Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Sürgülü Gardrop Modelleri & Fiyatları  için 1120 sonuç bulundu

1120 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Sürgülü Gardrop Modelleri & Fiyatları

Sürgülü gardırop modelleri; hem modern dekorasyonu hem de az yer kaplıyor olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen gardırop modelleri arasında yer almaktadır. Geniş alana sahip olmayanların ilk tercihi olan sürgülü dolaplar, şık model seçeneğiyle kategorimizde sizleri bekliyor. Ayrıca farklı materyal, renk ve boyut seçenekleriyle sunulan sürgülü gardıroplardan beğeninize ve tarzınıza uygun bir modeli kolayca sipariş edebilirsiniz.

Sürgülü Gardırop Modelleri

Sürgülü Gardırop Modelleri

Sürgülü gardırop modelleri; ürünün materyaline, ölçüsüne, tasarımına ve markasına göre farklılıklar göstermektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz bazı sürgülü dolap modelleri arasında; aynalı sürgülü dolap modelleri, 5 kapılı sürgülü dolap modelleri, 3 kapılı sürgülü dolap modelleri, beyaz sürgülü dolap modelleri, ahşap sürgülü dolap modelleri yer almaktadır. Eğer gardırobunuzu başka biriyle paylaşıyorsanız 5 ya da 6 kapılı daha geniş sürgülü dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer öğrenci evi ya da genç odanız için sürgülü dolap istiyorsanız 3 kapılı ya da 2 kapılı dolap modelleri sizin için ideal olacaktır.

Nasıl Bir Sürgülü Gardırop Seçmeliyim?

Nasıl Bir Sürgülü Gardırop Seçmeliyim?

Gardırop seçiminde bulunurken bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunlardan ilki alacağınız sürgülü gardırobun ölçüleridir. Odanızın genişliğini ve büyüklüğünü göz önünde bulundurarak odanızı daraltmayacak ve odanıza sığacak bir gardırop almaya dikkat etmelisiniz. Eğer küçük bir odaya sahipseniz beyaz renkteki aynalı gardıroplar, odanızın olduğundan daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Eğer geniş bir alana sahipseniz büyük ölçülerdeki dolapları tercih edebilir; boş kalan yerlere yastık, yorgan, nevresim gibi eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz. Ayrıca eğer geniş bir alanınız varsa ceviz ve ahşap rengi mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer odanızda bir boy aynası yoksa aynalı modelleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Böylece hem yeni bir boy aynası maliyetinden kurtulacak hem de alandan tasarruf sağlamış olacaksınız.

Sürgülü Gardırop Fiyatları & Markaları

Sürgülü Gardırop Fiyatları & Markaları

Sürgülü gardırop fiyatları; tıpkı modellerde olduğu gibi marka, materyal, tasarım ve boyutlara göre farklılık göstermektedir. Suntalam, yonga levha gibi materyallerden üretilen gardıroplar daha uygun fiyatlıyken mdf, ahşap ya da gerçek ağaçtan üretilen mobilyalar için bütçelerinizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Kategorimizde pek çok marka ve pek çok farklı ürün çeşitliliği olduğundan her bütçeye uygun bir sürgülü gardırop modeli yer almaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz gardırop markalarından bazıları; Adore, Abre, Mobetto, Modalife, Sanalmobilya, Setay, Tekzen Home, YıldızMobilya, 86Möble gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının sürgülü gardırop modellerine kategorimizden göz atabilir ve hem bütçenize, hem tarzınıza hem de odanıza uygun bir dolap modelini kolayca sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak odanızda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünler olan karyola, yatak ve baza modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.