SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Emsan Sedir Elg 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks
(37)
1.439,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Solingen 84 Parça Löwe Çatal Kaşık Bıçak Seti
Solingen 84 Parça Löwe Çatal Kaşık Bıçak Seti
(63)
1.791,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nehir Sahra Sade 60 Parça Aile Takımı
Nehir Sahra Sade 60 Parça Aile Takımı
(78)
524,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Schafer Lional Çatal Kaşık Seti 60 Parça
Schafer Lional Çatal Kaşık Seti 60 Parça
(2)
719,10 TL
697,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nehir Sahra Sade 60 Parça Büyük Aile Takımı Kutulu
Nehir Sahra Sade 60 Parça Büyük Aile Takımı Kutulu
(8)
899,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Schafer 60 Parca Lional Catal Kasık Seti
(3)
719,10 TL
697,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emsan Bello 18 Parça 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti
(4)
383,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emsan Bello 18 Parça 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Seti
(4)
335,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4'lü ''bambu'' Yemek Gereçleri - 4 Boy Bambu Kaşık
4'lü ''bambu'' Yemek Gereçleri - 4 Boy Bambu Kaşık
(8)
49,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Victorinox 6.7836.L119 Swissclassic 11Cm Domates & Sosis Bıçağı
Victorinox 6.7836.L119 Swissclassic 11Cm Domates & Sosis Bıçağı
(4)
106,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nehir Lalezar Sade 5 Parça Servis   Takımı
Nehir Lalezar Sade 5 Parça Servis Takımı
(7)
409,90 TL
373,01 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nehir İmran Lizbon Sade 30 Parça Çatal Kaşık Seti
Nehir İmran Lizbon Sade 30 Parça Çatal Kaşık Seti
(20)
359,90 TL
327,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Victorinox 6.7836.L118 11Cm Tırtıklı Domates & Sosis Bıçağı Sarı
Victorinox 6.7836.L118 11Cm Tırtıklı Domates & Sosis Bıçağı Sarı
(12)
106,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Victorinox 6.7831 Swissclassic 11Cm Domates & Sosis  Bıçağı
Victorinox 6.7831 Swissclassic 11Cm Domates & Sosis Bıçağı
(7)
106,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Victorinox 6.7433 8Cm Tırtıklı Soyma Bıçağı
Victorinox 6.7433 8Cm Tırtıklı Soyma Bıçağı
(13)
83,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tefal Profesyonel Comfort Şef Bıçağı 20 CM
Tefal Profesyonel Comfort Şef Bıçağı 20 CM
(1)
160,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çay Kaşık 6Lı Paslanmaz Çelik Çubuk Model
Çay Kaşık 6Lı Paslanmaz Çelik Çubuk Model
(2)
29,90 TL
28,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

60 Parça Kaşık Çatal Takımı Seti Yemek-Tatlı-Çay Çizgi
(71)
600,00 TL
499,99 TL

Catal, Bıçak, Kaşık

Yemek ve mutfak konusunda en önemli yardımcılar arasında başlıca çatal, bıçak ve kaşık ürünleri ana gereçler olarak yer almaktadır. Yüzlerce yıldır kullanılmakta olan bu tasarımlar bugünlere kadar pek çok farklı fonksiyonda pratik kullanımlar için üretilmiştir. Sizlere sunulan birbirinden kaliteli her bir çatal kaşık bıçak takımı 6 kişilik ve 12 kişilik setler halinde olarak çok sağlam yapılarda ve uzun ömürlü kullanım olanaklarıyla beğeninize sunulmaktadır. Bunları ayrıca parça adedi olarak da ele almak mümkündür. Benzer kalite özelliği ile 24 parça, 36 parça, 72 parça, 89 parça ve 90 parça olarak geniş bir çeşitlilikte çatal, bıçak ve kaşıktan oluşan setler sayfamızda beğeninize sunulmaktadır. Daha başka adet miktarında bu setleri inceleyebilmeniz mümkündür. Sadece yemek yeme konusunda fayda sağlar nitelikte değil, ayrıca, özellikle de bıçak ürünlerini mutfak faaliyetlerinizde son derece işlevsel kullanabileceğiniz çeşitli tasarımlarda da elde edebileceksiniz. Farklı boy, biçim ve ağız özelliklerinde şef bıçağı seti modelleri yemek pişirme deneyimlerinizi çok daha pratik ve eğlenceli bir hale getirecektir. En çok talep gören ve son derece güçlü niteliklerde olan çelik ve paslanmaz çelik malzemeler sizlere eşsiz faydalar sunacak ürünlerin en başında gelmektedir. Bu tasarımların sıkça tercih görmesinin en önemli nedeni de son derece dayanıklı yapıları olması ve bu nedenle de çok uzun yıllar kullanılabilmeleridir. Şef bıçaklarını farklı boylarda 2’li, 3’lü veya 5’li setlerde elde edebileceğiniz gibi farklı yapılarda tasarlanmış 8 adet içeren kasap seti ismiyle de elde edebilmeniz mümkündür. Çatal, bıçak ve kaşıktan meydana gelen setleri ise dilerseniz sandıklı takım olarak da tercihte bulunabilirsiniz. Bütün bu ürün çeşitlerinin her biri de sizleri çok memnun edecek fonksiyonlardadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Takım kaç kişilik ise o ölçüde eşit miktarda çatal, kaşık ve bıçak bulunmaktadır. Ayrıca yemek kaşığı ve tatlı kaşığı olmak üzere ayrı ürün grupları da içerisinde mevcut olabilmektedir. 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı paslanmaz çelik ürün modelleri ele alınacak olursa, bu ürünlerin içeriğinde tam 84 parça malzeme bulundurduğu söylenebilir. Kısaca sıralamak gerekirse; öncelikle 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek çatalı ve 12 adet de yemek bıçağı ile 36 adet yemek yeme için kullanılan malzeme yer almaktadır. Tatlılar için de aynı şekilde 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı çatalı ve 12 adet de tatlı bıçağı bulunmakta olup, 36 adet de bunlar yapmaktadır. Son olarak da 12 adet çay kaşığı bulundurmaları ile toplamda 84 adet malzemeden meydana geldikleri söylenebilir. 12 kişili ürün modelleri evinize misafir gelmesi durumunda kullanabileceğiniz son derece kaliteli ve şık paslanmaz çelik özellikli çeşitler olmaktadır. Bu ürünleri Hisar Bahama 84 parça çatal kaşık bıçak takımı olarak bulabilmeniz mümkündür. Dilerseniz çekirdek ailenize özgü setleri de tercihte bulunabilirsiniz. Bu setler ise 6 adetten yemek çatalı, yemek bıçağı ve yemek kaşığından oluşan ürün modelleridir. Bu tasarımlar arasında kesinlikle kararma yapmayan ve rahatlıkla makinede yıkanabilen ürün çeşitlerini kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür. Genel itibariyle başta paslanmaz çelik ürün modelleri olmak üzere hemen hepsi kararma söz konusu olmadan kullanılabilecek ürün çeşitleridir. Dayanıklı yapılara sahip, gündelik kullanıma uygun kaliteli ürünler olmalarından dolayı ne kadar sık kullanılıp ne kadar sık yıkanacaklarını dert etmenize gerek olmayacaktır. Bu tasarımlar arasından çeyizlik olarak da tercih edebileceğiniz farklı niteliklerde modeller de bulunabilmektedir. Çeyizlik olarak elde edebileceğiniz ürün çeşitleri standarttan daha kalın yapıda olabilmekte olup, hiçbir surette yapısında bozulmanın söz konusu olmadığı tasarımlar olmaktadır. Bu çok adet içeren çatal kaşık bıçak takımı çeşitleri arasından ayrıca sizlere özel sandıklarında sunulan ürün modellerini de rahatlıkla tercihte bulunabilirsiniz. Sandıklı tasarımlar özellikle misafir gelmesi durumunda pratik bir kullanım elde etmeniz açısından son derece etkili bir kullanım olanağı tanımaktadır. Farklı yapılarda ve her biri de göz alıcı niteliklerde olan bu modeller uzun ömürlü yapılarıyla her zaman için ilk günkü yeniliklerinde kalmayı başarmaktadır. Dilerseniz altın kaplama gibi çok daha gösterişli tasarımları da tercihte bulunabilir, şık ürünlerinizin keyfini yıllar boyu sürebilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Günlük çatal kaşık bıçak takımı olarak elde edebileceğiniz bu ürünleri, ayrıca isterseniz teker teker de bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Ancak tekli olarak seçeceğiniz malzemeler ile sofralarınızdaki hangi gıdalardan kullanım elde edeceğinizi ve nelere ihtiyacınız olduğunun hesabını yapmış olarak bir tercihte bulunmanız gerekir. Teker teker ürün seçmeniz esnasında yemek için, tatlı için veya başka farklı kullanımlarınız doğrultusunda bir malzeme seçimi yapıyor olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Başlıca ürün çeşitlerini teker teker sıralamak gerekirse, bunlar; yemek çatalı, yemek kaşığı, yemek bıçağı; kahvaltı çatalı, kahvaltı bıçağı; tatlı kaşığı, tatlı çatalı; son olarak da çay kaşığı olmaktadır. Ayrıca tekli olarak elde edebileceğiniz bir diğer ürün çeşidi de mutfak faaliyetleriniz kapsamında kullanabileceğiniz şef bıçak ürünleri olmaktadır. Şef ürünleri kapsamında tekli olarak kasap bıçağı da bulabilmeniz mümkündür. Evinizde eğer takım olarak bir ürüne gereksiniminiz bulunmamaktaysa ihtiyacınız olan eksik ürünü bu şekilde tekli ürün modellerinden tamamlayabilirsiniz. Genel itibariyle tekli ürünler sade bir tasarımda elde edebileceğiniz modeller olmaktadır. Dolayısıyla birbiri ile uyumlu olmama ihtimalleri de yok değildir. Bu durumda eve misafiriniz geldiğinde uyumsuz olan bıçak, çatal ve kaşıklar pek hoş bir görünüm de sunmayabilir. Eğer evinizde birbiri ile uyumlu çatal, bıçak ve kaşık olsun isterseniz bunu sağlayabilmeniz tekli ürün edinmek ile pek mümkün olmayabilir. Ancak isterseniz son derece uygun fiyatlarda az parça barındıran setlerden bir adet alabilir, bu takımları sandığında ya da kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Bu şekilde özel günlerinizde kullanmak üzere birbiri ile uyumlu bir tasarım evinizde bulundurabilirsiniz. Misafir ağırlamalarınızda bu takımları kullanacak olmanız ile içiniz çok daha rahat edecektir. Sadece misafir gelmesi durumunda değerlendirebileceğiniz oldukça şık ve az sayı içeren setlerden birinden bahsetmek gerekirse, sadece 18 adet parça içeren gold çatal kaşık bıçak takımı ürünleri, tercih etmek isteyeceğiniz minimal ve estetik tasarımlar olabilir. Bu ürünler içerisinde sadece yemek kaşığı bulundurmaktadır. Her birinden altışar adet olmak üzere, kaşık, çatal ve bıçaktan meydana gelmektedir. Altın rengi de son derece hoş bir görünüm sunan zengin bir özellik olmaktadır. Bu ürünler ile sevdiğiniz insanlarla özel bir yemek daveti vermeniz esnasında faydalı kullanım olanakları elde edebilirsiniz. Görsel açısından hoş bir yapıya sahip olmaları da her kullanıcının kolaylıkla dikkatini üzerine çekebilecek bir tasarım olmaktadır.

İşlevsel Çatal Kaşık Bıçak Takımları

İşlevsel Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Sebze ve pizza şef bıçağı modelleri oldukça farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu ürünler arasından öncelikle son derece kullanışlı ve bir forma sahip olan pizza bıçaklarından söz etmek gerekirse, bu ürünler tekli olarak kategorimizde bulunabilen bir ürün çeşididir. İki adet tutma sapı bulunmaktadır. Sapları son derece ergonomik ve el yormayan bir özelliğe sahiptir. Hafif bir dışbükey eğimi bulunan gövdesi ile pizzalarda eşsiz bir kullanım elde edebileceğiniz niteliklerdedir. Bir çeşit satır olan bu tasarımların çelik uzunlukları 26 cm kadar olup, toplam uzunlukları 31 cm olabilmektedir. 2 mm kadar da çelik kalınlıkları bulunmaktadır. Ağızlarının yapısı ise her bir ürün çeşidinde olduğu gibi özenle bilenmiş olup, ultra keskinliğe sahip olmaları sağlanmıştır. Her şefin sahip olmaktan büyük bir keyif duyacağı bu ürün modelleri ile her türlü etleri, sebzeleri ve baharatları en ince şekilde doğrayabilir ve harmanlayabilirsiniz. Sadece pizzaları değil, en lezzetli köfteleri ve kebapları bu bıçaklar sayesinde kolaylıkla hazırlayabileceksiniz. Profesyonel bir paslanmaz çeliği bulunan bu tasarımlar buzul ısıl işlem ile optimum sertlik seviyesine getirilmiştir. Sağlam ve keskin olmalarının yanı sıra ayrıca son derece de hafif bir yapıda olmalarından dolayı yorulmadan sürekli kullanım elde edebileceksiniz. Sebze bıçağı olarak geçen şef bıçaklarından da kısaca bahsetmek gerekirse, bu tasarımlar da diğer ürün çeşidi gibi oldukça keskin ve profesyonel paslanmaz çelik malzeme olmaktadır. Bu ürünler ile sebzelerin yanı sıra daha pek çok gıdayı da kesebileceksiniz. Bu sebze kesici bıçaklar ayrıca soğan, börek, kokoreç ve pide kesici olarak da bilinmektelerdir. Kategorimizde beğeninize sunulan sebze kesici şef bıçağı boyutları ise; toplamda 32 cm uzunluğunda, kesici kısımlarda da 19 cm olmaktadır. Bu ürünlerde ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunmaktadır, o da buzlu etlerde kullanılmamaları gerektiğidir. Bu bıçaklarla buzlu etleri kesmeye veya kırmaya kalkmanız durumunda yapılarında bozulmalara yol açmanız söz konusu olabilir. Ayrıca bulaşık makinelerinde yıkanmamaları da önemli bir ayrıntı olmaktadır. Islak bir sünger yardımıyla silinerek her daim kullanıma hazır hale getirilebilirler. Her ne kadar üstün niteliklere ve fonksiyonlara sahip olsalar da bu durumları göz önünde bulundurmamakla ömürlerini kısaltma ihtimaliniz vardır. Bu üstün niteliklere sahip kasap bıçakları ile evinizin mutfağında yemek hazırlama işlemleriniz çok daha hızlı bir hal alabilecektir. Özellikle de barbekü ve piknik gibi faaliyetlerde hiç zaman kaybetmeden her türlü sebze ve ürünlerinizi hazırlamanız mümkün olacaktır.

Nitelikli Bıçak Tasarımlarıyla Kasap Bıçağı Seti Ürünleri

Nitelikli Bıçak Tasarımlarıyla Kasap Bıçağı Seti Ürünleri

Kasap bıçağı modelleri son derece farklı niteliklerde içeriğe sahip bir set olarak elde edilebileceği gibi, benzer formda ve farklı boyutlarda bıçak içeren kasap bıçağı seti olarak da bulunabilen bir çeşitliliğe sahiptir. Genel itibariyle 3, 4, 5 veya 6 adet bıçaktan meydana gelen bu setlerde; 1 adet düz klasik bıçak tasarımı, 1 adet geniş kesici gövdeli satır tasarımı, 1 adet de sivri uçlu ince bıçak modeli yer alabilmektedir. Her türlü et modelini kolaylıkla kesip parçalayabileceğiniz, işleme sokabileceğiniz bu bıçaklar ile eşsiz bir mutfak performansı elde edebilirsiniz. Her biri de paslanmaz çelik özellikli olan bu ürünleri oldukça farklı boyutlarda bulabileceksiniz. Bilezikli perçinli bir set modelini ele almak gerekirse, bu set çeşitleri içerisinde 1 adet 25 cm boyda yüzme bıçağı, 1 adet 27 cm boyda kemik sıyırma et ve mutfak bıçağı, 25, 27 ve 30 cm boylarda da 3 adet et ve mutfak bıçağı yer almaktadır. Ayrıca son olarak bir de 32 cm boyunda bir kurban, kasap ve mutfak bıçağı, set içerisinde mevcut olan bıçak modellerinden biri olmaktadır. Her biri de birinci kalite olan bu tasarımlar %100 el yapımı olmakta olup, son derece uzun ömürlü fayda sunan tasarımlar olmaktadır. Kasap şef bıçağı çeşitleri arasında ayrıca 3 adet içeren setler de son derece sık tercih edilen, ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacak bir ürün modeli olmaktadır. 3’lü setlerde de 1 adet soğan bıçağı olarak adlandırılan ürün modeli, 1 adet kemik sıyırma bıçağı ve 1 adet de normal et ve mutfak bıçağı bulunmaktadır. Setin soğan bıçağı modeli sapı dâhil 32 cm boya sahip olmakta olup, kemik sıyırma bıçağı ise toplamda 27 cm boya sahip olmaktadır. Son bıçak da 30 cm olmakta olup, her biri de kusursuz bir dizaynda ve son derece keskin tasarımlar arasında yer almaktadır. Bütün bu kasap bıçakları ve setlerinin her biri de 2,5 mm kalınlıkta paslanmaz dövme çubuk çelik ürün çeşitleri olmaktadır. Rahat bir kavrama olanağı sunan bu kasap bıçakları, etler üzerinde işlem yapmanız esnasında hiçbir surette sizleri zorlamayacak, zahmetsiz bir şekilde mutfak faaliyetlerinizi destekleyecek tasarımlar olmaktadır. Özellikle profesyonel olarak bir mutfakta çalışıyorsanız bu ürün modelleri ile eşsiz pratikliği deneyimlemenin keyfine doyamayacaksınız.

Çatal Kaşık Bıçak Seti Fiyatları

Çatal Kaşık Bıçak Seti Fiyatları

Çatal, bıçak ve çataldan oluşan setleri oldukça farklı fiyatlarda elde edebilmek mümkündür. Öncelikle fiyatları belirleyen faktörün, setlerin içerdiği ürünlerin kalitesinin yanı sıra adet miktarları olduğunu da söylemek gerekir. İçerisinde en çok adet miktarı bulunduran bir ürün seti eğer materyali bakımından çok nitelikli olmayacak olsa bile, az adetli ve oldukça nitelikli materyalden üretilmiş olan bir sete nazaran çok daha farklı bir maliyette de olabilir. Genel itibariyle paslanmaz çelik olan tasarımların maliyetleri bakımından daha farklı olabileceklerini düşünebilirsiniz. Çatal, bıçak, kaşık setleri içerisinde ayrıca maliyete etki eden bir başka nokta da ürün modellerinin sandıklı olup olmaması olmaktadır. Sandıklı tasarımların mali açıdan diğer setlerle aynı olması pek mümkün değildir. Sandık sayesinde ekstradan bir muhafaza olanağı elde etmeniz söz konusu olduğundan bu ürünleri de maliyetine rağmen tercihte bulunmak isteyebileceksinizdir. Şef bıçağı fiyatları için de normal meyve bıçağı gibi ürün çeşitlerinin fiyatlarına göre farklı olduklarını rahatlıkla söylemek mümkündür. Aynı yapıda ve üstün fonksiyonlara sahip olan iki bıçak modeli arasında meydana gelebilecek maliyet farkları ise markalarından dolayı kaynaklanabilmektedir. Bu alanda kendini kanıtlamış son derece başarılı çeşitli markalar bulunabilmektedir. Dolayısıyla benzer kalitedeki ürünler arasında çeşitli fiyatlarda opsiyonlar söz konusu olabilmektedir. Bu sayede oldukça nitelikli ve fonksiyonel bir bıçağı son derece farklı fiyatlarda elde edebileceğinizi de bilmeniz gerekir. Bu aynı durum çatal, bıçak ve kaşık setleri için de geçerli olmaktadır. Bir çeşit şef bıçak modelleri arasında olan Kasap bıçağı fiyatları ise içerdikleri adet bakımından pek çok şef bıçak setlerinden daha maliyetli olabilmektedir. Ancak sundukları avantajlar bakımından bu ürünlerden edinmek ile mutfak hayatınıza büyük bir pratiklik katmış olacaksınızdır. Eğer sizler de mutfaklarınız için çatal, bıçak ve kaşıktan oluşan setlerden edinmek isterseniz ya da mutfakta yemek yapma faaliyetleriniz doğrultusunda bu kaliteli şef bıçaklarını deneyimlemeyi arzu ederseniz,sayfamızdaki ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz.