Komodin & Şifonyer 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

YILDIZ ŞİFONYER
(1)
1.164,90 TL
SEPETTE
979,71 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Simurg 2 Çekmeceli  Komidin
Simurg 2 Çekmeceli Komidin
(38)
449,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Moxen S1 Şifonyer Beyaz
Moxen S1 Şifonyer Beyaz
(6)
1.199,00 TL
SEPETTE
1.103,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Komodin Raf Yan Sehpa Yatak Yanı Raf 5310

REKLAM

Komodin Raf Yan Sehpa Yatak Yanı Raf 5310
(1)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

YILDIZ ŞİFONYER BEYAZ
(0)
1.104,90 TL
SEPETTE
924,51 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Komodin Torna Retro Çekmece 1Adet Renk Eskitme Kulp Kayın  Torna

REKLAM

Komodin Torna Retro Çekmece 1Adet Renk Eskitme Kulp Kayın Torna
(1)
2.635,00 TL
SEPETTE
1.481,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Şifonyer Urlu Country Model Hard Suntalem Kalite Yüksek Ayak Iti

REKLAM

Şifonyer Urlu Country Model Hard Suntalem Kalite Yüksek Ayak Iti
(0)
8.965,00 TL
SEPETTE
5.279,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Royal Komodin (507013978)
(4)
799,00 TL
SEPETTE
495,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mbes Mobilya 80'Lik Şifonyer Beyaz( Stoktan Hızlı Kargo )
(29)
1.650,00 TL
SEPETTE
1.550,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çift Çekmeceli Komidin Demonte Beyaz
Çift Çekmeceli Komidin Demonte Beyaz
(0)
1.200,00 TL
SEPETTE
487,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahşap Lake 3 Çekmeceli Telefonluk Komidin Beyaz
(19)
1.800,00 TL
SEPETTE
1.699,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Modilayn Deniz Geniş 3 Çekmeceli Şifonyer
(1)
1.399,86 TL
SEPETTE
1.149,97 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4A GROUPS - 4 ÇEKMECELİ BEYAZ ŞİFONYER
4A GROUPS - 4 ÇEKMECELİ BEYAZ ŞİFONYER
(2)
989,00 TL
SEPETTE
909,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Moxen Mobilya Ceviz 4 Çekmeceli  Komodin
Moxen Mobilya Ceviz 4 Çekmeceli Komodin
(3)
1.079,90 TL
SEPETTE
993,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Modaayka 5 Çekmeceli Geniş Ölçü %100 MDF Hayglass Şifonyer
(0)
2.449,00 TL
SEPETTE
2.200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gm 186 Almina 4 Çekmeceli Şifonyer
Gm 186 Almina 4 Çekmeceli Şifonyer
(6)
1.176,90 TL
SEPETTE
1.082,75 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4A  Groups - Ece 2 Çekmeceli Beyaz  Komodin
4A Groups - Ece 2 Çekmeceli Beyaz Komodin
(3)
529,00 TL
SEPETTE
468,28 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Şifonyer Aslan Model Kayın Torna Ayak Bombe Çekmece 1Ade Parlak C
Şifonyer Aslan Model Kayın Torna Ayak Bombe Çekmece 1Ade Parlak C
(0)
7.545,00 TL
SEPETTE
4.427,00 TL

Komodin ve Şifonyer

Komodin ve şifonyerler, evinize ait eşyaları düzenlemek amacıyla kullanılan eşyalardır. Dekorasyon ve depolama amaçlı kullanılan ürünler, ev içerisinde birçok amaçla işlevsel olarak tercih edilmektedir. Hem üstü masa şeklinde kullanılabilir iken, hem de içerisine eşyalarını koyabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Bir fotoğraf veya bir bardak suyu üzerine bırakabileceğiniz pratik kullanım alanı sağlayan komodinler hayatınıza dekor ve kullanışlılık açısından kolaylık getiriyor. Şifonyer yatak odalarında ve evin diğer odalarında dekor olarak da oldukça kullanışlı bulunmaktadır. Üzerine yerleştirilen malzemelerle birlikte masa şeklinde kullanılabilir haldedir. Komodinlerin genelde daha az çekmecesi bulunur. Malzemesini ve ölçülerini doğru seçtiğiniz bir komodin veya şifonyer odanızın daha uyumlu olmasını sağlarken, kullanımınıza da uygun olacaktır. Kullanışlı olan bu yatak odası eşyası, birçok malzemeden üretilmekte ve odanızın içerisinde estetik görünüm yaratmaktadır. Yatak odası mobilya çeşitlerine katacağı şıklıkla şifonyerler iç hacmiyle kullanım alanınızı arttırırken, komodinlerle daha estetik bir görüntü sağlayıp uyumlu bir görünüme sahip olabilirsiniz. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek komodin ve şifonyer modelleri arasından evinize uygun olan ürünü yakından keşfedebilirsiniz.

Doğru Komodin Seçimi Nasıl Olur?

Doğru Komodin Seçimi Nasıl Olur?

Komodin modelleri incelendiği zaman tek çekmeceli, iki çekmeceli ve üç çekmeceli modeller bulunur. Bu modeller odanızın dizaynına göre değişmektedir. Üzerine gece lambası konularak odayı daha otantik bir hale getirebilirken, geceleri içmek için kalkmaya gerek olmaksızın suyunuzu da koyabileceğiniz bir masa şeklinde düşünülebilir. Okuduğunuz bir kitabı bırakabileceğiniz, başucunuzda kalmasını istediğiniz eşyaları bulundurabileceğiniz bir alan olan komodinler, birçok açıdan çok yönlü olarak kullanılırlar. Görsel bir yaratıcılıkla tasarlanan komodin modelleri içerisinden kendi tarzınıza ve evinize uyumuna uygun bir modeli ürün sayfasından seçebilirsiniz. Ancak doğru komodin seçimi için yapılması gereken bazı işlemler de bulunmaktadır. İdeal bir komodin ölçüsü belirleyerek öncelikle yatağınızın yanındaki alanı belirlemelisiniz. Kullanım amacınızı saptamalısınız. Daha sonra sizin için ne kadar dayanıklı olmalı ona karar vermelisiniz. Tek bir amaç için mi yoksa çok amaçlı mı kullanmak istediğinizi belirlemeli ve uyumlu bir parçayla seçiminizi tamamlamalısınız. İşte seçiminize uygun bir komodin için ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Ayrıca bir komodin estetik duruşu yanında ölçüleri ile de eve yakışır şekilde olduğu zaman odanızın uyumlu bir parçası haline gelir. Dilerseniz yatağınızdan hafif aşağıda veya yatağınızla aynı yüksekliğe sahip bir komodin tercih ederek hem görüntüde uyum hem de kullanışı bir eşya yaratabilirsiniz. Komodinin yüzey seçiminde odanın diğer eşyalarının malzemesi de önem taşımaktadır. Eğer sadece içeceklerinizi koyacağınız bir yüzey olacaksa çay ve kahve gibi döküldüğü zaman iz bırakmayan bir yüzeye sahip komodin tercih edebilirsiniz. Cam, metal şeklinde lekelere daha dayanıklı yüzeyleri bu amaçla tercih edebilirsiniz. Eğer abajurunuzu ve çiçeklerinizi yerleştirmek ve dekor yaratmak istiyorsanız daha sağlam bir komodine ihtiyacınız var. Bunun için yüzey alanı geniş ve yüzey malzemesi ahşap şeklinde kalın bir malzeme tercih edebilirsiniz. Depolama alanınızı arttıran komodinler, görsel bir uyumla yatak odasında kendinize daha huzurlu bir dinlenme alanı yaratmanıza yardımcı oluyor. Komodin modelleri ve komodin fiyatları için ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

 Şifonyer Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Şifonyer Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Şifonyer tercihi yaparken odanızın depolama ihtiyacını giderecek bir ürün tercih ederek kullanışlılığını arttırabilirsiniz. İç hacminin genişliği sizin kullanımınıza göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle ne için kullanmak istediğinize karar vermeli ve daha sonra şifonyer tercihlerinize yön vermelisiniz. Şifonyerler daha fazla çekmeceden veya bölmelerden oluşmaktadır. Bunun amacı size dolap kullanımı sağlamak ve eşyalarınızı depolayacağınız bir alan yaratmaktır. Ayaklı ve ayaksız olmak üzere iki modelden oluşmaktadır. İçerisine iç çamaşırı, kitap, şarj aleti, çorap gibi küçük eşyalarınızı içerisine yerleştirebileceğiniz bir dolaptır. Ebatına karar verirken yatak boyunuzu da belirlemeli ve yatağınıza odanın dekoruna uygun bir şifonyer tercihinde bulunmalısınız. Ahşap şifonyerler daha sert bir yapıya sahip olup dayanıklılık sağlarlar. Bu ürünleri genellikle içerisinde ağır eşyalar bulunduracağınız zaman tercih edebilirsiniz. Şifonyer modelleri arasında yer alan aynalı şifonyer, yatak odasında tuvalet masası olarak da kullanıma uygun bir üründür. Aynalı şifonyer modeli makyaj malzemelerinizi, parfümlerinizi, kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirip masa şeklinde kullanabileceğiniz, aynı zamanda çekmecelerinde küçük eşyalarınızı da saklayacağınız bir alan yaratır. Şifonyer aynaları makyajınızı yaparken, dışarıya çıkmak için hazırlanırken veya gece yatmadan kişisel bakımınızı gerçekleştirirken işinizi kolaylaştırır. Aynı zamanda aynanın yatak odasında yarattığı dekorla daha estetik bir görünüm sağlanır. Masif, plastik, ahşap, metal, kumaş, perforje ve diğer malzemelerden yapılan şifonyerler malzeme tercihini size bırakıyor. Renkli, dolaplı, küçük, büyük ve daha fazla birçok şekle sahip şifonyerler kullanışlı bir iç hacmine de sahiptir. Elbise dolabı olarak kullanmak istediğiniz şifonyerleri, daha geniş hacimde tercih ederek alanınızı arttırabilirsiniz. Eğer şifonyer tercihinizi tamamen küçük ebatta eşyalar için kullanıyorsanız küçük şifonyerlere bakabilirsiniz. Şifonyerin rengi tercih edilirken odanın sadeliği veya canlılığı söz önünde tutularak hareket edilebilir. Bu sayede odanızdaki renkler birbiriyle uyumlu olacaktır. Şifonyer fiyatları ve modellerini daha detaylı incelemek istiyorsanız Adore komodin ve şifonyer sayfasına göz atabilirsiniz.

 Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayan Ürünler

Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayan Ürünler

Ev dekorasyonu insanın hayatının bir parçası haline gelmektedir. Yatak odaları ise evinizde uyku ve dinlenme amaçlı sıklıkla kullandığınız alanlardır. Yatakta kitap okumak, dizi izlemek, film seyretmek gibi alışkanlıkları olanlar yatağının yanında sehpa bulunmasını önemseyecektir. Telefonunu gece şarja bırakanlar da aynı şekilde bir sehpaya ihtiyaç duyabilirler. Şifonyer ve komodinler ihtiyaçlarınıza yönelik bir alan yaratarak size ihtiyacınız olan kullanım alanını sağlar. Bu alanın daha ferah olması içinizi açarak sizi huzurlu bir uykuda hissettirebilir. Beyaz bir komodin ile odanızda saflık ve sadelik yaratırken daha kırmızı ve canlı renklerle odanızı canlandırabilirsiniz. Renklerin tercihini tamamen kendi tarzınıza uyumlu olarak yapabilir ve görünümü güzelleştirebilirsiniz. Komodin seçimi yaparken de aynı şekilde bu dekorun uyumu önemli bir yer taşır. Komodin ayaklarının tercihini yaparken üzerinde taşıyacağınız eşyaları göz önünde tutmalısınız. Şifonyerler, eşyaları depolamak, küçük eşyaları koyacak yer bulamadığınız zaman çekmecelerde saklamak iyi bir çözüm olabilir. Odanızın küçüklük ve büyüklük durumuna uygun şifonyer tercihinde bulunabilir ve odada eşyaların boyutunu kendinize göre tercih edebilirsiniz. Ahşap konsol şifonyerler ile odanızda tarihi bir görünüm yaratarak kullanım alanınızı genişletebilir, büyük eşyalarınızı da içerisine yerleştirebileceğiniz bir şifonyer tercihi yapabilirsiniz. Ev dekorasyonunda yer alan ürünler, hayatınızı kolaylaştırıyor aynı zamanda tercihlerinizle odanızın görsel olarak daha iyi gözükmesini sağlıyor. Hepsini bir arada görmek ve ürünleri daha detaylı incelemek, bilgi sahibi olmak istiyorsanız siz de ürün sayfasına göz atabilir ve markaları, modelleri belirleyerek ürünü satın alabilirsiniz.