardakları İle Likör ve Kokteyl İçki Bardakları Seti

Sayısız çeşitlilikte beğeninize sunulan bardak modelleri, hem eğlenceli olmakta hem de içki kültüründe bir renk oluşturmaktadır. Kutlamalar haricinde herkes tarafından genel itibariyle tüketilebilir bir içki olan biraların dahi birçok farklı estetik tasarımlarda modelleri bulunabilmektedir. Bira bardakları olarak ister düz ister kulplu, isterseniz de lale tasarımlarında birbirinden farklı çeşitlilikte modelleri bulabilirsiniz. Bira bardak tasarımlarının öncelikli görevi biraların köpüğünü, gazını ve tadını koruyacak bir yapıda olmalarıdır. Ebat olarak da birbirinden farklı tasarımlara ulaşabilmek de mümkündür. Başlıca 33’lük, 50’lik ve 70’lik modelleri rahatlıkla elde edebileceksiniz. Bu ürünleri ister tek isterseniz de setli olarak bulabilirsiniz. Kulplu modellerini inceleyecek olursak, bu tasarımlardan 13,5 cm. boyda ve 8,5 cm. çapta olan 500 cc’lik ürün çeşitleri ilginizi fazlasıyla çekebilecek şık bira bardaklarıdır. Bu bardak modellerinin üzerine lazer uygulaması ile dilediğiniz ismi ve deseni kazıtabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bir diğer kulplu bira bardağı modeli ise 20 cm. yükseklikte ve 1381 gr. ağırlıkta çok daha iri tasarımlardır. Bu modeller tam olarak 1000 cc. hacimde olup, en keyifli vakitleri geçirebilmenizi sağlayacaktır. Kulpsuz bira bardakları arasında ise 21 cm yükseklik ve 565 cc. hacimde modeller, şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran estetik modellerdir. Aynı şekilde bu tasarımlara da lazer ile isim işlenebilmektedir. Bu özellikteki bira bardakları sevdiklerinize sunabileceğiniz muhteşem birer hediye olabilecektir. Likör bardakları ise ister tek isterseniz de kahvenin yanında tüketebileceğiniz likörler için tasarlanan minimal şıklıkları bulunan tasarımlar olmaktadır. Likör bardakları şişeli birer setler olarak da beğeninize sunulabilmekte olup, tek veya çok daha küçük yudumlarda tüketebilmeniz doğrultusunda oldukça küçük yapılarda tasarlanabilmektelerdir. Kokteyl bardakları da diğer bütün içki bardağı modellerinden farklı olarak uzun saplı koni biçimli tasarımlar olmaktadır. Genel itibariyle martini bardağı olarak bilinen bu modeller, kokteyllerin vazgeçilmez bardakları olmaktadırlar. Koni biçimli kokteyl bardaklarını 190 cc. hacimde ve 136 mm. yükseklikte bulabilmeniz mümkündür. Bu ürünlerin ağız çapları 107 mm. olmakta olup, taban çapları ise 64 mm. kadardır. Bu ürünleri en yaygın olarak bulunabilen 6 adetli setler halinde oldukça uygun fiyatlarda edinebilmeniz de mümkün olacaktır. Koniye benzer ancak çok daha farklı desenlerde ve biçimde dizayn edilen daha nice kokteyl içki bardakları seti bulunabilmektedir. Bütün bu farklı estetiklerde üretilen bardakların her biri ile eşsiz bir içki keyfi deneyimleyeceksiniz. Sizler de bu modelleri görselleri ile beraber detaylıca görmek isterseniz dilediğiniz zaman sayfamızdan inceleyebilirsiniz.