Bardak Altlıkları 

için sonuçları listeledik.
6'lı Trend Özel Tasarım Kristal Cam Çay Tabağı Kase
(2)
54,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tohana Bambu Tepsili Cam Altılı Çay Bardağı Seti Thn-99017
Tohana Bambu Tepsili Cam Altılı Çay Bardağı Seti Thn-99017
(3)
219,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lav Çay Tabağı Demet 6'lı
Lav Çay Tabağı Demet 6'lı
(0)
78,00 TL
66,60 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Porland 12 Adet Kırmızı Çay Tabak
Porland 12 Adet Kırmızı Çay Tabak
(1)
391,00 TL
351,90 TL
Çelik Çay Tabak 12 Adet Zincir Model
(0)
95,00 TL
72,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bardak Altlığı 6'lı Gold Renk Ikea 8.5 CM Pirinç Rengi Bardak Alt
(0)
240,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe Düz Cam Çay Tabağı 1 Paket 6'lı
Paşabahçe Düz Cam Çay Tabağı 1 Paket 6'lı
(2)
99,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Cam Ayaklı Kahve Yanı Bardağı 6'lı Set 45 Cc
(1)
59,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe 440220 Diony Ayaklı Bardak 3 Lü
Paşabahçe 440220 Diony Ayaklı Bardak 3 Lü
(0)
224,90 TL
RECTANGLERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Cotton Craft Boncuklu 8 Adet Bardak Altlığı Set (Gümüş)
(0)
959,88 TL
939,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hakiki Deri Bardak Altlığı Rose (Dörtlü Set)
(2)
230,00 TL
210,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Turna Bakır Klasik Ehlikeyf Makine Dövme Kırmızı Turna3300-1
(0)
82,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kahve Çay Masa Üstü Deri Bardak Altlığı Siyah
(2)
100,00 TL
RECTANGLERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Esprili Renkli Baskılı Ahşap Bardak Altlığı-Zalımsın Ama Lazımsın
Esprili Renkli Baskılı Ahşap Bardak Altlığı-Zalımsın Ama Lazımsın
(0)
38,75 TL

REKLAM

Paslanmaz Çelik Pipet Seti 2 Adet Çelik Pipet+ Pipet Temizleme F
(4)
19,89 TL
18,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Renkli Silikon Bardak Altlıkları 3 Adet Kaydırmaz Yanmaz Yapışmaz
Renkli Silikon Bardak Altlıkları 3 Adet Kaydırmaz Yanmaz Yapışmaz
(0)
69,86 TL
49,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Paşabahçe Çay Tabağı Heybeli 54391 6'lı
(2)
142,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Osram Luxpod Led Işıklı Bardak Altlığı 2'Li Paket Yedek Pil Dahil
Osram Luxpod Led Işıklı Bardak Altlığı 2'Li Paket Yedek Pil Dahil
(3)
94,90 TL

Bardak Altlıkları

Gün içerisinde zevkle tüketerek içilen pek çok içecek vardır. Özellikle sıcak içecekleri tüketirken masanın üzerine bırakmaya çekinebilir veya oluşabilecek bir kazaya maruz kalma ihtimalini düşünebilirsiniz. Bu gibi sorunları pek çoğu yaşamak istemez. Bu nedenle, sıcak içeceklerin ahşap mobilyalar üzerinde oluşturabileceği renk değişimi ve solma gibi durumlarından kaçınmak için bardak altlıkları tasarlanmıştır. İşlevi sayesinde pek çok model ve tasarımda üretilmiş olan bardak altlıkları, artık pek çok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ofiste, çalışma masasında, ev ve kafe gibi sık sık içecek tüketilen ortamların vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur. Tasarım olarak pek çok çeşitliliğe sahip olan bardak altlıklarını dekoratif ürün olarak görmek de mümkün. Hem dekoratif hem de işlevsel olması bakımından oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Bardak altlıkları dekoratif duruşuyla hem şık bir görünüm elde etmiş hem de odalarınızın tamamlayıcı unsuru haline gelmiştir. Dilediğiniz yere asabilir, koleksiyon haline getirebilir, masalarınızda bulundurabilir ve hediye olarak gönderebilirsiniz. Bardak altlıkları oldukça fazla model ve tasarımlarıyla sayısız çeşitlere sahiptir. İşlevsel olarak oldukça kaliteli olan bu modelleri incelemek ve fikir edinmek isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bardak Altlığı Nedir?

Bardak Altlığı Nedir?

Bardak altlıkları, sıcak ve soğuk içecek tüketimi esnasında bardağın altında konumlandırılmak üzere hazırlanmış sofra tasarım ürünleridir. Genel tanımı itibariyle bardak altlıkları bardaktan sızan su damlacıklarının ve sıcak buharın masaların üzerinde iz bırakmasını engellemek üzere tasarlanmıştır. Bu ürünler hem işlevsel hem de dekoratif olarak oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Kare ve yuvarlak olarak iki farklı geometrik şekilde yaygın olarak üretilmektedir. Renk konusunda belli ve yaygın sınırları yoktur. Her türlü renk ve desende bardak altlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Ahşap, mantar ve taş gibi modelleri üzerine baskı yapılarak da oluşturulan tasarımları da mevcuttur. Bardak altlıklarını setler halinde veya tekli olarak satın almanız mümkündür. El emeği ile üretilen bardak altlığı modeller ile de karşılaşabilirsiniz. Çeşitli ve farklı modellerde üretilen bardak altlıkları hem işlevsel hem de dekoratif olması yönüyle oldukça ilgi görmektedir. İşlevsel özelliklere sahip bardak altlığı modelleri hem içeceğinizi koruyan bardaklar için hem de mobilyalar için oldukça idealdir. Sıcak ve soğuk içeceklerin olası bir kaza veya doğrudan etkisi sonucu mobilyalarda oluşturabileceği lekeler oldukça rahatsız edicidir. Dolayısıyla bardak altlıkları bunu engellemek üzere tasarlanmıştır. Dilediğiniz tasarımda dekoratif bardak altlığı modellerini incelemek isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İşlevsel Olarak Bardak Altlığı Modelleri

İşlevsel Olarak Bardak Altlığı Modelleri

Doğal ve uzun ömürlü materyallerle hazırlanan bardak altlıkları evlerin, çalışma alanlarının ve kafelerin vazgeçilmezleridir. Bardaklara hem elit hem de şık bir görünüm kazandırmasıyla da oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle organik bir materyal olmasıyla değer kazanan bardak altlığı bambu modeli son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Hem organik olması hem de cam bardaklara şık ve elit bir görünüm kazandırması bakımından oldukça tercih edilen bir tasarımdır. Şık görünüme sahip bardakları tercih edenler için ise porselen malzemeden üretilen bardak altlıkları da oldukça idealdir. Bardak altlığı porselen modeli de çeşitli tasarımlara ve renklere sahip olması bakımından her sezon oldukça ilgi görmektedir. Bardak altlığı kağıt modeli oldukça işlevsel olmasının yanında etnik bir görünüm de vadediyor. Üstelik kağıt model bardak altlığı, bardaktan dökülen suyu kolayca emebilen özelliği bakımından da ideal bir modeldir. En az kağıt modeli kadar ev yaşamında tercih edebileceğiniz bir diğer bardak altlığı modelleri ise cam ve seramik tasarımlardır. Bardak altlığı cam modeliyle oldukça yeni bir görünüm kazanmıştır. Bu model cam olması bakımından kırılgan bir yapıya sahip olsa da kesinlikle evlerinizde bulundurmanız gereken hoş bir modeldir. Cam model bardak altlığını kağıt modelle birlikte de kullanabilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sıcak ayların vazgeçilmezlerinden olan soğuk içeceklerinin masa üzerinde bıraktığı ıslaklık hissinden pek çoğunuz rahatsız olabilirsiniz. Masalardaki ıslaklığı önleyecek olan ve büyük bardaklar için oldukça ideal olan modeller ise mantardan üretilen bardak altlıklarıdır. Bardak altlığı mantar modelleri sade veya baskılı tasarımlara sahiptir. Fincan altlığı olarak da kullanabileceğiniz bu modeller sıcak içecekler için de oldukça idealdir. Bardak altlığı plastik modelleri ise yaygın olarak bulunmasa da işlevli olan modellerden biridir. Bardak altlarına takıma uyumlu kahve fincanı modelleri de sayfamızda yer almaktadır.

Dekoratif Bardak Altlığı Modelleri

Dekoratif Bardak Altlığı Modelleri

Asıl işlevi dışında dekoratif olarak da oldukça ilgi gören bardak altlıkları evlerinizin ve çalışma alanlarınızın gözde unsurlarından biri haline gelmiştir. Çeşitli tasarım ve modelleriyle oldukça şık ve etnik görünen yapısıyla ilgi uyandıran bardak altlıklarını dilediğiniz modelde ve tasarımda bulmanız mümkün. Ofis ve kafelerin özellikle tercih ettiği modeller arasında ahşap ve taş malzemeden üretilmiş olan bardak altlıkları bulunmaktadır. Bardak altlıkları taş modelleri üzerindeki baskı tasarımlarıyla ofislere, kafelere ve evlere oldukça havalı bir görünüm kazandırıyor. Evinizin bir yansıması olarak dekoratif bir görünüm edinmek için oldukça ideal olan modeller mevcuttur. Bardak altlığı seramik modeller göze hitap eden tasarımları ve sahip oldukları renk vurgularıyla oldukça ilgi görmektedir. Üstelik ideal bir hediye çeşidi olduğunu da söyleyebiliriz. Sayısız tasarımları arasından seçeceğiniz modelleri gerek dekor olarak gerekse bardak altlığı olarak kullanmanız mümkün. Ahşap düşkünü biriyseniz ve tasarımlarını beğenerek satın alıyorsanız kesinlikle bardak altlıklarını da incelemelisiniz. Bardak altlığı ahşap modelleri ahşabın dekoratif görünümü ve uzun ömürlü olması sayesinde son zamanların en yoğun ilgisini toplamayı başarmıştır. Ofis ve çalışma masalarında sık sık rastlayabileceğiniz ahşap bardak altlığı modeli oldukça dekoratif ve işlevlidir. Klasik ve farklı bir şıklık istiyorsanız siyah ve deri bardak altlığı modellerini tercih edebilirsiniz. Bardak altlığı deri modeli çalışma masanıza oldukça şık ve havalı bir görünüm kazandıracaktır. Ofisiniz ve eviniz için özellikle dekoratif bir görünüm kazandıracak bir diğer model ise mermerden dizayn edilmiş olanlardır. Bardak altlığı mermer modelleriyle masanızın kenarına hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Farklı zevklere sahip olan ve renkli modellere karşı ilgili olan kimseler için bardak altlığı keçe modelleri oldukça idealdir. Küçük yaştaki çocukların da oldukça ilgisini çeken bu modeller odanıza renk katmak için idealdir. Çeşitli tasarımlar ve süsler hazırlamak için de tercih edilen ve bardak altlığı olarak da oldukça beğenilen silikon kalıp modelleri de mevcuttur. Bardak altlığı silikon kalıp modelleri ile dilediğiniz tasarımları üretebilmeniz mümkün. Son zamanlarda ilgiyle tercih edilen siyah tonları da ofislerde ve evlerde sıkça bulundurulan modellerden olmuştur. Artık neredeyse tüm modellerin siyah renk alternatiflerini bulmak da mümkün. Bardak altlığı siyah tasarımı tercih edenler için özellikle porselen, deri ve bambu modelleri önerebiliriz.

Bardak Altlığı Kullanım Alanları ve Fiyatları

Bardak Altlığı Kullanım Alanları ve Fiyatları

Bardak altlıklarının asıl işlevi bardakların sunumunda kullanılmalarıdır. Aşırı sıcak veya soğuk içeceklerin masada bir solma veya renk değişimi yaşatmaması için kullanımının yanında çay ikramında cam bardakların altında sunulduğu kullanım alanları da mevcuttur. Genel itibariyle bardakların altında konumlanmak üzere tasarlanmışlardır. Bunun dışında hediyelik eşya ve dekoratif olarak kullanıldıkları alanlar da bulunmaktadır. Özellikle seramik bardak altlığı modelleri tasarımları itibariyle oldukça ilgi çeken modellerdir. El yapımı tasarımları da bulunan bu modellerin ideal bir hediyelik eşya olduğunu dile getirebiliriz. Seramik, mermer, taş ve ahşap gibi ürünlerden üretilen bardak altlıkları oldukça şık ve havalı tasarımlara sahip olmaktadır. Bu modeller şık tasarımlarıyla evlerin ve ofislerin vazgeçilmez dekoratif ürünleri haline gelmiştir. Farklı renk tonları ve desenleriyle bardak altlıkları, odalarınızın tamamlayıcı unsurlarından biridir. Koleksiyon yapmayı seviyorsanız ve bardak altlıklarına ilginiz varsa çeşitli bardak altlıkları ile koleksiyon yapabilirsiniz. Pek çok model ve tasarımda bardak altlığı bulunmaktadır. Bu nedenle dilediğiniz modeli seçebilir ve dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Bardak altlıkları pratik, kullanışlı ve hoş görünümleriyle istediğiniz kullanımı sağlayacaktır. Bardak altlığı fiyatları modeline, tasarımına ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle ince el işçiliği ile işlenmiş ve yerel merkezlerde üretilen etnik desen bardak altlıkları ortalamanın üstünde fiyatlarla sunulabiliyor. Bu modeller genelde set halinde veya tekli halde kullanıcıya sunulmaktadır. Markaların sunduğu bardak altlığı seti şeklinde görebileceğiniz modeller de oldukça fazladır. Bu modeller içerdiği materyal, tasarım ve markaya göre bir fiyat değerine sahip olmaktadır. Bardak altlığı baskılı modelleri de oldukça ilgi gören ve baskısının yapıldığı materyale ve markaya göre değişkenlik gösteren fiyatlarla kullanıcıya sunulmaktadır.

Bardak Altlığı Seçimi ve Ölçüleri

Bardak Altlığı Seçimi ve Ölçüleri

Bardak altlığı seçimi için belli sınırlar çizmek pek doğru olmayacaktır. Tamamen zevkiniz doğrultusunda tercih etmeniz gereken pek çok model ve tasarım bulunmaktadır. Bir bardak altlığı seçimi esnasında ne amaçla kullanılacağını bilmek önemlidir. Oldukça şık ve dekoratif görünen pek çok bardak altlığı modeli mevcuttur. Bu modellerle evinizi, çalışma alanınızı ve masanızı dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanışlı ve oldukça etnik görünen bardak altlıklarını da tercih edebilirsiniz. Kendi zevklerinize uygunluğuna, ürünün kalitesine ve markasına göre seçim yapmanız daha iyi sonuçlar getirecektir. Sık sık kullanmayı düşündüğünüz modelin hassas ve kırılgan olmamasına dikkat edebilirsiniz. Kullanacağınız bardak altlığının uzun ömürlü kullanıma uygun olması önemlidir. Bardağın sıcaklığına veya nemli olmasına karşı duyarlı olmayan ürünler de ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Bu nedenle, tercih edeceğiniz bardak altlıklarının işlevsel ve kullanışlı olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir. Sıcağa karşı koku yayma ve sararma ihtimali olan ürünleri önermemekteyiz. Bu ürünleri, sağlıksız bir tepki vermesinden dolayı tercih etmemeniz gerekmektedir. Bardak altlıkları kare ve yuvarlak şekillerde kullanıcıya sunulmaktadır. Ölçüleri ise hangi materyallerle üretildiğine göre değişmektedir. Yuvarlak modellerin ölçüleri ortalama olarak 1 mm kalınlıkta ve 10x10 ebatlarda olmaktadır. Kare modellerinin ölçüleri ise 3 mm kalınlıkta ve 9x9 ebatlarda olmaktadır. Standart ölçülerin dışında görülebilecek değişiklikler modele ve tasarımcıya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bardak altlığı seçimi için dilerseniz sayfamızı ziyaret edebilir ve ölçüler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Bardak altlıklarını kullanmak oldukça pratiktir. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu ürünleri bardaklarınızın altına konumlandırmanız yeterlidir. Bu sayede içeceğinizi rahatlıkla içebilirsiniz. Olası bir kazayı veya masanın üzerinde oluşabilecek iz ihtimalini de azaltmış olursunuz. Kullanım alanları oldukça geniş olan bardak altlıkları, evinizin tamamlayıcı dekoru olarak da bulunabilir. Oldukça fazla çeşitliliğe sahip şık ve etnik tasarımlarıyla göze hitap eden pek çok modeli bulunmaktadır. Bu modeller çalışma masanıza veya evinizin bir köşesine oldukça yakışabilecek niteliktedir. Kullanımı oldukça basit olan bardak altlıkları, kullanım alanları konusundaki alternatifleriyle de öne çıkmaktadır.

Bardak Altlığı Ne İşe Yarar?

Sıcak içeceklerin masa üzerinde bıraktığı izler ile soğuk içeceklerin bıraktığı su parçacıklarından pek çoğumuz rahatsız oluruz. Bardak altlıkları bu sorunları engellemeyi hedeflemek üzere tasarlanmıştır. Bir nevi sosyal ve günlük yaşantının yardımcı unsurları görevi görür. Bu işlevi dışında oldukça kullanım alternatifine sahiptir. Evlerinize, odanıza ve çalışma alanlarınıza yerleştirebileceğiniz bir dekor unsuru olarak kullanılabilirler. Bardak altlıklarını üzerine yaptırabileceğiniz baskı ile firmanızın reklamını yapmak için de kullanabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bardak altlıkları oldukça işlevli ve şık ürünlerdir.

Hangi Bardak Altlığı Alınmalı?

Bardak altlığı tercihiniz hem zevkleriniz hem de ihtiyaçlarınız doğrultusunda olmalıdır. Uzun süreli kullanıma sahip bir bardak altlığı istiyorsanız eğer porselen, bambu ve mantar materyalleriyle üretilmiş bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz. Üzerinde baskı ve desen olan bardak altlıklarından istiyorsanız eğer taş, ahşap, seramik ve mermer modellerini tercih edebilirsiniz. Markaların kullanıcıya sunduğu bardak altlığı setleri de mevcuttur. Bu fırsatlar sayesinde takım olarak bulabileceğiniz bardak altlıkları da oldukça cazip bir seçenektir. Tasarımını ve materyalini beğenmediğiniz bardak altlıklarını almamanızı öneririz. İçerisindeki materyallerine de dikkat ederek almanız daha iyi bir yöntem olacaktır.